Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1473
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Pojedini upisi jako podsecaju na one: "Svaka cast Premijeru koji je svojim zalaganjem...." :mrgreen:

Mico hvala na svemu i da sa ponosom pratimo tvoje igre u Evropi, pa da te docekamo nazad kao velikog igraca! :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3868
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

ĆOMI, SVE NAJBOLJE!

Manite me te priče da smo jači sad. U timu smo imali 5 igrača koji nešto znaju. Nino je izgleda završio karijeru, Ćomi i Stanisavljević otišli, još da udome i Maksimovića i ostaje još Ožegli. Eventualno Meleg ako reši da vrati karijeru na pravi kolosek.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2064
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ćomi, srećno u nastavku karijere, i naklon do poda što si izdržao sve one pritiske, i ostao iza svojih reči!

Što se Merija tiče, on je tip igrača kao Benteke. I fizički podseća na njega, i stilom igre. Takvog tipa igrača je uvek dobro imati u ekipi, samo treba umeti to iskoristiti. Šta su Benteke i Delf radili u Aston Vili... u 9 utakmica Benteke da 13 golova, od toga Delf namesti 12. Problem je što mi nemamo Delfa u ekipi, neko ko će razumeti Merija i poslati mu pravu loptu.
Nisam dovoljno Merija gledao, pa ne mogu tvrditi da je dobar u skoku i vazdušnim duelima, ali ako jeste (a trebalo bi uzimajući u obzir njegovu građu), onda to treba svakako iskoristiti. Mi gol glavom iz igre nismo dali još od Abuovih skokova pre 3 godine...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9801
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Meri je dobio sansu sto je najvaznije,vec par minuta posle utakmice sam napisao da mu se mora dati jos par sansi,recimo 3 cele zvanicne utakmice i onda svi mi mozemo da donesemo neki sud.Koliko sam shvatio niko ovde ne tvrdi da je Meri kvalitet,ali svi zele da ga vide na delu i to je jedina istina. Mene licno u onih 10 minuta prvenstvenog meca i ovih 45 pripremnog sto sam gledao je ostavio pomalo razocaranog. Sto se Mirka tice,drago mi je sto je odrzao rec,sto nije poklekao pritisku,mada... sav taj "pritisak" je u stvari samo veliki marketing koji mu je digao cenu bar 30%. Mirko ako uspe da se izbori za mesto startera i izbegne sudbinu Poletanovica,nadaleko ce nadmasiti moja ocekivanja. Svakako,zelim mu svu srecu.

Trebalo bi uputiti zvanicne ponude za Zivkovica i Abua :mrgreen:
Image
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 52095.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dirljiv oproštaj Mirka Ivanića: ''Vošo, ti ćeš za mene uvek biti najbolja na svetu!''



Dosadašnji fudbaler Vojvodine Mirko Ivanić (22) danas je potpisao ugovor sa ekipom BATE Borisov.
Dirljiv oproštaj Mirka Ivanića: ''Vošo, ti ćeš za mene uvek biti najbolja na svetu!''
Foto: Beta/DraganGojić/Ev
Povezane vesti
Letos došao iz Borca, a već napustio Vojvodinu!
BATE dobio još jedan duel sa Partizanom
Lalatović priznao: ''Nećemo biti isti bez Ivanića!''
Vojvodina - Sa jednim Partizanovcem završen posao, čeka se i drugi!
Ivanić na pragu inostranog transfera!
Kao što je bilo najavljeno, Mirko Ivanić je održao svoju reč, nije želeo da pojača Partizan, i danas je zvanično napustio Vojvodinu kako bi pojačao redove beloruskog šampiona.

Iako je Partizan nudio 1,5 milion evra, Vojvodina je prodala Ivanića BATE Borisovu za 500.000 manje.

Ivanić je već razdužio crveno-belu opremu i pridružio se svojim novim klupskim saigračima, koji se, poput Vojvodine, trenutno nalaze na pripremama u Beleku.

U izjavi za zvaničan sajt FK Vojvodina, sada već bivši igrač crveno-belih objašnjava da se transfer dogodio vrlo brzo i neočekivano.

''Sve je došlo iznenada i nisam to očekivao. Njihovi ljudi su gledali jednu našu prijateljsku utakmicu ovde u Beleku, trener me je zapazio, svideo sam mu se i sve se izdešavalo bukvalno za dva dana. Još uvek imam onu pozitivnu tremu. Mislim da je to dobar izbor za mene, jer BATE Borisov redovno igra Ligu šampiona ili Ligu Evrope, pa se nadam da ću imati i evropske utakmice. Verujem da će mi to biti dobra “odskočna daska” u karijeri'', kaže Ivanić.

U prvom timu Vojvodine, on je debitovao u sezoni 2013/14, kada je osvojio Kup Srbije, a za crveno-bele je ukupno odigrao 73 utakmice, postigao 23 gola i zabeležio 11 asistencija.

''Dve stvari koje su mi definitivno najdraže iz perioda provedenog u Vojvodini su osvajanje Kupa Srbije i pobeda nad Sampdorijom u Torinu. Generalno, nosim mnogo lepih trenutaka i uspomena. Vojvodina mi je bukvalno dala sve, jer tu sam od 12. godine i njoj sam zahvalan na svemu ovome. Nadam se da ću joj se jednog dana opet odužiti'', ističe Ivanić.



Uprkos tome je ekipa Vojvodine oslabljena njegovim odlaskom, on uopšte ne sumnja da će njegovi drugovi uspeti da ostvare visoke ciljeve koje imaju pred sobom.

''Po pojačanjima, treninzma i svemu viđenom u Novom Sadu i Beleku, mogu reći da se stvara jedna stvarno dobra ekipa. Nenad Lalatović je izvanredan trener i drži to sve onako kako treba. Igrači su stvarno presrećni, jer on im daje podstrek i stvara kod njih veću želju za treninzima i utakmicama. Mislim da ove sezone možemo da ponovimo uspeh od pre dve godine i osvojimo pehar u Kupu. Iako ću biti negde drugde, ja bih bio neizmerno srećan zbog toga'', naglašava Ivanić.

Ljubimac navijača Vojvodine imao je šta da poruči onima koji su ga od početka njegove karijere podržavali.

''Poručio bih im da i dalje navijaju za svoj klub. Za mene, a verujem i za njih, Vojvodina je najbolji klub na svetu. Što se tiče nekih stvari, mislim da gde god da odem i budem igrao, nigde neću biti tako srećan i ispunjen kao što sam bio ovde. Uživao sam sa saigračima, trenerima, navijačima… Došlo je do toga da moram da napravim korak dalje zbog karijere, ali za mene, Vojvodina je najbolji klub na svetu'', rekao je Ivanić.
:cheers: :deal: :klanjanje: :klanjanje:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Sve najbolje majstore.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Čovek je definitivno uspostavio standard kada je u pitanju odnos naših igrača prema klubu, koji u budućnosti ne bismo smeli da napuštamo.

Srećno Ćomi u nastavku karijere!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote: Trebalo bi uputiti zvanicne ponude za Zivkovica i Abua :mrgreen:
Za Zivkovica moze ugovor odmah, ne moramo da poslujemo sa crnima. :mrgreen:
Srecno Comi!
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Voja wrote:Meri je dobio sansu sto je najvaznije,vec par minuta posle utakmice sam napisao da mu se mora dati jos par sansi,recimo 3 cele zvanicne utakmice i onda svi mi mozemo da donesemo neki sud.Koliko sam shvatio niko ovde ne tvrdi da je Meri kvalitet,ali svi zele da ga vide na delu i to je jedina istina. Mene licno u onih 10 minuta prvenstvenog meca i ovih 45 pripremnog sto sam gledao je ostavio pomalo razocaranog. Sto se Mirka tice,drago mi je sto je odrzao rec,sto nije poklekao pritisku,mada... sav taj "pritisak" je u stvari samo veliki marketing koji mu je digao cenu bar 30%. Mirko ako uspe da se izbori za mesto startera i izbegne sudbinu Poletanovica,nadaleko ce nadmasiti moja ocekivanja. Svakako,zelim mu svu srecu.

Trebalo bi uputiti zvanicne ponude za Zivkovica i Abua :mrgreen:
Kakva je to Poletanovićeva sudbina?...Otišao je u prvaka Belgije, koji je veoma ozbiljna ekipa(prošao grupu u LŠ i opet ubedljivo prvi u prvenstvu)...Trenutno je na pozajmici u takođe jakom Varegemu, gde je igrao dobro prethodno kolo(prošle nedelje kod kuće)...Gledao sam tekmu i stvarno je bio solidan...Samo da veže par tekmi i biće to dobro...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Mirko Ivanicu, srecno i hvala ti za sve smernice koje si dao drugima, sto na terenu sto na tribini! :lala:

A :shit: poslati svakako ponudu za onog njihovog, izes ti to ako ih sada ranjene ne zasolis, zasluzili su.
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Comi srecno,hvala ti za sve :)
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

Mirko, majstore, hvala na svemu i sve najbolje u daljoj karijeri! Tvoj odnos prema Voši i pritisci koje si izdržao neće biti nikad zaboravljeni!

P.S. Mislim da je Mirko zaslužio grafit na/u blizini stadiona. Ako ima onih koji bi mogli da ovo organizuju i realizuju, voljan sam da finansijski učestvujem :cheers:
student
Posts: 93
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Izgleda da nas je uprava poslusala. Andriji Zivkovicu ponudjen ugovor na 3,5godine 30% od naredne prodaje i 30000e mesecno !!! 100%proverena informacija ! Mirko kralju srecno :)


















Salim se, samo hocu da vidim da li ce butasport preneti vest :mrgreen: :greenbutt:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Sve najbolje KAPITENU!!!
limanfkv
Posts: 2843
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Srećno Ćomi!
Post Reply