Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Image
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

I jedni i drugi lazu da bi zataškali istinu a sve u cilju da i jedni i drugi izmuzu sto vise mogu iz Vojvodine. Eto to je razlog oprecnih informacija. Zateceni situacijom u kojoj su se našli nisu uvežbali scenario i desilo se par propusta.

Lalat je dobio pare da cuti o incidentu a većina uprave mirnu atmosferu za pajanje!

Jedino ko je na gubitku je FK Vojvodina i nekolicina iskrenih navijaca iste zato sto veruju. Nekom, svima, bilo kome...
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Denis »

Mene raduje cinjenica da za sve ovo najvise zasluga imamo mi navijaci Vojvodine.
Treba da vrsimo pritisak na upravu kad god donose lose odluke na racun kluba, a to mozemo samo ako smo slozni kao sto smo to bili ovaj put.
:cheers:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Friend »

https://www.youtube.com/watch?v=oGIFublvDes" onclick="window.open(this.href);return false;
Hit pesma ovih dana u klubu.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Passion »

Denis wrote:Mene raduje cinjenica da za sve ovo najvise zasluga imamo mi navijaci Vojvodine.
Treba da vrsimo pritisak na upravu kad god donose lose odluke na racun kluba, a to mozemo samo ako smo slozni kao sto smo to bili ovaj put.
:cheers:
Молим те ми реци које су то заслуге навијача и који је то притисак извршен?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brick Liman »

Friend wrote:https://www.youtube.com/watch?v=oGIFublvDes
Hit pesma ovih dana u klubu.
I o precedniku kluba periodično - https://www.youtube.com/watch?v=2hHUdW1N3v8" onclick="window.open(this.href);return false;

I o klupskim strukturama - https://www.youtube.com/watch?v=W6FZwVvS8_8" onclick="window.open(this.href);return false;


Ogadili ste mi i klub i navijače za još dva života. Pos***m vam se na glavu komplet svima, ološu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Passion wrote:
Denis wrote:Mene raduje cinjenica da za sve ovo najvise zasluga imamo mi navijaci Vojvodine.
Treba da vrsimo pritisak na upravu kad god donose lose odluke na racun kluba, a to mozemo samo ako smo slozni kao sto smo to bili ovaj put.
:cheers:
Молим те ми реци које су то заслуге навијача и који је то притисак извршен?
Ti ko da ne znaš da se na internetu sve rešava?
Io odio Belgrado
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Passion »

Red Marquis wrote:Ti ko da ne znaš da se na internetu sve rešava?
Баш зато и питам. Рек'о који очин се онда и бринемо за будућност, кад смо најјачи на најбитнијем фронту. :greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

Bruka i sramota sta smo mi dozvolili da se napravi od kluba. Ni jedna strana nije nevina, samo naivan covek moze da im veruje. Samo jedno zapamtite: SVIMA NJIMA SVIRA FRULA ZA FKV! :frown:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Sta smo mi to kao satro dozvolili!? Ko da se mi mnogo toga pa pitamo.Prvo ni mi nismo jedinstveni po pitanju poslednjih desavanja.Botivizam je poslednji primer.Cela sarada je trebala da se resi bez galame. Lalatovic jeste galamdzija, ali nema on ovde putera na glavi. Sve su zakuvali menadzeri i verovatno kad su videli da je tvrdo kod Lalatovica, krenuli da burgijaju preko pojedinaca u upravi koji vole Voshu do poslednjeg dinara.Lalatovic kao svaki normalan covek koji se trudi i radi,hoce da vidi rezultate svog rada i reagovao je da zastiti svoje interese,koji se poklapaju sa interesima kluba.Pored svega Lalatovic ima jaka ledja, sto je odnelo prevagu u celoj prici.Ova klauzula u ugovoru oko koje su se dogovorili je glupa i samo stvara dodatni pritisak. Mogu da zamislim paradoksalnu situaciju gde ima cetiri kluba u plejofu koja se bore za titulu, mi 4 na 3 boda razlike od prvog i oni mu urucuju otkaz.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ovo je jedan od tri najveća kluba u Srbiji i danas sam presrećan zbog toga što smo, po prvi put nakon 1989. godine, plasirani na prvom mestu na tabeli. Od tada je samo jednom bio slučaj da smo delili prvo mesto sa nekim, a sada smo samo mi lideri, sa bodom više od Zvezde i to je veliki uspeh za sve nas – kaže Lalatović.

Izgleda da ga je predsednik Gajic poducavao istoriji Vojvodine... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

srecom preskocih to mazenje i ucenje, aj izvucite mu, koga ne mrzi i one jesenje titule i rasporede timova da ne misli da je prvi sneo jaje...
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Posle onog ulizivanja (da ne kažem pravu reč uvlačenja u d..e), osmeha i izjava u rupi, maska je pala o treneru borcu za istinu i pravdu, profesionalizmu i poštenom odnosu prema Voši /u kojoj zarađuje platu/ i u kojoj je izdejstvovao podršku i aplauz navijača za ostanak na trenerskoj klupi Stare Dame.
Nasamario nas je glumom temperamentnog trenera i izdao na prvom pravom testu. Zato ne znam da li sam više ljut na sebe ili njega za datu podršku da ostane u Voši.
Lalatoviću, stidi se svojih postupaka na klupi klubova u kojima si radio. Isto si se ponašao i u Kruševcu, Čačku i Novom Sadu, kada si izgubio od zvezde.Bio si presrećan u porazu tima kojeg si predvodio sa trenerske klupe, osmeh i zadovoljstvo (uz detinje veličanjem zvezde) nisi mogao da sakriješ. Ono je izbilo iz tebe, jer to je pravi Lalatović.
Od 25 09 2016 ja ti ne verujem ništa. Ne zanima me više šta ćeš reći o Voši i obradovaću se kada odeš iz nje. Što pre, to bolje. Da se ne zamajavamo i ne lažemo više.Dosta je bilo. Previše i za minimum morala.Samo, povedi sve one što si ih doveo ili nezasluženo izgurao u prvi plan.
Sezonu smo završili i ove godine, već u septembru, po dobro uhodanom scenariju, sa 500 ljudi na tribinama, što zbog trenera, što zbog uprave.
I tako, godina za godinu, decenija za deceniju.Vozovi prolaze, prolaze, a mi čekamo voz koji neće doći.Na kraju će svi dići ruke od Vojvodine i ovi u klubu i oni na tribinama, što je verovatno i krajnji cilj?Na radost mnogih
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Uz dužno poštovanje prema ljudima koji su klicali njegovo ime i dobro poznatu rimu na zapadu ja to ne mogu da razumem da se nekom treneru koji jeste od prosečnog tima napravio solidan tim to peva i prosto me sramota što sedim na zapadu sa tim ljudima.Dobio je on od mene aplauz svaki put posle dobre utakmice ali da mu pevam kao nekad Bati sa poznatim hitom sa razglasa to mi je ponizno.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Борчевац
Posts: 135
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Борчевац »

Лалтовић се показао какав је човјек,након дерби утакмице на чмаракани,његов осмјех је говорио све и величање црвеног близанца,пљунуо је у фацу буквално свим навијачима Војводине са тиме што је урадио,а ти исти навијачи су стали иза њега када је њему требало и дали му подршку,слијепо вјеровали његовим ријечима да жели са Вошом да узме титулу,све то је пало у воду 25.09.2016 у 9 сати када се завршила утакмица његов осмјех је још једном кажем све говорио о њему ко је он и шта је он и колики је "професјоналац".
Он је са овим купио на велику жалост људе у Вашем клубу и ја чврсто вјерујем да Лалатовић неће тако скоро напустити клупу Војводине,а и сасвим је свеједно који год да дође једног дана и замјени Лалатовића гузиће се увијек близанцима када год то њима буде требало,Српски фудбал је једна велика тужна прича.
Post Reply