Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

http://www.butasport.rs/fudbal/adnan-se ... sto-da-ne/" onclick="window.open(this.href);return false; 8 klubova za 5 godina karijere,jos jedna menadzerska prevara?!
https://www.youtube.com/watch?v=d8udJjnbgM0" onclick="window.open(this.href);return false; Ovakav igrac nama treba,decko sa Ceneja,bio je najbolji igrac Dnevnikovog turnira prosle godine,malo podseca na Alivodica. :)

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ovaj Butasport ozbiljno pretenduje da preuzme ulogu alfa smeca od Hotsporta... :dance2:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post by Marcello »

gospodinFKV wrote:Ovaj Butasport ozbiljno pretenduje da preuzme ulogu alfa smeca od Hotsporta... :dance2:
Uhhh....konkurencija nikad žešća...odlučuje "gol razlika"
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ko je to sastacio u vezi prelaznog roka kad se Vranjes krije iza uloge kordinatora za sportska pitanja, a sportskog direktora nemamo??
Ozbiljan klub mora znati ko vodi prelazni rok, da na kraju ne bude koji igrac od Vranjes(imao je brlju sa Radovicem, Klikovcem), koji od Lalata koje vuce od Proletera, koji od Vavana i pored toga sto nema zvanicnu funkciju. Onda se desavaju Radovici, Klikovci, Kovacevici, Zocevici svi na visegodisnje ugovore a Vosina deca lete iz kluba.

Kvalitet, a ne kvantitet i otvoren klub za strance a ne za kombinacije.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Zelje Lalata su Nemanja Miletic i Dusan Micic. Mileta je prosao probu za vreme Dzimija, ali je znao da pored Pekare i Babare nece imati mesto. Sada ima ponudu za preko i interesovanje Vojvodine. Mica je nas Novosadjanin i dobro bi dosao kao podrska Maksimovicu. Interesovanje postoji za Stepanova i Melega.

Igraci kojih se treba resiti i koji nemaju kvalitet za Vojvodinu : Marko Kordic, Milko Novakovic, Slavisa Radovic, Zovevic, Kovacevic, Mrdakovic, Vukcevic i Pavkov

Za Adnana Secerovica iz Radnika navodno niko u klubu cuo nije.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Toto Riina wrote:Zelje Lalata su Nemanja Miletic i Dusan Micic. Mileta je prosao probu za vreme Dzimija, ali je znao da pored Pekare i Babare nece imati mesto. Sada ima ponudu za preko i interesovanje Vojvodine. Mica je nas Novosadjanin i dobro bi dosao kao podrska Maksimovicu. Interesovanje postoji za Stepanova i Melega.

Igraci kojih se treba resiti i koji nemaju kvalitet za Vojvodinu : Marko Kordic, Milko Novakovic, Slavisa Radovic, Zovevic, Kovacevic, Mrdakovic, Vukcevic i Pavkov

Za Adnana Secerovica iz Radnika navodno niko u klubu cuo nije.
Zbog cega Mrdakovic?
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

MiSmoFKV! wrote:Zbog cega Mrdakovic?
Gotov je....
Stigle su ga godine, stigle su ga povrede. Po onim utakmicama koje je odigrao jasno se vidi da ne može više.

Bio je odličan igrač. Svi kažu da sportski živi i da je pozitivan lik ali jednostavno biologija čini svoje.
Upitna je i njegova motivacija. Nama treba zver koja će da grize. To je npr. Mary koji bi preorao teren samo da dobije priliku. Iako je verovatno lošiji igrač od Mrdakovića, svojim motivom da sebi reši egzistenciju i da se proda dalje, doprineo bi mnogo više od Mrdakovića.
Ne mora to biti Mary... Može to biti bilo koji drugi klinac željan uspeha.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Mrdak i sad ima sta da pokaze u JSL, ali se klub odlucio za mladje snage. Upitno je koliko ima motiva da sedi na klupi slabijim igracima od sebe.
On zasluzeno ima lepu platu i to i nije puno kad se vidi da su razni Klikovci, Mojsilovici, Radovici, Zovevici, Kovacevici, Milko Novakovici, Zogovici dobili visegodisnje ugovore a da ni oni ne znaju kako, a Vranjes se krije iza navijaca u klubu.

Pitanje sportskog direktora, ko vodi i ko snosi odgovornost se mora sto pre resiti. To je trenutno najslabiji deo kluba, a i dalje stoji obecanje Aleksandra Dundjerskog na sastanku da ce Djumi voditi zimski prelazni rok, a coveka jos uvek nije niko zvao!
Da li je to bila laz na sastanku da bi prihvatili Lalatovica i sad kad su dosli dobri rezultati nikom nista? Ponovo se vraca ono da li na sastancima verovati na rec? Ma, ajte molim vas.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

pitanje administraciji:

-kako ovu temu da blokiram do proleca, da li se to nekako moze izvesti, ubi me radoznalost :rage: , a onda obicno naletim na nesto gde bi popio ban kada bi adekvatno odgovorio?! :(
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

recni galeb wrote:pitanje administraciji:

-kako ovu temu da blokiram do proleca, da li se to nekako moze izvesti, ubi me radoznalost :rage: , a onda obicno naletim na nesto gde bi popio ban kada bi adekvatno odgovorio?! :(
Nema ta opcija. Jedino da te banujemo do proleca :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

ma mora da postoji bar neka varijanta da se da uverenje na uvid administraciji da nisi bas jako ošinut i da možeš ovde da pišeš?!

a ne svidja mi se ta tvoja opcija ajkule, pa da ga imam sroz do zemlje... :frown:
User avatar
ernesto
Posts: 1212
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Pavkova pod hitno na pozajmicu,podseca me na Jovana Stojanovica!
Sta mislite o Voji Ubiparipu? Iz Lecha je otisao u madjarski Vasas....
srkins
Posts: 1439
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ernesto wrote:Pavkova pod hitno na pozajmicu,podseca me na Jovana Stojanovica!
Sta mislite o Voji Ubiparipu? Iz Lecha je otisao u madjarski Vasas....
Ja mislim da Laza sad treba da se vrati,sa njim imamo 6 napadaca , Ozegovic,Veselinovic,Meri,Pavkov,Curko(povredjen) i Mrdakovic(povredjen) ,Voja je dobar igrac ali mislim da nam trenutno ne treba
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nenormalna količina igrača je dovedena u letnjem prelaznom roku. Treba pustiti Ćomija, Nastu, Ožegovića, Stanisavljevića, Sekulića i Vasilića ako dođu ponude za njih, i popuniti praznine sa možda dva do tri igrača, na pozicijama zadnjeg veznog i krila. Na ostalim pozicijama smo solidno popunjeni. Tumba, Makarić ili Kovačević iz Spartaka na zadnjeg veznog, za krila predlozi Jovanović(Lučani), Asani, Mladenović(Metalac) ili Jevtović iz Čačka. Pavkov je sličan pokušaj kao Stojanović. Dobar strelac u trećeligaškoj konkurenciji, kod nas se vidi da nije baš toliko dobar. Ali Pavkov ima visinu, treba ga poslati u Proleter ovu polusezonu, da se malo još kali, mislim da bi mogao biti solidan špic u budućnosti. Čak i ako se Veselinović ne vrati kod nas(ističe mu pozajmica sada), ako ode negde drugde, Mrdaković, Meri i Ćurko, uz pomoć Pavkova sa, recimo, dvojne registracije su sasvim dovoljni za ovu štelovanu štark bananica ligu. Priključiti ekipi Zličića, Desančića, vratiti i Kočovića iz Proletera i biće više nego dovoljno...

Za one koje interesuje, prelazni rok u Srbiji traje od 18.1. do 12.2.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

ko o čemu crni opet o Ćomiju...

http://www.telegraf.rs/sport/1912227-zv ... -partizana" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply