Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Prelep gol. Svaka cast :cheers:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Pripreme

Post by ogi »

Bravo momci! Dva puta gubili i na kraju pobeda! Ko je sve dao golove?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Hhaahha Miletic, Miletic i Pavkov (NAPOKON) ! Meni deluje ok ekipa, Miletic je pogotovo dobar. Ocekujem njega i Jovancica u prvoj postavi.
Mozete gledati i trening sada :mrgreen:
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Pripreme

Post by Forza Voša »

Na mene je najjaci utisak ostavio Kovacevic, svidelo mi se kako je odigrao. Malbasic se par puta istakao, stalno napada i trazi 1 na 1, vidi se da ima "to nesto".
„Hasta la Victoria Siempre!“
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Stekao sam utisak da je ova ekipa u kombinaciji sa novajlijama i rezervistima bolje odigrala svoje poluvreme od prvotimaca.

Ne znam da li je to dobro ili loše.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Nista ja posebno lepo nisam video tokom ovog meca.Sve lopte nam prolaze kroz peterac kao da su vatrene kugle,nijedna lepa akcija,eto jedino ovaj zadnji gol lici na nesto... al ajd.... ja ionako pojma nemam
Image
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Miletic odlican, covek stena.
I kad je doslo pred kraj ono koskanje, Miletic odma poleteo... Ukrajinci se smirili iste sekunde :D
Malbasic solidan, Meleg skroz van forme. Valjda ce pripreme dobro uticati na njega.
Ko je bio 10-ka? Jel Palocevic? Ako jeste, onda moram i njega pohvaliti... Ume zadrzati loptu, dosta smireno igra... To svaki plejmeker mora znati.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Pripreme

Post by ogi »

Karlsson wrote:Stekao sam utisak da je ova ekipa u kombinaciji sa novajlijama i rezervistima bolje odigrala svoje poluvreme od prvotimaca.

Ne znam da li je to dobro ili loše.
To je dobro!

Kakve je golove dao Miletic?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Pripreme

Post by ernesto »

Ogi zasto nikad ne odgovaras na poruke?
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

ogi wrote:Bravo momci! Dva puta gubili i na kraju pobeda! Ko je sve dao golove?
http://www.dailymotion.com/video/x3p045 ... ly-2_sport" onclick="window.open(this.href);return false;
:lala:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Nisam ni znao da postoji TV Partizan na youtubu :mrgreen: Sad sam bacio pogled na prenos njihovog prijateljskog meca,ceo prenos tece glatko u 720 rezoluciji,imaju usporeni snimak,imaju komentatora :shock: trenutno preko 6900 posmatraca na kanalu,dok sam na nasem mecu najvise 530 zabelezio... eto cisto poredjenja radi :roll:
Image
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Ln5ZMjRmpew[/video]
Praksa koju je uveo stručni štab FK Vojvodina, a koja se odnosi na to da svaki novi igrač mora da se predstavi pred celim timom i otpeva neku pesmu narodne muzike, nastavljena je i tokom priprema crveno-belih u Beleku.

Nakon tek pristiglih fudbalera, svoje pevačko umeće pokazao je i definitivno najbolji pevač u FK Vojvodina, a možda i u čitavoj Super ligi - Ivan Lakićević Mogli, iako je bilo zahteva da i Džon Meri pokaže svoje glasovne sposobnosti.

Pojedinim igračima nije se svideo Moglijev izbor pesme, što su otvoreno i pokazali, a na poseban zahtev prisutnih, jednu pesmu u svom stilu otpevao je i mladi Uroš Stamenić.
Meni ovo liči na pripreme za izlazak u kafanu, a ne za fudbalsko takmičenje :D ali u svakom slučaju lepo je videti pozitivnu atmosferu među igračima :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Posle videa, Žakula kapiten!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Pripreme

Post by ogi »

N13 wrote:[video]Ali u svakom slučaju lepo je videti pozitivnu atmosferu među igračima :)
Mislim da to je i jeste poenta, da se stvori jedinstvo i pozitivna atmosfera. Cilj opravdava sredstva! :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Drago mi je što vlada ovakva atmosfera, što momci uživaju i zezaju se.

Ono što moram da priznam, a mislio sam da neću nikada, koliko mi je Lalat bio antipatičan ranije, toliko ga sada poštujem.

Vidi se da je čovek predan svom poslu maksimalno, da je maltene 12 igrač i posebno ovo što gaji oavakav drugarski odnos sa igračima.

Ne znam da li je još neki trener radio tako nešto.
Post Reply