Super Liga - sezona 2016/17

Locked
Futurama
Posts: 17
Joined: Wed Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Futurama »

Не видим зашто неки слабији резултат Звезда мора обавезно да буде праћен сумњом да је реч о пуштању. Јуче смо одиграли добро против њих, нападали смо током целе утакмице, једна од наших бољих у последње време. Они су били очај живи, јесу имали неке прилике али ако се узме у обзир да имамо најгору одбрану у лиги то и није тешко. Судија им је максимално помагао, сваки контакт је суђен за њих а нама врло ретко, дискутабилан је онај наш поништен гол па онда надокнада од 6 минута. И да смо играли до 6 ујутру они нам не би дали тај други гол осим са пенала.

Ево и један детаљ са јучењашње утакмице ;)

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Voja »

Futurama wrote:Не видим зашто неки слабији резултат Звезда мора обавезно да буде праћен сумњом да је реч о пуштању.
Mozda ne citas sve,pa nisi pimetio da je ovde mnogo vise svaki bolji rezultat Zvezde pracen sumnjom da je rec u pustanju (ali zvezdine protivnicke ekipe) :mrgreen: Mada realno,zaista mnoge ekipe se sklanjaju Zvezdi i cak i mnogi zvezdini navijaci polako postaju svesni tog i okrecu ledja klubu. Vi ste se juce borili sto je cinjenica,ali je isto tako cinjenica da ste mogli i mnogo bolje odigrati mec (niej Zvezda toliko bolja od vas koliko je vise sansi stvorila).Slazem se da je sudija itekako navijao za zvezdu,sto se najbolje videlo u jednom od zadnjih napada Zvezde po krilu,kada je Ristic nokautirao onog vaseg,a sudija dopustio da se igra,a o zvanicnih 6 minuta da ne pricamo. Jedino sto sudiji ne mozes pripisati to je ponisten gol Spartaka. Zaista je u pitanju izbijena lopta i golmanovih ruku
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Turija »

I ja mislim da ste ih mogli i dobiti, samo da ste ih načepili, kao na početku utakmice.Međutim, mislim da ste isli na remi.
Odbrana vam je zaista šuplja, pa su vas zvezdine sanse uplašile, takav sam utisak stekao.
Mudrinski ili je stvarno toliko loš, ili nije hteo protiv zvezde?
Futurama, čudi me da Savković ne moze da se izbori za prvu postavu?Takođe, dobro bi vam došao Makarić u timu.Šta je sa njim?
Koliko Ćalasan ima godina?Kakvo mišljenje imate u Subotici o njegovoj igri?
Je li vam Kovačević standardan u postavi?
Jako je dobro i za Vošu, što ste im juče otkinuli 2 boda, iako u suštini nama ne znači puno, pošto se zna ko će biti prvak, ali bar dišemo za vratom.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Futurama
Posts: 17
Joined: Wed Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Futurama »

Могли смо их добити али да се не залећемо, Рад нас је надиграо рецимо, примили смо петарде и од вас и од Пазараца па је реми сасвим ок. Мислим да би били фењераши и да нам нема Руса на клупи, извлачи из ове екипе максимум. Доста је нових играча, неки се још уигравају па је рано да се доноси нека оцена о њима. Ваљда ће овај реми и добро издање привући мало гледала на трибине, ако није бесплатан улаз не дође више од 300 људи на стадион.

Не бих се сложио да је првенство решено, ја сам мислио да ће у суботу Звезда лагано да се прошета кроз Суботицу па су узели бод уз судијску помоћ и то треба да славе. Играли су боље пре неколико година кад смо их 3:0 победили него у суботу. Ето и Партизан је освојио само бод против нишког Реала, има Воша шансе да им до краја првенства закомпликује.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Milan »

Nema... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by novosadjanin »

Protiv Radnickog igramo u nedelju od 17h. Prenos je na Areni.

Dobro je, nije toliko gust raspored, ima vremena i za odmor od petka do sledece nedelje. Ipak je to 3 utakmice u 10 dana a ne u 7 dana. Ne moramo da rotiramo vec mozemo sa najjacim timom. Samo se nadam ponovo Pericu u kupu, bar tu nek mu daju sansu kad je ne dobija u prvenstvu :roll:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by novosadjanin »

Ovako bi izgledala tabela kada bi se sada delili bodovi:

1. Црвена звезда 16
2. Војводина 15
3. Партизан 13
4. Напредак 13
5. Раднички Н. 12
6. Младост 11
7. Спартак 9
8. Рад 9
9. Металац 8
10. Радник 8
11. Вождовац 7
12. Нови Пазар 6
13. Јавор-Матис 6
14. Чукарички 5
15. ОФК Бачка 5
16. Борац 4
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by ernesto »

Ljudi ja i dalje verujem da mozemo da uzmemo titulu!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Turija »

Jel prenos na areni1 ili ...?Posto je jedino zvezdi rezervisana jedinica, ostale guraju gde stignu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Karlsson »

novosadjanin wrote:Ovako bi izgledala tabela kada bi se sada delili bodovi:

1. Црвена звезда 16
2. Војводина 15
3. Партизан 13
4. Напредак 13
5. Раднички Н. 12
6. Младост 11
7. Спартак 9
8. Рад 9
9. Металац 8
10. Радник 8
11. Вождовац 7
12. Нови Пазар 6
13. Јавор-Матис 6
14. Чукарички 5
15. ОФК Бачка 5
16. Борац 4
Smešan i nefer sistem! Sada kada se podeli razlika je samo bod, ali za vikend ako pobedimo i mi i oni razlika će posle deljenja biti 2 boda.

Dakle bez obzira što ćemo pobediti Zvezdina prednost će porasti.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Grof Žekula »

Turija wrote:Jel prenos na areni1 ili ...?Posto je jedino zvezdi rezervisana jedinica, ostale guraju gde stignu.
Јесте Арена 1 (17 часова), наравно после цигана (15 часова) :wink:

http://www.tvarenasport.com/channel/2016-10-30" onclick="window.open(this.href);return false;

Занимљиво је да од 11 часова на истом каналу иде Раднички Ниш - Војводина (???), па ко зна шта може да буде!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by madda fakka »

Turija wrote:Jel prenos na areni1 ili ...?Posto je jedino zvezdi rezervisana jedinica, ostale guraju gde stignu.
http://www.tvarenasport.com/channel/2016-10-30" onclick="window.open(this.href);return false;

Pise arenasport1, 30.10.2016., 17h, Radnicki Nis - Vojvodina :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Turija »

Hvala.
Da li novopazarska televizija jos uvek direktno prenosi utakmice Novog Pazara?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by borrissey »

Karlsson wrote:
novosadjanin wrote:
Smešan i nefer sistem! Sada kada se podeli razlika je samo bod, ali za vikend ako pobedimo i mi i oni razlika će posle deljenja biti 2 boda.

Dakle bez obzira što ćemo pobediti Zvezdina prednost će porasti.
Apsolutno. Gluplji sistem od te podele bodova nisam odavno video. Nikako ne mogu da razumem zbog čega se bodovi dele baš na pola. Osim toga, mnogo je pravednije da se prenose bodovi osvojeni sa ostalim ekipama koje su ušle u 8, kao što se radi na svetskim/evropskim prvenstvima u ekipnim sportovima (odbojka, košarka), kada se spajaju grupe. Ne mogu da dobacim da li bi to pomoglo da se manje namešta...
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Stexman »

Znas sta, mislilo se da ce podelom bodova izazvati rezultatsku neizveznost i da ce mnoge timove ukljuciti u borbu za titulu i samim tim spreciti namestanje. Medjutim ovo ne bi bila Srbija da kod nas nije sve naopako pa se tako pravo namestanje ocekuje tek kad bude tesno( ako bude tesno uopste).
Mozda se to ne moze ni nazvati namestanjem vec vise raznoraznoj igranci i zakulisnim radnjama miljenika vlasti. A svi znamo ko je to!

Najposteniji sistem bi bio onaj u kome bi se svako ko namesta nasao iza resetaka. Tada bi se moglo reci da je ovo takmicenje bez obzira na sistem sabiranja, mnozenja ili deljenja poena!
Locked