Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Juče sam čuo interesantnu stvar, pa reko' da podelim sa vama...

Drugar od Micica priča kako je je dotični ceo život želeo i čekao da zaigra u dresu Voše i sada kad mu se ovo dešava, skenjao se u život.

E sad, voleo bih samo da naznačim kako nisam ovo napisao da bih bilo čiji stav o dotičnom menjao, već mi se učinilo zanimljivim da još uvek postoje ljudi koji su kao klinci maštali da istrče na Stadion Vojvodine...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ssnigd »

Milan wrote:Juče sam čuo interesantnu stvar, pa reko' da podelim sa vama...

Drugar od Micica priča kako je je dotični ceo život želeo i čekao da zaigra u dresu Voše i sada kad mu se ovo dešava, skenjao se u život.

E sad, voleo bih samo da naznačim kako nisam ovo napisao da bih bilo čiji stav o dotičnom menjao, već mi se učinilo zanimljivim da još uvek postoje ljudi koji su kao klinci maštali da istrče na Stadion Vojvodine...
Ja sam jedan od retkih mozda i jedini koji misli da Micic i nije toliko drvo i da nam moze biti od pomoci. Svi se secamo kako smo pljuvali Sekulica da ne zna da poveze pas normalan napred, da ne pricam o prijemu lopte, a eto on nam je trenutno u zadnjih par kola bolji i od Novice. Iskreno ne znam sta je doticni uradio povodom odnosa sa navijacima i prema klubu jer na utakmici Vose silom prilika nisam bio dobrih 10 kola, a necu ni danas biti. Ako je prozivao grupu navijaca onda zasluzuje povike, ali ako se radilo samo o nekom pojedincu sa tribine, onda me zabole. Jer znam da bih i ja isto tako reagovao da me samo jedan gari sa tribina proziva iz nebitno kojeg razloga. Sa druge strane pricajuci sa nekim ljudima koji su gledali Borac, oni su rekli da im je on bio odlican, a kod nas bukvalno nista ili jako malo.
PS. Laki izvini sto opet pocinjem :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Milan wrote:Juče sam čuo interesantnu stvar, pa reko' da podelim sa vama...

Drugar od Micica priča kako je je dotični ceo život želeo i čekao da zaigra u dresu Voše i sada kad mu se ovo dešava, skenjao se u život.

E sad, voleo bih samo da naznačim kako nisam ovo napisao da bih bilo čiji stav o dotičnom menjao, već mi se učinilo zanimljivim da još uvek postoje ljudi koji su kao klinci maštali da istrče na Stadion Vojvodine...
Od starta sam govorio da je moguće da igrač ima tremu i u tim godinama.Sad, delom, vidimo i zašto.
Prevelika želja i breme da se odigra dobro i iskusno u teškim situacijama, kad se hoće (realno) nemoguće, izbegavajući alibi igru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

ssnigd, umirem od smeha :rolll: Volim zdravu zezu, iako mozda nekad s moje strane zeza ne izgleda skroz kul ;)

Nije Micic kriv sto je dobijao sansu na Novicinom mestu dok je Novica grejao klupu. I opet ponavljam, mislim da Micic nema kvalitet za Vosu, prozivati ga necu sigurno i useravati mu se u zivot, iako i on zna da je jako smesno da igra na poziciji Maksimovica a da ovaj greje klupu.
Sekulu ne bih nikad svrstavao u isti kos sa Micicem, decko jeste bio mnogo losiji ranije, i vidno je napredovao. Ali Sekula je mlad i ima mogucnosti da napreduje, a napredak se vec pokazuje. Ni Comi mi se nije dopadao kada je poceo da igra za Vosu, bio mi je mlak i to me uzasno nerviralo, ali i on je mlad i ima mogucnosti za napredak. I pored mogucnosti za napredak, Vosa ima sanse da zaradi na Sekuli, kao drugu stvar to da napomenem. Barem pola miliona ili tako nesto. Na Comiju smo vec zaradili, do duse uzasno malo novca, koji je otisao Bog zna gde, ali eto zaridili smo nesto. Kakva je perspektiva sa Micicem?? Da ga trpimo i gledamo kako zauzima Novici mesto jer je zeleo da igra za Vosu? Super je sto je tako, ali jbg. I ja bih voleo mnogo toga...

Ne zelim da se rasprovaljam ni sa kim, niti zelim da ovo neko shvati kao raspravu, samo dajem svoje misljenje zbog cega mi je totalno urnebesno smesno sto smo uopste doveli Micica. Ja sam ocekivao da je to neko ko jede loptu na terenu, hapsi igrace, bije, mlati...Posto ako vec ima toliko godina koliko ima, bez ikakve perspektive da na njemu zaradimo, onda je valjda logicno da razmisljam da mora to da nadomesti time sto ce odskakati necim, bilo cime, na terenu. A on odskace time sto prilicno los igrac, po mom misljenju.

Opet kazem, necu ga prozivati kao sto to nisam nikad radio, i potrudio sam se da skrenem paznju nekima da nije ok da ga psuju. Nadam se da ce taj neko imati sluha za to sto sam mu drugarski rekao. U stvari se vise od toga nadam da cu Micica jako malo imati prilike da gledam u Vosinom dresu, a umesto njega one koji su mnogo bolji i koji imaju mogucnost za napredak. One na kojima cemo da zaradimo neki dinar kako bismo isplatili te silne zaostale plate koje kasne itd............
Image
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by salefkv »

U danasnjem blicu Trujic govori nesto na fazon "Lalatovic mi je rekao da oprasta sto sam partizanovac jer sam dao 2 gola" :pegla:

Mislim da ce pokidati protiv crnih, imace motiv jer su ga oterali ali klub mora poceti da kaznjava za ovakve izjave, nedopustivo je da Vojvodina dopusta da joj igraci koje placa ovako pljuju u lice... Cisto nepostovanje kluba ciji dres nosi
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

salefkv wrote:U danasnjem blicu Trujic govori nesto na fazon "Lalatovic mi je rekao da oprasta sto sam partizanovac jer sam dao 2 gola" :pegla:

Mislim da ce pokidati protiv crnih, imace motiv jer su ga oterali ali klub mora poceti da kaznjava za ovakve izjave, nedopustivo je da Vojvodina dopusta da joj igraci koje placa ovako pljuju u lice... Cisto nepostovanje kluba ciji dres nosi
Takodje i od strane Lalatovica. Jel' isto tako oprasta i zvezdasima u ekipi ili je navijati za zvezdu OK? :shit:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Image


Mada, ne znam cemu cudjenje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Oasis »

Kod nas izgleda na treninzima kad se podele igraju zvezdaši protiv partizanovaca.
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by limanfkv »

Hehehe joj majko mila. Zar zaista moraju biti bas toliko retardirani svi do jednog. Sina sutra da dobijem, loptu mu necu dati.
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by salefkv »

Meleg: "Nigde više ne žurim - moja budućnost je u Vojvodini"
http://www.novisadinfo.info/2016/05/mel ... -moja.html
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Kratki intervju sa Milosem Krasicem :)

Krasić: Mislio sam da ću igrati za Partizan, idol mi je bio Peđa Mijatović, ali...
http://www.mozzartsport.com/vesti/krasi ... ali/138701
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Beonic »

Neizlecivi wrote:Kratki intervju sa Milosem Krasicem :)

Krasić: Mislio sam da ću igrati za Partizan, idol mi je bio Peđa Mijatović, ali...
http://www.mozzartsport.com/vesti/krasi ... ali/138701
Kraso, skidam kapu! :lala:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Dugo mu je trebalo.... Sve kapiten do kapitena.

https://www.youtube.com/watch?v=fYquIvK023A
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Dokle god klub i mi budemo takvima kroz prste gledali, imacemo ovakve situacije. A bice ih sve vise, jer Slaninarstvo umire...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Zeznuce njega Saponjic :mrgreen: :mrgreen: :shit:
Image
Post Reply