25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Firmson89 »

Ја сам из неког разлога доста оптимистичан...не знам на основу чега, кад само погледам колико се прашине дигло око утакмице и колики је притисак набијен, све предиспозиције су ту да умешају прсте људи који не би требало да их умешају. Али нешто ми говори да ће инат прорадити у екипи сутра, да ће дати 120% себе и да ћемо их добити, и мало зачинити завршницу овог бедног изговора за лигу.
Надам се само да ћемо ми испратити ово како доликује и да никакав бојкот није већини на уму, већ да се појавимо у добром броју и створимо екипи што бољу атмосферу за игру.
Треба ипак и честитати Старој Дами рођендан како доликује! :cheers:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Хтео сам свашта да напишем сад, дрма ме еуфорија... Али бићу кратак- сутра сви на север или запад да навијамо и да их покидамо на свим пољима. Напред Војводина!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Ultra slanina »

Ne nadigravati se sa govnima, pustiti ih neka igraju i cepati kontre. Nemaju oni znanje a kad im daš loptu u kontri bi se pogubili.

Jedino je bitno pokazati tojaše. Ništa više. Makar 5 crvenih dobili koljite, grizite, kidajte, lomite.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Danilo »

Ako sve teorije stavimo sa strane, moje misljenje da cigani imaju kvalitetniji tim od nas i poziciono jaci ,narocito u u defanzivno veznom redu sto je trener i istakao.bojim se da tu budemo imali mnogo problema.vuksa ne moze pokriti taj deo, a vracanje ofanzivnih nazad prouzrokovace problem zavrsnice.nazalost meleg nije fizicki spreman.ne mozemo parirati donaldui bice zanimljivo videti nasu taktiku.
Ipak nadam se da cemo ih nekako rasrafiti, imali smo duzi odmor pa je to adut na nasoj strani
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Danilo ajd priznaj da namerno provociras ovde?
Oni bolji od nas? Jesi ti gledao neku nasu utakmicu?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Radoye »

Ultra slanina wrote:Jedino je bitno pokazati tojaše. Ništa više. Makar 5 crvenih dobili koljite, grizite, kidajte, lomite.
:!:

Samo muski, pa sta Bog da i sreca junacka!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by knudsen »

I ja bih se složio da su jači i igrački i u svakom drugom pogledu. Klub koji duguje desetine miliona, a dovodi koga god hoće i kad hoće. Da nema ograničenja broja stranaca, oni bi imali 20 stranaca u timu, stoka bahata. Te strance bi plaćali poreski obveznici, naravno.

Pogotovo su mnogo jači na vanfudbalskim poljima. Tu su mnogo jaki. Jednostavno, sutra igramo protiv države. Eto, dobili su i dve tribine, videćemo da li će do kraja policija odlučiti da im da i zapad?

Drugo, sam pomen imena i prezimena Danila Grujića izaziva u meni neku nelagodnu jezu. Kako li će nas samo pokrasti čokotski imbecil, šta li nam je ovoga puta pripremio?

I pored svega, naravno da možemo da dobijemo. Samo hrabro, drsko, čekaj kontre i puni boraniju. Mislim da bi Malbašić mogao dosta dece da im napravi, a vreme je i da se Paločević vrati u staru formu.

Oni su pred raspadom, zapali smo im u nezgodnom momentu. Beskrajno duhoviti Krmak im odlazi ako izduvaju ovo. Rasplačimo naciju sutra!
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ernesto »

Voja wrote:Neverovatno,ali kao nikada do sada kako se mec priblizava,sve vise razmisljam o porazu. To nikada do sada nisam dozivljavao pred utakmice sa blizancima :frown: Suvise je konfuzije na sve strane. Ili je mnogo ludih ili nisu cista posla....
Sa ciganskig foruma:
"Ova utakmica će biti hebeno teška za nas, hebeno. Oni u formi, dobro igraju, dobru ekipu imaju, kiša lije...
Mi bez forme, postave, kondicije, a sada i bez trenera...
Jedino da se uzdamo u tradiciju koja je ubedljivo na našoj strani."

