Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Djisa »

Igla wrote:
Djisa wrote:
laki wrote:Maksimovicu traka BRE! Kakav Nasta. Volim ga, ali kakav kapiten!?

Necu da sad ovo preraste u neku hajku, ali, Ozegovicu...Pa, gari, jel si ti idiot kad ostavljas ovakve komentare?! Tacnije koliki idiot mozes da budes?
Voleo bih da o ovome nisam ni rec rekao, ali jednostavno lik je imbecil, a ja verovatno jos veci kad me komentari imbecila pogadjaju.

Maksimovic kapiten?????????? Sta ja moram da slusam I da trosim svoje vreme da odgovaram. Covek je u Vojvodini 6 meseci I da bude kapiten????????

Nastic je nase dete, tu je vec dugo I 100 puta je logicniji izbor, uostalom I nema neki bolji izbor, kad svake godine menjamo 20 igraca.
Kapiten treba da bude vodja na terenu, Nastic je sve samo ne vodja.
Vodja na terenu se sam iskristalise, a kapiten predstavlja klub, a meni je draze da Vojvodinu predstavlja neko ko je odrastao uz nju I ko je razume, a ne neko ko je igrao kod 6 meseci I ko ce vec na leto sigurno oticu
Kup je nas!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Možda Vranješu dati traku, ima čovek iskustva.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Igla wrote:
Djisa wrote:
laki wrote:Maksimovicu traka BRE! Kakav Nasta. Volim ga, ali kakav kapiten!?

Necu da sad ovo preraste u neku hajku, ali, Ozegovicu...Pa, gari, jel si ti idiot kad ostavljas ovakve komentare?! Tacnije koliki idiot mozes da budes?
Voleo bih da o ovome nisam ni rec rekao, ali jednostavno lik je imbecil, a ja verovatno jos veci kad me komentari imbecila pogadjaju.

Maksimovic kapiten?????????? Sta ja moram da slusam I da trosim svoje vreme da odgovaram. Covek je u Vojvodini 6 meseci I da bude kapiten????????

Nastic je nase dete, tu je vec dugo I 100 puta je logicniji izbor, uostalom I nema neki bolji izbor, kad svake godine menjamo 20 igraca.
Kapiten treba da bude vodja na terenu, Nastic je sve samo ne vodja.

Kapiten nosi traku da bi predstavljao ekipu. On ima mogucnost da kod sudije prigovori, kaze mu nesto sa nekim autoritetom i da to nosi neku tezinu. Maksimovic je jedini takav igrac na terenu, Djiso.
Nastu volim kao i Perica, ali sta koji k znaci to sto je traka kod njih, kad Maksa juce kad je rekao nesto sudiji, dobiji je odmah zuti jer naravno da ni jedan krsten sudija ( iako je onaj juce bio sve samo ne krsten ) nece dozvoliti da mu se igrac obraca i kritikuje njegovou odluku. GDE JE BIO KAPITEN TADA DA ISKRITIKUJE TU ODLUKU?! NIGDE! Zato je Maksa dobio zuti karton jer jedini trenutno ima bollockse na terenu.
Image
User avatar
N13
Posts: 2061
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

Slažem se sa lakijem u potpunosti, i istu stvar sam govorio u temi za pripreme kad sam video da je Nastić bio kapiten na pripremnim utakmicama.
Budimo realni, šta znači kapiten? Kakve koristi tim ima od toga što je kapiten neki naš klinac? Nikakve.
Kapiten je neko ko ima autoritet kod drugih igrača, ko može da podigne ekipu.
Npr juče su i Miletić i Mići kiksali, pravili greške. Pa posle primljenog gola, Mićić nije znao gde se nalazi. A sećam se sličnog primera kad je baš Nastić pre par godina napravio tako neku katastrofalan kiks, a Nino (bio kapiten tada) iste sekunde dotrčao do njega i podržao ga. E to je posao kapitena, igrač i kad kiksne, treba mu podrška... Nastić je previše miran da bi bio vođa na terenu. Svaka njemu čast za sve, i za broj utakmica u Voši i za sve što je uradio, ali kapiten mora imati neke osobine koje su urođene. Pošto Žakula, Nino i Stepanov nisu na terenu, Maksa se jedini nameće za tu ulogu.

Mada kod nas (ne samo u Vojvodini, već u svim klubovima) izgleda da uprave misle da kapitenska traka diže cenu igrača, pa je uvek kapiten igrač koji treba da se proda u narednom prelaznom roku:
Radoja - kapiten - prodat posle 6 meseci,
Poletanović - kapiten - prodat posle 6 meseci,
Gaćinović - kapiten - prodat posle 6 meseci,
Ivanić - kapiten - prodat posle 6 meseci.
Sad Nastić ili Perić... videćemo čiju prodaju planiraju.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

N13 wrote: Sad Nastić ili Perić... videćemo čiju prodaju planiraju.
Samo jedan od te dvojice nešto vredi, verovatno zato (neplanski) traka juče kod istog.

Nakon jučerašnjeg meča, apsolutno je jasno da je ovim igračima Maksa jedini mogući lider i pravi kapiten.
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Salvador »

I meni je jedino realno da Maksimovic bude kapiten.
Peric mi je ok, ali cak i da je stariji i/ili dugogodisnji clan kluba, ipak je uvek bolje imati kapitena na terenu koji reaguje kod sudije kada je potrebno.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Ja sam za to da se Lalatoviću mora pružiti šansa.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

pravi covek za nas kombinat :mafia:
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Junior »

A u prvom poluvremenu, posle duela nekog našeg i njihovog igrača, na delu terena ispred naše klupe, njihov pada i sudija svira faul, a naš trener pored linije skače i urla "Ma nemoj da jedeš gov*a bre!!" :rolll:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Junior wrote:A u prvom poluvremenu, posle duela nekog našeg i njihovog igrača, na delu terena ispred naše klupe, njihov pada i sudija svira faul, a naš trener pored linije skače i urla "Ma nemoj da jedeš gov*a bre!!" :rolll:
Mene cudi kako inace ljudi mogu da tolerisu da se neko valja a da mu nije nista. Ja bih zbog toga sigurno imao na svakoj tekmi po zuti karton jr bih i sudiji i igracu koji se valjda a nije mu nista jebao mater.

Svaka cast Lalatovicu ako je to rekao, podrzavam u potpunosti. I volim sto je tako energican, pun mi je k vise mlakonja. Samo da se tako i protiv svojih napali kad budemo igrali s njima.
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

http://www.novisadinfo.info/2016/03/mic ... ibina.html
Mićić: Nisam zaslužio zvižduke s tribina - Pravi navijači pružaju nam podršku


Jedan od igrača na čiji račun ide najveće merki za (ne)učinjeno u utakmica u Novom Sadu sa Spartakom i Borcem, jeste iskusni vezni fudbaler Dušan Mićić. Rođeni Novosađanin, ove zime stigao je među crveno-bele iz Čačka, gde je dobrim partijama zaslužio Lalatovićevo poverenje.
Međutim, kao da se sve urotilo protiv njega, a sam Mićić tim povodom za Dnevnik je rekao:

- Prati me neki maler od početka, od prve utakmice sa Spartakom. Ni sam ne znam šta da kažem, ali, videli ste, nastavilo se to i u finišu duela sa Borcem, kada je Bangura uputio loptu ka golu, ona me je okrznula na tom putu i odsela u našoj mreži. Nekako sve kao da se zalomilo na meni...

Zamera vam se da je u tim trenucima trebalo da budete uz Maslaća, a ostali ste u srcu kaznenog prostora.

- Činjenica je da sam trebao da pratim Maslaća, ali smo ostali na poziciji nas dvojica s trojicom protivničkih fudbalera i procenio sam da je bolje da budem tu, odnosno da preuzmem igrača koji je, po meni, bio najopasniji. Video sam gde lopta ide, želeo da pomognem, ali kad ne ide - ne ide.

I, onda, zaradili ste još i direktan crveni karton u poslednjim trenucima susreta.

- Želeo sam da ispravim što se ispraviti može. Borili smo se za poziciju i, kada je naš igrač krenuo da izvede slobodni udarac, borili smo se za poziciju. Iskreno, nisam ni video ko je pored mene, gurali smo se i ne znam kako je to sa strane izgledalo. Nisam imao nameru bilo koga da udarim i prestrogo mi je pokazan crveni karton. Pošto je kraj utakmice bio tu, nisam se bunio, niti bih time bilo šta promenio u sudijskoj odluci i brzo sam napustio teren.

- Igrač sam Vojvodine i u svakoj sledećoj utakmici, ako za to budem imao priliku, uvek ću se truditi da pružim maksimum. Nisam zaslužio zvižduke s tribina, jer izgaram u svakom duelu, posebno od kada nosim dres novosadskog kluba. Imam veliku želju da doprinesem dobrim rezultatima i možda mi se i zbog toga sve ovo dešava. Razumeo bih negodovanje navijača da se ne ponašam kako treba, ili da igram nonšalatno, ovako siguran sam da nikome nisam dao povod za zvižduke.

Verujete li u povoljan ishod prvenstva i plasman Vojvodine u kvalifikacije za Ligu Evrope?
- Krivo mi je što se ovo sve meni i nama događa. Sve je rešivo, jer je klub iznad svih nas, a ja ću, ponavljam, dati sve od sebe kako bismo cilj ispunili. Vidim izlaz iz situacije u kojoj smo i, da, ubeđen sam da će na kraju sve biti dobro po Vojvodinu - dodao je Dušan Mićić.

- Ljudi na stadion dolaze ili sa željom da nama, fudbalerima, pomognu, ili da se izduvaju. Pravi navijači pružaju nam podršku i u tome smo im zahvalni svi mi, a na zvižduke koji su meni upućeni, ne osvrćem se puno. Igram za Vojvodinu punog srca, želim da iz sebe izvučem sve najbolje i pretočim to u dobre partije i čvrsto verujem u to da će sve ovo da prođe i da ćemo ostvarivati puno bolje rezultate.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by lesa »

Nisi ti zaslužio da igraš u Vojvodini ali to je za drugi topic...
...ti si nasa prva ljubav...
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by 1892 »

Iskreno sem Supića i onog ćelavog kurtona mislim Mijatović da se zvao, štopera je igrao, čak je i kapitensku traku nosio 2 3 meča niko drugi od igrača svojim ponašanjem nije zaslužio zvižduke a kvalitetom je bilo i ovakvih i onakvih ali je suludo pljuvati sopstvene fudbalere jer ako je neko odgovoran za njihovo mesto u startnih 11 to je ili trener ili uprava i bes treba na njima iskaliti. Uvek sam mrzeo pljuvačinu ( ne na forumu, jer se ovde i treba iskritikovati svako ko je loš ) već na stadionu jer to direktno utiče na moral ekipe i njihovu mogućnost da ostvare bolji rezultat.
Come on you Reds!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Qr0nJa »

Vidi ovako..ja da vidim da ima boljih, lepo bih dosao kod trenera i rekao, ja ne zasluzujem prvu postavu jer smatram da ima boljih..da li bi i ti tako uradio? ovo postavljam svima koji brane ovog balvana od igraca..kako bi se vi osecali da vidite da imate zagarantovano mesto u ekipi pre nekog ko je bolji..bolela bi vas ***cina...e tu je problem.

Moral, etika - Je l' se to jede? :pegla:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Post Reply