Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Danilo wrote:Ono sto je interesantno za ekipu Borca je tim i drugarstvo koje imaju i koje u ovom momentu prevazilaze ogromne finansijske probleme koje imaju.Nas tim nema harmoniju i posle evropskih utakmica ,i po uticajem menadzera i love neki se cuvaju,Ivanic ,Ozegovic dok njih polovina nema kvalitet za Vosu.
Filip Knezevic je igrac Partizana na pozajmici.
Na povratku u Vosu je Meleg,koji je nestao sa fudbalske scene , trebao je da dodje jos na pocetku sezone ali iskoristio je 6 meseci aktuelnog ugovora,jer ima ok lovu,sto je normalno,dok se sa Stepanovim pregovsra
Knezevicu ugovor istice u junu tako da se sa njime na zimu moze potpisati predugovor.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

http://www.butasport.rs/fudbal/turci-od ... avljevica/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Evo vam Vujaklija ode u Kazahstan: http://www.butasport.rs/fudbal/srdan-vu ... -potpisao/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Mozda ce tamo imati kvalitet za prvu postavu, ovde je konkurencija mnogo jaca...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Zatvaranje kluba samo za domace igrace u saradnji sa sumnjivim menadzerima Ljubise Dundjerskog i Mice Vranjesa se pokazalo kao izuzetno pogubno i lose za FKV. Prvi je casno podneo ostavku a drugi je za pravo cudo i dalje ostao u klubu i pored toga sto je tesko skontati kako kad je on licno skautirao Radovica.
Kokanidja i Karisik su ponudili nekoliko igraca koji bi nesumnjivo vise doprineli igri od raznih Radovica, Zocovica, Koacevica sto cu argumentovano dokazati njihovim napretkom u karijeri i statistikom koju ne mozemo uporediti sa gorepomenutim "pojacanjima" FKV koji gotovo da i nemaju statistiku, ako se ne racuna hrana koju su pojeli kod Cece.

Richard Yarusvat
http://int.soccerway.com/players/richar ... at/155782/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vitinjo koji je sjanim igrama izborio ugovor u veliki Gremio
http://int.soccerway.com/players/victor ... el/282242/" onclick="window.open(this.href);return false;
Molim Kokanidju i Karisika da predstave jos neke igrace za zimski prelazni rok kako bi imali priliku da ispratimo kao i ove dosadasnje.
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Taj Vitinjo je odigrao samo 88 minuta za Gremio ove sezone i to na 6 utakmica koje je pocinjao sa klupe. Bez postignutih golova.
Ocigledno jos nije dobio pravu priliku ili je nesto drugo posredi.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Stexman wrote:Taj Vitinjo je odigrao samo 88 minuta za Gremio ove sezone i to na 6 utakmica koje je pocinjao sa klupe. Bez postignutih golova.
Ocigledno jos nije dobio pravu priliku ili je nesto drugo posredi.
Gledaj statistiku iz prosle sezone. Gremio je ogroman klub ciji igraci vrede preko 65 miliona I imaju 7 napadaca koji su skuplji od Vitinja koji je za dz mogao da dodje u FKV. Gremio je na tabeli ispred Santosa, Flamenga, Palmeirasa, Cruzeira I ostalih velikana. Igraci u Brazilu imaju veoma velike plate I u fudbal se ulaze vise nego sto se ovde moze I zamisliti.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ovaj Svedjanin je dao 12 golova u trecoj ligi svoje zemlje ,ima 23 godine ...Ok mozda bi bio ok za nas ali sad da bas treba plakati za njim ne znam...za takve igrace je proba ali ne vidim nista spektakularno u njegovoj statistici,pogotovo sto je imao sansu u 1 i 2 ligi a dao je 0 golova tamo...Po meni pametnije je gledati nasu 2 -3-4 ligu i tu traziti zanimljive igrace,manje kostaju manje, plate traze...Stranci ako dolaze samo uz probe jer mi para za proverene strance nemamo .
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

srkins wrote:Ovaj Svedjanin je dao 12 golova u trecoj ligi svoje zemlje ,ima 23 godine ...Ok mozda bi bio ok za nas ali sad da bas treba plakati za njim ne znam...za takve igrace je proba ali ne vidim nista spektakularno u njegovoj statistici,pogotovo sto je imao sansu u 1 i 2 ligi a dao je 0 golova tamo...Po meni pametnije je gledati nasu 2 -3-4 ligu i tu traziti zanimljive igrace,manje kostaju manje, plate traze...Stranci ako dolaze samo uz probe jer mi para za proverene strance nemamo .
Ne znam koliko pratis ovu temu, ali covek je ovog igraca gledao mnogo puta i to citave utakmice stupio sa njim u kontakt i proba je bila u opticaju.
Ako me secanje dobro sluzi. Tako da uz duzno postovanje ocena igraca gledanjem statistike nije bas merodavna :)
Vranjes i Dundjerski su uz svoje menadzere koristili opredeljenje samo domacih igraca i bez pozajmica, a dobili smo rezervistu iz Cacka Zocevica, rezervistu Radnickog koji je uz to uhapsen na marakani Kovacevic a ne tako davno je iz Obrenovca stigao pompezno najavljeni Stojanovic koji nije ostavio gotovo nikakav trag u Vosi. Uz to su nekako dozvolili pozajmicu Vukcevica koji nam sada kida zivce i igra bez pokica pre Stanisavljevica i Stamenica. Uz sve to ostali smo bez sigurno kvalitetnijih Makarica, Asanija, Lukovica.

Vise verujem Kokanidji i Karisiku, nego Mici Vranjesu i njegovim bliskim menadzerima koji nam je odveo Deju Melega i koji je predvodio strajk igraca u nezgodnom trenutku po klub.
Transfer politika se mora menjati, Vojvodina mora biti otvorena za sve igrace kako bi svojim imenom, tradicijom i uslovima na SCVB privukla kvalitet.
Mora se znati da li je Djumi sportski director, ko void prelazni rok i ko je odgovoran. Ovo sto je Vranjes gotovo ugasio klub greskama u prelaznim rokovima, a krivicu preuzeo samo Ljube nema nikakvog smisla. Koja je sad uloga Vranjesa u klubu?
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Toto Riina wrote:
srkins wrote:Ovaj Svedjanin je dao 12 golova u trecoj ligi svoje zemlje ,ima 23 godine ...Ok mozda bi bio ok za nas ali sad da bas treba plakati za njim ne znam...za takve igrace je proba ali ne vidim nista spektakularno u njegovoj statistici,pogotovo sto je imao sansu u 1 i 2 ligi a dao je 0 golova tamo...Po meni pametnije je gledati nasu 2 -3-4 ligu i tu traziti zanimljive igrace,manje kostaju manje, plate traze...Stranci ako dolaze samo uz probe jer mi para za proverene strance nemamo .
Ne znam koliko pratis ovu temu, ali covek je ovog igraca gledao mnogo puta i to citave utakmice stupio sa njim u kontakt i proba je bila u opticaju.
Ako me secanje dobro sluzi. Tako da uz duzno postovanje ocena igraca gledanjem statistike nije bas merodavna :)
Vranjes i Dundjerski su uz svoje menadzere koristili opredeljenje samo domacih igraca i bez pozajmica, a dobili smo rezervistu iz Cacka Zocevica, rezervistu Radnickog koji je uz to uhapsen na marakani Kovacevic a ne tako davno je iz Obrenovca stigao pompezno najavljeni Stojanovic koji nije ostavio gotovo nikakav trag u Vosi. Uz to su nekako dozvolili pozajmicu Vukcevica koji nam sada kida zivce i igra bez pokica pre Stanisavljevica i Stamenica. Uz sve to ostali smo bez sigurno kvalitetnijih Makarica, Asanija, Lukovica.

Vise verujem Kokanidji i Karisiku, nego Mici Vranjesu i njegovim bliskim menadzerima koji nam je odveo Deju Melega i koji je predvodio strajk igraca u nezgodnom trenutku po klub.
Transfer politika se mora menjati, Vojvodina mora biti otvorena za sve igrace kako bi svojim imenom, tradicijom i uslovima na SCVB privukla kvalitet.
Mora se znati da li je Djumi sportski director, ko void prelazni rok i ko je odgovoran. Ovo sto je Vranjes gotovo ugasio klub greskama u prelaznim rokovima, a krivicu preuzeo samo Ljube nema nikakvog smisla. Koja je sad uloga Vranjesa u klubu?
Koliko se ja secam decko je kontaktirao 5-6 igraca od kojih je samo Vincester pristao na uslove koje mozemo mi da ponudimo a posle odustao,ostali ili nisu hteli da dolaze u Srbiju ili su hteli dosta visoke plate za nas ,i to je nasa realnost . Mi para za kvalitetnog stranca nemam0 za to treba minimum 7-10.000 evra mesecno .mozemo probati pratiti pa iscackati nesto iz tih nizih liga pa dovesti na probu,ali veliko je pitanje kako bi se snasli ovde. Posto para nemamo ostaje nam da prvo pokusamo tim popuniti igracima iz omladinaca i Proletera i bivsim igracima..Onda dalje slobodni igraci iz nase lige i tek onda na red dolaze stranci ..
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Hteli su i Ricard i Vitinjo, ali nisu htela dva sportska direktora od kojih je jedan podneo ostavku a drugi uspeo da ostane u klubu. Uklopili bi se u primanja i proba je bila obavezna.
Oterali su omladince Makarica, Asanija i Lukovica, sad su na dobrom putu da upropaste Stamenica i Desancica posto su doveli krseve u vidu Zocka, Kovacevica i pozajmica za Vukcevica.

Probali su sa igracima iz nizih liga Stojanovic, nije proslo. Probao je Vranjes da skautira Majamijevog igraca u Bosni doveo Radovica i nije proslo. Doveli su slobodne Palocevica, Zocevica, Kovacevica, Radovica, Antica samo je Stanisavljevic povremeno pokazao zasto je doveden dok je Ozegovic i to malo sto je pokazao uprskao sebicnoscu I ponasanjem. Vazno je da Vranjes snosi odgovornost da se jasno izadje i kaze da li je Djumi sporski direktor ili je to bila sarena laza i da se napravi plan. Ozbiljan tim bi sada samo radio ono sto je mesecima planirano I
i radjeno a ovde se ne zna ni ko ce voditi prelazni rok ni ko je odgovoran ni sta je cilj?
Ozbiljan klub poput Vojvodine mora stvari postaviti na pravi nacin I napraviti system.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Da li FK Vojvodina ima zvanicni e-mail preko koga menadzeri mogu da ponude svoje igreace za probe, transfere, ponude?? Ili sve mora da ide preko Vavana i Vranjesa? Prelazni rok se blizi, a u Vosi gusta magla.
Za Vreme Rabrena i Cabre je postajao e-mail za komunikaciju sa svakim zaposlenim u klubu, a sada ni ne znamo ko zvanicno radi i ko cini upravni odbor. To mora hitno da se ispravi.
ПУШТАМ КИШУ!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Nema mail ali zato ima fax, mada je on u zadnje vreme pokvaren..... :devil:
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Odakle im ove insajderske informacije? :)
Post Reply