Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Ako se pogleda nekoliko poslednjih postova, namece se zakljucak da je na forumu bilo ljudi koji su mesecima svesno dezinformisali forumase tvrdeci da znaju ko je ciji menadzer I koliko uzima, a u stvari nisu imali pojma!? Neverovatno.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: Uprava

Post by BondNS »

1. Ko se u poslu oslanja na sreću, a ne na znanje, može slobodno odmah da napusti radno mesto u FK Vojvodina. Da li zaista želite da nam klubom upravljaju ljudi koji tako razmišljaju? Prizivanje sreće znači samo jedno, ne postoji nikakav plan.
2. Ko je birao i postavljao ljude na pozicijama trenera, sportskog direktora...? Jesu li se sami postavili na ta mesta? Oni su za svoju nesposobnost dobili šta su zaslužili. U čemu se ogleda odgovornost onih koji su ih na ta mesta postavili?
3. Je l' bila ta nezavisna revizorska kuća da pogleda papire? Ne razumem potrebu da se obećava nešto za čega ne postoji namera da bude ispunjeno.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Nesto ne verujem da ce kod nas ikad biti transparetnosti.U principu nema je ni u ozbiljnijim klubovima.Postoji toliko nacina da se klub dovede u red,ali nema volje kod onih koji to zaista mogu da urade.Niti ce je biti.Ovakvo stanje je stvoreno da moze da se mesetari.Za krem de la krem srpskog drustva! Nas klub ne moze da se privatizuje sve i da neko dodje sa novcima. Ne moze zato sto sljam ne dozvoljava!!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

LJudi, pitanje svih pitanja, za svaku upravu, mora biti PLAN RADA! Ova uprava svoj mandat krcka malo po malo, ja iskren da budem nikakav napredak i boljitak ne vidim. Samim tim se nameće pitanje koji očin ta uprava radi i šta je razlog postojanja uprave?
Dok ne definišemo momenat odgovornosti nosilaca najvažnijih funkcija u klubu nemamo o čemu pričati!
Živim za momenat kad će predsednik kluba stegnuti muda i obećati titulu u svom mandatu
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

jak problem, to ti mogu i ja obecati!
samo zavisi koliko dugo cu ziveti, ako vam uleti uleti, ako ne ja sm mrtav i boli me patak sto sam te slagao... :D

mandat se podrazumeva da je dozivotni. :)
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

ragazzi di Neoplanta wrote:Jedno pitanje samo za Casuala. Da li si zadovoljan rezultatima uprave i da li smatraš da ista treba da ostane,tj. da nema potrebe za smenom upravnog odbora?
Kad bih rekao da sam zadovoljan stvarno bi zvucalo ludo, ipak mislim da im treba dati jos vremena. Unazad svaka uprava je imala svoje mane i prednosti zar ne?
Imali smo stvarno lepu evropu, (utakmicu iz Torina sa Samdorijom cu pustati deci da gledaju), vratili su 2,3 milke, ko ne veruje nek se javi coveku koji je sazvao sastanak pa neka ode u klub da proveri, ja verujem jbg mozda sam glup, marketing morate priznati koliko toliko je "zivnuo" , zbog losih rezultata smenjeni trener i sportski direktor, Djumi ce konacno biti deo FKV itd. Sta znam aj sacekamo jos malo.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

recni galeb wrote:jak problem, to ti mogu i ja obecati!
Ja davno nisam čuo da je neki naš predsednik obećao titulu u svom mandatu...

Naravno da je može svako obećati, ali to (po meni) onda vuče odgovornost u slučaju da se ne ostvari obećanje...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Casual 1989 wrote:...jer nas ima 200 na severu a na celom stadionu 600
Na severu 70 - 80, na celom stadionu, protiv Radnika, 400-450.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

prijatelj fudbala wrote:Živim za momenat kad će predsednik kluba stegnuti muda i obećati titulu u svom mandatu
Scepanovic je i rekao pocetkom prosle sezone da je plan da Vojvodina u naredne 2-3 sezone osvoji titulu. Tada, i nesto pre toga, bio sam jedan od ljudi na forumu koji su imali dosta poverenja u ovu upravu, dok se nisam osetio namagarcenim, kao i vecina ljudi ovde...

