Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

playmaker wrote:
lazarr wrote:Kapiten Borca Mario Maslać bi bio korektna zamena za Pankova.
Nemoj da se salimo, 4 puta je pokusao da prenese loptu juce i sve 4 je izgubio.
Nisam mu brojao greške ali ni nema potrebe, jer i bez toga mogu da procenim o kakvom se igraču radi...
U utakmici u kojoj mu ekipa igra očajno i niko mu se od veznjaka ne nudi, ne mogu da mu zamerim pokušaje da nešto uradi za svoju ekipu i da proba da prenese loptu na protivničku polovinu....
Ili misliš da je korisniji naš štoper koji na svom stadionu šalje bunar lopte na špica kojeg ni nemamo u ekipi? E pa ja ne mislim tako.
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Odbrana:
Planic OFK
Filipovic JAGODINA

Sredina:
samo nasa deca (samo u Proleteru koliko ih je a verovatno ima i u omladincima potencijala) - ovi drugi ko operisani od fudbala

Krila:
Zaboravljeni Stamenic i Jovanovic MLADOST L

Napad:
Ostaviti Pavkova i dodati M. Zlicica, Krstevskog i Curka
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ponovo imamo sansu da sa malo novca formiramo jednu vrlo kvalitetnu ekipu, sposobnu da se bori za sam vrh tabele. Sa ovim timom nemamo nekih velikih sansi da mozemo nesto vise u evropi, stoga, da je pameti koje nema u klubu, prelazni rok bi mogao uz minimalne turbulencije da se odlicno odradi, i da formiramo kostur ekipe za napad na evropu sledece sezone.

Po pozicijama(licno, laicko misljenje):

Golmani:

Perke, Zakula, Rockov + omladina, Kordica prodati dok moze nesto da se uzme. Niko vise nam ne treba.

Odbrana:

Do Filipovica ne mozemo, ne treba se zanositi, bez obzira na Jagodinu u drugoj ligi. Levo imamo Antica, kojem bi najbolje bilo(konacno) prikljuciti Kocovica, kojeg je Rad hteo u svojim redovima. Desno je Mogli, Milinkovica videli nismo, uvek moze da uskoci Miletic. U sredini, Nino + Miletic + Stepanov. Jedan klinac i jedan dobar igrac i gotovi smo. Vidim, puno se priziva Planic, a zapravo resenje nam je pred nosom. Kovacevic iz Spartaka, nase dete. Rosketa zadrzati do kraja evropskog izleta, mozda neka kinta vise da se uzme. I naravno Puska, koji moze da igra na sve tri pozicije

Sredina:

Primarni cilj treba da bude zadrzavanje Maksimovica, ako je ikako moguce. Sekula bi mogao u evropu, Micic negde bilo gde, a Jovanca da bude opcija u rotaciji. Vratiti decu iz Proletera, Karanov, Desancic... Takodje Kovacevica negde odstraniti. Ispred, Melega opteretiti jos vise naredne sezone, dati mu palicu u ruke i da diriguje. Zlicica na klupu, a za Palocevica odmah uzeti onih projektovanih 600 hiljada :mrgreen: Povratkom Vlade Kovacevica iz Spartaka, i na zadnjem veznom bismo dosta dobili. I naravno Puska, koji moze da igra sve pozicije

Krila:

Trujic se uistinu trudi, ali ne znam... Popravio se puno, ali mi se cini da nije za nas. Nadam se da ce da dodje ta ponuda koja bi zadovoljila sve strane. Babic po meni pokazao veliki napredak i trebalo bi ga istrpeti jos jednu godinu. Sa druge strane, Malbasica po svaku cenu zadrzati, on mi se svidja i cini mi se da mozemo od njega u buducnosti dosta dobiti. Pridodati im Jovanovica ili Gafurova i uz Stamenica su nam krila pokrivena. I naravno Puska, koji moze da odigra na oba krila.

Spic:

Ascerica skloniti sto pre. Pavkov, Curko, Meri i klinci i da se uigravaju godinu dana. Puska jos ovde igrao nije, ali nije daleko ni od spica...

I da gledamo sledece sezone Vojvodinu sa kojom mozemo da se poistovetimo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2129
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Otkud sad ovo? Zar nisi donedavno govorio kako ne želiš bivše igrače blizanaca u klub i kako njihove golove i ostali doprinos doživljavaš ravnodušno?
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Transferi

Post by exlimanac »

@Rabba
Sta se desilo kad si se probudio ?
Ovde na ovom tvom spisku nemozes napapirciti dva kompletna igraca od svih pobrojanih zajedno.Zao mi je ali suocite se vise ljudi sa realnoscu,ovo sto je trenutno kod nas od prvog pa do tridesetog igraca,ne vredi pisljiva boba.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Vidim da je u poslednje vreme u modi da svako pise koga bi voleo da vidi, a koga ne sledece sezone. Ja necu pisati koga bih doveo, samo cu navesti za koga iz kluba mislim da jeste, a za koga da nije za nas.

Igrace koje bih po svaku cenu zadrzao i koji po meni imaju kvalitet za nas su: Peric, Rosic, Lakicevic, Maksimovic, Meleg, Malbasic, Trujic.
Nastic i Pankov nas najverovatnije napustaju, ali bih voleo da ostanu.
Igraci koji po meni nisu ni blizu nivoa kluba: Kordic, Novakovic, Kovacevic, Vukcevic, Pavkov (trudi se, ali nije on kvalitet niti neki golgeter), Micic.
A sto se tice Pekarica, Stepanova i Merija, ako se vec ne racuna na njih, ja ne vidim sta rade u klubu (koliko god da su Stepanov i Pekaric doneli smatram da je to sto su u klubu, a tako se ophode prema njima gore nego da nisu kod nas).

Svi ostali koje nisam nabrojao (da ne racunam nasu decu), jesu za klub, ali za klupu, nista drugo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@exlimanac

Uopste nisam ulazio u kvalitet igraca, koji je krajnje limitiran. Pitanje je sta cemo postici ako izmenjamo opet 15 igraca za dva prelazna roka. Da ima pameti, fokusirali bi se na ono sto imamo, ratosiljali se viska skarta pa mogli o necemu da pricamo. Ne znam za sta si se tacno uhvatio, ako mislis na 600k za Palocevica, zajebavao sam se, sto je vrlo ocigledno. Cak i da dovedemo 15 igraca novih, bice istog kvaliteta, ako ne i losiji od onih koje imamo, i opet ce se pricati o avionima, kamionima, ligi evrope... Za neki bar blago rastuci rezultat je potrebnije od slepera igraca pogledati sa cime raspolazemo, i probali to da dopunimo sa nekoliko pojacanja. Pod nekoliko mislim na dva do tri, ne 8 i to na zimu.

Ne znam samo koji je tvoj argument? Zelis da gledas Barselonu? Prijatelju, net je cudo, lako se nadje karta... Ovo je nazalost Srbija, gde jadni kvalitet u najbolju ruku stagnira iz godine u godinu. Da se razumemo, u startnih 11 sledece sezone bih ja rado gledao i Kacara i Krasica i Sergeja Milinkovic-Savica, ali to ne postoji. Na kraju krajeva, i ono gore sto sam napisao su samo moji vlazni snovi, a puno je verovatnije da cemo iduce sezone gledati jednu jos bezlicniju Vojvodinu, gde vec mnogi nece znati ko je to igrac sa brojem 15(karikiram).

@Karlsson

Ako je pitanje upuceno meni, na koga tacno ciljas? Pokusao sam Trujicu da nadjem neku kvalitetnu osobinu mesecima, tek u posledje vreme pocinje da me podseca na fudbalera. Malbasic je lik koji je na kratko pokusao karijeru da ozivi kod partizana. Dodatni plus Malbasicu je sto nema mentalno poremecene izjave po novinama kako mu trener oprasta iako je ovo ili ono. Barem za sada. Sto se tice celavog halavog konja koji nas je uveseljavao slikama pokraj severa cmarakane u trenucima kad je zavrsavao posao sa Vojvodinom, svanulo mi je kad je otisao. I moj odnos se nece promeniti prema rezimskom skartu, pristiglom magicnim pregovarackim mocima nase vrhuske.

Jebote, covek pokusa da ostavi neku, vise fantaziju, odma se neko zakaci sa kreativnim pitanjima i potpitanjima...

EDIT: A zapravo sam i sam sebi kontradiktoran, navodeci "veoma kvalitetan tim" a onda i tvrdeci kako "nisam ulazio u kvalitet igraca, koji je limitiran"... Jebiga, oce to od bolesti zvane FKV...
Last edited by Rabba on Sun May 15, 2016 11:28 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2129
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Beonic wrote:Vidim da je u poslednje vreme u modi da svako pise koga bi voleo da vidi, a koga ne sledece sezone. Ja necu pisati koga bih doveo, samo cu navesti za koga iz kluba mislim da jeste, a za koga da nije za nas.

Igrace koje bih po svaku cenu zadrzao i koji po meni imaju kvalitet za nas su: Peric, Rosic, Lakicevic, Maksimovic, Meleg, Malbasic, Trujic.
Nastic i Pankov nas najverovatnije napustaju, ali bih voleo da ostanu.
Igraci koji po meni nisu ni blizu nivoa kluba: Kordic, Novakovic, Kovacevic, Vukcevic, Pavkov (trudi se, ali nije on kvalitet niti neki golgeter), Micic.
A sto se tice Pekarica, Stepanova i Merija, ako se vec ne racuna na njih, ja ne vidim sta rade u klubu (koliko god da su Stepanov i Pekaric doneli smatram da je to sto su u klubu, a tako se ophode prema njima gore nego da nisu kod nas).

Svi ostali koje nisam nabrojao (da ne racunam nasu decu), jesu za klub, ali za klupu, nista drugo.
Slažem se za sve osim što bih ja kod poželjnih dodao još i Antića koji je podjednakog kvaliteta kao i Nastić.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Dovesti kos jednog stopera od 3o+ godina koji nece igrati i koji ce samo primati platu. Tako to rade ozbiljni klubovi. Ja sam za tk da se vrati Djuric. I Jokic. I da obojica ne sede ni na klupi neho da samo primaju platu i da voze Batmobile...
Image
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Transferi

Post by Sima Strahota »

Rigobert Song i Salomon Olembe.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

laki wrote:Dovesti kos jednog stopera od 3o+ godina koji nece igrati i koji ce samo primati platu. Tako to rade ozbiljni klubovi. Ja sam za tk da se vrati Djuric. I Jokic. I da obojica ne sede ni na klupi neho da samo primaju platu i da voze Batmobile...
Jel jeste ono Stepijev Betmobil? :D

Kad bi nam ostali svi ovi igraci, uz kvalitetnog spica i povratak Stepanova na neki zavidan nivo (za sada ni ne znamo na kakvom novou je), prodjene kvalitetne pripreme celog tima i mi bi mogli da se nadamo nekom lepsem izdanju sledece sezone.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Neizlecivi wrote: Jel jeste ono Stepijev Betmobil? :D
Sme li se znati sta je u pitanju? :)
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.butasport.rs/fudbal/lalatovi ... ubiparipa/

Naš omiljeni portal nastavlja(mada mene žurnal ispunjava podjednako kvalitetno) da nas zabavlja tekstovima
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Voja wrote:
Neizlecivi wrote: Jel jeste ono Stepijev Betmobil? :D
Sme li se znati sta je u pitanju? :)

Izgleda da Stepi vozi nesto ovakvo... http://www.ktm.cl/folder/2014/uploads/t ... studio.jpg

Video sam pre par tekmi ova kola kod stadiona i njega, ali nisam bio siguran dal su njegova. Ako neko ima sliku neka okaci :)
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Neko na forumu pre godinu dana je predlozio da dovedemo Mihajlovica iz Rada!
Procitao sam na mozzartu da je Galata zainteresovana za njega,kao glodari ga nece pustiti ispod 5 miliona e,znam da tvrde pazar ali ipak dobice sigurno par miliona!
Post Reply