Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Иде прича да клуб има судско поравнање са пројект биром из Су на око 100 000, Вуко 500 000 и Карин 2 000 000 и још неколико мањих дугова од ових. Такође се сређивао СЦ за хипотеку где се причало о краљу шећера. За лист Воша је члан УО намакао 70 000. Такође кажу да сами чланови скупштине не знају ко чини комплетан УО.

Ко зна детаљније нека допуни или демантује.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Nikola wrote:Такође се сређивао СЦ за хипотеку
Ako je ovo tacno, najuriti ih gov*ivom motkom pre nego sto do toga dodje!!!

Molim vas, neka ovo sto pre neko potvrdi ili demantuje! Ovo moze da nas upropasti!

Taj VB je jedino vredno sta nam je ostalo!! Alo bre!!!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

salefkv wrote:
Sasa1969 wrote:Prvo uopste nije tacno da Ivanic odigra jednu utakmicu pa ga cetiri nema nigde ?
To moze da izjavi samo neko ko ima vrlo skromno znanje o fudbalu.Pogledas na kraju utakmice strelce ili asistente i stvoris neku laznu sliku.
Ivanic je ubedljivo najkorisniji fudbaler Vojvodine.Jedini fudbaler cija lopta ide unapred (dodati loptu prvom do sebe zna i pionir ) igrac koji ima osecaj za ubacivanje iz drugog plana i igrac sa odlicnim udarcem.
Mica je za ove ostale nesretnike doktor fudbala !
Sta trazi treba da dobije i tu je kraj price.Ako ne bude tako odlazi bez obestecenja i klub gubi i pare i dobrog fudbalera.
Ako nema para za njegovu platu neka otpuste Vukcevica,Zocevica ,Sekulica,Kovacevica i nek njihove plate daju ivanicu a neka mesta popune sa mladjim igracima Zlicic,Desancic,Stamenic.
Ako se ne dogovore sa Ivanicem odgovornost mora sa snosi uprava.
Neka barem izadju u javnost o ciframa koje trazi nas najbolji igrac a Ivanic neka to demantuje ili potvrdi.
Posto nije bio u timu protiv OFK Beograda smatram da su sanse za dogovor vrlo male...
Ovo boldovano moze da izjavi samo neko ko ima vrlo skromno znanje o fudbalu. Sta ti mislis da tek tako mozes da otpustis 4 igraca? Jel si svestan da ti moras da platis taj raskid ugovora i to papreno, igraci su u fudbalu zasticeni kao beli medvedi. Reci ti meni objektivno koja je poslednja utakmica na kojoj je Ivanic dobro odigrao, i koja je sledeca posle te? Njega nema na terenu, on po mom misljenju ni ne moze biti kapiten, kako neko ko je tako flegmatican da povuce ekipu, najbolji primer kakav kapiten treba da bude jeste Ozegovic, ali i sam znam da je suludo da se njemu da traka, samo kazem da takve karakteristike kapiten treba da ima. Jeste Mica doktor fudbala za Sekulica i igrace tog kalibra ali niko ne sme da je iznad kluba, 30% uz 50% povecanja plate je previse a on je i to odbio, samo se nadam da nece na leto otici u zvezdu i pokenjati se po svima (nama) koji su (smo) ga dizali u nebesa, a to je skroz realna prica...
gospodinFKV wrote: Ja govorim o ugovorima koji se u startu sklapaju na taj nacin. Takve menadzerske pijavice treba isutirati iz kancelarije kad dodju s takvim uslovima pred sportskog direktora.
To je jedini nacin da se dovede igrac bez obestecenja, dok ne stanemo na zelene grane sumnjam da cemo drugacije dovoditi igrace, FKV nema sredstava da otvori klupsi sop, a kamoli da dovede igraca za neku sumu...

Usput, na sastanku je bilo reci i o sponzoru, interesovanje da neko bude na dresu Vojvodine je toliko veliko, da za 10 000 eura niko nije hteo da mu logo kompanije bude na mecu protiv Sampdorije koji je verujem gledalo dosta ljudi sirom Srbije ...
O cemu ti pricas ? Pa kako se to klub onda oslobodio Makarica,Asanija,Gruzijca...nadjes gde ces da ih udomis kad je prelazni rok i dovidjena.Pa nisu to igraci koji vrede milione ili imaju platu po 10.000 eura ? Zahvalis se na saradnji i gotovo.
Sto se tice Mice on je svaku utakmicu najbolji na terenu.A sto se tice njegove plate mislim da ima medju najmanjim platama u klubu jer kad je dolazio iz Proletera bio je tek talenat tako da tih 50% je verovatno smesno povecanje.....
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Da ne gusimo temu posvecenu pobedi protiv crnog blizanca

