25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by gospodinFKV »

Ljudi, zivimo u jednom strasnom vremenu. Jedino sta razlikuje devedesete od ovoga jeste rat i posledice istog. Sve ostalo je tu - strah, fasizam kroz kvazi demokratiju, ropstvo medija i svih institucija jednom coveku,....

Uprava je verovatno probala, izduvala pod pretnjom i povukla jedini logican potez - rebni govnare. Zato je mene onaj dzulov kulski odusevio kad im je nabio cenu karte onomad. Teraj se, bagro.

U utorak da ih oduvamo i na terenu i na tribinama, pa sta bude :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by borrissey »

Sutra uvertira u ledenoj dvorani. Polufinale hokeja. 20.15.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by exlimanac »

Znate kad cemo pobediti pored coveka za kombinat grujica... :shit: :frown: :argue:
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Milan »

Turija wrote:Ima li Novosađana u ovom gradu?

U tragovima tek. Beze pred stokom primitivnom...

Tancha wrote:
Jedino što vam ne bih oprostio je da se "sklonite"! Muški na teren i jebite im majku cigansku. Ako krade sudija, nabodite i sudiju. Sve praštam osim manjak muda u sredu.

:!: :!: :!: :!: :!:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Firmson89 »

Preostali kontigent ulaznica za zapad prodavaće se po ceni od 1.000 dinara na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine) u utorak između 12 i 18 časova i na dan meča od 15 do 18 časova.

Ulaznice za sever prodavaće se po ceni od 300 dinara na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine) u utorak između 12 i 18 časova. Na dan meča, od 15 do 18 časova, u prostorijama navijačke grupe Firma na severnoj tribini stadiona, kontigent od 500 ulaznica za sever biće besplatno deljen svim navijačima Vojvodine koji imaju člansku kartu kluba ili pripadaju nekom od klubova navijača.
Значи ко је до сад узео бесплатну карту узео је, а ко није плаћа дате цене?
И јел и запад то сад пуштен у слободну продају?

Колико конфузије пред једну утакмицу може бити...?
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Alex »

Kao vlasnik sezonske za Istok sada moram da kupim kartu za zapad ili na sever, ako sam ja dobro razumeo?
Vise mi je pun kufer od saopstenja i cele utakmice samo da se vise zavrsi ova utakmica pa da se vratimo u normalu.
Momci hrabro i PAMETNO pa da im uvucemo cajpera :lala:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by novosadjanin »

Propusnice za Istok pretpostavljam vaze i za Sever i za Zapad?

Sta sa vec preuzetim kartama za Istok (+1 uz godisnju)? Da li ce sa njima moci da se udje na nase tribine Sever i Zapad ili mozda treba da se zamene za odgovarajucu kartu?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Neizlecivi »

Au matori koja ludnica :mrgreen:
Ovo je u rangu parlamentarnih izbora...
Da smo bili pametni i pokupili odma soma ulaznica za istok, da li bi ovi ostali kratki? Kako god, nadam se da nema mnogo ljudi kojima je problem da odu na sever ili zapad i da se tu ne pravi razlika. Pudlicama rezima sve najgore, jos vise no do sada. Preduzetnici iz Ljutice Bogdana. Ultra preduzetnici.
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Karlsson »

Ajde što su njima zabiberili cenu, ali što su nama. I to više! Mogli su nešto simbolično ako su već morali.

Ne razumem kako je sada odjednom ovo u interesu kluba, a juče nije bilo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8866
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Radoye »

Nadam se da ce pamet predvladati i da nece biti pustanja ulaznica za zapad u slobodnu prodaju, jer u ovako uzavrloj atmosferi to ne bi bilo dobro. Samo nam jos fali da se na tribini pojave neki "neobavesteni" iz okolnih selendri i da dodje do neke frke na zapadu jer ce to sigurno biti iskoristeno da se klub drakonski kazni. Stoka na istoku ce moci da se seta atletskom stazom, da rade sta hoce naravno i to nece biti nikakav problem ni za tzv. FSS ni za policiju.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

9 strana ispisano 2 dana pred mec. A sta ako je sve ovo samo dobra rezija,da ispadne kao Vojvodina mrzi Zvezdu,a ustvari im se ekipa bratski skloni na terenu!? I ko bi sa strane posumnjao posle svih ovih saopstenja i tenzija!? A mi (navijaci,simpatizeri,forumasi..)? Ma ko nas j**e.

Tako je i Terza ispljuvao Maju (pre meca),a ko se iole razume u nas fudbal zna da je Majo ucinio vise za Zvezdu nego Terza :mrgreen:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Ko je preuzeo kartu za istok najverovatnije ce na istom mestu moci da je zameni za zapad.
Ko ima sezonsku verujem da ce moci da udje bez problema dal na zapad dal na sever.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Alex wrote:Kao vlasnik sezonske za Istok sada moram da kupim kartu za zapad ili na sever, ako sam ja dobro razumeo?
Kao i prethodnih sezona moci ces na.sever ili zapad sa sezonskom za istok. Klub je ipak morao ovo da napomene, mozda ce sutra...P.S. cemu sada ova prodaja za zapad? Na kraju ce i tu biti problema na tribini. U suštini nista se nije ni promenilo u odnosu ma prethodne sezone.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8866
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Radoye »

naseljekolumbija wrote:U suštini nista se nije ni promenilo u odnosu ma prethodne sezone.
Pa mozda je Voja u pravu, mozda je ovo samo jedna lose rezirana predstava a mi se po ko zna koji put primamo.

Videcemo na terenu, budemo li se opet sklonili...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Danilo »

Sve je receno , sve je jasno .
U sredu se ostavimo foruma i svi na tribinu da damo pravu podrsku nasem klubu.
Locked