OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Marko93 »

S E K S
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post by zukenp »

Dzaba.Da bi kolko tolko parirao najboljim evropskim ekipama ,morao bi da oformis ekipu sacinjenu od najboljih igraca lige.A i tu bi jedva dosao u situaciju set da dobijes..
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

lose su nas izj**ali...
I Bog je Slaninar...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

Lepe 2 pobede u 3 dana u domacoj ligi i sa ovim nizom od 6 pobeda za redom izdvajamo se sa czv na celu tabele i to 8 bodova vise od treceplasiranog Novog Pazara. Lepo da se momci odmore pa za 5 dana da dolaze talijani u NS. Vidimo se na spensu :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: OK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Sreda, 20h, ulaz 100 dinara...
Još tri dana ostalo je do velikog duela četvrtog kola F grupe Denizbank Lige šampiona: Vojvodina NS seme - DHL Modena. Interesovanje je veliko, što ne čudi s obzirom na to da će svi ljubitelji odbojke moći da navijaju za crveno-bele i podrže ih u meču protiv sjajnog protivnika, ali i da na terenu velike dvorane Spensu uživaju u potezima najboljih evropskih, pa i svetskih igrača. Neki od njih su: Francuz Earvin Ngapeth, Brazilci Bruno Rezende i Lukas Saatkamp, te Luca Vetori, pa naši Nemanja Petrić i Miloš Nikić i mnogi drugi. Karte već mogu da se kupe ili rezervišu prostorijama našeg kluba, a na sam dan utakmice prodavaće se i na blagajni kod ulaza u veliku dvoranu. Cena ulaznice za Zapad je 100, a za Istok 150, i više nego simbolično za priliku koja se ne pruža svakog dana. Za sve informacije možete se javiti na 021 422773, ili doći u naše prostorije u Maksima Gorkog 22-24. Verujemo da je ovo pravi mamac i za one koji rade sa mlađim selekcijama, da svojim polaznicima, možda i budućim velikim odbojkašima i odbojkašicama pruže šansu da vide svoje idole, velike igrače, da nauče nešto što sigurno na treningu ne mogu naučiti. Svim novosadskim klubovima i školama odbojke izlazimo u susret kao i uoči duela sa Slovencima: odgovorno lice kluba samo treba da se javi, ili da dođe u klub, potpiše i preuzme gratis karte. Takođe, i ovoga puta, svi osnovci ulaze besplatno
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by Junior »

Image
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Лампард »

Sramotna poseta...kljucni krivci los marketing i ''Novosadjani''.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Svaka cast momci, borili ste se protiv iskusnije i bolje ekipe. Kapa dole, idemo napred!
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

Prvi set su igrali koliko je bilo potrebno, 2set nas pustal pa kad su videli da ne vredi onda nas u 3 istresli da bi sto pre stigli kuci.
Al ok mnoooogo su jaci
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Grouch »

Лампард wrote:Sramotna poseta...kljucni krivci los marketing i ''Novosadjani''.
Daleko od toga da je bila sramotna poseta kao sto kazes,minimum 3000 ljudi(na zvanicnom sajtu pise 4000),u svakom slucaju najveca poseta nekom sportskom dogadjaju tog dana u Srbiji a igralo se fudbalsko kolo.Marketing nam nije los nego ne postoji-npr. klinci nam na odbojci i rukometu u nedostatku klupskih suvenira nose drzavne zastave kao da igra reprezentacija.Skoro da je desetak navijaca Modene imalo vise obelezja nego sva nasa masa.Nasa bruka i sramota,pre svega FK-a da ne moze da se izdvoji,za pocetak,10-20000 evra da se naprave neki jeftiniji suveniri koji bi se rasprodali,pogotovo na tim vecim utakmicama u svim sportovima,pa bi se i ulozeni kes bar vratio.Naravno to je za nas nuklearna fizika.Ostatak marketinga se svodi na oglas u Dnevniku koga cita 10% ljudi i tome slicno.Naravno,dobar deo nasih ljudi je u nekom teskom matriksu pa ih mrzi da se dovuku do stadiona ili Spensa cak i kad se na utakmici skuplja humanitarna pomoc.Bedno.Treba nam kolektivno menjanje mentaliteta.Neko je na fudbalu napisao da prati samo fudbal i da ga ne zanimaju ostali sportovi.Ok,postujem ali opet s druge strane ne tera te niko u rudnik,ne vidim sta je tolko tesko doci par puta godisnje na bitnije utakmice u ostalim sportovima,pogotovo kad se skuplja pomoc...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: OK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Mislio sam da sam napisao već ovo, ali kanda sam zaboravio da postujem.
Pogledao sam onaj top 5 poteza ovog kola ls i čini mi se da smo u odnosu na sve druge sasvim dovoljno popunilo halu. Ostali uglavnom igraju u halama do2-3hiljade ljudi, manjim, pa spens izgleda prazno zbog toga sto je velik... Ja sam očekivao i dosta manju brojku ljudi.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

3000 nije malo.Spram značaja utakmice i veličine Novog Sada jeste, ali spram duhovnog i materijalnog stanja u gradu nije.
Čak je to i više od mog očekivanja, jer bg mediji nas svesno ignorišu i nipodaštavaju, a novosadski ne prepoznaju kao svoje.Za okolinu Novog Sada, zimski uslovi i kasniji termin u radnom danu, realno, odvraćaju od noćnog putovanja.
Kakvo je okruženje, dobro se još i skupilo sveta na tribinama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

http://www.wienerliga.org/media/2015/me ... REPORT.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Zgazili smo groblje, pred 50ak vatrenih spremačica i članova porodica OK Vizura. Neka se pripreme crveni...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by Junior »

borrissey wrote:http://www.wienerliga.org/media/2015/me ... REPORT.htm

Zgazili smo groblje, pred 50ak vatrenih spremačica i članova porodica OK Vizura. Neka se pripreme crveni...
Kad se igra ta utakmica?
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Junior wrote:Kad se igra ta utakmica?
Nije lako naći tu informaciju, ali mislim sledeći vikend, 22/24. januara. Obično domaće utakmice igramo petkom, ali sad to neće biti slučaj skoro izvesno, jer 21. igramo utakmicu lige šampiona u Ljubljani. Inače nas čeka veoma zgusnut raspored do kraja januara (za razliku od blizanaca), jer i drugu preostalu utakmicu lige šampiona igramo u januaru (tačnije 26-og). Užasno težak i glup raspored za nas, praktično 4 ključne utakmice na dva fronta igramo u 10 dana. Jebi ga, uvek neko sranje...
Post Reply