Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Al su se nalozili na ovo "odobrila firma"...ja ne znadem koje droge konzumiraju al mnogo udaraju u vugla...ma i da daju zivkovica+3 miliona+20% ne bi ga dao...razlog? da li ce nam platiti i naravno da ne!!! zasto svake 2 nedelje pisu isto, toliko dosadno u zivotu??? zamisli, ne prihvatimo 1,5 koliko su nudili prosle nedelje a pristanemo na 1m koliko nude ove nedelje...malbasic, ukratko: balvan.
User avatar
Pera Centar
Posts: 825
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Evo odakle potice informacija:
http://volimpartizan.net/2016/01/12/eks ... partizanu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dabogda se vratili odakle su dosli!!S...a!
U Zagreb kuci.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

lala1914 wrote:Al su se nalozili na ovo "odobrila firma"...ja ne znadem koje droge konzumiraju al mnogo udaraju u vugla...
Kvazi novinari se loze na tu navijacku pricu i kako navijaci diktiraju u klubovima. Klasican senzacionalizam i nostalgisanje novinarskih mentola kojima su 90te ''bile kul''. Sad je to relevantna informacija ''kako je firma odobrila transfer'', bilo to istina ili ne, bio to zvanican stav grupe ili ne, kao i samih navijaca. Pobogu, koliki nivo amaterizma u sportskom novinarstvu. To su tzv. mamci za komentare i posecivanje onlajn clanka.

Takvim stvarima nema mesta u sportskom odeljku, jer veze sa sportom nema. Kao i oni smecarski tekstovi tipa ''Pogledajte foto galeriju tucu/bakljacu/sukob s policijom...'' i ostala kvazi huliganska izdr**vanja ''novinara''. Mislim, nije kao da nismo plodno tle za takve gluposti. Ipak smo zemlja u kojoj huligan organizuje konferenciju za medije gde pravda svoj fizicki nasrtaj na igraca i skidanje kapitenske trake. To je kul, jbg, i imace medijski prostor, jer su nam mediji puni amatera...

Da se razumemo, nista ovo nije upereno protiv Firme, nego protiv novinara koji mesaju babe i zabe.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ako neko ima proverene informacije znaci direktno od Comija neka pise obavezno !!!!!
User avatar
Pera Centar
Posts: 825
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

fare wrote:Ako neko ima proverene informacije znaci direktno od Comija neka pise obavezno !!!!!
Ajde da mogu mirno da spavam!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

fare wrote:Ako neko ima proverene informacije znaci direktno od Comija neka pise obavezno !!!!!
Comi, direktno iz kluba, neko od igraca!!!trebao sam lepo zabraniti sebi da idem na bilo kakve vesti o transferima, nije dobro za stomak...
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Pitao dvojicu igrača. Obojica nemaju pojma o tome. Kažu da je danas normalno trenirao i da su skoro pa sigurni da je novinarska provala.....
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Comi javi se sam direktno preko fejsa kao i prosli put pa im svima zapusi usta :D .
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... an/xj0xszz" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije najaktuelnija vest, al je od danas:
On se nada da previše igrača neće napustiti tim, ali kaže da je odlazak Mirka Ivanića sasvim izvestan.
- Još uvek nismo dobili zvaničnu ponudu iz inostrastva za njega. Partizan je ponudio novac i uprava je bila saglasna sa tim. Mirko je odbio njihovu ponudu, a koliko ja znam on bi da ide u inostranstvo - ističe Lalatović.
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dajte ljudi neki info bilo kakav. Ne mogu ovako da odem u krevet.

Da mi je neko 1. septembra rekao da ću morati ponovo ono da preživljavam za nekoliko meseci prestao bih da pratim fudbal.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Budalastina je sve. A mislio sam da je mozzartsport ozbiljniji portal...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Mozzartsport je teska deponija od portala. A njihovi "novinari" nemaju veze sa novinarstvom
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Odkud njima novinari,sede dva tri lika za racunarom listaju forume i vesti pa prepisuju.
Prenos super lige uzivo skidaju sa jednog sajta od komsija Hrvata i prekucavaju tekst, mada im se desi da puste orginal.
Ovo je dogovoreno sa upravama Vose i Partizana da bi se izvrsio pritisak na Ivanica,Mirko bezi preko sto pre!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Dok ne vidim svojim ocima, ne verujem i necu da verujem!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Setite se kako je Kacar onomad otisao u czv. Decko procitao u novinama dok je lezao na plazi da je potipsao za czv. Da umeju da barataju sa fotosopom svasta bismo vidjali...
I Bog je Slaninar...
Post Reply