Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Rabba wrote:BATE uopšte nije loš izbor, pod uslovom da mogu da izbroje milion apoena od po jedan evro. Mladenović, ex-cigan je izbriljirao kod njih u LŠ, Milunović, half koji je igrao za Lučane je postao tamo nezamenljiv, čini se da mogu da prepoznaju kvalitet koji im treba.
http://fcbate.by/en/tickets/sponsors" onclick="window.open(this.href);return false;

Bate ima sponzora da se useres u gace :D Njima milionce nije problem
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Sasa1969 wrote:
Rabba wrote:BATE uopšte nije loš izbor, pod uslovom da mogu da izbroje milion apoena od po jedan evro. Mladenović, ex-cigan je izbriljirao kod njih u LŠ, Milunović, half koji je igrao za Lučane je postao tamo nezamenljiv, čini se da mogu da prepoznaju kvalitet koji im treba.
http://fcbate.by/en/tickets/sponsors" onclick="window.open(this.href);return false;

Bate ima sponzora da se useres u gace :D Njima milionce nije problem
Bate i nije neki izbor.Drzavni projekat u koji tamosnja vlast gura sve pare, zato i ne cudi broj sponzora. Osim cinjenice da su skoro redovni ucesnici LS, ostalo je sve ispod naseg nivoa. Cak mislim da bi u njihovom prvenstvu imao manje teskih utakmica nego u nasem.

Treba da ode u neku od liga 5 i obavezno da uzmemo dobar % od sledece prodaje. U tom slucaju kes moze da bude i manji od milionceta za obestecenje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Za Mirkovu mekocu,Austrija bi bila pravi izbor
Image
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Jel to znak da je Ivanic otisao kad ga danas nije bilo ?
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Nije bilo nikakve ponude od Austrije to sto pise ono smece od Bute nema veze sa zivotom. Mislim da bi BATE bio dobar izbor za Ivanica, oni igraju redovno ligu sampiona ili ligu evrope. Dobar je to tim, a i nije njihova liga tako losa bas. Para imaju i 1,5 miliona im ne bi bio nikakav problem za daju. Vidim da je Trujic igrao, a nema jos nista na zvanicnom sajtu jos nema nista da je potpisao...
ZIME89
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Pojedini mediji prenose da je Ivanicu ostalo jos samo lekarske preglede da prodje i da danas potpisuje za BATE. Cifra je ostala valjda 1milion, dok se iskreno nadam nekim procentima od sledece prodaje. Nadam se da mozga imaju... Bilo kako bilo, Mica nas je zaduzio samo tako, hvala mu na svemu jos jednom! :cheers:
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Bila je i mnogo bolja ponuda za Ivanića, pa smo se svi složili da treba da se odbije.

Sad treba da ćutimo i pustimo upravu da izvuče koliko se može izvući, bez ikakvih uslovljavanja.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Kojih boljih ponuda osim sto je partizan nudio ?
One gluposti sto pisu na butasport i slicnom smecu ne treba uzimati ozbiljno...
ZIME89
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Karlsson wrote:Bila je i mnogo bolja ponuda za Ivanića, pa smo se svi složili da treba da se odbije.

Sad treba da ćutimo i pustimo upravu da izvuče koliko se može izvući, bez ikakvih uslovljavanja.
Nadam se da pod "bolja ponuda" ne mislis ono "extra ponudu" od patlidzana. Da se razumemo, svako ko pomisli da bismo mi te pare ikada videli, je ili klinac ili previse naivan.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da, da, dve fenomenalne blizanacke ponude u iznosu od ''bog ce ti plati'' :dance2:

Srecno, Comi, i da napravis odlicnu karijeru van ovog mulja od kluba i lige.
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pa ako te isplate odjednom teško da mogu da te prevare.

Elem, kao što sam rekao, svi smo bili složni da se ta ponuda odbije, pa sad nemamo pravo da govorimo kako je ponuda mala i slično.

Teško je dobiti i pare i jare.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Mislim da ako je realna kombinacija Bate <=> Mirko,da bi nam vise odgovaralo da trazimo vise kesa nego procente od sledece prodaje
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Rabba wrote:
Danilo wrote:Rabba zao mi je sto zelis pokriti ono sto ti se ne svidja.E sad dal su kinezi ili koreanci ,za mene manje bitno jer me ne interesuju ni jedni ni drugi do naseg kluba.

I molio bi te bez licnih uvreda ,jer ja ne zelim da se spustam na tvoj nivo mediokriteta.
Sam si rekao da si fudbalski super-mozak, ne razumem što te to sad vređa. Moje skromno poznavanje fudbala kaže da postoji pozajmica u kojoj jedan klub, koji pozajmi igrača od drugog kluba, može da u ugovoru sa tim klubom dogovori da plaća deo od igračeve plate.

Uostalom, ne bih sada da te zamaram sa nebitnim stvarima, cenim da imaš zajeban kontrolni u ponedeljak, bliži se tromesečje, pa da mi se ne iznerviraš. Ako želiš da te ljudi ovde shvataju ozbiljno, ponašaj se sa poštovanjem prema drugim članovima foruma.
Jeste ,u pravu si,bas si inteligentan.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Ašćerić blizu Voše

http://www.butasport.rs/fudbal/nikola-a ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

ŠoneVoša wrote:Ašćerić blizu Voše

http://www.butasport.rs/fudbal/nikola-a ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nemam ništa protiv momka,ali ovde što sam gledao protiv Radničkog jako je trom i spor,dobar udarac glavom ali mislim da bi trebali boljeg i bržeg napadača tražiti...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply