Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Ultra slanina »

Neće oni niđe!

:mrgreen: 8)
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ogi »

:rolll: :rolll:
Friend wrote:Partizani ili četnici,nemci ili partizani,da li će se više odlučiti šta su ? :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
1892
Posts: 1065
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by 1892 »

http://www.mozzartsport.com/vesti/ilic- ... ana/122880" onclick="window.open(this.href);return false;

Iskreno se radujem svakom guženju blizanaca, a kad pročitam ovakve izjave još mi je i draže. Pošto je ovde Voja pričao o tom govnetu Iliću kao poštenjačini iako je šutao, štipao i psovao naše igrače od prvog minuta na JNA, evo i ovde se vidi koliki on fer plej poseduje i šta savetuje mlađe igrače....padni, čekaj penal, valjaj se par minuta itd. Sranota !!!
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

1892 wrote:Pošto je ovde Voja pričao o tom govnetu Iliću kao poštenjačini iako je šutao,
Ne izvrci reci... pricao sam kako covek grize za dres kluba kome pripada,i kako mu nije problem ni da se potuce za isti. A isto tako da zna da igra fudbal.
Image
1892
Posts: 1065
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by 1892 »

Voja wrote:
1892 wrote:Pošto je ovde Voja pričao o tom govnetu Iliću kao poštenjačini iako je šutao,
Ne izvrci reci... pricao sam kako covek grize za dres kluba kome pripada,i kako mu nije problem ni da se potuce za isti. A isto tako da zna da igra fudbal.
Baš grize, savetuje mlađe igrače kako da padaju i valjaju se, zato nigde nije ni spojio sezonu sem u našoj raspaloj ligi.
Come on you Reds!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by recni galeb »

on je velicina nkp-a i ja ga kao takvog jako postujem :greenbutt: , za kakva :shit: ceo vek igra tako i mirise, nema se dodati ili oduzeti tu sta vise! :lala:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by gospodinFKV »

1892 wrote:Baš grize, savetuje mlađe igrače kako da padaju i valjaju se, zato nigde nije ni spojio sezonu sem u našoj raspaloj ligi.


dju**e jeste (manje od Ilieva doduse), ali ne treba preterivati. Gde god je igrao, bio je dobar, pogotovo u Galatasaraju...

I to sta je rekao za klince, i ja bih im to isto rekao, upravo zato sto se to radi svuda van nase raspale lige. Na stranu to sto je covek :shit: i sto se radi o tom oloskom klubu, i sto ga svi ovde mrzimo iz dna duse. Moderan fudbal takve ''greske'' nazalost ne prasta. Ne radi to samo Sasa Ilic i partizan, to rade svi klubovi, pa i nas (znam jer i mi stalno pizdimo na to kad se nasi valjaju od 80. minuta pri 1:0). Jednostavno, to je fudbal danas.

Ne igras za turu pica u kafani posle termina, pa da te sutra boli patka da li si pao ili sutirao. Igra se za milione, od kojih ces biti placen ti, i jos 50 ljudi oko tebe - od saigraca do kafe kuvarice. Bolje da im Ilic sad izvuce usi, nego da plate ceh sutra negde napolju.

Fudbal odavno nije viteski sport, jer vitestvo ne placa racune. Je*i ga...lako je nama da na terminu glumimo ferplej, kad cemo pola sata posle istog da se vratimo nekim svojim zivotima, poslovima i interesovanjima, bez nekih posledica. Kod njih je taj fudbal sve...

Vidimo se na stadionu :cheers:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Beonic »

https://www.instagram.com/p/_K0-iuQzeP/" onclick="window.open(this.href);return false;

:gospodin:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Marcello »

Ovo nisam znao! Čak smo i Krležu oterali sa stadiona :wink:

“Megla v megli”, pisao je Krleža, gledajući hrvatsku stvarnost. Nije bio nogometni fan, samo je jednom bio na Maksimiru, Dinamo je izgubio protiv Vojvodine i nikada više nije došao.
(Jutarnji list, 15.12.2015.)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Marcello wrote:Ovo nisam znao! Čak smo i Krležu oterali sa stadiona :wink:

“Megla v megli”, pisao je Krleža, gledajući hrvatsku stvarnost. Nije bio nogometni fan, samo je jednom bio na Maksimiru, Dinamo je izgubio protiv Vojvodine i nikada više nije došao.
(Jutarnji list, 15.12.2015.)
Nekad smo terali tuđe, a sad teramo naše navijače :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Daljac »

http://engleskifudbal.com/tekstovi/zani ... ikad-culi/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Qr0nJa »

http://mondo.rs/a859891/Sport/Fudbal/De ... a-ode.html

Kako to ide na mnogo visem nivou a razlika izmedju ovde i tamo je u par nula.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Friend »

http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... az/dh2splx" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovako radi pravi klub,a mi?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by madda fakka »

https://www.youtube.com/watch?v=S-uWSM0JhMA" onclick="window.open(this.href);return false;

Posto na zalost i nemogucnost pracenja ne postoji "crveno-bela planeta" evo da ovde postavim svaka cast Sergej! Kako se samo ovaj igrac Fiorentine odbio kao da je na kamen naleteo... :lala: :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Marcello »

grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply