Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

Kako trener moze biti najmanji problem ?
Pa ko izlazi posle utakmice na konferencije za stampu da predstavlja klub ?
Trener je ogledalo kluba....zar nam treba ovaj sto j**e mater kome stigne ?
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by zime89 »

Bolje i nek Saula ostane samo ne ta budala Lalatovic. Sale Todic mi je odmah pisao na fb da ni slucajno ne treba da dolazi, da ima neke mafijase iza sebe...zar od toliko trenera moramo da dovodimo ove klosare od blizanaca. Ako ga dovedu ima da rastera sve nase klince dovodi neke nove Ozegovice...uglavnom Sale mi je rekao da to uopste ne valja za klub i bio je jako razocaran kad je video takve naslove..
ZIME89
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Nenad Lalatovic poseduje sve one mane koje nas cine srecnim sto nismo kao blizanci. Pijun Vavana, Majamija, Simica i sada je jasno da su navijaci u klubu tu samo zbog licne koristi. Uprava napolje!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Лалатовић је у НС стигао још јуче посредством Симића који компањерос Вавиња и Мајамиња.

Тражио је да има подршку навијача што му је обећао вођа један дечкић без косе у друштву Вавиња, тражио је да бира појачања(занимљиво кад се види ко га је довео) и тражио је да му се нико не меша у посао(вероватно осим његових менаџера).

Оличење спортске некултуре, бивши наш играч Мандић је рекао да је Лалат вређао ФКВ и као играч и као тренер а сад ће да је води.

Време је да реагује скупштина и да не допусти да неколицина тзв. навијача у сарадњи са неколико менаџера да сахране клуб. Прича се да ће председник напустити клуб, а да тренутно главну реч са менаџерима воде тај млађи навијач без косе и председников телохранитељ.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Лампард »

Hehehe veliki navijaci nam upropastise klub...Barda za trenera!...taman da nam industrija smrti Matijevic bude sponzor kao ciganima :whistler:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Могући чланови стручног штаба Коцић (радуј се Војо) Шарац и Братић.

Дунђа и Шпара су наводно били против овог предлога и за Косана, али је победила менаџерска струја појачана младим вођом без косе.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9758
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Nikola wrote:Могући чланови стручног штаба Коцић (радуј се Војо) Шарац и Братић.
Kocaru ne tretiram kao Zvezdasa,mada njegov doprinos sada i doprinos dok je branio nikako ne mogu biti isti,tako da mi je svejedno bio on u klubu ili ne.Dok ova druga dvojica :roll: ,mnogo vise zvezdsi nego nasi
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Лампард wrote:Hehehe veliki navijaci nam upropastise klub...
Mi smo pajseri jer se godinama zna ko upropastava sve i sve oko njega, a svi cutimo. Klub je postao njihov, a ne nas. Sada, ko nas šiša. Kad na vreme nismo bili složni i ogradili se i rešili od toga i takvih, sada cemo veoma teško.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by newnowapv »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vri-n ... ana/120341" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li dolazi do obrta u celoj prici?? :rolll:
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Лампард »

Neizlecivi wrote:
Лампард wrote:Hehehe veliki navijaci nam upropastise klub...
Mi smo pajseri jer se godinama zna ko upropastava sve i sve oko njega, a svi cutimo. Klub je postao njihov, a ne nas. Sada, ko nas šiša. Kad na vreme nismo bili složni i ogradili se i rešili od toga i takvih, sada cemo veoma teško.
Sami smo krivi sto dozvoljavamo da nam sacica diletanata popuje o ljubavi prema klubu i drzi klub.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

Nebojsa ns SOS kanalu rekao da je Lalatovic nezvanicno novi trener Vojvodine :frown:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ispravite me ako gresim, ako osoba podrzava ljude koji direktno rade protiv interesa FKV a u interesu fkcz, zar taj neko nije onda navijac fkcz?

Pitam, zbunjen sam.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

U petak sam nacuo da ce se ovo desiti od jednog coveka bliskog upravi, zato sam o ovome i pisao pre neki dan.
Ako je zaista istina, ja prvi put posle 30 godina bojkotujem stadion - postali smo pacovsko gnezdo, ciganska filijala.
Jos uvek se nadam se da ce Vojvodinasi u upravi i skupstini nesto uciniti, jer ako podrze ovo smece dzabe im sve godine navijackog staza.
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

E pa druze Lale nek ti je sa srecom :rolll: :rolll: :rolll: :cup: :cup: :slon: :slon: :valcer: :valcer: :klanjanje: :cekicanje: :cekicanje: :dedica: :dedica: :toilet: :toilet: :toilet: :toilet:

nema psovki od mene dosta su ove slicice
Post Reply