Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Chana wrote:MOJ GLAS ĆE UVEK IMATI DOKAZANI SLANINARI I LJUDI BEZ MRLJE...

PODRŠKA ZA ĐUMIJA I STEPANOVA :cheers:
+1
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Иванић: На пролеће нападамо трофеј

Ажурирано пре 29 минута 22 секунде
Званично најбољи фудбалер АП Војводина за 2015. годину, али и предводник екипе Војводине у овој сезони - Мирко Иванић, обележио је по много чему јесен у црвено-белом.

Мирко Иванић

Enlarge
Мирко Иванић

Био је у другом делу полусезоне капитен тима, али и његов покретач и најбољи стрелац, постигавши укупно 10 голова, од чега осам у Суперлиги Србије. Још летос, у финишу прелазног рока, нашао се у центру пажње и због великог занимања Партизана да га преведе у црно-бели табор, али је Мића остао доследан свом обећању и није желео да појачава редове директног конкурента Новосађана у борби за врх табеле.

- Одиграли смо полусезону доста променљиво - почео је причу за “Дневник” Иванић. - То се односи и на читаву екипу и на моје партије. У првом делу смо играли фантастично, посебно у Европи, али нисмо ништа лошији били ни у домаћем првенству. После тога уследио је пад, како у форми, тако и резултата, али смо на крају успели да се извучемо, освојимо пето место и с добрим изгледима за висок пласман на пролеће. По мени, јесен смо завршили доста успешно, верујем да тако размишљају и људи у клубу, јер ушли смо и у четвртфинале Купа Србије и имамо шансу да освојимо и трофеј. Све у свему, задовољан сам полусезоном.

Летос сте, на самом почетку, бриљирали, иако нисте с екипом прошли припреме на Златибору због учешћа на Европском првенству младих селекција у Чешкој?
- Истина је да нисам прошао припреме, али смо, ипак, сви играли веома добро када је сезона почела. У квалификацијама за Лигу Европе просто није било слабог места у нашем тиму, сви смо показивали велику жељу да пружамо добре партије, не само ја, и отуда су уследили и одлични резултати.

Постигли сте и велики број голова. Да ли вам је то био рекорд у једној полусезони?
- Јесте, никада нисам постигао више погодака на половини првенства. Могло је можда да их буде и више на мом салду, али сам и овако задовољан. Генерално, остаје мали жал што нисмо боље пласирани на табели, али, понављам, мала је разлика у бодовима и очекује нас занимљив наставак борбе за бодове на пролеће.

Средином полусезоне дошло је до пада форме и у једном трентуку сте били тек девети на табели. Онда је уследио долазак тренра Ненада Лалатовића и пуно тога се променило, а Воша се нашла при самом врху најбољих тимова у Суперлиги Србије?
- Лалатовића знам од раније, сарађивао сам с њим још док сам носио дрес Пролетера са Слане баре. Он је велики мотиватор, успео је да нас тргне из летаргије и да нам значајно подигне ниво самопоуздања које нам је недостајало. Завршили смо јесен веома успешно и отворили себи пут да на пролеће равноправно уђемо у битку за врх табеле, али и трофеј у купу.

Летос сте рекли да не желите да појачавете директне ривале Партизан и Црвену звезду, а сада се кроз медије провлачи су црно - бели заинтересовани да обучете њихов дрес. Остајете ли доследни својој одлуци?
- Да, доследан сам и нећу прелазити ни у један клуб у Србији. Ових дана желим да се, пре свега, поштено одморим од тешке полусезоне, тако да не пратим писање медија, нити преговарам с било ким. Све сам препустио, када је о евентуалном трансферу у неки инострани клуб реч, људима који воде бригу о мојој каријери, а ја се спремам да на пролеће пружим што боље партије у дресу Војводине. Наравно, уколико стигне нека понуда из иностранства која би одговарала и људима из Воше и мени, могуће је да променим средину, али, за сада, остајем у Новом Саду и размишљам једино о Војводини - завршио је Мирко Иванић.

А. Предојевић
vdn slaninar
Posts: 1016
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Vasa wrote:Иванић: На пролеће нападамо трофеј

Ажурирано пре 29 минута 22 секунде
Званично најбољи фудбалер АП Војводина за 2015. годину, али и предводник екипе Војводине у овој сезони - Мирко Иванић, обележио је по много чему јесен у црвено-белом.

Мирко Иванић

Enlarge
Мирко Иванић

Био је у другом делу полусезоне капитен тима, али и његов покретач и најбољи стрелац, постигавши укупно 10 голова, од чега осам у Суперлиги Србије. Још летос, у финишу прелазног рока, нашао се у центру пажње и због великог занимања Партизана да га преведе у црно-бели табор, али је Мића остао доследан свом обећању и није желео да појачава редове директног конкурента Новосађана у борби за врх табеле.

- Одиграли смо полусезону доста променљиво - почео је причу за “Дневник” Иванић. - То се односи и на читаву екипу и на моје партије. У првом делу смо играли фантастично, посебно у Европи, али нисмо ништа лошији били ни у домаћем првенству. После тога уследио је пад, како у форми, тако и резултата, али смо на крају успели да се извучемо, освојимо пето место и с добрим изгледима за висок пласман на пролеће. По мени, јесен смо завршили доста успешно, верујем да тако размишљају и људи у клубу, јер ушли смо и у четвртфинале Купа Србије и имамо шансу да освојимо и трофеј. Све у свему, задовољан сам полусезоном.

Летос сте, на самом почетку, бриљирали, иако нисте с екипом прошли припреме на Златибору због учешћа на Европском првенству младих селекција у Чешкој?
- Истина је да нисам прошао припреме, али смо, ипак, сви играли веома добро када је сезона почела. У квалификацијама за Лигу Европе просто није било слабог места у нашем тиму, сви смо показивали велику жељу да пружамо добре партије, не само ја, и отуда су уследили и одлични резултати.

Постигли сте и велики број голова. Да ли вам је то био рекорд у једној полусезони?
- Јесте, никада нисам постигао више погодака на половини првенства. Могло је можда да их буде и више на мом салду, али сам и овако задовољан. Генерално, остаје мали жал што нисмо боље пласирани на табели, али, понављам, мала је разлика у бодовима и очекује нас занимљив наставак борбе за бодове на пролеће.

Средином полусезоне дошло је до пада форме и у једном трентуку сте били тек девети на табели. Онда је уследио долазак тренра Ненада Лалатовића и пуно тога се променило, а Воша се нашла при самом врху најбољих тимова у Суперлиги Србије?
- Лалатовића знам од раније, сарађивао сам с њим још док сам носио дрес Пролетера са Слане баре. Он је велики мотиватор, успео је да нас тргне из летаргије и да нам значајно подигне ниво самопоуздања које нам је недостајало. Завршили смо јесен веома успешно и отворили себи пут да на пролеће равноправно уђемо у битку за врх табеле, али и трофеј у купу.

Летос сте рекли да не желите да појачавете директне ривале Партизан и Црвену звезду, а сада се кроз медије провлачи су црно - бели заинтересовани да обучете њихов дрес. Остајете ли доследни својој одлуци?
- Да, доследан сам и нећу прелазити ни у један клуб у Србији. Ових дана желим да се, пре свега, поштено одморим од тешке полусезоне, тако да не пратим писање медија, нити преговарам с било ким. Све сам препустио, када је о евентуалном трансферу у неки инострани клуб реч, људима који воде бригу о мојој каријери, а ја се спремам да на пролеће пружим што боље партије у дресу Војводине. Наравно, уколико стигне нека понуда из иностранства која би одговарала и људима из Воше и мени, могуће је да променим средину, али, за сада, остајем у Новом Саду и размишљам једино о Војводини - завршио је Мирко Иванић.

А. Предојевић
e ovo dugo nismo doziveli,svaka cast kapitenu
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Slobodan igrac Milan Radin. Velika radilica na terenu i sjajan tehnicar odlicna zamena za Maksu koji je na izlaznim vratima.
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... ovu-radina" onclick="window.open(this.href);return false;

Svidja mi se sto se sad prica vodi u smeru Slaninizacije kluba, ali mislim da je prvo neophodno postaviti temelj i dovesti Djumija koji ce napraviti visegodisnji plan i program rada. Podrska za Djumija, Stepanova i Melega. Da nam se ne ponovi kao sa Kosovicem koji je i pre odlaska u partizane i nakon odlaska rekao da bi peske dosao u svoju Vojvodinu da ga je neko zvao i da se cak sam nametao bezuspesno.
Ako Vranjes dovede nekog malog carobnjaka sa loptom iz juzne amerike da organizuje igru dolazicu pijan na stadion i pravicu se da ne znam za strajk, slucaj Meleg i promasaje u prelaznim rokovima. Mico reaguj :D :D

Ovde se nalazi lista slobodnih igraca uzmes i listas http://www.transfermarkt.co.uk/spieler/ ... e&yt0=Show" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

http://www.butasport.rs/fudbal/ponudeni ... olandanin/" onclick="window.open(this.href);return false; - PONUĐENI VOJVODINI: Dva Brazilca i Holanđanin

"O tome ko će se pridružiti pripremama Lala odlučiće Đumi ako dođe ili Vranješ sa stručnim štabom." - novinarčine :roll:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Transferi

Post by Ultra slanina »

Suvi kvalitet cim lalatovic mora da proceni da li su za nasu ligu ili ne :mrgreen:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Ultra slanina wrote:Suvi kvalitet cim lalatovic mora da proceni da li su za nasu ligu ili ne :mrgreen:
Sasvim je na mestu da trener i sportski direktor diskutuju na temu ponudjenih igraca i dogovaraju probe. Ova dva Brazilca su mlada i deluju da bi imali sta da pokazu na nasim pasnjacima. Vidi se da su solidno tehnicki potkovani na ovo malo video snimka. Ne mogu biti slabiji od Zocevica, Kovacevica i Radovica. Sto se tice ukletog holandjanina cisto sumnjam da bi dolazio u JSL. Ima krizu poslednjih dve sezone, ali pre toga impozantan ucinak u Holandiji. Vojo kako se zvao onaj napadac iz Holandije sto si pisao ovde? Mnogo podseca na njega sa neverovatno mirnom i laganom realizacijom :)

Mico reaguj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Stanisavljevic potpisao za Asteras na tri i po godine... Hvala na svemu i srecno!
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

http://www.srbijadanas.com/clanak/vojvo ... 23-12-2015" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

newnowapv wrote:Stanisavljevic potpisao za Asteras na tri i po godine... Hvala na svemu i srecno!
Siguran si da je naš Stanisavljević?

Nije provokacija, ozbiljno pitam, pošto ima još Stanisavljevića u Grčkoj, pa da nije neki drugi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Toto Riina wrote: Vojo kako se zvao onaj napadac iz Holandije sto si pisao ovde? Mnogo podseca na njega sa neverovatno mirnom i laganom realizacijom :)
Uh,mene preseklo kad sam video slike,jer na slici i jeste Johan Voskamp :mrgreen:
https://en.wikipedia.org/wiki/Johan_Voskamp" onclick="window.open(this.href);return false; (statistika sasvim solidna :) )

ali mislim da ne treba da se lozimo na vesti ovakvog tipa :lala:
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Voja wrote:
Toto Riina wrote: Vojo kako se zvao onaj napadac iz Holandije sto si pisao ovde? Mnogo podseca na njega sa neverovatno mirnom i laganom realizacijom :)
Uh,mene preseklo kad sam video slike,jer na slici i jeste Johan Voskamp :mrgreen:
https://en.wikipedia.org/wiki/Johan_Voskamp" onclick="window.open(this.href);return false; (statistika sasvim solidna :) )

ali mislim da ne treba da se lozimo na vesti ovakvog tipa :lala:
Da li ovaj Gudi stilom igre lici na Voskampa? Ja sam dok sam gledao klip mislio da je to taj sto si ga ti postaviljao ranije.
Nas Stanisavljevic je u pitanju na zalost. Retko dobar igrac i covek.

Postujem rezultate i posvecenost Lalatovica, ali njegovi igraci koje on svuda vuce tesko da imaju kvalitet i za Surdulicu. To su Stefan Djordjevic, Jablan, Tanasin, Jovancic, Gavric, Micic.

Vreme je za neke kvalitetne strance za nase uslove, politika sa dovodjenjem domacih se pokazala kao pogresna. Taj Gavric je spor i ne moze da bude prodorno krilo u cz su mu se smejali, Babic i Stamenic su ozbiljna krila za njega!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Rabba wrote:
newnowapv wrote:Stanisavljevic potpisao za Asteras na tri i po godine... Hvala na svemu i srecno!
Siguran si da je naš Stanisavljević?

Nije provokacija, ozbiljno pitam, pošto ima još Stanisavljevića u Grčkoj, pa da nije neki drugi.
Ne ne, nas je Stanisavljevic u pitanju... :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Igrac koji je igrao najmanje,bude proglasen za najboljeg igraca polusezone,i prvi se proda (ako je istina to sto pisete).... pa o kakvoj struci na klupi pricamo onda!?
Toto Riina wrote: Da li ovaj Gudi stilom igre lici na Voskampa?
Iskreno nikad cuo za njega do malopre,a klip me mrzi gledati. Voski je bio moj favorit pre par godina,ali.... drugi su simpatizeri dobili posao u klubu,tako da.... :mrgreen:
Last edited by Voja on Wed Dec 23, 2015 4:47 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

:oops: Image

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Post Reply