Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Transferi

Post by podmetac »

Cuo sam da je juce odrzan sastanak predstavnika navijaca sa Micom i da mu je pruzena puna podrska oko njegovog stava da karijeru nastavi iskljucivo u inostranstvu. Sada je na upravi da pokaze svoju sposobnost.

Da li neko ima blize informacije oko dolaska Malbasica?
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Koji su ga onda navijaci ubedjivali da treba za dobrobit kluba da ide u crna :shit: ?
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Kacar nije bio bolji koliko je psihicki bio mnogo stabilniji i grizao je na terenu. Sa druge strane, Boske sigurno nije bio bolji od Ivanica danas.
Sve ostalo na stranu, ali Bata je bio mnogo sposobniji za prodaju od sadasnje garniture.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Da, jeste u svoj dzep i jos placamo njegove dugove...
ZIME89
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Legenda!
http://www.alo.rs/ivanic-nikad-u-partizan/29285" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne bi prešao ni u Zvezdu

Uprkos spekulacijama da je za Ivanićeve usluge bila zainteresovana i Zvezda, Ivanić kaže da razgovora nije bilo, ali da bi u svakom slučaju odgovor bio isti.

- Zvezda nije poslala konkretnu ponudu, ali bih i nju odbio. Voša je jedini klub u Srbiji za koji bih nastupio.

Mirko legendo ovo je tvoj klub i tako treba da bude i kada zavrsis nadam se uspesnu igracku karijeru!
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: Transferi

Post by najo »

Ljudi ajde malo oladite kapislu sa pljuvanjem navijaca.Bice sta ce biti i bice kako mora.I neka bude!Sta ste se usrali svi?!Ovo je jos jedna stranica u knjizi FKV.Mi smo savremenici ovog(ispostavice se kakvog)doba,i ako stvarno bas nista ne preduzimas povodom svega,nemoj druze ni da nas svadjas jer ti mislis ovako ili onako.Jel imas ideju?A jel znas kako da je sprovedes u delo?A hoces to i uraditi?Ili si umoran od svega i nemas vise zivaca za bilo sta? NE! Ajde opleti po meni,njemu il ,njemu....To ce vosi da pomogne... Pljuj novinarska i bbeogradska go**a,to je uredu,ali moje navijace i moje NOVOSADJANE nemoj!hvala
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Ovaj covek je BOG! 8)

http://mondo.rs/a865986/Sport/Fudbal/Mi ... vezda.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

@najo

Jesmo mi samo stanica u zivotu naseg kluba, ali da li treba da cutimo na to sto se radi? Razumem ja da uprava treba novac i prihvate ponudu, pa igrac neka odlucuje,ali da navijaci (vodje Firme, kako ih je nazvao Ivanic) teraju igraca, tj da mu govore e treba da ides u Partizan... Pa Firma se ovih godina, zajedno sa svim navijacima Vojvodine borila za to da se suprotstavimo blizancima. Da se ne saradjuje sa njima i ne prodaju im se igraci. Zar su zaboravili finale kupa? Sto su prozivni Vulicevic,Trajkovic,Skuletic,Nikolic pre par godina, ako sada teraju igrace tamo. Ovo sve je meni vise pljuvanje po navijacima Vojvodine, nego negodovanje oko toga da neko tera decka tamo. Opet kazem, jedno je uprava da je prihvatila, meni smeta da ga navijaci nagovaraju da ode.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

Salvador wrote:Kacar nije bio bolji koliko je psihicki bio mnogo stabilniji i grizao je na terenu. Sa druge strane, Boske sigurno nije bio bolji od Ivanica danas.
Sve ostalo na stranu, ali Bata je bio mnogo sposobniji za prodaju od sadasnje garniture.
Po meni je Kačar bio novi Deki Stanković. Očekivao sam da će biti novi kapiten reprezentacije. Fizički i psihički jak igrač (barem je to moj neki utisak).
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: Transferi

Post by najo »

