Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

Ето места за Степија. Лалате не буди смрад, пусти човека да игра...

ПС: Транспарентност, наводне цифре, потенцијална појачања, изјаве тренера..... глупост до глупости :dance2:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Za Rosica ima ponuda na 600.000e menadzer trazi 800.000 .nama ide pola.zelje trenera Vujaklija,Zec i kapiten Borca ne znam kako se zove.Svi su rodjeni Novosadjani.Ozeg se najverovatnije vraca.Nije zadovoljio u Kini.Sa Nastom se ne produzuje ako se nadje perspektivniji i kvalitetniji bek.
Lalat ima ponudu,al bi ostao

Vidcemo sta ce biti,ali novca nemamo jedini u obzir uzeti slobodne igrace
united
Posts: 43
Joined: Wed Mar 05, 2014 2:10 pm

Re: Transferi

Post by united »

Treba dovesti pojacanja a za polovnjake nije zurba , njih bar ima uvek . :mafia:
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Po meni su lepe vesti da se Ozeg vraca i da postoji šansa da Zec dođe.
Nisam pratio Zeca ove sezone... ali ranijih sezona jesam, i jako mi se sviđa takav tip igrača. Pamtim ga još kad sam neko vreme pratio drugu ligu i njegove igre u Proleteru. Stilom igre izuzetno podseća na Alivodića... trkač, eksplozivnost i snažan šut. Još pre 2-3 godine sam pisao na forumu kako bih voleo da ga vidim u dresu Vojvodine.
Nadam se da tu ima istine.

Ako bismo sačuvali Trujića, Malbašića, Melega, Maksu, Perića, Lakućevića, Antića... uz Ožega, Zeca i dva nova štopera... možemo imati solidan tim za narednu sezonu. Pre svega imaćemo izuzetno brze igrače na krilima... a to publika voli :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ako cemo opet samo dovoditi igrace za dz (a moramo, jer nemamo novaca za druge), onda ne treba dovoditi na kilo kao do sada nego stvarno minimum na pozicije gde nam bas treba i ako ce igrac odmah da pravi razliku u odnosu na ovo sto vec imamo. Inace forsirati omladinsku skolu, a i taj Proleter kad nam je vec B-ekipa. Ovakvo tumbanje sastava kakvo smo mi imali u zadnjih godinu dana ni mnogo ozbiljnije ekipe ne bi prezivele bez velikih lomova - prvo na pocetku sezone izvedemo prekticno novu ekipu u odnosu na onu koja je zavrsila prethodnu, onda na polusezoni i to rasprodamo i uzmemo nove, i na kraju vecina tih pojacanja zavrse na klupi a sezonu zavrse neki cetvrti. A ko ce da pocne sledecu ne zna se ni u najavi. Sistem ni u tragovima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ja i dalje stojim iza toga da bi nam Predrag Kodzo ipak bio najvece, aj ok i najteze pojacanje... :lala:
Lalate, ostani smrad i vrati se u svoj grad! :arrow:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9786
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Treba obratiti paznju danas na Laneta.Mislim da bi bolje odigrao sezonu nego sva nasa krila ove godine
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Enver je ponovo slobodan igrač.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Ne znam koliko je Enver voljan da se vrati obzirom da mu je 31 godina i da valja pokupiti jos love od preko. Bilo bi lepo da se vrati.Moze fin tim da se naprai ove sezone , jos kada bi uspeli da uvalimo Micica, Jovancica , Palocevica i ostale drvenarije nekom pa da nam se vrati Makaric koji je igrao odlicno u Spartaku.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Box wrote:Ne znam koliko je Enver voljan da se vrati obzirom da mu je 31 godina i da valja pokupiti jos love od preko. Bilo bi lepo da se vrati.Moze fin tim da se naprai ove sezone , jos kada bi uspeli da uvalimo Micica, Jovancica , Palocevica i ostale drvenarije nekom pa da nam se vrati Makaric koji je igrao odlicno u Spartaku.

Meni Jovancic uposte nije los i kad bi ga probali na mestu zadnjeg veznog uz Maksimovica da ga pokriva, mislim da bi konacno dobili igraca koji moze da uputi pas. Meni se licno svidja taj tip igraca, a za Makarica se slazem.
Kup je nas!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Box wrote:Ne znam koliko je Enver voljan da se vrati obzirom da mu je 31 godina i da valja pokupiti jos love od preko. Bilo bi lepo da se vrati.Moze fin tim da se naprai ove sezone , jos kada bi uspeli da uvalimo Micica, Jovancica , Palocevica i ostale drvenarije nekom pa da nam se vrati Makaric koji je igrao odlicno u Spartaku.
Ako plate voljan je...

http://www.butasport.rs/fudbal/enver-al ... ki-fudbal/
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9786
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Sve cesce citam recenice tipa: Meni Malbasic nije los,meni Babic nije los,meni Palocevic nije los,meni Lalat nije los... pa sto onda ne pustite ljude da na miru rade!? Meni su brate svi do jednog losi. Eventualno je Novica jedini igrac kojeg u ovom trenutku mogu poistovetiti sa klubom,sve ostalo.... :frown:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Kako nemamo para za plate boljih igraca?
Prodali Ozegovica(700,000е),Ivanic(800,000е),Stanisavljevic(140,000e),sada Pankov(300,000e) plus novac od Uefe,ako se ne varam(860,000e)!
E sad ne znam koliki su rashodi,
Vukovic,plate igraca,strucnog staba,radne zajednice,odrzavanje SC itd.
Koliko nam je zvanicno dug ostao?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:Koliko nam je zvanicno dug ostao?
Ne ocekujes valjda da ti sampioni u transparentnosti to kazu?

Taman je toliki da visimo na ivici ambisa, da bi raznorazne secikese i hohstapleri mogli da pruzaju ''ruku spasa''...

Sto se prelaznog roka tice, ocekujem ponovo dovodjenje slepera drva, uz po koji user, verovatno ne po zelji Tralalatovica, uz odlaske svih bitnih, jer i ta ''ruka spasa'' kosta...
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ožegović ponuđen crvenima, mada ne verujem da će ga oni uzeti

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... vic/136393
Post Reply