Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Nisam gledao ali moram da prokomentarišem.
Pripremne utakmice i služe da se jasno pokaže ko može a ko ne može da igra. Imamo 28 igrača i treba polako svoditi taj broj na razumnu cifru. Nismo ni Real ni Barsa pa da imamo 2 podjednaka tima....
Za ovu našu ligu je dovoljno 15-16 igrača da izvuku polusezonu. Mislim da mi trenutno možemo da nakupimo toliku brojku. Jedino treba dovesti jednog pravog playa, jer vidim da Ćomi nije igrao i verovatno odlazi, i još jednog špica i može to biti solidna ekipica.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Link mi je radio extra, ali ono vidjeno je jako mrsavo.Pretpostavljam da je seckanje slike kod nekih forumasa bilo zbog starijih racunara?
Prvo poluvreme smo, barem, dobro istrcali, a drugo ni to.Igrac utakmice Lalatovic, medjutim, njegovi dobri i pravovremeni saveti su se slabo primali i primenjivali na terenu.
Peric odlican, uz njega Miletic i Rosic.U drugom delu jedino zadovoljio Trujic.Ostali jako, jako lose.
Meri razocarao i kretanjem i igrom, ali hajde treba i vremena za adaptaciju, kao i za sve pridosle - tek je pocetak uigravanja.
Problem nam je igra, jer ne mozemo loptu da iznesemo i prenesemo na protivnicku polovinu.Treba nam (kao hleb) 10-ka i jedan tehnicki mnogo jaci zadnji vezni.Time bi puno toga ,,leglo" u ekipi i svi ostali igraci bi podigli individualni i kolektivni nivo igre za 2-3 stepenice.
Medjutim, kako (pro)naci kreatore (bez novaca)?
Last edited by Turija on Sun Jan 31, 2016 7:38 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Pripreme

Post by novosadjanin »

U prvom delu bolji od ostalih bili su: Peric, Miletic, Nastic i Lakicevic.

U drugom: Trujic, Puskaric, Antic i Milinkovic.

Vukcevic i Sekulic nisu za prvu postavu. Palocevic tesko da ce moci da zameni Ivanica, pre tu vidim Melega ili Zlicica.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9789
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

novosadjanin ja sam prokomentarisao one sto sam gledao. I zaista sta je sa Zlicicem,jel i on tamo? On meni i pojavom lici na Ronaldinja :) nadam se da je takav i majstor
Image
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Nadam se da će na sledećoj utakmici iyzvesti sastav za koji misli da je najjači. Ovo ništa ne znači.

I meni od početka nije jasno zašto je većina vas toliko opčinjena Merijem. Čovek došao iz druge tajlandske lige, a ovde se od njega očekuje da bude mašina za golove, da rešava utakmice itd.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

novosadjanin wrote:Vukcevic i Sekulic nisu za prvu postavu. Palocevic tesko da ce moci da zameni Ivanica, pre tu vidim Melega ili Zlicica.
Potpuno se slazem.
Iako smo ih malo gledali na terenu, jedino kod njih dvojice vidim neki realni potencijal da izrastu u plej igrace.Na to se Klub mora hitno fokusirati i punom parom raditi, kako bi napravili osmisljenu timsku igru.Ovo sto smo veceras videli je blagi uzas od fudbala; dzu-bu, udri, ne daj... samo da lopta nije kod mene.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

Palocevic je meni bio ok,ali imam utisak da decko ima snage za 30 minuta i to je to dok ima snage dobar je posle nestane,Miletic mi je bio dosta dobar ,agresivan igrac...Mislim da smo u drugacijoj fazi priprema od Rumuna oni su izvrsili svega tri izmene a mi 11 ,verovatno njima uskoro krece drugi deo prvenstva...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

Neizlecivi wrote:17 Jovancic valjda, 22 mozda Malbasic, ako je desno krilo.
Ni "valjda", ni "možda", to su njih dvojica...

O igri ne bih, samo uz opasku da je kod mog ljubimca Mary-ja evidentan problem: zna da igra (video sam!) - ali ovo što igra je smešno...
ultra komsa wrote:Najjaci utisak ostavili grlati Lalatovic i dzamija
Hvala Ti što me oraspoloži... :lala:

To je VELIKA RETKOST od tek protekle Badnje večeri...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Očigledno da ovima niko nije rekao da i nas u Srbiji neki smatraju ustašama.

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/30220 ... be-na-vrbe" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

Budala ima svugde nazalost, a ne bi ja kao ove budale iz zurnala generalizovao ceo split, taj grad ima antifa tradiciju i ja imam dobre drugare u Splitu i Hrvatskoj i uvek cu rado ici tamo. Na ovako nesto ne bi trebalo obracati paznju i nastaviti prirpeme sasvim normalno kao da se nista nije desilo. Sta se pre neki dan desilo u NS kad su neki kreteni hteli da ispadnu pametni i velike srbende...tako da budala ima svugde. Kad i protiv koga igramo sledeci mec ?
ZIME89
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

4. februara protiv Zlate Moravce

http://www.fkvojvodina.rs/2016/01/pozna ... u-turskoj/" onclick="window.open(this.href);return false;

edit: Sad sam video da piše da će se igrati i 3. februara, ali se protivnik ne zna. Ne znam jel ima nekih promena.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

https://www.instagram.com/p/BBQmmvCSaBd/" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo i njegovih priprema, ali vokalnih.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Pripreme

Post by ДушанСП »

zime89 wrote:Budala ima svugde nazalost, a ne bi ja kao ove budale iz zurnala generalizovao ceo split, taj grad ima antifa tradiciju i ja imam dobre drugare u Splitu i Hrvatskoj i uvek cu rado ici tamo. Na ovako nesto ne bi trebalo obracati paznju i nastaviti prirpeme sasvim normalno kao da se nista nije desilo. Sta se pre neki dan desilo u NS kad su neki kreteni hteli da ispadnu pametni i velike srbende...tako da budala ima svugde. Kad i protiv koga igramo sledeci mec ?
Антифа и усташе у чему је разлика,ставови су им исти.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Pripreme

Post by borrissey »

ДушанСП wrote:
zime89 wrote:Budala ima svugde nazalost, a ne bi ja kao ove budale iz zurnala generalizovao ceo split, taj grad ima antifa tradiciju i ja imam dobre drugare u Splitu i Hrvatskoj i uvek cu rado ici tamo. Na ovako nesto ne bi trebalo obracati paznju i nastaviti prirpeme sasvim normalno kao da se nista nije desilo. Sta se pre neki dan desilo u NS kad su neki kreteni hteli da ispadnu pametni i velike srbende...tako da budala ima svugde. Kad i protiv koga igramo sledeci mec ?
Антифа и усташе у чему је разлика,ставови су им исти.
Ajd pliz bez politiziranja po forumu, pogotovo na ovako površan i neinformisan način.

Zime je rekao suštinu - bitangi ima svuda i u NS i u Splitu i ne treba više trošiti reči na te glupe ispade primitivnih ljudi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8879
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

borrissey wrote:Ajd pliz bez politiziranja po forumu...
:thankyou:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply