Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

MiSmoFKV! wrote:Borac na pripreme nije poveo Miletica i Jovancica. Garant su nam to nova pojacanja.
http://www.boracfk.com/?q=node/1443" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fkvojvodina.rs/2016/01/milet ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nostradamus :lala:
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Nesto sam nacuo da ipak ima sanse da dovedemo Sasu Jovanovica. :dance2:
To bi bas bila bomba verujem da bi brzo postao ljubimac navijaca.
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Ako ostane ovaj tim uspemo da zadrzimo Ivanica plus Jovanovic i ova pojacanja ima da gazimo :D . Po meni ok odradjen prelazn rok. Bas me interesuje spisak putnika za tursku i onda da krene prvenstvo..duga je ova pauza pocne covek da krizira :D
ZIME89
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Procitao sam da na Filipa Knezevica u Partizanu neracunaju (nevode ga na pripreme). Mislim da je on odlican igrac i da ga treba probati dovesti ili sad ili potpisati predugovor pa od leta.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

Posle dužeg vremena krećemo na pripreme u punom sastavu, što je za svaku pohvalu. Spisak pojačanja je šarolik, a iskustvo iz prethodnih godina nas uči da nikom ne smemo da damo blanko podršku.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Brunčević wrote:Brunčević je dodao da Novi Pazar želi da od Vojvodine pozajmi desnog beka Jovicu Vasilića, kao i da se očekuje ostanak ofanzivnog veznog fudbalera Vladimira Radivojevića.

"Radivojević je uz saglasnost kluba pregovarao sa kazahstanskim Ordabasijem, ali gotovo je sigurno da će ostati naš član. Njega i Vasilića ovih dana očekujemo na treninzima", najavio je Brunčević.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1089141" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovog puta sastavite te papire za pozajmicu kao ljudi, da nas i ovaj ne tuzi. :deal:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ne znam samo koliko jos pojačanja treba. Brine me da se ne dovodi opet previse, pa da ili ljudi propadaju na klupi, ili opet imamo Klikovce, Radovice, Zocevice i slicno. Sa druge strane mislim da ce nam konkurencija dobro doci, jer do sada neki nisi imali nijednog pravog "rivala" na svojoj poziciji.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

ma svake godine je ista prica,palimo se bezveze sve dok ne pocne prvenstvo,posle... :roll:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Nije mi jasno zasto je doveden Trujic iz nkp!? A Stepi nije podoban da ide na pripreme? I niko ne sme u lice da mu kaze da ga ne planiraju voditi na pripreme vec to mora doktor da radi.
A izgleda da je doveden jos jedan igrac iz Borca, Micic!
Znaci, nama se zamazuju oci sa par nasih bivsih igraca koji nece pola sata sastaviti u timu ali se dovode Lalatovicevi igraci koji ko zna kakvog su kvaliteta.
Ovo sve manje lici na klub u koji sam zaljubljen... Tuzno.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Stexman wrote:Nije mi jasno zasto je doveden Trujic iz nkp!? A Stepi nije podoban da ide na pripreme? I niko ne sme u lice da mu kaze da ga ne planiraju voditi na pripreme vec to mora doktor da radi.
A izgleda da je doveden jos jedan igrac iz Borca, Micic!
Znaci, nama se zamazuju oci sa par nasih bivsih igraca koji nece pola sata sastaviti u timu ali se dovode Lalatovicevi igraci koji ko zna kakvog su kvaliteta.
Ovo sve manje lici na klub u koji sam zaljubljen... Tuzno.
Pa, u svakoj normalnoj zemlji se dovode igraci koje trener zeli, jer on odgovara za rezultate, ako mu neces dovesti igrace sa njegovog spiska onda ga bolje otpusti. a sa druge strane taj Borac je jako lepo igrao, pa ne vidim zasto su oni toliko losi (istina ja ih nisam gledao niti se bavim menadzerisanjem bilo koga).
Kup je nas!
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

I ja ne znam kakvi su kao igraci jer ne pratim nikog osim Vojvodine. Jedino ako procitam u novinama za nekog igraca, ovako...
A problem je zato sto nasa omladinska skola gubi smisao, a najbolja je u zemlji. Kako onda od tih omladinaca niko nema mesta u prvom timu a bili su bolji od istih tih dovedenih igraca dok su bili omladinci.
Koji kvalitet ima Trujic da igra pre bilo kog igraca?
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Odakle ti da dolaze Micic i Trujic??
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Isto pitanja ?
Za Micica se pisalo da ga hocemo i ranije, ali za Trujica nisam video da se toliko pisalo.
Nadam se da ovo za Stepija nije istina !
ZIME89
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Čuo sam iz pouzdanih izvora. I nazalost su sve informacije istinite.
A mislim da ce sutra biti vise informacija o tome.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Sad pored odbrambenih gomilamo i zadnje vezne, pa to je sjajno...
Post Reply