Neizlecivi@

Ja te(vas) zamolim,tj skrenem paznju na jednu stvar,iz samo mojoj intuiciji poznatih razloga,ti me ne fermas 2 posto i objasnjavas mi tvoj stav u vezi navijaca....Nemoj druze.Ajde da ispratimobsta se desava kad vec nista ne radimo..Al samo da ispratimo bez prozivanja bilonkog navijaca vojvodine. Mozda zvuci da trabunjam,ali nikada nisam osecao vecu potrebu za jedinstvom svih nas nego sada,iako je to mozda teze nego ikad...
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Rivelinjo wrote:
Salvador wrote:Kacar nije bio bolji koliko je psihicki bio mnogo stabilniji i grizao je na terenu. Sa druge strane, Boske sigurno nije bio bolji od Ivanica danas.
Sve ostalo na stranu, ali Bata je bio mnogo sposobniji za prodaju od sadasnje garniture.
Po meni je Kačar bio novi Deki Stanković. Očekivao sam da će biti novi kapiten reprezentacije. Fizički i psihički jak igrač (barem je to moj neki utisak).
U ovoj danasnjoj Srbiji je realno nemoguce da Kacar onakav je bio postane kapiten fudbalske rep. Srbije.
Ko to ne razume..
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

najo wrote:Neizlecivi@

Ja te(vas) zamolim,tj skrenem paznju na jednu stvar,iz samo mojoj intuiciji poznatih razloga,ti me ne fermas 2 posto i objasnjavas mi tvoj stav u vezi navijaca....Nemoj druze.Ajde da ispratimobsta se desava kad vec nista ne radimo..Al samo da ispratimo bez prozivanja bilonkog navijaca vojvodine. Mozda zvuci da trabunjam,ali nikada nisam osecao vecu potrebu za jedinstvom svih nas nego sada,iako je to mozda teze nego ikad...
Ma sve je to ok samo, uz dužno poštovanje, više verujem činjenicama koje sam Ćomi iznese nego tvojoj intuiciji ( ne samo tvojoj nego bilo čijoj ).
Kakav je to interes da se pogazi SVOJA reč, ali tu ne mislim na Ivanića nego na Firmu (sever, kako god jer sam i sebe smatrao delom istog) kada godinama se protiviš bilo kom vidu saradnje sa crnim/crvenim a onda uradiš nešto totalno suprotno. Seti se da se ovde razapinjao na krst tadašnji kapiten Vulićević koji je hteo bolji ugovor kada mu je istekao stari, pa kada je odbijen prešao je u Partizan. Slavilo se ovde na forumu kada je lomio ruku/ nogu, kada je Trajko oteran iz Partizana, Nikolić ... a sada ? " Pre dva dana sam se sastao sa vođama navijača "firme" koji su mi rekli da za dobrobit kluba ne bi bilo loše da odem. "
A što se tiče jedinstva svih nas, kako si gore napomenuo, imao sam želju da posle sranja za Novi Pazar izgorim svaki put na Severu, sad iskreno, sever će od mene dobiti aplauz sa istoka za neki dobar transparen ( po mogućstvu nemojte samo : - Ivanićevo Ne neka bude primer svima - izlizalo se već jbg )
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Transferi

Post by podmetac »

najo wrote:ali nikada nisam osecao vecu potrebu za jedinstvom svih nas nego sada,iako je to mozda teze nego ikad...
Podrzavam.
Tesko jeste, ali jedinstvo nam je potrebnije nego ikad.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Transferi

Post by Ultra slanina »

Ajmo jos koji nick sa 20ak postova koji se registrovao pre 4 godine da trazi jedinstvo 8)

a brat najo i podmetac registrovani u 2 dana 2012. godine i sad dosli da pisu hehe
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Transferi

Post by podmetac »

Ne znam na sta aludiras, lako se mogu proveriti IP adrese.
Naravno da pozivam na jedinstvo, ako posle svega nije vreme da se dozovemo pameti ne znam kada ce biti.

Inace sa Firminog sajta:

http://www.firma1989.com/ivanic.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply