Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

podmetac wrote:
Inace sa Firminog sajta:

http://www.firma1989.com/ivanic.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
lep kolaž, nema šta, kupljen sam :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Transferi

Post by podmetac »

PelezinhoFkv wrote:
podmetac wrote:
Inace sa Firminog sajta:

http://www.firma1989.com/ivanic.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
lep kolaž, nema šta, kupljen sam :cheers:
Okacio sam sliku cisto da se vidi kako navijaci vrse "pritisak" da predje u partizan. To stoji na naslovnoj strani navijackog sajta. Koliko znam niko nikada nije na njega vrsio pritisak da predje tamo, ako neko ima drugacija saznanja slobodno neka napise ko i kada.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Podmetac da li ti ne citas vesti koje su kacene ovde ili sta?
Mirko Ivanic za "alo" dnevne novine: "Znam da bi klubu novac od mog transfera lepo legao, ali nisam ja taj koji treba da brine o finansijama, ja sam samo igrač. Pre dva dana sam se sastao sa vođama navijača "firme" koji su mi rekli da za dobrobit kluba ne bi bilo loše da odem. Takođe, rekli su mi da šta god odlučim, podržaće me, kao i klub. Ostao sam iza svojih reči - kaže Ivanić."

Inace, ovim slikama vesti sam i ja kupljen i pogotovo tvojim i recima forumasa "najo". Ako vi osecate da je potrebno jedinstvo... Samo nekako mi mirise da ona druga strana to jedinstvo navijaca upravo kvari.
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Jedinstvo nam je potrebno vec godinama unazad, a opet iz dana u dan ga je sve manje.

I da dodam da se jedinstvo moze postici oko samo jedne stvari a ne oko dve! A mi ih upravo imamo dve:
1. Da Ćomi ostane ili ode preko...
2. Da Ćomi ide u NKP...

Stava sam da je Vojvodini potrebna pomoc, ali ako davljenik ne prihvati ruku spasa dzaba sav trud. A to je upravo zbog predstavnika navijaca u klubu koji odjednom imaju neke druge interese osim klupskih. Ako je Ćomi jednom rekao da ne zeli da ide u blizance i mi od toga napravili "ideologiju" zasto pritisak od ljudi koji su trebali da mu budu najveca podrska!? Sta bi tu bilo dobro za klub, osim nade da cemo "mozda" dobiti neke pare koje su izgleda vec unapred potrosene!?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jedino nam naša deca ne valjaju :)

Kočović u Radu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Predstavnici Firme su mu rekli da bi mozda bilo kul da ide? Ja nisam Firma, ali moram da zapazim jednu stvar: Ko je sve to rekao tim predstavnicima da oni tako kazu Comiju kako su rekli? Koliko ljudi, brojem, je iz Firme bilo za to da Comi ide u nkp? Ok, ako je to Firma rekla, rekla je, to je njen stav, necu dalje da ulazim u diskusiju oko toga. SVAKO AIMA SVOJE MISLJENJE!

Evo sta ja mogu da kazem. Nisam glasnogovornik grupe, ali stojim iza ovoga sto cu da kazem: U Enac grupi ima oko 20 clanova i sve jedan clan je PROTIV toga da u bilo kom scenariju Comi potpise za nkp. Kao sto kazem, nisam ovde da bih predstavljao grupu, samo kazem kako misle svi moji drugari od kojih vecina, svake druge nedelje minimum, bodri Vosu godinama u nazad. Neki i decenijama u nazad, ali da ne idem u detalje.

Mozda ne bi bilo lose da jos neko iznese recimo stav Slaninara sa zapada oko toga koliki procenat ljudi tamo jeste za to da comi moze u nkp... Kao i stav, recimo, Stare Garde, kakav je njihov stav. Pa da konacno dobijemo, makar nezvaznicni uvid u stav navijaca oko prelaska Comija u blizance.

