Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by knudsen »

A šta fali ekipi koju je navukao? Ako ne računamo tog Gavrića i Kneževića koji su skoro došli i nismo ih još ni videli, koji te je dovučeni igrač razočarao? Da li ste možda i rezultatima razočarani? Kad se podvuče crta, sa ciganšturom Lalatom smo imali fantastične rezultate, a i igra je na mnogim utakmicama bila bolja nego za vreme svih prethodnih trenera u poslednjih ne znam koliko godina. Sledi raspad, ekipi pada moral, očekujem mnogo odlazaka u januaru.
Ajmo sada na klupu da stavimo Sosu Babića ili tako nekog smarača. Je l' moguće ovo? Odlazi trener sa skorom 6 2 0 i preuzima mrtvi Čukarički...
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by tulip »

LALATE PIZDO
ŠTO SI VOŠU IZDO!!!
DAJ GOL!!!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

knudsen wrote:Odlazi trener sa skorom 6 2 0 i preuzima mrtvi Čukarički...
Samo u Srbiji
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Koral »

Ma vama iz uprave jeb... sve i svima , koji svaki trenutak kada krene se sa nule morate zajebati... Ne radi se ovde da li neko voli , podrzava ili ne Lalatovica, vec o tome da konacno ima hemije i da su rezultati ocigledni.. Ali koga za to briga, ovo je praksa cele Srbije, da cim neko krene , odmah mu se poturaju noge. Sada ne valja ni sto nosi maajicu slaninari, ni sto postuje klub vise nego sto je iko ocekivao... Ko je lud da odlazi u ovakvom trenutku, sigurno je bio pod nekim pritiskom, vidite sta prica.. Uzmite pa ga i pljujte sada , a nemojte u usta da uzimate ove sto kupe kajmak.. Kakvi smo najgori i prokleti
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Passion »

Био је максимално коректан према клубу и навијачима и на томе му хвала. Сматрам да уопште није лош тренер. Оно за шта могу да дам десну руку је да је његов одлазак чист исто колико и Зокин. :wink:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Nepuna dva sata posle tekme izlazi ovakva izjava na sajtu kluba? U kojoj trener govori o mešanju u njegov posao, verovatno nekog iz uprave, čim vodi do selidbe u drugi klub?

Bio sam protiv dovođena osvedočenog zvezdaša u naš klub ali ako se tera zato što neće da mu se mešaju u sastavljanje tima, skidam kapu njemu koji nije hteo preko toga da pređe.
Ukoliko i ode, ne treba da se zavaravamo da bi da je ostao mogli da napadnemo titulu. Tužno je što u ligi gde ti prvi beži samo dva boda tebi deluje da je nemoguće stići ga ali je to velika realnost.

Ovo deluje kao neka dobro osmišljena predstava u kojoj mi sad razmišljamo kako su velike trzavice u klubu nastale i oni se između sebe cepaju a u suštini - previše smo se razmahali i treba malo da prikočimo, pa ajde da izgleda kao da je "inside job" a u principu nije, ovo je BG job.
Moguće da sam istripovao i sad imam teoriju zavere ali sve je tako glatko išlo da mi ne liči na neki sukob.
Okej da je nešto i bilo, ali da odmah posle tekme ovo stave na zvaničan sajt kluba, malo mi ne pije vodu.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

stormer wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2016/09/lalat ... m-na-njih/
Nisu ovo cista posla... :mafia:
Ovako ja to vidim... Zoka otisao zbog putera na glavi(Neko mu rekao da ide da ne bi popasao robiju).Doveli bandite iz SNS-a,a neko ko se pita ima svoje igrace(igraca) u klubu .Lalat dobio poruku ko mora da igra on ih odjebao i to je kraj balade.Nije bas neka misterija.
Lalat je svasta ali nije ni kukavica ni izdajnik i u mojim ocima je porastao posle ovoga.Dokle vise da nam kvazi menadzeri kroje tim.Cim se vratio ovaj Vukovic znao sam da ce da ispadne neko sranje !
Image
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vladimir »

Ne treba žaliti,nije ni prvi ni poslednji koji će doći kao niko,a otići kao neko.
Телеп
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1634
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Ako je posten sto ne izjavi da sutra ujutru ide za BG? A ne da petlja, mozda odem ranije bla bla...i nije mu prvi put da napusta klub koji je drugi na tabeli...setite se odakle je dosao.

Kao trener, hvala mu na rezultatima. Kao covek, ispao je nefer. Pregovori sa Cukarickim nisu poceli juce, vec ima par sedmica :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

severozapad wrote:...
Bio sam protiv dovođena osvedočenog zvezdaša u naš klub ali ako se tera zato što neće da mu se mešaju u sastavljanje tima, skidam kapu njemu koji nije hteo preko toga da pređe.
...
Ista priča, ja sam bio jedan od onih koji su najviše kritikovali njegovo dovođenje, isto tako i izbor igrača,
ali rezultati govore za sebe - odličan i što je interesantnije, vrlo optimističan početak sezone i zaista je idiotski terati trenera u takvom trenutku.

