Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Voja »

Ako UEFA stvarno koristi tople kuglice,Austrija nam ne gine :wink: Az tradicionalno igra na gol vise,bolje da nam dodju u grupi. :mrgreen: Paok i Francuze ne bih voleo,mada kad se setim Bastije :mrgreen: Slovan nit smrdi nit mirise....
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Neizlecivi »

Ako izvucemo PAOK i bude im branio pravi golman imamo velike sanse za prolaz :D
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Tancha »

Spisak želja, ovim redosledom:

1) Austrija (vreme je da se Beč završi pobedonosno)
2) Alkmar (držim da prošlosezonski Partizan nije naročito bolja ekipa od ove naše, a tukli su Alkmara potpuno zasluženo oba puta)
3) Liberec (nit' smrdi, nit' miriše... Bolji jesu, ali recimo ako bismo prvu igrali u NS i otišli tamo sa kakvim-takvim aktivnim rezultatom, mislim da nam se ne bi ponovilo da nas naguze kao u Plzenu)
4) Sent-Etjen (ne znam gde bi nam video šansu)
5) PAOK (ubedljivo najjača ekipa ovde, godinama redovni u evro kupovima, imali bi ozbiljan gostujući sektor u NS znamo svi zašto,mislim da nemamo šta da tražimo ali bih voleo da budem demantovan).
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by recni galeb »

Neizlecivi wrote:Ako izvucemo PAOK i bude im branio pravi golman imamo velike sanse za prolaz :D
Brka kapiten :lala: , ima da ga zavuce sam sebi... :mrgreen:
User avatar
torrente
Posts: 511
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by torrente »

dajte najjačeg mogućeg protivnika,
a dezurni pljuvači gde ste sad? :dance2:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Koral »

Meni taj Liberec vise smrdi nego sto mirise :D Hocu reci tim koji se može proći, poslee njih Austrija i AZ.. Više da izbegnemo PAOK i Sent Etjen.. Ljudi realno i nije toliko lose, nema nijedne bombe u nasem zrebu, a znamo da su tu Olimpijakos, Šahtjor, Fener itd.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4008
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Rabba »

Ovo je JAKO DOBRA podela!

Ljudi, ako nas pogleda sreća još sada i ako se izbegne PAOK pa i Sent Etjen, imamo šanse za grupu!

Da li je neko obratio pažnju na povlašćene u grupi 3?

1 Anderlecht* (BEL)
2 West Ham United (ENG)
3 Krasnodar (RUS)
4 Maribor (SVN)
5 Fenerbahçe* (TUR)
6 Panathinaikos (GRE)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1214
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Djisa »

Cigani su dobili nabolju mogucu grupu, gde su sve ekipe (sem Sahtjora) koje se iz ovog zreba mogu dobiti, prihvatljivije od nasih. Sa nasim rivalima sam totalno razocaran I nazalost mislim da da ce biti mrka kappa. Nisu jako atraktivni, ali su jaki I neugodni.
Kup je nas!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by recni galeb »

da, da, samo njih onako "jake" ima da razjebe i onaj azerberdzanski Karabatak, sto im i zelim srcem celim... :lala:
Last edited by recni galeb on Fri Aug 05, 2016 10:27 am, edited 1 time in total.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by мализека »

Нисам баш претерано задовољан...да смо прошле године добили Либерец, вероватно бисмо прошли у групе. Сада ипак нисмо толико јаки као прошлог лета. Аустрија и Либерец ми ипак изгледају као екипе са којима бар можемо нешто да покушамо, АЗ још није у такмичарској форми, није им почео шампионат па бисмо и ту могли да покушамо, али Паок и Ст.Етјен... :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Voja »

Iskreno,ja ne pratim francuski fudbal i Sent Etjen nisam gledao nikada u zivotu. Zar su bas toliko jaki? Pretpostavljam da je ceo tim pun brzih crnaca!?
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by lexa »

Daj bre Liberec ili Austriju

AZ je nesto izmedju. Nikako pre Libereca i Austrije ali itekako pozeljni pre PAOK-a i Francuza.

Samo ne PAOK ili Francuze.
PAOK ima ekipu da se smrznes. Dva puta su igrali egal sa Ajaxom, imaju neverovatno tezak domaci teren,
da ne spominjem navijace i utakmicu u NS, znate svi na sta mislim.

A Francuzi. Cenim da im 80% ekipe cine igraci africkog porekla i neverovatnih fizikalija. Ne stranu kvalitet,
problem je sto s njima ne bi mogli ni trcati niti se fizicki nositi.
SmallBlacksmithTown
Posts: 26
Joined: Wed Jan 11, 2012 1:28 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by SmallBlacksmithTown »

Igraju sa 2 utakmice, kod kuce i na strani,
11 na 11, posle svakog poluvremena se
cak i strane imenjaju, potpuno smo ravnopravni
:mrgreen: :dance2:
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Koral »

Neka moja analiza na prvu, uporecujuci rezultate i sastave...

SLOVAN LIBEREC - ceo sastav izmedju 21 i 24 godina starosti, jedan igrac stariji i penzioner Milan Baros .. Znaci njihova na nasu mladost, nije impresivan sastav, moja prva zelja.

AUSTRIJA BEC - Otprilike ista prica kao i kada se igralo ranije sa njima, mozda i slabiji sada. Ako se nagaze hrabro, vise nego realno da se prodju. Ispadali su vec od svakakvih i nisu neki favoriti.

AZ ALKMAR - Veliko ime, ali ako se pogledaju poslednje sezone, ovo je klub koji mozemo da pozelimo. Opet su favoriti, ali daleko od toga da se ne mogu proci. Nemaju top igraca, nema ni novca, hvalili su se kako im je Rajko Brezancic top pojacanje, dva puta izgubili od partizana prosle godine.

SENT-ETJEN - Opet jedan od onih ajde da izbegnemo, ali ako dodje nadamo se u iznenadjenje. Iskreno i oni imaju lepo i poznato ime, ali nisu favoriti kao Bursa ili Samp. Za razliku od Slovana, dosta matora ekipa, skoro svi oko 28-32 godine zivota i tu traziti sansu. I Lil mnogi bolji ispao od Gabale, ako bi birali izmedju njih i PAOK/a pre ovi Francuzi.

PAOK - Mozda najvise za izbegavanje. Zbog bratstva sa crnima, imali bi i dosta navijaca ovde, standardno drugi tim Grcke godinama. Ima i nekih poznatih imena , DJalma igrao u Portu, Biseswar to je onaj koga su jurili cigani, ali skup je, Fernando Varela, Anhel Krespo igrao u Sevilji...


Cekamo zreb, sve u svemu niko od ovih nije nepobediv, mi i ovako ne bismo bili favoriti ni sa Karabagom ili Mariborom, a ovi timovi se daju proci, sto bi bilo vise suludo nadati se sa Fenerom, Olimpijakosom, Anderlehtom, Sahtjorom
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Voja »

Pitanje za statisticare: koliko procentualno ekipa koje startuju kvalifikacije od prvog kola udje u LE? Ko je jos od startera sa nama ove godine u 4.krugu? Jesu li to ovi sto su izbacili Bate?
Image
Locked