Elem, ovaj predsednik je dao obecanje, a sad, da li ce ga ispuniti....
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Casual 1989 wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Jedno pitanje samo za Casuala. Da li si zadovoljan rezultatima uprave i da li smatraš da ista treba da ostane,tj. da nema potrebe za smenom upravnog odbora?
Kad bih rekao da sam zadovoljan stvarno bi zvucalo ludo, ipak mislim da im treba dati jos vremena. Unazad svaka uprava je imala svoje mane i prednosti zar ne?
Imali smo stvarno lepu evropu, (utakmicu iz Torina sa Samdorijom cu pustati deci da gledaju), vratili su 2,3 milke, ko ne veruje nek se javi coveku koji je sazvao sastanak pa neka ode u klub da proveri, ja verujem jbg mozda sam glup, marketing morate priznati koliko toliko je "zivnuo" , zbog losih rezultata smenjeni trener i sportski direktor, Djumi ce konacno biti deo FKV itd. Sta znam aj sacekamo jos malo.
Nisi zadovoljan radom uprave,ali ih treba ostaviti da rade? Ni ja nisam bio zadovoljan radom Zagorčića ali mislim da je trebao da ostane do kraja da radi,svaki trener ima svoje mane i prednosti zar ne..? Vrlo kontradiktoran odgovor,u svakom slučaju hvala na istom. Ne bih ulazio u dalje diskusije na ovoj temi,toliko od mene :lala:
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

To sa Djumijem je samo sminka. Ako je i istina bice iskoriscen i smenjen vrlo brzo. Igraci koji igraju za Vosu ne smeju biti u vlasnistvu menadzera vise od 10%.

Ako je to tako profitabilan biznis zasto FKV ne osnuje svoju agenciju!?
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Djumi wrote:Poenta price jeste transparentnost.
Ali ne ovakva.Samo jos malo vremena pa cemo lepo postaviti stvari na sto i o svemu otvoreno popricati.
ps. Menadzerski igraci su tu i uvek ce biti tu ali pitanje je samo pod kojim uslovima.
Djumi kada vec imamo privilegiju da pricamo sa tobom otvoreno preko foruma...

Da li mozes da nam potvrdis da ces konacno dobiti funkciju u klubu i ako da o kojoj poziciji se radi, za sta ces biti zaduzen. :lala:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

playmaker wrote:
Djumi wrote:Poenta price jeste transparentnost.
Ali ne ovakva.Samo jos malo vremena pa cemo lepo postaviti stvari na sto i o svemu otvoreno popricati.
ps. Menadzerski igraci su tu i uvek ce biti tu ali pitanje je samo pod kojim uslovima.
Djumi kada vec imamo privilegiju da pricamo sa tobom otvoreno preko foruma...

Da li mozes da nam potvrdis da ces konacno dobiti funkciju u klubu i ako da o kojoj poziciji se radi, za sta ces biti zaduzen. :lala:
Sve je prolongirano za januar mesec.Licno mislim da nema iskrene zelje za saradnjom a to pokazuju mnoge stvari o kojima necu ova put.
Bilo je razgovora telefonskih ali to se ne radi telefonom.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

churguzijanac wrote:To sa Djumijem je samo sminka. Ako je i istina bice iskoriscen i smenjen vrlo brzo. Igraci koji igraju za Vosu ne smeju biti u vlasnistvu menadzera vise od 10%.

Ako je to tako profitabilan biznis zasto FKV ne osnuje svoju agenciju!?
Ma ne mogu oni mene da iskoriste i smene.Naravno da ja necu prihvatiti ulogu u kojoj sam samo necija ikebana.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

ragazzi di Neoplanta wrote:
Casual 1989 wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Jedno pitanje samo za Casuala. Da li si zadovoljan rezultatima uprave i da li smatraš da ista treba da ostane,tj. da nema potrebe za smenom upravnog odbora?
Kad bih rekao da sam zadovoljan stvarno bi zvucalo ludo, ipak mislim da im treba dati jos vremena. Unazad svaka uprava je imala svoje mane i prednosti zar ne?
Imali smo stvarno lepu evropu, (utakmicu iz Torina sa Samdorijom cu pustati deci da gledaju), vratili su 2,3 milke, ko ne veruje nek se javi coveku koji je sazvao sastanak pa neka ode u klub da proveri, ja verujem jbg mozda sam glup, marketing morate priznati koliko toliko je "zivnuo" , zbog losih rezultata smenjeni trener i sportski direktor, Djumi ce konacno biti deo FKV itd. Sta znam aj sacekamo jos malo.
Nisi zadovoljan radom uprave,ali ih treba ostaviti da rade? Ni ja nisam bio zadovoljan radom Zagorčića ali mislim da je trebao da ostane do kraja da radi,svaki trener ima svoje mane i prednosti zar ne..? Vrlo kontradiktoran odgovor,u svakom slučaju hvala na istom. Ne bih ulazio u dalje diskusije na ovoj temi,toliko od mene :lala:
Svako vidi onako kako zeli a ne kako jeste. Posto se nismo razumeli da razjasnim, ne kazem da je ova uprava savrsena ali smatram da joj treba dati jos malo vremena.
Post Reply