Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Stoperi pod hitno,i to dvojicu,levo krilo i pleya pod obavezno ,ako ostane ova ekipa .
zahvaliti se Kordicu,Kovacevicu ,Zocevicu,Pavkovu( pozajmica,taj mi igrac definitivno nejasan bez ikakvog ucinka ,a dobijao dobru sansu),Palocevic ,Vukcevic
Sinisa Babic mi ne deluje kao igrac za Vojvodinu,Meri pozajmica u proleter pa da ga vidimo napokon ,a ne rekla kazala.
Trebaju nam igraci sa vicem
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Vidim cigani dovode Gacinovica iz Ajntrahta. Ima se - moze se!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/28528 ... e-iz-grcke" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Koliko cujem, uprava zateze oko vracanja Stepanova i od toga najverovatnije nema nista.
Namerno se odugovlaci sa pregovorima da bi isteklo vreme!

Jel ce tako isto proci i Djumi?
Ispadamo bikovi(mada bi ja pre rekao volovi) kojima masu crvenom maramom samo da nam skrenu paznju sa onoga sto rade u klubu. A ocigledno da ne rade dobro.
Dokle ce ti ljudi raditi protiv kluba meni nije jasno. Vranjes postaje sve bahatiji!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

Stexman wrote:Koliko cujem, uprava zateze oko vracanja Stepanova i od toga najverovatnije nema nista.
Namerno se odugovlaci sa pregovorima da bi isteklo vreme!

Jel ce tako isto proci i Djumi?
Ispadamo bikovi(mada bi ja pre rekao volovi) kojima masu crvenom maramom samo da nam skrenu paznju sa onoga sto rade u klubu. A ocigledno da ne rade dobro.
Dokle ce ti ljudi raditi protiv kluba meni nije jasno. Vranjes postaje sve bahatiji!
Da li je moguce da ima zatezanja oko dovodjenja Stepanova? Stepanov ima zelju da dodje u Klub a mi otezemo :?:
Potpisujte ugovor sa Stepanovom dok se nije on predomislio.
Djumija za tim menadzera sto pre da nam se ovakve stvari ne bi desavale.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Re: Transferi

Post by Novon »

Zašto se odugovlači sa pregovorima oko vraćanja Milana Stepanova? Da li nekom iz Kluba ne odgovara povratak čoveka čije ljudske i fudbalske kvalitete ne treba dovoditi u pitanje? Stepanov je izrazio želju da se vrati u Klub koji ga je afirmisao kao fudbalera, i to koliko sam čuo za višestruko manju platu, ali izgleda da neko ne može da se "ugradi" pa pokušava na sve načine da odugovlači kako bi prošlo vreme. Verovato će posle, ako pregovori propadnu (a sva je prilika da hoće), biti puštena priča kako Milan Stepanov nije prihvatio uslove koje su mu iz FK Vojvodine nudili (ili da je tražio uslove koje klub nije mogao da mu ispuni).

Čini mi se da je slična priča i sa Djumijem...
Kad je na ovom forumu ponovo pokrenuta priča oko Đumija kao sportskog direktora FK Vojvodine, iz Kluba su ekspresno objavili da je dogovor sa njim postignut. Čim je ovde malo splasnula priča oko toga i u Klubu su se ućutali... A posle će biti " Nije se oporavio" ili "tražio je nemoguće"... samo da bi neko mogao da umeša svoje prste u transfere (čitaj, ...uzme procenat).
Ako kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Transferi

Post by dulajlo »

Zar nije rečeno da Đumi ima zdravstvenih problema te da će funkciju preuzeti po okončanju terapije?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

dulajlo wrote: Zar nije rečeno da Đumi ima zdravstvenih problema te da će funkciju preuzeti po okončanju terapije?
Isto je tako i sam Djumi rekao da u klubu bas i nisu zagrejani za saradnju...
Jbg, Djumi ima integritet, a uprava FKV trenutno ne deluje kao ''obecana zemlja'' za ljude s takvim kvalitetima... :dance2:
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Stepi i Djumi su nase Slaninarcine i kao takvi ne treba da dolaze u klub od koga je usled delovanja "svojih navijaca" ostalo samo slavno ime! Da li Djumiju treba spisak da kroje Vavinjo kolokradica, Vranjes strajkac i jedan mladji navijac bez srednje skole? Magicni Lalat hoce da dovede Tanasina pored Moglija i Vasilica i pored toga sto nema kvalitet za Proleter da bi pojacao sebi platu!? Tu su jos Micic, Djordjevic, Jablan, Vujaklija.
Kako stepi da izdrzi da Ozega ne zakuca kao cunj na treningu?
Pakleni trio Vavinjo, Vranjes i jedan mladji navijac ce ugasiti klub sto procentima sto uvlacenjem opasnijih igraca od njih!
Srecno vam bilo koji imate zeludac za ovo!

P.S. Ako Stepi i Djumi dobiju ugovor na stolu ocekujem dva nova istorijska NE!
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Pa sta treba da prepustimo klub skroz ciganima? Odno je vrag salu. Stepi i Djumi moraju da dodju.
Sve i da nemaju neki veliki uticaj druge ljude trenutno nemamo da budu balast ovima iz kluba.
U svakom klubu u svetu su njihove legende dobrodosle osim kod nas jer eto neko ne moze da se ugradi.
Ja ne znam ko je Vavan ali mi je neverovatno da neko ko veze nema sa fudbalom i ko nije clan uprave da radi u klubu sta hoce.

VRATITE STEPIJA U KLUB!!!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Vavinjo je mali igrac i potrcko. Spona za razne vece i ozbiljnije krimi igrace. U klubu misle da radi razne korisne stvari, da blokira neke naplate privremeno da ima uticaja, a ne znaju da prodaje informacije iz kluba svim interesnim grupam da ima uticaj na Vranjesa i da busi i realizuje transfere za klub po potrebi %.
On je uz pomoc mladjeg navijaca izbusio Djumija i Stepija i tako ce proci skoro svaki gde oni ne budu mogli da imaju % bilo od strane kluba ili drugog lica.Mozda puste Lalatu nekog igraca :) Dok to podrzavaju ostali navijaci koji su zvanicno ili ne preuzeli brigu oko kluba mozemo samo da se nerviramo dok ih ne progutaju sve sa klubom krupnije ribe ako tako budu htele ili dok ne bankrotiramo!
Stepi i Djumi su sve ono sto nas klub trenutno nije ne bi zeleo da prljaju svoja imena.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

Necu da ulazim u price koje su ispod nivoa moga razmisljanja.
Ali posto sam cuo neke price koje nemaju veze sa mozgom koje je rekao nas vrli predsednik,napisacu sledece.
Dobri moj Zoko treba da izvadis iz kluba tvojih 150 hiljada evra koje si ulozio u klub(meni si kukao kako si toliko ulozio u Vosu).Nemoj da slucajno ulozis ni dinara vise i cim prodate Stanisavljevica u Partizan odmah uzmi svoje novce da bar ti budes na nuli.
Pricas kako ja necu da saradjujem sa Lalatovicem sto u usnovi nije tacno.Moras da znas da je Lalatovic kod mene polagao PRO Licencu i da ga ja dobro poznajem.Podseticu te jos samo jednu stvar moj i tvoj razgovor u decembru mesecu je bio sa moje strane iskren a koliko vidim sa tvoje strane sibicarski.
Olaksacu ti ovu pricu koja nije niti korektna niti dobronamerna za Vosu.Ja cu se u Vosu vratiti ali kad ti do leta odes.
Moja procena je tu negde oko juna meseca.Bice opet Vosa u Evropi ali ti znas ko ce za to biti zasluzan.Sve mogu da podnesem ali lazove nikako.
Stepanov,Meleg i ostali igraci nemaju veze sa ovom pricom.Oni su deca Vose i njima je mesto tu medju svojima.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Djumi wrote:Necu da ulazim u price koje su ispod nivoa moga razmisljanja.
Ali posto sam cuo neke price koje nemaju veze sa mozgom koje je rekao nas vrli predsednik,napisacu sledece.
Dobri moj Zoko treba da izvadis iz kluba tvojih 150 hiljada evra koje si ulozio u klub(meni si kukao kako si toliko ulozio u Vosu).Nemoj da slucajno ulozis ni dinara vise i cim prodate Stanisavljevica u Partizan odmah uzmi svoje novce da bar ti budes na nuli.
Pricas kako ja necu da saradjujem sa Lalatovicem sto u usnovi nije tacno.Moras da znas da je Lalatovic kod mene polagao PRO Licencu i da ga ja dobro poznajem.Podseticu te jos samo jednu stvar moj i tvoj razgovor u decembru mesecu je bio sa moje strane iskren a koliko vidim sa tvoje strane sibicarski.
Olaksacu ti ovu pricu koja nije niti korektna niti dobronamerna za Vosu.Ja cu se u Vosu vratiti ali kad ti do leta odes.
Moja procena je tu negde oko juna meseca.Bice opet Vosa u Evropi ali ti znas ko ce za to biti zasluzan.Sve mogu da podnesem ali lazove nikako.
Stepanov,Meleg i ostali igraci nemaju veze sa ovom pricom.Oni su deca Vose i njima je mesto tu medju svojima.
Kapa dole za iskrenost i stav!!! Nesto sto je nestalo kod navijaca koji su zalagali za pravu pricu spas kluba! Pozivam Aleksandra Dundjerskog i ostale iz kluba da i dalju budu deo nas i da slobodno ovde mogu da navedu sve razloge za neistine koje su plasirali navijacima na sastanku da ce Djumi voditi prelazni rok. Znam da citaju.
Vavan i jedan navijac bez milosti pripremaju preko mafioza bliskih parizanu Stanisavljevica za taj ogavan klub. Ako je to previse za vas izadjite iz kluba ili nek svi znaju istinu, nemojte prljati svoja imena za sicu.
Vec duze se prica da Zoka zeli da izadje iz kluba, ali da je malo zaglavio i da sad ne zna kako :)
Sto se tice Kolokradice Vavana on je bio Trajkov najbolji drugar dok je izdajica igrala za FKV i velikodusno mu davao pozajmice pod odredjenim uslovima za poroke.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Nas su od svih predsednika, menadžera i ostalih uprava najviše sjebali upravo ti navijači bez milosti i slično... I tribinu i klub i sve živo. A Zoka i Aleksandar Dundjerski, pa i ostali sportski direktori i ti navijači ako ostanu u klubu i odrade ovaj prelazni rok kako su zamislili, mi cemo opet biti u minusu pet miliona i slične priče. Ne da ode, nego bude li se makar pomislilo na to da prodate nekog u ta dva kluba, sve po spisku i po redu i bez preskakanja vam... Smradovi jedni.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Neizlecivi wrote:Nas su od svih predsednika, menadžera i ostalih uprava najviše sjebali upravo ti navijači bez milosti i slično... I tribinu i klub i sve živo. A Zoka i Aleksandar Dundjerski, pa i ostali sportski direktori i ti navijači ako ostanu u klubu i odrade ovaj prelazni rok kako su zamislili, mi cemo opet biti u minusu pet miliona i slične priče. Ne da ode, nego bude li se makar pomislilo na to da prodate nekog u ta dva kluba, sve po spisku i po redu i bez preskakanja vam... Smradovi jedni.
Navijac bez dana radnog staza vozi A klasu bez milosti. Nema veze sto su unistili i klub, grupu, sto su oterali sve simpatizere. Podrzi Vavana da ovaj preko svojih kanala saradjuje sa kriminalcima po celom bg i cg. Zoka jos nije dobio ponudu da bude ambassador, ocekivali su vecu podrsku premijerovoj zvezdi koja nije potrebna. Treba izvuci 150 000, treba se odupreti pritisku da izadje iz mehanizma gde Vranjes, Vavan I navijac imaju masne procente i gde toboze rade u interesu kluba.

Djumija za predsednika, Stepanova za kapitena!!!

P.S. Ocekujte pritisak na administraciju i banove za sve koji pisu svojom glavom na forumu!!!
Mi smo svi MATADORI, a ko ste vi???
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply