Liga Evrope: sezona 2017/18

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Stexman »

Djumi wrote:
Stexman wrote:Vest je tacna! A razlog? Zna li neko razlog?
Stexman stvarno postujem tvoje pisanje ali zar je moguće da neznas razlog !!!
Pa nisam uspeo da cujem razlog jos uvek... Sad sam saznao da je bilo nekog sukoba.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Djumi »

Stexman wrote:
Djumi wrote:
Stexman wrote:Vest je tacna! A razlog? Zna li neko razlog?
Stexman stvarno postujem tvoje pisanje ali zar je moguće da neznas razlog !!!
Pa nisam uspeo da cujem razlog jos uvek... Sad sam saznao da je bilo nekog sukoba.
Sad ce Breme verovatno da bude trener :beg: :beg: :beg: :beg: :beg: :beg:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Борчевац
Posts: 134
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Борчевац »

Честитам вам на побједи браћо :cheers:
Код вас видим све по старом опет тренер напоље,човјек неће да игра како управа свира,јадно и жалосно.
User avatar
Sasa1969
Posts: 624
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Sasa1969 »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 29-06-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo Dnevnik objavio
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by churguzijanac »

Los je ovaj Kovacevic, nikako mu nije mesto u prvih 11.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Rabba »

Posle ove situacije sa Batakom, zaista je suvisno bilo sta dodatno reci na temu FK Vojvodina... Bravo za sve. Nadam se da ce onaj ko ode poslednji da ugasi svetlo... I naravno, nadam se instant ispadanju iz Evrope, kao i odlasku svih koji iole vrede.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Junior »

Odakle vama ljudi snage da i dalje pratite sve ovo i da i dalje dolazite na stadion? Ozbiljno pitam, bez ikakve loše namere, zanima me.

Kako vam nije muka kad kročite na stadion? Meni se od same pomisli na klub koji volim povraća, i to već dosta dugo...

Ovo sve me je zanimalo i pre nego što sam saznao da nemamo trenera, da ne bude da je sad ovo okidač za moja pitanja :mrgreen:
milancl
Posts: 475
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by milancl »

Da krenem od nefudbalskih stvari. Čekam burazera i druga da kupe kartu, pošto nama jelte važi prošlogodišnja sezonska, kad tamo kod blagajne, 4 (četiri) vrlo ružne njuške tapkaju karte. Verovatno po redovnoj ceni, odvratna situacija, otprilike kao u najlošijem "luna parku".
O upravi i dešavanjima u klubu neću, sve je rečeno, bruka i sramota...
I još jedna sramota: u toaletu ispod zapadne tribine nema svetla, mrkli mrak...

Što se fudbala tiče, želim Rockovu i Filipu da pod hitno beže iz ovakve Vojvodine. Pohvalio bih Burekovića, i za prvo poluvreme Subotića, dečko me je više nego prijatno iznenadio. Ako nastavi ovako, za tri klase je bolji od S. Babića.

Planić jednostavno ne može da zakrpi sve što Kovačević može da kiksa, i samim tim se i njemu uvuče nesigurnost. Trebao je ostati Maslać i igrati u paru sa Planićem. A Jovančić više nije onaj isti Jovančić pre povrede. Vukasović borben, dosta pretrčao, ali od njega nema kreacije. Možemo mi voleti Lakićevića i njegovo otpozdravljanje publici, svaka mu čast kao čoveku i na trudu, ali on je limitiran igrač.

Kad je Bubalo krenuo u kontru, delovao mi je sporo kao rekreativac, a onaj Mihajlović mi jako neozbiljno deluje. Sigurno imamo bolje omladince. Puna podrška malom Mesaroviću.

U revanšu moramo igrati da damo gol, inače ispadamo.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Stexman »

milancl wrote: I još jedna sramota: u toaletu ispod zapadne tribine nema svetla, mrkli mrak...
U mraku je manja sramota ;)
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by stormer »

Posle ovog hohštaplera neće ostati ni kamen na kamenu...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by johnny »

Kako to da je Mihajlović na slobodi?
Kako to da je takav lik u "našem" Klubu? Ima li struka imalo mozga i obraza kad takve likove angažuje?
Djumi- pravopis???
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by gospodinFKV »

Gol primili na nepripremljenost. Desava se, samo se ne vidi inace, jer prva kola uglavnom igramo protiv sklj ekipa.

Kao sto neko rece - ovi su nivo vozdovca.

Nego, dokle ce ovaj veternicki sljam da vedri i oblaci?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Radoye »

N13 wrote:U revanšu moramo da ih napadnemo. Budemo li branili rezultat, ispadamo.
To. Jedino sto nas spasava ispadanja je da damo prvi gol. Onda ce ovi morati da se otvore i napadaju k'o mutavi a mi tu mozemo traziti sansu preko kontre i preskakanjem sredine. Jer ako se budemo branili otpocetka - primicemo taj jedan i onda necemo biti u stanju nista da napravimo.
Minja wrote:Споља клуб делује као озбиљно уздрмана структура, и овај резултат данас чак може да се сврста у категорију научне фантастике. Браво за Рашу Батака. Ово данас је његова победа. Све најбоље у животу и даљој каријери.
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Neizlecivi »

Minja wrote:Споља клуб делује као озбиљно уздрмана структура, и овај резултат данас чак може да се сврста у категорију научне фантастике. Браво за Рашу Батака. Ово данас је његова победа. Све најбоље у животу и даљој каријери.
Bas tako. Igra je bila sasvim dobra, osim povlacenja u drugom delu i gubljena cvrstine.
Ono sto se vidi iz aviona je da ga mi samo tako pusimo, jer smo dozvolili da neko iz nekog razloga i verujem koristi dovede ovog pavijana na celo kluba. Coveka koji je ukrao 750 hiljada iz kluba i koji je dosao na celo kluba i samim tim na mesto tuzioca i mesto tuzenog u slcuaju te kradje. Naravno od tuzbe od tada nista, pare su ostale njemu. Ovo sto on radi u poslednjih nekoliko dana su nove granice kluba, naravno one donje... Samo cutite, samo pustajte da radi kako hoce.
Kako bese? Mi smo FKV...? :roll:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by :) »

A ko cuti? Sve sami ,,nasi" sto ih branite na forumu. Pa pogledajte na sajtu spisak predatavnika kluba u raznim sektorima. Neko kaze Toma bio na mnogo gostovanja pa mu se moze. Postovanje. Onda onaj drugi sto mu glodari pevaju sto se trazilo da vodi navijanje kad smo bili kao razjedinjeni. Sve sam sljam do sljama sto dozvljava ovo jer nista u zivotu drugo nisu uradili pa bilo sta da kapne dobro je. Dundjerski... Pa cuvena izjava Mandova na jednoj od sednica za Batu gde kaze, parafraziracu al skoro u rec, vidite ovo su nam vestacki zubi pa valjda zasluzujemo da se nadjemo u upravi. Samo korist. Stoko jedna nesposobna. Odraz drzave i mentaliteta. A gledali smo vas ko bogove od istoka preko malog juga do severa. Kvalitet je na Zapadu al niti mogu niti hoce da se umesaju. Laku noc.
Locked