Oni se plase nas!!!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1078
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Salvador »

lazarr wrote:...
Nemamo mi sutra mnogo toga da izgubimo... A možemo puno da dobijemo eventualnom pobedom. Osim što bi im se približili na dohvat ruke, veća pobeda bi bila u tome što bi im totalno razbili klub. Oterali bi im trenera i napravili totalni haos unutar kluba. Oni su i tako jedan prenaduvan balon koji samo čeka da ga neko probuši i uništi sve. Prljav veš bi isplivao na površinu i otvorile bi se ogromne afere. Siguran sam u takav scenario u vezi njihovog kluba. Nama bi pobeda dodatno ojačala ugled u očima normalnih ljudi kojima je jasno šta se u našem fudbalu dešava.
Sva ova ujdurma oko utakmice može dodatno da motiviše naše igrače jer je inat jedno od najjačih oružja, naročito u sportu.
Optimista sam ali pod jednim uslovom... Da našima ne bude naređeno da se sklone. Ako tako ne bude, sigurno ćemo ih dobiti.
Ne zaboravimo da i mi moramo preuzeti aktivnu ulogu i kao nikad podržimo momke.
Baš tako!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Brick Liman »

пуцаће лобање! wrote:i izvinite na latinici.
Ekipa koja se izvinjava za latinicu će sutra biti na istoku.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ДушанСП »

Да не бих коментарисао небулозе око писма,јер није данас време за то,одмах да кажем да је наш тренер на конференцији за штампу на неки начин унапред рекао ко ће да победи.Тражи се алиби за пораз, па човек почео причу о ванземаљцима са ,,маракане", а видим и неки на форуму су почели исту причу.Добар је и бод,променићемо тактику,јачи су физички,бла,бла,бла...а имају плавшића од 40 кила.Меси онда никад не би постао најбољи на свету.Партизан има јачи тим од њих,надиграли су их оба пута,а ми смо их добили у Београду (додуше тад нису били у форми) и одиграли егал у Новом Саду, па не видим никакав разлог за панику и страх од екипе која је лошија од њих.Искрено мислим кад би наши играчи одиграли са 100% својих могућности да би их добили два гола разлике,али очигледно да виша сила ради своје.Прво се као закрве због улазница,па се прозивају по медијима,да би нама залуђеницима замазали очи, а онда ,,бренд" истрчи на терен и спакује нам пар комада онако са 30% снаге.Дај боже да грешим,али за разлику од вас новосађани,ја живим у месту у којем се налази кућа фудбала.То је мало место,али се све чује.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Brick Liman wrote: Ekipa koja se izvinjava za latinicu će sutra biti na istoku.
Је ли? Е па биће и на северу. Одсад пишем само ћирилицом овде
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

ernesto wrote:
Voja wrote:Neverovatno,ali kao nikada do sada kako se mec priblizava,sve vise razmisljam o porazu. To nikada do sada nisam dozivljavao pred utakmice sa blizancima :frown: Suvise je konfuzije na sve strane. Ili je mnogo ludih ili nisu cista posla....
Sa ciganskig foruma:
"Ova utakmica će biti hebeno teška za nas, hebeno. Oni u formi, dobro igraju, dobru ekipu imaju, kiša lije...
Mi bez forme, postave, kondicije, a sada i bez trenera...
Jedino da se uzdamo u tradiciju koja je ubedljivo na našoj strani."

Oni se plase nas!!!!!
Ne plase se oni nikoga (sem evropskih meceva :mrgreen:) ovde dobijaju sve sta pozele. Inace kada kazem da razmisljam o porazu,uopste ne mislim da smo losiji tim,nego mislim na kompletnu sezonu i sve zvezdine kradje i otimacine,sva sklanjanja protivnika,izmedju ostalog i nase sklanjanje.... tako da.... ako bi usli napaljeno u mec recimo kao protiv Partizana,ako se ne varam 2010/2011 kada smo ih dobili 2:0 (djurovski penal i autogol) dali bi im 5 komada,ali nazalost boldovano se nikad nece desiti
Image
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Brick Liman »

naseljekolumbija wrote:
Brick Liman wrote: Ekipa koja se izvinjava za latinicu će sutra biti na istoku.
Је ли? Е па биће и на северу. Одсад пишем само ћирилицом овде
Mili moj, pišite kojim god hoćete pismom, možete i arapskim, samo nemojte da se izvinjavate za latinicu. Nismo na ciganskom forumu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Brick Liman wrote: Mili moj, pišite kojim god hoćete pismom, možete i arapskim, samo nemojte da se izvinjavate za latinicu. Nismo na ciganskom forumu.
Драги мој, ја се нисам ни извињавао. А не знам што се ти осећаш прозваним што се дечко извинио. И немој само да нас изједначаваш са тим дебилима. Довиђења
Locked