25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Radoye wrote:
Pa mozda je Voja u pravu, mozda je ovo samo jedna lose rezirana predstava a mi se po ko zna koji put primamo.

Videcemo na terenu, budemo li se opet sklonili...
Da znas da sam i ja.to pomislio ali ako je to.tacno ja bih rekao da je.dobro.rezirana, jer ako cemo skinuti gace na terenu onda im nije ni trebalo ovo oko tribine.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by churguzijanac »

slanina wrote:Koliko nas je ovaj puta oštetio,mrzi me da tražim?


Vojvodina – Crvena zvezda

Sreda, 08.03.2017 18:00 – Novi Sad
Delegat – Sportski radnik: STOJAKOVIĆ Branko
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Grujic nam nikad nije sudio kako treba, tako da nece ni sad.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Qr0nJa »

Za karte se informisite preko svojih prijatelja Vojvodinasa. Manite se foruma i teorija zavera jer nasa borba traje od 1914. a ne od petka. Svi na stadion igra Vojvodina :!:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ogi »

Joe wrote:Ja ne znam da li sam usamljen, ali mi se čini da sve ovo vrlo lako možemo preokrenuti u našu korist. Ćak mislim da smo odneli laganu pobedu iz cele priče.

1. Siguran sam da su se cigani potajno nadali odlaganju susreta.
2. Umesto da idu džabe na jug, plaćaju 800din za istok.
3. Možda su dobili ovaj put istok ali smo u jako dobroj situaciji da dokažemo da im je i jug dovoljan i da sledeći put budu smešteni tamo jer sam siguran da ih neće biti više od 1000, a ne 1500 sa svim vernim navijačima iz okolnih sela.
4. Bilo koje oštećenje invenatara na istoku takođe možemo da koristimo kao argument da sledeći put budu smešteni na jug.
5. Znamo svi da nije tako, ali zvanično smo postupili po nalogu policije, a ne crvenog blizanca, pa i ne vidim kako je to njihova pobeda u očima javnosti. Takođe, ne vidim što smo ispali smešni? Ispada da smo navodno brinuli o bezbednosti iako se slažem da bi bezbednost bila povećana da budu na jugu.

Kakvo crno bojkotovanje? Treba da dođemo u što većem broju, da ih oduvamo navijački.
Bojkot bi ustvari jedino bila njihova pobeda. Ne možemo ništa postići, a imaće domaći teren usred NS-a i lakši put do pobede.
Kada se osećaš poraženo ne treba da odustaneš nego treba još jače da se boriš. Time će konačna pobeda biti još veća.

A imamo i novu staru pesmu: "Koalicija cigani policiija!!". Nadam se da će da se ori u sredu.
Bravo Joe! Apsolutno se slazem.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by lesa »

https://m.facebook.com/NSrestoran.sat/p ... 89/?type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

evo ako nekom treba karta, neka kafana ih deli... ozbiljna distributivna mreža
...ti si nasa prva ljubav...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by playmaker »

lesa wrote:https://m.facebook.com/NSrestoran.sat/p ... 89/?type=3

evo ako nekom treba karta, neka kafana ih deli... ozbiljna distributivna mreža
Boze kako smo jadan klub postali... :frown:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Brick Liman »

lesa wrote:https://m.facebook.com/NSrestoran.sat/p ... 89/?type=3

evo ako nekom treba karta, neka kafana ih deli... ozbiljna distributivna mreža
Ovo je baš prestrašno :oops:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by stormer »

Ko je uspeo da dodje do karte za dzabe sad ce moci dobro da se omasti. Bice nikad vise tapkarosa ispred zapada...
Strasno kakvu su lakrdiju napravili :frown:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Gubljenje bodova koje nas uopšte od Evrope ne bi odvojilo...ali ne, uvek je lakše sagnuti se.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Rabba »

Sanjam da ću se "jednog četvrtka" probuditi sa osmehom na licu misleći:"Jebote, otkinuli smo ih za sve pare. Vratili smo se, borimo se za titulu, prvi smo... Jebote, jel moguće da ću ove godine konačno preskočiti tu prokletu ogradu, i radovati se na Karađorđu sa šampionima, po prvi put, možda i jedini, u životu." Činjenica je da jako dugo nismo bili ovoliko blizu mestu broj 1, na toliko malo do kraja sezone. Takođe, činjenica je da, iako je malo ostalo do kraja, u starom sistemu je ovo tek 18. kolo, kolo u kojem su po pravilu snovi još uvek živi. Ali, ipak, jebemmumater Vošo, daj da se ove sezone u ovaj jebeni četvrtak probudim barem sa ogromnim osmehom na licu i sa nadom koja će i dalje da tinja. Izgazite ih momci. Ako počnu igrarije, a po svoj prilici hoće, makar na osnovu onoga što se da zaključiti iz pripreme za utakmicu, nabodite glavom nekog njihovog. Koliko su bahati, svaki je to zaslužio. Nabodite i jebenog sudiju glavom, ako bude ispod žutog dresa nosio crveno-belo na zatvor. Vas 11 koji sutra istrčite, odbijte da učestvujete u dobro režiranoj predstavi. Pokažite im zube, pokažite im muda. Vaše predstave od ove sezone su vam garant za kartu u jednom pravcu ka inostranstvu, ka unosnim ugovorima, daleko od ovog mulja koji se sportom naziva. Uradite ovo zbog nas. Zbog bolesnih, koji su tu i kad je kiša i kad je bunar, i koji bi bili tu i da ste u betonu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by knudsen »

Da li sam ja to dobro razumeo ono što je rečeno na našoj konferenciji pred utakmicu, da će cigani biti i na istoku i na jugu? Dve tribine za gostujuće navijače?
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Bice ih koliko god ih dodje, koga boli kita za to...
Panduri ce ih smestiti makar nas izbacili sa stadiona. Stadion nije nas, fudbal se igra zbog njih i titule se racunaju samo njima.

A nas je posao da im sve to pokvarimo pobedom sutra!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by severozapad »

Dobro si razumeo, verovatno dobijaju i jug kod semafora.
Tuzniji je momenat bio onaj sa upadima novinara sa detelinare o tome da nije iz BG-a.
Zadnji put kad smo bili ovako blizu Vule se okliznuo na omladinskom stadionu i pukli smo 1-0 od OFK-e. Bili smo tada i blizi jer je to bilo na nekih, verujem 7 kola do kraja a crni su bili na 3 boda uz tekmu sa crvenima do kraja.
Ono vracanje busom sa stadiona JNA-a u totalnoj tisini je nesto sto dugo ostaje u coveku.
Isli smo tamo na +6 grobara i smanjili na +3 kada je bio direkt fajt.
Tad smo sami usrali ili se vec desilo nesto za sta nismo znali.
Rapisao sam se puno a ustvari samo hocu takvu dobru tisinu i u cetvrtak ujutru.
IGRAJ VOŠO!
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by CRD FCV »

Онај њихов гроф секереши је изјавио да ће дати оставку ако не победе сутра. Имамо прилику да им испратимо још једног тренера. Мало ли је.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ДушанСП »

CRD FCV wrote:Онај њихов гроф секереши је изјавио да ће дати оставку ако не победе сутра. Имамо прилику да им испратимо још једног тренера. Мало ли је.
Зна он добро да ће остати тренер мусавих још које време.Сутра ће бити лакрдије а не фудбала,у којој ће и Војводина на жалост поново да учествује.
Locked