Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Uprava

Post by Cika Zika »

Milan wrote:Da li ovo kazuje da je bilo pritisaka za banovanje Matadora, a u isto vreme upozorenje kako ce zavrsiti svi protivnici ove garniture u klubu?

U vezi sa tim... Na ovom forumu su pisale razne uprave, pisao je Bata (ili neko u njegovo ime), pisao je Balsa, iznosile su se razne budalastine, bilo je svakojakih pritisaka i forum se tome opirao i opstajao, a sada je ova uprava docekala da postane prva kojoj je poslo za rukom da unese razdor i uzdrma temelje ovog (trebalo bi biti) svetog mesta za SVE Slaninare. Ko je od tih silnih pacijenata bio banovan? Banovanje Matadora (koliko god nekom isao na nerve svojim ponavljanjem) je jedna velika nepravda! Banovan je zbog iznosenja neistinitosti na forumu? Pa zbog toga bi se onda pola foruma moglo banovati, jer se suketalo na sve strane. Moze se poceti sa pedjom (daleko od toga da to prizeljkujem) koji je izneo tvrdnju da se lobira za Merija. Citajuci ko pise u Merijevu korist, mogao bi se kladiti da je tvrdnja neistinita. A takvih primera je gomila. Sto je najgore, za puno stvari koje je Matador iznosio znam i licno da su istinite. Eventualno nije šija, već je vrat.

Sto neko napisa, forumasu se ne veruje, al' se zato ovima iz uprave pruza poverenje na datu rec(?). Ma ajte molim vas...
Naravno da cemo da im verujemo, pa vidite kakvi su to fini ljudi. To sto se oni tu i tamo nadju u ovakvim clancima http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ak ... a-mafijase , ma to je garant cista namestaljka. Sad ce botovi da kazu kako Vavan nije clan uprave bla-bla-truć, nego verovatno mnogo voledu Vosu pa zato vise u FC VB.
Mi smo Matador, a ko ste vi?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Mora se sto pre izaci sa info da li je Djumu sportski direrektor i vodi zimski prelazni rok ili je to bila podvala? Ako on nece raditi ko ce Mico Vranjes ponovo? Dosta nam je ponavljaca koji se kriju od odgovornosti i koji su kao i Panta mnogo puta pljunuli klub koji im je napravio karijeru.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Tako se radi! Odgovori pre izricanja kazne.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1073158" onclick="window.open(this.href);return false;

E sad kad se dokaze da nismo krivi, onda pokrenuti tuzbu protiv lica koja su vrsila pritisak na nas da ne dozvole Lalatovicu da sedi na klupi.
I tuzba protiv nas se odnosila vise na pritisak na delegata a ne da li ima prava ili ne vrsenja duznosti.
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post by nomad »