Taman ce novinari, posto redovno citaju ovaj forum, moci to i da objave na portalima. ;)

Nadam se da ovaj put moj post niko nece da shvati licno i kao uvredu ili slicno, vec bas tako da ne bi bilo lose da imamo makar nezvanicni uvifd oko toga koliko Slaninara je za tj protiv Comijevog odlaska u blizance. :cheers:
Image
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: Transferi

Post by najo »

Tesko je ljudi upisati se ovde,a da se neko ne oseti prozvanim pa da sarkasticno spominje tvoje forumasko "ime".Tesko! Ajde jos jednom...Molim sve navijace Vojvodine,ma kojoj tribini pripadali,da se suzdrze od prozivanja bilo koje grupacije ili pojedinca koji je ikada bodrio nas klub.Teska su vremena,verovatno nam slede jos teza,ali sledeci put kad nam zastane knedla u grlu na stadionu daj da je progutamo ko jedan!Ne dozvoli da nam go**a zacepe usta zauvek...
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

najo wrote:Tesko je ljudi upisati se ovde,a da se neko ne oseti prozvanim pa da sarkasticno spominje tvoje forumasko "ime".Tesko! Ajde jos jednom...Molim sve navijace Vojvodine,ma kojoj tribini pripadali,da se suzdrze od prozivanja bilo koje grupacije ili pojedinca koji je ikada bodrio nas klub.Teska su vremena,verovatno nam slede jos teza,ali sledeci put kad nam zastane knedla u grlu na stadionu daj da je progutamo ko jedan!Ne dozvoli da nam go**a zacepe usta zauvek...
Uz dužno poštovanje prema tebi brate sa tribine, ali neki ljudi su sami sebe prozvali potezima koje su sami povukli. Ja nemam drugi način da izrazim svoje negodovanje za nešto što osećam da je pogrešno i što se kosi sa mojim principima. Nisam u upravi, nisam u navijačkoj grupi, nisam vođa navijača ili predstavnik pa da imam priliku da pričam sa predsednikom, upravom, fudbalerima ... a što se tiče knedli u grlu ... cenim da većina ljudi ovde ima osećaj povodom svega da smo progutali go**o kao jedan a ne knedlu.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

@najo
A kada su isti nama nabijali knedle u grlu, onda ništa? Kad se sever dovikivao sa ciganskim istokom sigurno im je u prvom planu bilo slaninarsko jedinstvo...Samo jedan od primera. Nema tog "svi ko jedan" duži niz godina, a neće ga ni biti. A da štitimo svojim upisima još i ljude u upravi...to ne ide. Važi za ovu, sve bivše i sve buduće uprave. U klub kad uđeš, navijač više nisi.

Apropo Lakijevog upisa, nemam nijednog druga koji je išao, ili ide na stadion da bi podržao prelazak Ćomija u blizance. Svako ko nema lični interes u ovome je protiv.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Red Marquis wrote:Svako ko nema lični interes u ovome je protiv.
Ključ cele priče.
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Transferi

Post by podmetac »

Neizlecivi wrote:Pre dva dana sam se sastao sa vođama navijača "firme" koji su mi rekli da za dobrobit kluba ne bi bilo loše da odem...
Citao sam ja sta pisu novinari a ti im izgleda sve slepo verujes. Ispada da se novinarima veruje samo kad treba opljuvati po nekom. Jel si im poverovao i kad su pre neki dan objavili da se Mica sve dogovorio sa partizanom?
Na ono tvoje citirano ima nastavak: "...ove zime u inostranstvo makar i za manje para." U tom slucaju ce imati punu podrsku navijaca.
Sve ovo sam cuo od 10-ak ljudi koji su bili prisutni na sastanku, a previse bi bilo da svi oni lazu od reci do reci.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Tražiti jedinstvo na platformi prelaska Kapitena i najboljeg igrača Vojvodine u blizance je za ,,verovati ili ne" ili za mlađe zabavište.Koliko znam(o) niko sa naše ultra navijačke tribine nije demantovao pisanje bg štampe o saglasnosti navijačke grupe za prelazak Ivanića u crne.Sada više za to nema ni potrebe, jer Ivaniću verujem(o) svaku reč.
Mislim da nijedan navijač Vojvodine sa Zapada ne da ne bi prihvatio njihovu ponudu, nego čak ni razgovor na tu temu.Jednostavno: ne može i ne pitajte zašto.Beton liga, beton liga.
Što je rekao Dr Kosta Hadži: napravićemo novu Vojvodinu.
Doći će u nju Kačar, Brka, Meda, Stepi, Sergej, Radoja, Ivanić....biće naš Stadion ponovo pun Slaninara.Vojvodina je veliki evropski klub, sa evropskim rejtingom i imenima igrača kroz svoju stogodišnju istoriju, Šampion i najstariji naš prvoligaš - ne zaboravite to nikad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Evo Turija me je preduhitrio u odogovoru.
Jednostavno, ovo nije novinarsko pisanje, nego preneseno ono sto je Comi rekao. Do sada definitivno vise verujem Ivanicu, nego tome da mislim kako to nije istina.
Nisam poverovao u to da se sve dogovorio sa crnima, pre svega jer verujem u njega i njegovu rec. A takodje nije da ja nemam poverenja u Firmu. Ja nemam poverenja u pojedine navijace koji je trenutno predstavljaju. I dalje dozivljavam Firmu kao nesto sto je iznad njih i sto ce preziveti ovaj period.
I da dodam, za sada definitivno imam vise razloga da verujem Ivanicu, nego tim ljudima , a takodje i tebi koji pokusavas da me ubedis u suprotno.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

Salvador wrote:
Rivelinjo wrote:
Salvador wrote:Kacar nije bio bolji koliko je psihicki bio mnogo stabilniji i grizao je na terenu. Sa druge strane, Boske sigurno nije bio bolji od Ivanica danas.
Sve ostalo na stranu, ali Bata je bio mnogo sposobniji za prodaju od sadasnje garniture.
Po meni je Kačar bio novi Deki Stanković. Očekivao sam da će biti novi kapiten reprezentacije. Fizički i psihički jak igrač (barem je to moj neki utisak).
U ovoj danasnjoj Srbiji je realno nemoguce da Kacar onakav je bio postane kapiten fudbalske rep. Srbije.
Ko to ne razume..
U današnjoj Srbiji je nemoguće igrati fudbal uopšte. Ko to ne razume... :) Zna se ko uzima koje mesto na tabeli, ko ispada, ko uzima kup. Transferi u par klubova su isto pod moranjem, čik im nemoj (pro)dati igrača...

Nego je moj komentar bio više u vezi osobina sami igrača. Kačar mi je delovao kao igrač koji ima fizičke & psihičke kvalitete da igra dobro u jakoj ligi napolju - samim tim i da se skupo proda u strani klub.

Stepanov, na primer, mi je uvek izgledao kao da ima fenomenalne fizičke osobine za dobrog štopera, ali da nikad neće biti dovoljno zreo i dobar u glavi da igra u velikom klubu napolju. Nemam ništa protiv čoveka, samo kažem kakav utisak sam stekao.

Ivanić mi izgleda dosta slab fizički. Ovde je zmaj, ali napolju - videndom i sredom jake utakmice, visok tempo, svaki igrač sredine je tehnički u njegovom nivou, ili blizu (možda ne baš, ali sigurno po tehnici ne bi bio za klasu iznad ostalih kao što je u našoj "super" ligi). Ne znam da li ima stranog kluba koji je spreman dati velike pare za takvog igrača. Sve najbolje o liku & delu, želim mu da se proda za što bolje pare napolju, da nipošto ne ode u blizance (kad već u Voši nema para i nećemo gledati dobar fudbal još 100 godina). Samo kažem svoje viđenje.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

,,Isprovociran" sam da iznesem svoje mišljenje u vezi gornje prepiske (a onomad me je i Limanfkv podsetio na Kačara).
Gojko bi bio vanserijski evropski igrač da se mogao na vreme tačno profilisati.
Poseduje dobre fizičke predispozicije za svako mesto na terenu i racionalan je, ali svugde je falilo još nešto malo.Na štoperu visine, na c-foru brzine, na veznom preciznije kontrole lopte.Kasnije su u Nemačkoj došle povrede i zastoj u ino karijeri, te nije dostigao svoj zenit.Bilo je i velikog povratka na scenu ali i ozbiljnih padova, odnosno, drugim rečima falilo je sportske sreće.
Stepanov i Ivanić su profilisani igrači.
Stepi je nagovestio sjajnu ino karijeru odlaskom u Porto, ali šta se tamo desilo, stvarno, ne znam, međutim, uspon je prekinut.Možda neka slabija partija, a strancu se, u velikom klubu, to ne prašta?Mislim da će Stepi u Voši doživeti novu mladost, kao i Pekarić.
Ivaniću treba za (brzi i pravi) razvoj npr Holandija ili Belgija.
Nisu mi tu baš čista posla da za Ćomija nema ponude iz Holandije, s obzirom kakve su tamo dobre utiske ostavili svi Vošini igrači?Najnovije Tadić.U Belgiji npr Lane i Sergej.
Međutim, zašto ne i Španija, mada je tamo mnogo teže mladom igraču.
Ivanić je rođeni veznjak i za njega ,,nema zime".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply