Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ako ode Kovacevic bicemo slabiji,za njega nemamo zamenu i tesko cemo naci,uigrati,kao i za Melega i Planica.Voleo bi da prodamo Palocevica,Trujica,Malbasica,Ascerica,Kordica,Babica,dovesti spica,Sasu Jovanovica i Vukanovica,bili bi jaci.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

A zasto ne mozemo da sacekamo leto????
Hoce Kovacevica da prodaju,decko je tu samo 6 meseci a i na njegovoj poziciji smo jako osetljivi!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

vdn slaninar wrote:Ako ode Kovacevic bicemo slabiji,za njega nemamo zamenu i tesko cemo naci,uigrati,kao i za Melega i Planica.Voleo bi da prodamo Palocevica,Trujica,Malbasica,Ascerica,Kordica,Babica,dovesti spica,Sasu Jovanovica i Vukanovica,bili bi jaci.
Bilo bi definitivno previse da nas napuste svi ti koje si naveo. Sto se mene tice, zamenu za igrace iz prvih 11 bi mogli naci za Trujica, Maksimovica ili Jovancica i to je to. Ne bi mi bilo drago da odu Meleg, Planic, Kovacevic, Malbasic, pa ni Palocevic. Doduse za pojedine uz dobru cifru bi se zadovoljio. Pitanje je kolike su to cifre koje zadovoljavaju ljude u upravi. Sada nam prodaja nije pod moranjem, kad imamo stabilan klub uz stabilnu finansijsku situaciju i ogroman sponzorsku pul : :mrgreen:
Svaki odlazak vise od jednog igraca iz prvih 11, a da to nisu jedan od dva zadnja vezna ili Trujic je po meni velika promena u timu. Opet da kazem i Trujic je dobar igrac, dobro je igrao i kod nas, nesrecu je imao u tome sto ga guraju na spica u nedostatku istog.

P.S. Slazem se sa ernestom. Ukoliko vec Kovacevic zeli preko i neko zeli da ga dovede, treba da da dosta vise novca jer se momak vratio pre samo 6 meseci. Kako su sami pricali rasprodaja im nije pod moranjem, pa neka pokazu da je tako.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

U principu sumnjam da će biti malog prometa ove zime. Mislim da je jedno 10ak igrača spremno na odlazak(Kordić, Novica, Paločević, Trujić, Malbašić, sklonjeni Mićić, Gavrić i Vukasović, a očigledno i Babić i Kovačević). Sačekajmo zimu pa ćemo videti šta će se dešavati... Stalno najavljuju male promene, pa prođe reka igrača kroz klub i vezuju nas sa raznoraznim imenima. Ono što je izvesno je da su nam prioritet besplatni igrači.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Sve dok nama transfere vode Vranjes i preko njega neki cije ime ne zelim da izgovorim nece se nista promeniti na bolje.
I kako on misli da nesto napravi kada su stranci zabranjena prica. Kao sa strancima si nesiguran ali sa nasom decom koja jos nije stasala jesi!?
I ja bih pre stavio naseg klinca nego stranca ali samo ako je bolji od tog stranca. Jbg, mora se malo misliti i na rezultate kluba ne samo na kasu.

Ovaj sa Kipra, Falkone, stvarno bi nam legao ko budali samar. Sa centarforima moras tako, menjas dok ne ubodes pravog. Svi ostali mogu da se "sacekaju" ali CF mora da radi na prvu.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1278
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Stojan Vranjes je slobodan igrac. I Ognjen Vranjes takodje. Ukoliko odu Kovacevic i Palocevic, eto zamena.
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I onda pojedini visoki funkcioneri kluba pričaju kako nam je cilj titula, a nikakva ulaganja se ne planiraju. Nama je problem da izdvojimo novac za jednog krstenog stranca, a gotovo da ne postoji klub u ligi bez stranca.

Mi ne znamo ni šta, ni kako, ni kada, ni koliko, a u isto vreme blizanci već dovode igrače, prave spisak želja, znaju ko im odlazi na zimu...

I mi bi da se nosimo sa njima. Čudo je da smo uopšte tu gde jesmo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Bila ovde vest pre nekog vremena, prosla prilicno nezapazeno, da nam je budzet za narednu godinu prepolovljen u odnosu na ovu. Pa vi vidite.

Toliko o pulu sponzora i dovodjenju pojacanja za juris na titulu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ne znam koliko je realno da nam se vrati Stojan Vranjes koji je igrao Ligu Sampiona sa Legijom....
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Radoye wrote:Bila ovde vest pre nekog vremena, prosla prilicno nezapazeno, da nam je budzet za narednu godinu prepolovljen u odnosu na ovu. Pa vi vidite.

Toliko o pulu sponzora i dovodjenju pojacanja za juris na titulu.
Nije baš duplo, a ako se dobro sećam teksta tih 1.5 miliona evra je čist budžet kluba koji se dobija kada se oduzme novac za naplatu ranijih dugovanja.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Genk ili gent vodeci se dobrim iskustvima iz Vose , zeli Planica i jos jednog igraca iz Vose u paketu .Nude lepu kintu.
Milic bi bio pravi izbor, al ne znam jel zavrsio pricu sa Zvezdom
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

http://www.butasport.rs/fudbal/novosada ... vojvodinu/

Ne znam vise ni da li treba objavljivati tekstove sa butasporta, sve ima vec na forumu. :D

Ali ima jedna zanimljivost:
Krilni vezista ugovor sa Novosađanima ima do 31.12.2018. godine, a njegova vrednost se procenjuje na 550.000 evra. Kako saznaje naš portal, ponudu je poslao jedan španski klub. Sa druge strane pominje se dovođenje Falkaonea, napadača Valete, ali pojedini članovi uprave kluba su protiv toga jer tvrde da je veliki rizik da će u Srbiji opravdati transfer i da će „pokvariti“ zbog para „svlačionicu“.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ja mislim dolazak Falconea da bi bio pun pogodak!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ako sam dobro razumeo i ako ne lazu to smanjenje budzeta se iskljucivo odnosilo na troskove tipa Lepa Brena za 4 osobe i slicno.
Falconea, ako postoji mogucnost treba obavezno dovesti.Kakva bre atmosfera, kakve gluposti.Trener je tu da to sve namesti da bude kako treba.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Onaj budzet koji su oni naveli je gotovo nedovoljan za plate igraca prvog tima. Na to sve se trebaju dodati razni troskovi, stipendije, hrana, putovanja, svi ostali racuni koji se moraju platiti.
Sto se tice ovog za Falkonea i butasporta... Zanima me da li oni ljudi dobijaju neke plate, da li imaju zaradu? Neka me prime makar za neku crkavicu da radim. Ovde je postavljen video tog igraca od strane forumasa, takodje postavljen je intervju Zurnala gde Vranjes kaze da se sa strancima koji ne kostaju puno uvek rizikuje, oni ljudi spoje ta dva i dobiju udarnu vest otprilike.
Post Reply