Evo da ne bi unosio zlu krv I pored toga sto ne znam kako je to moguce kad na stadionu nema vise od 2500 litara krvi po mecu da pitam Casual 1989 ko je menadzer I ko je doveo Ozegovica, Rosica, Kovacevica u FKV. I da li je Vavan pregovarao u ime kluba za transfer Radeta Krunica? Kao I sto ostali clanovi skupstine kluba ne idu na pripreme kluba? Kao I da li je Djumi bio tu samo u prici da bi lakse prihvatili Lalatovica, a da na kraju nece voditi zimski prelazni rok I biti sportski director?
Ako je odgovor dodji na sastanak, onda zbog tog sastanka da gasimo forum? :)

Zelim normalnu razmenu informacija I misljenja.
ПУШТАМ КИШУ!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

I to si nasao na forumu da trazis? :shock:
E nece da moze, forumi valjda sluze da se cuti i mudruje. :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4257
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Mozda prikladnije mesto...

ragazzi di Neoplanta wrote:
Casual 1989 wrote:Matadore ti li si? Da je ovo normalan forum ti bi sad trebao da dokazes svoje tvrdnje u suprotnom bi bio banovan, ali posto admini ne rade svoj posao ti ces nastaviti da siris zlu krv i izmisljas !

Ali ja sam cuo obe strane ovu od Matadora i ove iz kluba i ja mogu da formiram svoje misljenje a problem kod vas svih je taj sto znate samo ovo sto vam Matador napise ovde i verujete tome

i onda se pojavi neki lik na forumu tj Matador koji unosi zlu krv ovde medju nama a vi mu verujete. Ne kazem da je sve sjajno u FKV naravno da nije, ali gde jeste?

Matador je sirio zlu krv ovde i sve je preuvelicavao !

Trebale su nam promene, doslo je do promena, e sad cemo da vidimo kako ce se to pokazati, ali sigurno necu vec sad da ih pljujem.

Ali nije to poenta, vidim ja koja je tvoja svrha na forumu ali neces uspeti da uneses nemir medju navijace Vose koji su i ovako u kanalu zbog svega, samo si ti falio.


Koliko si naporan sa potenciranjem te price oko menadzera.


a nema Matadora da nam otvori oci, sta cemo sad ? :frown:


Pustite se teorija zavera i pocnite da idete na utakmice !

Citajuci ovaj forum i Matadorove polu informacije stvarno sam pomislio da nam Majami i Vavan vedre i oblace klub, juce na sastanku sam ipak ubedjen u suprotno.

Matador se ponasa kao sektas, bukvalno sektasi ljude dal je u pravu za neke stvari ili ne, ne ulazim sad u to.

Ajde matadore napisi, da jednom tvoje reci imaju tezinu.

Na svu nasu muku samo nam je falilo da Matador napravi jos jedan "profil" na ovom forumu

Au matadore ponavljas se konstantno sa tim japancima i majamijem, letom za letoniju itd. Ok sve al nemoj se ponavljati ides na k***c ljudima. Kad bude sastanak sa predsednikom idi pa postavljaj pitanja, sta palamudis ovde

Kao svima je pun k***c svegaa onda dodju i teraju upravu npr, ko si bre ti da teras upravu a kad je padala kisa nisi hteo na tekmu da odes?

Idemo "divlji zapad" ludilo, bas me zanima koliko vas je bilo sad protiv Vozdovca... Zna se gde su navijaci Vojvodine, svi na SEVER !

Slazem se sa tobom. Da se otvori nova tema pa npr neka svako iznese svoj razlog zasto ne ide na sever.
Smetao je Bata-nema ga vise, smetali vam sto trigeri vode navijanje-ne vode vise... Mozda vam sad smeta sto tribina nema krov ne znam stvarno.
:dance2: :dance2: :dance2:
:thankyou:

Casual 1989 wrote:
Al opusteno, necu ulaziti dalje sa tobom u raspravu, jer ce ti kad tad ovaj nik zavrsiti kao onaj prethodni.

Da li ovo kazuje da je bilo pritisaka za banovanje Matadora, a u isto vreme upozorenje kako ce zavrsiti svi protivnici ove garniture u klubu?

U vezi sa tim... Na ovom forumu su pisale razne uprave, pisao je Bata (ili neko u njegovo ime), pisao je Balsa, iznosile su se razne budalastine, bilo je svakojakih pritisaka i forum se tome opirao i opstajao, a sada je ova uprava docekala da postane prva kojoj je poslo za rukom da unese razdor i uzdrma temelje ovog (trebalo bi biti) svetog mesta za SVE Slaninare. Ko je od tih silnih pacijenata bio banovan? Banovanje Matadora (koliko god nekom isao na nerve svojim ponavljanjem) je jedna velika nepravda! Banovan je zbog iznosenja neistinitosti na forumu? Pa zbog toga bi se onda pola foruma moglo banovati, jer se suketalo na sve strane. Moze se poceti sa pedjom (daleko od toga da to prizeljkujem) koji je izneo tvrdnju da se lobira za Merija. Citajuci ko pise u Merijevu korist, mogao bi se kladiti da je tvrdnja neistinita. A takvih primera je gomila. Sto je najgore, za puno stvari koje je Matador iznosio znam i licno da su istinite. Eventualno nije šija, već je vrat.

Sto neko napisa, forumasu se ne veruje, al' se zato ovima iz uprave pruza poverenje na datu rec(?). Ma ajte molim vas...
Last edited by Milan on Sun Dec 06, 2015 10:12 pm, edited 1 time in total.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

A da Matador nije kondicioni trener ili neko od koga uveliko zavisi igra celog tima,jer od kako je banovan (ima vise vremena da se posveti radu na poslu :mrgreen: ) dosli su dobri rezultati :cheers:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

Da li ce Djumi voditi zimski prelazni rok ?
Nadam se da nece biti iznenadjenja u vezi sa Djumijem i da ce on biti sportski direktor i da nije bila neka muljacina ?
Image
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Morate kopirati moje upise na svakoj stranici inace nije fora :-)

Stojim iza svega sto sam napisao, napadao sam matadora zato sto je sirio lazi i svadjao nas ovde, sto je admin prepoznao i banovao ga, a sad operise pod nikom "Nikola",

I sta ti admine pitas mene da li je vrsen pritisak na tog admina da ga banuje?! Pa pitaj njega sta ja imam sa tim?

Uostalom ne moras ni da mi odg, necu pisati neko vreme, necu da trosim energiju na gluposti, ispadam budala kad ovde objasnjavam ljudima da treba da se raduju sto smo dobili 4 tekme zaredom bez primljenog gola, i sto je pobedjen partizan na jna ! Ne zelim. Svako dobro.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

iskreno meni nije jasno ni sto su tog "matadora" banovali, a ti vec trazis da ubiji nick za koji samo predpostavljas da je to onaj pocivsi !? :?
u pravu si, odmori se malo od ovoga, ne trosi energiju bzv., zima ide! :lala:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Pustite coveka ja sam uvek za komunikaciju I razmenu misljenja, samo sto je problem sto on stalno iznosi predpostavke koje nisu tacne. Nije dao odgovor ni na jedno pitanje, a kad neko drugi iznese predpostavku trazi dokaz, banove, pritisak na administraciju itd.
Sta je tacno taj Matador lagao na forumu? Posto citam ovde od ljudi cije misljenje cenim da je vecina bila manje vise Tacna!?
Ako prestanes da pises ispasce da je tvoja misija sa banovanjem matadora(sto dok ti nisi objavio kao novoregistrovani nismo ni znali) ovde zavrsava. Nastavi da pises I pokusaj ljudima da pruzis neki odgovor ili tvoje misljenje. Nemoj odmah da te uhvati nervoza.
I zanimljivo je da imas slican stil pisanja kao forumas Samo Borbeno, ali meni to stvarno ne smeta.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Do sada sam se naslusao mnogo prica i stekao utisak kao da nas na stadionu svako kolo ima 10 000, a ne 500. Da li ce Djumi biti sportski director i sam voditi zimski rok ili nece???

Po jednoj teoriji predlozili su ga da bi navijaci nekako prihvatili Lalatovica?
Po drugoj teoriji ponasace se prema njemu neozbiljno tako da ce on sam odbiti funkciju i uprava ce imati opravdanje ispred navijaca?
Po trecoj Djumi ce dobiti funkciju ako bude pustao neke igrace ciji su menadzeri prijatelji kluba?
Po cetvrtoj dobice funkciju i samostalnost?

Da li Djumi neko od uprave ili upucenih na forumu moze da kaze sta je istina? Poslenje sa sastanka je da ce biti sportski director i voditi prelazni rok.
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Gledajući sa strane, ja čisto sumnjam.
Da se ozbiljno misli, već je trebao biti postavljen, da bi na vreme pripremio prelazni rok (pre pijace, a ne kad se pijaca završi).Možda mu i ponude, forme radi, kad za to ne bude svrhe?
No, videćemo uskoro?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Da se realizuje bilo koja od tih teorija... jedno je sigurno.Nista se tu promeniti nece. Jedna lasta na cini prolece...
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Turija wrote:Gledajući sa strane, ja čisto sumnjam.
Da se ozbiljno misli, već je trebao biti postavljen, da bi na vreme pripremio prelazni rok (pre pijace, a ne kad se pijaca završi).Možda mu i ponude, forme radi, kad za to ne bude svrhe?
No, videćemo uskoro?
Pregledajte postove od pre nekih mesec dana, lepo je receno da covek ima privatne probleme i da ce tek u januaru sesti da se dogovore. Sam Djumi je ovo potrdio, mada je izrazio sumnju u ozbviljnost njihovih namera, ali je sve za sada cisto nagadjanje, a uskoro cemo svi imati priliku da se uverimo.
Post Reply