Ali možda nam fali dovoljno informacija da bismo mogli doneti kompletan zaključak.
Da li se zna sa kojim članom uprave je došlo do sukoba?
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

Vladimir wrote:Ne treba žaliti,nije ni prvi ni poslednji koji će doći kao niko,a otići kao neko.
Stvar je u tome sto se u Vojvodini treneru mesaju u posao.....nama je svejedno ko je trener kad se trener nista ne pita.
Ocito je Lalat imao Zokinu zastitu a sada su lesinari nagrnuli sa svih strana
Image
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

ogi wrote:Ako je posten sto ne izjavi da sutra ujutru ide za BG? A ne da petlja, mozda odem ranije bla bla...i nije mu prvi put da napusta klub koji je drugi na tabeli...setite se odakle je dosao.

Kao trener, hvala mu na rezultatima. Kao covek, ispao je nefer. Pregovori sa Cukarickim nisu poceli juce, vec ima par sedmica :wink:
A ovo ti znaš kako ?
Čuka je trenera otpustio pre par dana a mi smo kako ti kažeš pre par nedelja bili na korak od Lige Evrope tako da ne verujem da je čovek toliko lud da pregovara tada sa njima. Kao trener imao je dobre rezultate od početka sezone, a kao čoveku, mogu samo da mu skinem kapu na mudima ukoliko je odjebao razne pilićare koji su hteli da guraju svoje igrače.

Edit : Interesantno će biti koji provereni mag fudbala će sesti na užarenu klupu :mrgreen: Šalim se naravno. Definitivno sledi fijasko u narednim kolima, možda ne odmah jer dolazi veoma slabi Borac ali u nastavku sezone tešto da ćemo nastaviti u ovom ritmu. Lično bih bio zadovoljan jedino sa prethodno pomenutim Rastavcem, Kosanom (ne alKosanom) ili gospodinom Veljkom Paunovićem (malo mašte nije na odmet)
Last edited by 1892 on Wed Sep 14, 2016 8:33 pm, edited 1 time in total.
Come on you Reds!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Baltazar »

Verovatno je sve zbog para. Lalat uzima procenat od svakog svog igraca koge je doveo. Vlasniku Vose se to ne svidja. On hoce da uzima procenat i da zaradi od Zlicica, Stamenica i drugih. A to nece moci ako ne igraju. Od borbe za titulu nema nista, stvaramo igrace za prodaju. Ocekujem mnogo vecu minutazu za omladince.
Lalate hvala ti za sve, narocito za izjave.
P.S. Novac je cudo
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1634
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

1892 wrote:
ogi wrote:Ako je posten sto ne izjavi da sutra ujutru ide za BG? A ne da petlja, mozda odem ranije bla bla...i nije mu prvi put da napusta klub koji je drugi na tabeli...setite se odakle je dosao.

Kao trener, hvala mu na rezultatima. Kao covek, ispao je nefer. Pregovori sa Cukarickim nisu poceli juce, vec ima par sedmica :wink:
A ovo ti znaš kako ?
Čuka je trenera otpustio pre par dana a mi smo kako ti kažeš pre par nedelja bili na korak od Lige Evrope tako da ne verujem da je čovek toliko lud da pregovara tada sa njima. Kao trener imao je dobre rezultate od početka sezone, a kao čoveku, mogu samo da mu skinem kapu na mudima ukoliko je odjebao razne pilićare koji su hteli da guraju svoje igrače.
Iz proverenog izvora.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

ogi wrote:Ako je posten sto ne izjavi da sutra ujutru ide za BG? A ne da petlja, mozda odem ranije bla bla...i nije mu prvi put da napusta klub koji je drugi na tabeli...setite se odakle je dosao.

Kao trener, hvala mu na rezultatima. Kao covek, ispao je nefer. Pregovori sa Cukarickim nisu poceli juce, vec ima par sedmica :wink:
Pa sta ako je pregovarao sa drugim klubom, ne vidim nikakav problem u tome dokle god svoj posao radi maksimalno. Koliko ljudi pregovara sa drugim firmama, dok vec rade za jednu, trazeci bolje uslove? Nemam nikakvih zamerki na ucinjeno u ovoj sezoni, cak sta vise, posle dosta godina vidim igrace koji se iskreno raduju svakom golu koji daju, a ne verujem bas da tu nema Lalatoviceve zasluge. Nit' je on neki simbol postenja i pravde, nit' je prevarant. Vreme na kraju uvek pokaze sve, ali je jako cudno da pustamo da nam ode neko ko je ipak koliko toliko zasluzan za trenutne rezultate kluba.
Nije prvi put da kada krene dobro po nas, da se uvek desi neko "nepredvidjeno sranje" koje nas vrati unazad. Svi smo prizeljkivali Vosinu jesen sa 500 ljudi na tribinama u novembru protiv nekog Metalca, Lucana i slicnih.
Passion wrote:Оно за шта могу да дам десну руку је да је његов одлазак чист исто колико и Зокин. :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply