Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Ja neznam sto se ocekuju ozbiljne pare za igraca koji je po meni pokazao "samo" prekid. More je utakmica gde ama bas nista nije pokazao, on u igi nepravi nikakvu razliku. Ko god da bude igrao desno krilo (nadam se Melegu) bice u najmanju ruku jednako dobar kao Aca. Mislim da ga ni Zime89 u menadzeru nebi bolje prodao :D .

Sve najbolje u daljoj karijeri.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ozegovic-Rosic-Palocevic pre bih njih dao za ona dva miliona nego Acu za ove smesne novce,al ajd.... :frown:
Forza Voša wrote:Ja neznam sto se ocekuju ozbiljne pare za igraca koji je po meni pokazao "samo" prekid. More je utakmica gde ama bas nista nije pokazao, on u igi nepravi nikakvu razliku. Ko god da bude igrao desno krilo (nadam se Melegu) bice u najmanju ruku jednako dobar kao Aca. Mislim da ga ni Zime89 u menadzeru nebi bolje prodao :D .

Sve najbolje u daljoj karijeri.
Jos u Madjarskoj sam video da Aca odudara kvalitetom,od svih nasih igraca. "Samo" prekid!? To samo je i Sinisa Mihajovic imao i nista vise. A mislim da je malo smesno reci da je Aca imao "samo" prekid.Koliko me secanje sluzi podelio je vise lopti "sa ocima" nego ijedan nas plejmeker u zadnjih par godina.Aco sve najbolje!!!!
Image
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Ljudi ovo je presmesno. Naravno ko zna koja je prica iza toga. Nisu ni oni glupi da uzmu samo 140 000, mora da je decko hteo da pobegne iz ove bede i verovatno mu je klub izasao u susret. Moja pretpostavka...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Jebiga neozbiljno je dovoditi igraca pa ga za 6 meseci prodavati dalje a u medjuvremenu ti je bio jedan od zapazenijih u ekipi, dakle ne radi se o tome da nije opravdao ocekivanja. To je tipicna negativna selekcija u pitanju.

Ali ocigledno je finansijski bunar toliko dubok (ako je istina ono o visemesecnom neisplacivanju plata) da ce se sada na zimu prodati bukvalno sve za cega bilo ko bude ponudio koji dinar. Ne smem ni da mislim na cega ce nam ekipa liciti na prolece.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Voleo bih da znam da li je ovih 140 hiljada ono sto nama sledi, tj mi smo imali samo deo, ili je ovo celokupna vrednost?

Takodje mislim da je Stanisavljevic kvalitetan igrac, koga od drugih izdvaja ta njegova levica, ali mislim da se u previse utakmica kod nas uklopio u sivilo tima, cak ponekad bio i ispod njega... Opet imao je i fantasticno odigrane utakmice! Jedina velika zamerka mu je sto bi u igri mogao da sa distance cesce pokusava. Sve najbolje, pa da se prodas iz Grcke za 20 miliona :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Jasno je da se ne može bez prodaje, jasno je i da klub koji je peti u ovoj ligi ne može ni očekivati neke pare, ali meni nije jasno kome može biti u interesu da jednog od tri najbolja igrača proda za ovaj baš baš kikiriki?
U stvari pade mi na pamet jedan, onaj koji bi da ode iz kluba, a uložio je navodno 150 000 evra. Eto Zoko, još 10, i slobodan si. Prodaj Zoćevića :mrgreen:

Stanisavljeviću sve najbolje, bilo je užitak konačno nakon toliko godina ne živcirati se kad dođe do slobodnjaka i kornera...
Io odio Belgrado
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Ja to gledam ovako.
Dobili smo 140.000....da li za tih 140.000 mozemo kupiti drugog Acu Stanisavljevica ?
Da vidimo koliko kosta ovaj Sasa Jovanovic iz Lucana ? Transfer market kaze 500.000....tako da je moje misljenje da je ovo ipak malo para s obzirom da je imao ugovor jos 2 godine.Recimo da je nekih 250.000+ procenat bila realna cena
Pa dobro zar je toliko zapelo da ni leto nije mogao da doceka...jedva da je sastavio 6 meseci.
I nije imao samo prekide imao je i fenomenalne asistencije a znao je i gol da zavuce.
Ipak je on za mene majstor.
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Stanisaljeic je otisao iz razloga sto se ne uklapa u planove Lalatovica!!
Decko je dobar i za 6 meseci je doneo dosta radosti navijacima i 140 000E. Cena je realna nema reprezentativnih nastupa, nalazi se u zrelim fudbalskim godinama i nije u planovima trenera. Niko se nije ugradio u ovaj transfer i niko nije profitirao ili imao kombinaciju ovde. Provereno znam, a znate da bi rekao da je drugacije :) :) :)
Taj Sasa Jovanovic nije vise od 40 000-50 000 uz neki procenat cena igraca u ligi koji nisu mladi i nemaju reprezentativnih nastupa je jako, jako mala!
Stanisavljeicu sve najbolje! Dovesti Djumija, Stepanova, Melega, Radina i neke strance na probe. Blokirati Lalatove cigane i cacane i da zavrsaamo prelazni rok. Ima Vosa i omladince!

P.S. Red je pohvaliti upravu za transparentnost i detalja prodaje igraca! Svaka cast iskreno. Ocekujemo tako i dalje.
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Prodati igraca od 26 leta iz JSL za 140k je omanje remek-delo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Vuke wrote:Stanisaljeic je otisao iz razloga sto se ne uklapa u planove Lalatovica!!
Decko je dobar i za 6 meseci je doneo dosta radosti navijacima i 140 000E. Cena je realna nema reprezentativnih nastupa, nalazi se u zrelim fudbalskim godinama i nije u planovima trenera. Niko se nije ugradio u ovaj transfer i niko nije profitirao ili imao kombinaciju ovde. Provereno znam, a znate da bi rekao da je drugacije :) :) :)
Taj Sasa Jovanovic nije vise od 40 000-50 000 uz neki procenat cena igraca u ligi koji nisu mladi i nemaju reprezentativnih nastupa je jako, jako mala!
Stanisavljeicu sve najbolje! Dovesti Djumija, Stepanova, Melega, Radina i neke strance na probe. Blokirati Lalatove cigane i cacane i da zavrsaamo prelazni rok. Ima Vosa i omladince!

P.S. Red je pohvaliti upravu za transparentnost i detalja prodaje igraca! Svaka cast iskreno. Ocekujemo tako i dalje.
Do sada se kroz novine došlo do već 8 igrača iz Čačka koje želimo. Miletić, Tanasin, Jablan, Jovančić, Zorić, Mićić, Jevtović, Đorđević... Sada i cigan Gavrić figurira kao pojačanje...

Stepanov, Meleg, može i Radin, Jovanović. Od tih Čačana Jevtović i to je to...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Sasvim slucajno sam imao priliku da upoznam i popricam sa jednim od najpoznatijih domacih fudbalskih menadzera koji je doveo vecinu najboljih stranaca u JSL i koji vodi brigu o nekoliko reprezentativaca Srbije.
Kaze cova da ovakva situacija u Vojvodini nikad nije bila i da tvrdi kao i velika vecina menadzera da je to trenutno klub sa najvise interesa, pritisaka i kombinacija prilikom dovodjenja igraca u Srbiji. Mnogi ozbiljniji menadzeri uopste ne zele da ulaze u takve price, a ovi sto se jos nisu probili i moraju se zale da prilikom zvanicne ponude ne dobiju odgovor. Ni hvala na predlogu, ni razmotricemo kao i da provereno znaju da kordinator za transfere u klubu ne prenosi predloge za pojacanja ili ponude za igrace svaki put ostalim zaposlenim vec to vrsi selektivno(razlog verovatno zna on i njegovi ljudi oko kluba).
Njegov prijatelj iz beograda ponudio je 3 mlada reprezentativca ozbiljne Africke reprezentacije uz predlog da on snosi troskove putovanja i smestaja za probu i da bi u slucaju potpisa ugovora bili 100% vlasnistvo kluba. Nije dobio odgovor, kao sto zna da do struke nije dosao predlog.
Kaze da je Borac imao debelu zaledjinu i da tamo ima maksimalno 2 igraca koji imaju kvalitet za Vojvodinu, ali da oni sigurno nisu u planu Lalatovica. Dodaje da je Lalatovic poznat po svojim igracima koje dovodiu novi klub a da nemaju kvalitet ni za klupu. Sto se tice stranaca moci ce da dodje samo ako nadju interes u tome sto je manje verovatno nego sa domacim igracima.
Za Djumija je rekao da ce doci samo ako bude mogao da postavi pravi i poseten sistem, sto trenutno u Vojvodini ne moze ni da se zamisli. Kaze da je Djumi verovatno najobrazovaniji i najstrucniji trener u Srbiji i da sto se tice postenja nema puno takvih u fudbalu.
Za kraj mi je postavio test pitanje da li kao strastveni navijac znam ko su menadzeri Ozegovica, Rosica, Kovacevica, Antica i Lakicevica i da li su njihovi ugovori 100% u vlasnistvu kluba.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://globoesporte.globo.com/futebol/t ... -2016.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ronaldo Mendes, od onih ponuđenih, potpisao za Santos.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

TRAŽI SE ZAMENA ZA STANISAVLJEVIĆA: Voša ima tri opcije
decembar 24, 2015

Trener Vojvodine Nenad Lalatović želi da kompletira tim pred početak priprema.

Postoji mogućnost da izabranici Nenada Lalatovića odu u Sloveniju pre polaska u Tursku, ukoliko u Novom Sadu budu loši vremenski uslovi. Kako saznaje BUTASPORT.RS prva opcija Novosađana je Husniddin Gafurov (21) fudbaler Javora iz Ivanjice i reprezentativac Uzbekistana. Druga opcija je Dejan Meleg (21) trenutno slobodan fudbaler, dete Vojvodine i nekadašnji fudbaler Ajaksa. Kao treća i poslednja opcija pominje se Nenad Gavrić koji čeka slobodne papire iz Ljutice Bogdana.
Izvor: BUTASPORT
http://www.butasport.rs/fudbal/trazi-se ... ri-opcije/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gafurov je ubedljivo najbolje resenje. Bice duplo bolji od Merebe ima sutinu, brzinu, drskost i po mnogima je najbolji igrac lige na svojoj poziciji. Ima tek 21 godinu i perfektno zna srpski :)
https://en.wikipedia.org/wiki/Husniddin_Gafurov" onclick="window.open(this.href);return false;
[video]https://www.youtube.com/watch?v=2Udv1bvCAd8[/video]

Ali kako to biva ocekujem da dodje ciganski otpad Gavric tako me je naucio voljeni klub.

Milan Radin je iz Mosorina, prakticno je odrastao u Novom Sadu i kao klinac je dolazio na stadion. Kako sam kaze dovoljan je samo jedan poziv da dodje. Menadzer mu je neki Miroslav Stamenkovic.

Ne cudi me sto je Menedes otisao u Santos, tako i Vitinjo mogao u Vosu i nije zadovoljio istancani ukus Vranjesa, pa je zavrsio u Gremio.
Mico odlazi iz kluba!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Gafurov mi deluje kao dosta ozbiljan igrac za nase uslove, mada kao sto sam rekao Meleg i Stepanov su mi i dalje prvi pikovi.
ZIME89
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

zime89 wrote:Gafurov mi deluje kao dosta ozbiljan igrac za nase uslove, mada kao sto sam rekao Meleg i Stepanov su mi i dalje prvi pikovi.
Gafurov je brzi, agrsivniji i ima bolji sut od Melega. Istog su godiste ali je velika razlika sto karijera i uspon kod Gafurova idu uzlaznom putanjom i u Vosi bi dosao u veci klub.
Ili jednostavno raskinuti pozajmicu beskorisnog Vukcevica i sa Zocevicem, Radovicem, Kovacevicem i dovesti ova dva kvalitetna igraca uz Radina i Stepanova.
Post Reply