Nikola wrote:Mora se sto pre izaci sa info da li je Djumu sportski direrektor i vodi zimski prelazni rok ili je to bila podvala? Ako on nece raditi ko ce Mico Vranjes ponovo? Dosta nam je ponavljaca koji se kriju od odgovornosti i koji su kao i Panta mnogo puta pljunuli klub koji im je napravio karijeru.
Čekaj samo, da se časom dogovore, da li to Dunđerski jeste, ili pak nije??? "Najslaninarskiji" odgovori su zdravo komplikovani, je l'!?
Vole Vošu, do zadnje pare. Doduše, pare nisu problem, para nema... :whistler: al biće hipoteke. :mafia:
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Dugo nisam hteo da se javljam i ocenjujem rad uprave kojoj sam dao bezrezervnu podrsku i zbog koje sam morao da biram i da se opredelim izmedju dve ekipe moje brace sa tribune ili da se povucem sa strane.
Nadao sam se treba vremena, strpljenja, podrske, mira da se rade neki kompromisi i biranje izmedju manjeg zla da se uzme kao opravdanje ali sam se zestoko zajebao i sada mogu da kazem da me je sramota sto sam clan skupstine, da se osecam izdanim i prodanim od strane direktora Dundjerskog za koga sam bez razmisljanja mogao sto se tice FKV ruku u vatru da stavim.
Ova uprava je najjadnija u novijoj istoriji, ima najmanje stave, najmanje se radi u korist kluba, a u isto vreme su oterali najvise navijaca sa stadiona, najvise su slagali navijaca i najjeftinije su se prodali i predali.
Transparentnost:
Sastav UO ne znam ni ja kao clan skupstine, a ne to da zna neki "obican" navijac.
Prava prica:
Najveca ciganska filijala u novijoj istoriji sa najslaninarskijom upravom
Kolokradica Vavinjo vodi prelazne rokove i dovlaci u klub kriminalne grupe iz beograda i crne gore uz pomoc mladjeg opasnog "navijaca".
Dundjerski na sastanku obeca navijacima da ce Djumi biti sportski direktor i voditi prelazni rok, ali tako nisu mislili Vavinjo i pomenuti navijac
Ne sme da se zna ko je menadzer Rosica, Kovacevica i Ozegovica
Dopustilo se Vranjesu da otera Vosinu decu i dovede losije igrace koji potpisuju visegodisnje ugovore i cak da udje u dil sa gore pomenutim dvojicem i da pored posla u kluba menadzerise igrace za partizan i inostranstvo a da ti igraci nisu pod ugovorom sa Vosom!!!
Ova uprava je jadnija od uprave Jokica, Vavinjo i Vranjes su vece zlo i losiji po klub od Pavlovica i Cabre 100 puta. Navijaci u ovoj garniture su ispali nule od ljudi u odnosu na prethodne. A ocekujem da bude samo jos gore i da ce raditi sve kao i do sada za interese, procente i svoj dzep!
Najsrecniji bi bio da ne pogledam rezultat Vose ni na livscoru, da ispadnemo u beton ligu i svi % navijaci da odjebu od starog napacenog kluba!!!
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Jel zna neko koliko cemo para dobiti od Uefe za igranje kvalifikacija i kad se te pare dobijaju?
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Da zavrsim sta mi je na dusi
Popularni Vavinjo je Gajicev covek, a Gajic je Jocin i Veskov i svi su bliski spsu. Taj Vavinjo ima podrsku Mice koji ni sam ne zna kako je opstao u klubu pored strajka, slucaja Meleg i sto je sad imao gomilu promasenih igraca gde deluje da je imao % i sto trazi igrace za partizan i inostrane klubove koji nemaju veze sa Vosom. Takodje ima podrsku jednog mladjeg navijaca koji izgleda voli Vosu do poslednjeg dinara. U sustini i Vavinjo i Vranjes i taj navijac su sitne ribe u vodama u kojim zele da plivaju i tu su samo da dobijaju plusice za ove krupnije.
Vavinjo prodaje i deli informacije kako pijanoj druzine kako ih vi znate na forumu, tako i interesnim grupama po bg i cg. Odradjuje usluge tako sto busi ili realizuje transfere. A prava prica misli da je mutan tip koji radi korisne stvari za klub :)
Zoka je tu da politikuje, ali vec duze vreme zeli napolje iz kluba. Ceka da izvuce pare a ima i pritisaka da ostane od ekipe kojoj je trenutno lepo na tim pozicijama. Ambasadorsko mesto jos nije docekao i zasluzio.
-Sto se tice gradskih prica-
prica se da je Proleter aplicirao za neke pare kod FSS da bi Vosa pokrpila neke rupe. Taj novac nije vracen, ali i prvi covek Proletera ima interese u saradnji sa Vosom. Kad smo igrali u Madjarskoj klub je poslao dva coveka koja ne znaju engleski, zato nije bilo dopisa i igrali smo u dresovima za fizicko.
Nakon otkaza Zagorcicu trazena je pomoc od Sampe, Zenginog pomocnika ali da ga Sampa placa. Prica se da se neke pare izvlace preko marketinske agencije. Ista agencija pravi kalenadare za ozbiljne pare, koje je Balaton dzabe radio. Prica se da je transfer Poletanovica bio 1650000, a ne 650 000. Kod Sergejevog transfera ima prica da su predsednik i komesar za bezbednost nosili pare da za cg da se regulise nesto,
Prica se da je naduvana faktura za pripreme u turskojod strane Ljubeta, da su vrsili pritisak da 18 igraca od generacije 96 do 99 potpies za Vorkapu. List koji je izlazio Vosa se naplatio oko 70 000E dir dnev.

Aleksandar Dundjerski direktor kluba i nas brat sa tribine je covek koji me je jako razocarao, ali koji je i dalje od svih najvise tu zbog Vose! Ili se bori za klub do kraja pusti Djumija da bez pritiska vodi prelazni rok i vrati Slaninare i izneverene navijace na stadion ili bude covek i reci ljudi pokusao sam, ne mogu!! Postenije je i za tebe i za klub.
Ako pravite od tih sastanaka trenutke istine, nemojte lagati sacicu jada koja je ostala uz bensedine uz klub. Djumi sportski direktor, Stepi kapiten.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Moze li pitanje?

Nisam definitivno dobro upoznati sta i kako funkcionise, pa me zanima koji je najlegalniji i najbolji i najregularniji nacin da oteramo ovu gamad? Skupstina, UO, sta i kako funkcionise i sta bi i ko i kako morao da izglasa i kolike su sanse za to?

Svestan sam da dokle god je ovakva situacija u drzavi, dokle god je ovakva politicka scena, koja je pokvarila i ovo drustvo ( pa i nas klub, a definitivno umesanosti politike u klub ima) da necemo mi moci imati cist klub koji posluje dobro i vode ga posteni ljudi, ali takodje ne moramo trpeti, niti zelimo ovakav kadar koji nam cerupa sve sto stigne.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Uhapsen Zoran Scepanovic!
Pravda za predsednika!!! Podrska i izdrzi brate!
ПУШТАМ КИШУ!
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Uprava

Post by Oasis »

Neće njega zakon slomiti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Ko je još u Srbiji ostao dugo u zatvoru...I tvoji sportski prijatelji su bili tamo Zoko, i ništa im sad ne fali.
Io odio Belgrado
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -korupcije" onclick="window.open(this.href);return false;

Ni malo prijatno,cak mnogo ponizavajuce za nas klub.
predsednik u zatvoru.Sta dalje,kako dalje,dali ovo znaci i sazivanje skupstine i izbore.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

Kome smeta jaka Vojvodina? :mrgreen:

Nije to nista strasno, svi predsednici nasih prvoligasa su bili hapseni ili im je bilo sudjeno za razna krivicna dela, tako da je ovo samo kao neki vid inicijacije za naseg predsednika.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.blic.rs/vesti/hronika/bivsi- ... vu/ct0mvvs" onclick="window.open(this.href);return false; evo zbog ceka je uhapsen
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Boli nas k***c, predsednik kluba nam zavrsio u corci, ali bitnije je banovati pola foruma...

Cesto se postavljalo pitanje ko stoji iza cijeg interesa od clanova foruma, a ja postavljam pitanje ko brani interes ljudi iz kluba kroz uredjivanje ovog mesta?


Ako je, na primer, recni galeb (kog licno ne poznajem, ali znam ko je) imao neki interes ili je imao dupli nalog, ja cu golisav stati ispred Miletica.

Branite Vojvodinastvo kao i do sada, a ne ljude koji pune svoje dzepove i truju vas protiv drugih, a sve u cilju da ne bude ni ovih 500 navijaca na stadionu!


Zavrsicu u galebovom stilu:

Jebes predsednika FKV koji nije bio u zatvoru!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply