25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Iako sam.rezigniran i ljut sto ne mogu na istok. Bas iz.tog.razloga ne mogu da odem na zapad i da sedim. Dolazim na sever. Da j***mo, da j***mo...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Radoye »

Treba od prvog minuta maksimalan pritisak vrsiti na sudije i delegate u slucaju i najmanjeg incidenta na istoku, bakljade, petarde, "neprimerenog" skandiranja da prekidaju utakmicu i prazne tribinu. Mi smo kao klub sve ucinili da se utakmica organizuje kako dolikuje, policija nas je na svoju ruku sprecila u tome i sva odgovornost za bezbednosne incidente ide njima na dusu, a klubu bezbednst igraca i jednih i drugkih kao i domacih navijaca mora biti prioritet u slucaju divljanja gostujucih navijaca. Pa ako kazne nas kao domacina (mada, ne znam kako - jer se policija na svoju ruku umesala u organizaciju utakmice i svaki eventualni incident i organizacioni propust je posledica tog policijskog mesanja) moraju isto da kazne i njih jer je utakmica prekinuta zbog njihovih navijaca.

A znamo da njih nece nikad kazniti, pa tako nece ni nas.

Znaci, svaki pa i najmanji ispad na istocnoj krivini odmah igraci, strucni stab, klupsko obezbedjenje na stadionu, zvanicna lica, svi maksimalan pritisak na sudiju da prekida utakmicu dok se tribina ne isprazni i ne steknu uslovi za regularno odigravanje utakmice!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by slanina »

Koliko nas je ovaj puta oštetio,mrzi me da tražim?


Vojvodina – Crvena zvezda

Sreda, 08.03.2017 18:00 – Novi Sad
Delegat – Sportski radnik: STOJAKOVIĆ Branko
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Danilo »

DANILO GRUJIC jel to onaj sto nam je uzeo kup protiv Partizana.Grobari Cokot ili kako vec
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Firmson89 »

У купу је био Веселиновић. Грујић је онај што нам даде 2 црвена и пенал за партизан кад смо изгубили 4:1 у гостима.
Надам се да ће момци изаћи преспремни и да нема тог судије који ће спасити мусаве, типујем на Малбашића да настави свој голгетерски учинак!
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by knudsen »

Pošto su iz kluba tako ushićeno 2.marta pozvali sve Vojvodinaše da preuzmu besplatno karte za istočnu tribinu, ne smatraju li za shodno da preko sajta, medija i društvenih mreža bar obaveste ljude da tim kartama za istok sada mogu da obrišu dupe osim ako ne žele da gledaju utakmicu okruženi ciganskim mesarima iz Prigrevice?

Molim klub da što pre obavesti te navijače da se ipak sagnuo pred ciganskom državom i da istok eto ipak nije naša tribina. Ono kao, možda im posluži ta informacija, utakmica je prekosutra... A možda i neko izvinjenje? Pokažite da brinete za svog navijača. Ili ćete ostati neozbiljni do kraja?

Ne bih trošio reči na ciganiju i policiju. Ne pada mi na pamet da bojkotujem utakmicu. Treba da odemo na sever i na zapad i da urlamo jače nego ikad.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ДушанСП »

Овде има пар ствари које вређају интелигенцију.Пандури који не гарантују за безбедност утакмице,траже да се број гостујућих навијача повећа :D Е онда ми није јасно о којој се то фамозној јужној трибини ради дали само овој са семафором,или о комплетној јужној трибини.Капацитет комплетне јужне трибине је преко 3000,а ова са семафором има 980 места,наша управа говори о некој цифри од 1500 :D луд збуњеног.У сваком случају на нама је да напунимо наше трибине.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

980 mesta za sedenje, sad je bez stolica.
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Policija je rekla da brine za bezbednost ali ne utakmice vec gostiju, jer bi se gurali na onoj tribini sa semaforom. I bezbednost ostalih gradjana ako ovi sto dodju ne mogu da udju na stadion pa krenu da divljaju po gradu. A za nasu bezbednost ih boli patka izgleda...


Ne znam odkud sad Grujic kad je Mazic bio delegiran za ovu utakmicu?
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Tancha »

Pridružujem se ne malom broju ljudi ovde koji su se izjasnili za sever posle dugo vremena.

Ja lično mogu da oprostim upravi ovo popuštanje oko istoka. Čak mislim, rizikujući da budem razapet ovde, da je jajarski ne pustiti karte u slobodnu prodaju. Znam da je to (nažalost) jedini način da se osigura atmosfera domaćeg terena, ali prosto nije u skladu sa sistemom vrednosti po kojem funkcionišem.

Jedino što vam ne bih oprostio je da se "sklonite"! Muški na teren i jebite im majku cigansku. Ako krade sudija, nabodite i sudiju. Sve praštam osim manjak muda u sredu. I uticaj "viših instanci". Naivno dete od tri banke u meni se nada da je to vreme nepovratno iza nas.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Turija »

Ovde je Zakon jedino gomila i sila.
U takvoj situaciji, sva naša rešenja su polovična.
Treba gledati da ta veća polovina bude naša i da ostavi nezaboravan trag u javnosti.
Mislim da su playmaker, Prota, Red,... Voja sa video bimom ispred SPENSa i našeg Severa, bliži njoj.Slika prazne tribine i navijača Vojvodine ispred svog Stadiona (na kojem mu ne daju da budu domaćini) i transparentom na praznom Severu, napravio bi veći odjek u fudbalskom svetu.U krajnjem slučaju da se uđe barem 15 minuta kasnije, a dotle da se navija ispred Stadiona.
Prihvatam (iako se objektivno ništa ne pitam, ali lično prihvatam) da se odluka i stav većine ispoštuje i pokuša biti domaćin u svojoj kući i nadjačati na tribinama i terenu cigane.Zanimljivo je da nikom u Gradu, Pokrajini, Institucijama i medijima odnos prema FK Vojvodini ne smeta.
Budi Novosađanin, navijaj za Vojvodinu - šta je to?Ima li Novosađana u ovom gradu?
Što se tiče cena ulaznica, nisam napisao brojku, ali sada mogu reći na koje cifre sam mislio.
Istok 1500, Zapad 2000, bez obzira i na naše navijače (ko nije kupio sezonsku neka sada plati, a ne da nam se švercuju grobari i cigani i šire po Zapadu).
Inače, mislim, kao i Red Markiz da će Istok biti besplatan, tj da ce ući svi koji se pojave tamo i bez ulaznica.Zato bar na Zapad da ne uđe nijedan bez plaćene karte, pošto za javni red imamo garancije.
Da li se Zapad naplaćuje i kolika je cena karte?(ko hoće džabe, neka ide na Sever).
Nadam se da bar na terenu nećemo popustiti da ih razvalimo.
Srećno momcima u pola belom-pola crvenom dresu.
Napred Vošo :!:
PS
Da i transparent ,,Budi Novosađanin, navijaj za Vojvodinu", ostaviti na atletskoj stazi ispred Istoka.
Pošto je bezbednost na najvišem nivou, niko ne može da uđe na teren ( osim službenih lica) da ga odnese (naravno i pred objektivnim kamerama i novinarima tv arene :devil: .)
Inače, mislim da će poseta biti mnogo manja od napumpane, naročito ako bude ovakav dan kao danas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Salvador »

Joe wrote:Ja ne znam da li sam usamljen, ali mi se čini da sve ovo vrlo lako možemo preokrenuti u našu korist. Ćak mislim da smo odneli laganu pobedu iz cele priče.

1. Siguran sam da su se cigani potajno nadali odlaganju susreta.
2. Umesto da idu džabe na jug, plaćaju 800din za istok.
3. Možda su dobili ovaj put istok ali smo u jako dobroj situaciji da dokažemo da im je i jug dovoljan i da sledeći put budu smešteni tamo jer sam siguran da ih neće biti više od 1000, a ne 1500 sa svim vernim navijačima iz okolnih sela.
4. Bilo koje oštećenje invenatara na istoku takođe možemo da koristimo kao argument da sledeći put budu smešteni na jug.
5. Znamo svi da nije tako, ali zvanično smo postupili po nalogu policije, a ne crvenog blizanca, pa i ne vidim kako je to njihova pobeda u očima javnosti. Takođe, ne vidim što smo ispali smešni? Ispada da smo navodno brinuli o bezbednosti iako se slažem da bi bezbednost bila povećana da budu na jugu.

Kakvo crno bojkotovanje? Treba da dođemo u što većem broju, da ih oduvamo navijački.
Bojkot bi ustvari jedino bila njihova pobeda. Ne možemo ništa postići, a imaće domaći teren usred NS-a i lakši put do pobede.
Kada se osećaš poraženo ne treba da odustaneš nego treba još jače da se boriš. Time će konačna pobeda biti još veća.

A imamo i novu staru pesmu: "Koalicija cigani policiija!!". Nadam se da će da se ori u sredu.
Apsolutno se slažem sa ovim, a i sa mišljenjem Passiona.

Maske su sklonjene, jasno je ko je državni projekat pomognut od svih - vlasti, države, pa čak i od novosadske policije;
baš zato sada treba doći u što većem broju i pobediti i na terenu i na tribinama!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

Malo je reci da ce Firma imati sta da kaze kroz transparente,ali posto znamo da ce to od strane kuce koja prenosi biti ignorisano,a i vidimo da je u ovom prvenstvu sve dozvoljeno,moj predlog je da klub iznajmi Firmi one pokretne elektronske reklame koje se postavljaju podno istocne tribine i na njima izbacuje parole tokom meca. Jedan od nacin da Srbija procita istinu. Inace mislim da bi pogodak u centar bio transparent ili skandiranje: Mirko Poledica za predsednika fudbalskog saveza!!! :mrgreen:

Eeeh Turija,da se nas dva pitamo :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Grouch »

Ovolika kolicina djubradi,pokvarenjaka,sljama i pedercina najgore vrste koji navijaju,rade za i podrzavaju,u svim strukturama,Titove blizance a pogotovo cigane,ne postoji nigde na svetu.Kao da ih je Gebels pravio.Totalno odsustvo obraza i bilo kakvog osecaja za normalno ponasanje.Svuda u svetu ima rivalstva,mznje itd ali ovo sa njihove strane je teska bolest pustena medju narod 1945.Mislim da ce to morati uskoro da se resava,ipak smo svi Srbi/Srbijanci,zivimo u istoj drzavi,ovo ludilo mora da se zaustavi uskoro.Pa mi jedini na svetu nemamo reprezentaciju nego CZ i Partizan.Svi ti pajseri sa raznih strana umesto da dolaze u BG kad igra Srbija,oni dolaze kad igraju blizanci-totalni idiotluk.
Elem,zao mi je sto je klub popustio,trebalo se ici do kraja.Skandalozno ponasanje policije nezabelezeno u svetu sporta,koja zabija noz u ledja svojim sugradjanima i usput u svojoj gluposti javno priznaje da je nesposobna da obezbedi 1500-2000 gostujucih navijaca.U svakom slucaju,zajebite bojkot ako neko i pomislja,samo cete izbojkotovati sopstvene igrace na terenu koji ce u sredu razmontirati buraniju.
Predlog za upravu:pozovite ostale sportiste iz SD,idealna je prilika da se pozdrave pre svega rukometasi i odbojkasi kojima slede borbe za prvaka i play off(mislim da rukometasi igraju s ciganima za vikend na Slanoj bari), kao i kosarkasi koji su pomocu stapa i kanapa prvi u II ligi...
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Fudbalski klub Vojvodina obaveštava sportsku javnost da će postupiti po naredbama policije i da smo zvanično kao organizatori kapitulirali pred ucenjivačkim stavom i nerazumevanjem osnovnih organizacionih aktivnosti, kao i termina “domaćin” i termina “gost”.

Ovom prilikom, izvinjavamo se našim navijačima zbog svih potencijalnih problema koje će ova odluka doneti i nadamo se da će naići na razumevanje za poziciju u kojoj se naš klub našao.

Fudbalski klub Vojvodina nije korisnik državnog budžeta, ne dobija novac od državnih firmi, nema skupe strance i nema državne institucije koje stoje iza nje. Fudbalski klub Vojvodina ima svoju istoriju, igrače, ljude koji jesu i koji su nekada bili njen deo, kao i svoje verne navijače, koji znaju da smo kroz istoriju našeg kluba često svi zajedno morali da gutamo gorke pilule i donosimo odluke koje se kose sa zdravim razumom i elementarnom logikom.

Vojvodinaši, ovakva odluka nije laka, ali je sigurno u interesu našeg kluba i zato vas sve još jednom pozivamo da dođete na stadion i ispunite zapadnu i severnu tribinu i da kroz fer i sportsko navijanje svi zajedno prisustvujemo još jednom susretu Davida i Golijata. I da se radujemo na kraju meča.
Locked