Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Transferi

Post by severozapad »

"Vezista Vojvodine je produžio ugovor s klubom, ali se spekuliše da je poslednjeg dana prelaznog roka upao u depresiju jer mu Voša nije dala da se preseli u Beograd."
Evo i ja upravo upao u tešku depru, kako se oporaviti?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

U kakvoj li su tek depresiji Mesi i Ronaldo jer nikad u zivotu nije im se dalo da zaigraju za neki od beogradskih velikana? Ma propale im karijere nacisto zbog toga... :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Svake godine se zajebem. Svake, ali bas svake. Tj zajebem se dva puta godisnje. Taman kad se skenjam da nemam neku stalnu zanimaciju u zivotu i da treba pregurati ove pauze u prvenstvima, kako one dodju vratim se u realnost da su one u stvari zanimljivije od samog fudbala.
Ne znam kako ih nije sramota da napisu ovo, ali neka, makar znamo da ce i ove zime biti veselo :) Comi izdrzi, misli samo pozitivno, procice depra!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.butasport.rs/fudbal/konkretn ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false; Ukratko po ovima Ivanic u Sion ,Stanisavljevic u Bursaspor a mi zelimo 4 igraca Borca plus Melega i Stepanova
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Kako lupetaju ovi iz telegrafa za Ivanića.Ali, eto, može im se - imaju mastilo i papir.
Ne mogu da prebole to što Ivanić nije hteo iz Voše.Pišu o sportu, a nemaju ni gram sportskog duha u sebi da prihvate poraz, kao sastavni deo sporta i života.Kakvi kompleksi lažne veličine i ogavne propagande.
Neka ih, neka se jede.Mi znamo svoj put:
Ivanić iz Vojvodine samo u Evropu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Читам данас у вучићевом (дез)информеру да је партизан понудио милион евра за Иванића.Дакле наставља се серијал ,,Марсовци су слетели у Инђију".Колико сам упознат дотични клуб у овом моменту нема управу,тако да незнам ко је те силне новце понудио.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Borivoje Ristic to nas bivsi golman bio rezerva Sasi Todicu, nisam znao da je veliki navijac Partizana.
Sto se tice ovog roka, ako klub dobije dobre ponude ne bi pravio problem igracima da odu. Treba gurati Zlicica,Kocovica vratiti Desancica isto. Meleg posto je slobodan obavezno ga vratiti.
ZIME89
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Transferi

Post by Schteph_F89 »

Zlicic je novi Ivanic :deal:
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Transferi

Post by Daljac »

Schteph_F89 wrote:Zlicic je novi Ivanic :deal:
I ja se potpisujem ispod ove tvrdnje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Daljac wrote:
Schteph_F89 wrote:Zlicic je novi Ivanic :deal:
I ja se potpisujem ispod ove tvrdnje.
Ono malo sto sam gledao Zlicica daje mi za pravo da kazem da je veliki potencijal i veliki majstor fudbala... a sto se tice poredjenja sa Ivanicem!? Ivanica mnogi ovde uzdizu kao onomad Davidova,a mislim da im je obojici ucinak u dresu Vojvodine strasno slab.Tako da nije tesko ocekivati od Zlicica da bude i tri koplja iznad
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ivanic po ucinku meni najvise lici na Tadica kod nas. Vidi se da moze puno, ima taj "vic" koji se ne uci nego ili se rodis s njim ili ne, kada odluci da se pojavi na terenu onda smo prakticno nepobedivi ali nazalost cesce odluci da utakmicu prespava... Samo cekam da ode napolje, u neku Belgiju-Holandiju i tamo odjednom eksplodira i za par sezona eto ga u nekoj od liga petice kao nosioca igre svog tima.

Ne mogu da opisem koliko me to frustrira, kada znas da neki igrac moze puno a vidis da igra kao pod rucnom 90% utakmica. Koliko god bio ponosan sto je igrac poput Duce izasao iz nase skole toliko me jos vise nervira sve ono njegovo bezvoljno vucaranje po terenu dok je igrao za nas. Mogu da shvatim nedostatak takmicarskog motiva u ligi u kojoj se sampion unapred zna, ali jebemmumater tvoje je da grizes u svakoj utakmici, ako ne zbog rezultata ili nas navijaca (citaj: navucenih narkomana debila koji vise ni sami ne znaju za koji qrac krasni se nerviraju ali jednostavno ne umeju drugacije) onda makar iz lojalnosti prema klubu koji te je iskolovao i na kraju krajeva i zbog samog sebe jer ces se tako bolje prodati i sebi bolju karijeru napraviti.

Comiju svaka cast za "istorijsko ne" letos (i to dva puta), to ce doveka ostati zlatnim slovima upisano, ali brate hajde isprati to i na terenu pa da bude svima dobro, da klub zaradi neke pare a i ti da se prodas negde gde ce ti biti dobro...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Vojo,
Ćomi je za polusezonu dao 10 golova i ne znam koliko asistencija. U polusezoni u kojoj je imao na početku problem i pritiske sa crnima ( valjda se sećaš ), a do pre nekoliko kola je protizakonito, protivmoralno bio odstranjem iz prve ekipe. ( samo je falilo da trenira sam u 7.00 i 23.00 ) ( valjda se sećaš ). Pregovara i čeka inostrani angažman.
Kako neko može biti 3 koplja iznad ovoga? Koliko je to golova godišnje?60? Da Ćomi na utaknici da tri gola i da ima tri asistencije ti ( vi ) bi rekli: Ćomi, može to bolje!

P.S. Predlažem ti da se prebaciš na dvoranske sportove.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

To je tvoje vidjenje i tvoje pravo da tako gledas na njegov ucinak. Svako na fudbal gleda onako kako on zeli. Meni brojke nista ne znace.Po brojkama su i Katai i Bozinov imali istu sezonu. Ivanic sa onoliko potrosenih lopti za mene je imao losu sezonu i to je to.
I,kakav je to pritisak bio na njega... trazi ga Partizan? Mozes misliti... logicno mi je samo da jos vise posle svega grize za svoj tim.
A ovaj drugi deo,kada su ga mucili u toku sezone.... ako tako gledamo,Meri ako da dva gola (s obzirom kroz sta prolazi) bolji je igrac od Mesija
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Najbliži sam Radojinom mišljenju, s tim što ja mislim da je Ivanić mnogo bolji igrač od Tadića, generalno, a i doprinosom u Vošinom dresu (da ne pričamo o navijačkom opredelenje, gde od Tadića nikad nisam čuo, odnosno, pročitao da navija za Vošu, iako je odrastao na FCVB).Mislim da se Tadiću ,,poklopilo" dosta toga u ino karijeri, pogotovo na Ostrvu, gde se npr Lanetu nije.U prilog ovakvom mom razmišljanju mogu ići samo njegove igre u našoj reprezentaciji, sve ostalo je protiv.Baš te brojke, koje Voja ne priznaje.Ne mogu da ih ne priznam, ali nisam ni zaslepljen njima, jer statistika je nepobitna, ali i varljiva, pošto sakriva puno stvari koje ne prati u merenju.
Ako Ivanić ostane u Voši, ja ga na proleće očekujem u pravom izdanju.Nadam se da ga ove gluposti u štampi neće poremetiti, ako u Klubu bude imao sigurnu podršku.Pošto se radi o crnom blizancu, a ne crvenom, očekujem ,,čvrsto jedinstvo" u upravi i među saigračima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Bilo bi dobro da Lalat dovede Micica iz Borca.on i Maksimovic ,kakva kombinacija
Post Reply