Liga Evrope: sezona 2017/18

Locked
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Karlsson »

Ostaviš čoveka bez pola tima, dovedeš sumnjive zamene i igrače van forme i očekuješ odmah velike rezultate. I pored toga Batak je ostvario pobedu, a šta bi bilo tek da nije?

Da se razumemo ne smatram ja Bataka nekim izuzetnim stručnjakom, ali ovo mentalno iživljavanje Vukovića nad svima nama je pravi terorizam. A nisu nam valjali Zbiljić i Gajić.

I ne sviđa mi se što se i kod navijača stvara atmosfera kao da sigurno ispadamo. Imam osećaj kao da bi 0:0 bolje bilo prihvaćeno. 2:1 nije idealan, ali je pozitivan rezultat.

Prošle godine protiv Dinama smo kući imali negativan rezultat, pa smo prošli dalje.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Душан »

Danilo wrote:Slabo, slabo....rekao sam da su oni prosecna ekipa iz nase superlige kao sto i jesu, kao sto sam rekao da smo i mi na istom tom proseku.
Niko po meni ne zasluzuje neku prelaznu ocenu, osim Malbase ali ni on kao ni meleg,paloc nevaljaju

Zvezda i Partizan su po igrackom kadru miljama iznad nas

Terati ivog Vukovica prema ljudima se ponasa kao da su njegovi robovi,dokle
Цигани су трагикомични као и ми, партизан ће се прошетати лигом са оваквим противницима које има, не требају му појачања уопште.А ко да отера Вуковића, ови што му аплаудирају?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Voja »

Ovde samo nedostaje da Andjus bude navijac Vose i da cirkus bude kompletan!!!
Image
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by nomad »

Voja wrote:Ovde samo nedostaje da Andjus bude navijac Vose i da cirkus bude kompletan!!!
Pazi dobro šta želiš, možda ti se ostvari. :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Turija »

Zasto uvek u vaznim utakmicama stanemo na 2:0?
1. Naredjenje odgore?
2.Samopouzdanje ili samozadovoljenje ?
3. Fizicka nespremnost?
U revansu imamo 2 karte na koje mozemo da odigramo:
pridosli strani igraci u ekipi i novi trener, posto novu upravu sigurno necemo dobiti.
Trujic out- Bempah in.
Kovacevic out - Brazilac in, kakav god da je, ne verujem da moze bit slabiji.
Podrska Burekovicu. Dobili smo beka u napadu koji zna da igra fudbal i ima strahovito dobru levu nogu, za razliku od Antica, koji je samo defanzivac, neupotrebljiv u napadu.
Moramo u revansu imati dobar i brz napad, bez mnogo ,,masenja,,
Jovanca pre povrede i posle povrede, dva razlicita igraca. Sasvim razumljivo.
Hajde neka Mesarevic bude taj iz podmlatka od kojeg cemo ozbiljno praviti igraca. Sinoc je prosao vatreno krstenje i mislim da ce mu to puno znaciti i da ce biti bolji tamo za to iskustvo.
U pravu je Djumi, moramo se ozbiljno opredeliti i proceniti koji su to mladi igraci buducnost Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Voja »

Prvo poluvreme solidno,iznenadila me kolicina trcanja i agresivnosti,cinilo mi se da cak i Trujic nekako logicnije,bolje i smislenije trci.Drugo poluvreme,vec vidjena stvar (na terenu),smena trenera vec vidjena stvar (van terena).To smo mi,to je danasnja VOJVODINA!!!
Image
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Karlsson »

Ne bi me iznenadilo na kraju krajeva da Vuković i proda meč. Na kraju krajeva zbog novca je ušao u Klub.

A posle ranog ispadanja iz Evrope biće mu još lakše da se otarasi i ostalih igrača koji nešto vrede.
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Turija »

Voja wrote:Ovde samo nedostaje da Andjus bude navijac Vose i da cirkus bude kompletan!!!
I Limeni za trenera.
To bi bila prava predstava za navijace i medije. Setim se odmah onog starog aforizma: ko rano poludii, ceo zivot mu prodje u veselju. Na ,,dobrom,, smo putu ka tome, ako se ne dozovemo pameti - hitno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Ne pamtim kad je iko ovako bio van kontrole.

Covek radi apsolutno sta hoce, do te mere da se predsednik skoro i ne pojavljuje u medijima, koji takodje bez problema govore za vukovica da je prvi covek kluba, iako to tehnicki nije. Ne trudi se cak ni da ostane u senci.
Karlsson wrote:Ne bi me iznenadilo na kraju krajeva da Vuković i proda meč. Na kraju krajeva zbog novca je ušao u Klub.

A posle ranog ispadanja iz Evrope biće mu još lakše da se otarasi i ostalih igrača koji nešto vrede.
Sasvim moguce. Mozda je Batak zato i otisao, a mozda je i dobio otkaz da bi ekipa bila uzdrmana time i da se u tome nadje alibi za eventualno ispadanje. Prilicno naivno primljen pogodak i amaterske greske u odbrani u drugom poluvremenu ne cine mnogo da demantuju ovo. Znajuci s kim imamo posla, to je i meni bila prva pomisao cim smo primili gol.

Boze, kakvo su ovi cudoviste doveli u klub. Sta je dublje - ljubav prema klubu ili dzep?
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Brick Liman »

najo wrote:Pa kupi pretplatnu kartu.dodji na sever rodjo..
Nikad više rodjo...
kao i još nekoliko stotina ljudi...
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Danilo »

Nikako se ne slazem da je Burekovic bolji od Antica, ama bas nikako.
Antic je klasa za njega ,al cestitke Burekovicu ma korektnoj igri
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by Turija »

Burekovic izradio 3 gol sanse. Dve iz akcije i trecu iz kornera za Planica. Malo li je za prvi nastup?
Nije Batak tek tako trazio da ga vrate u Vosu.
Kada je Antic dodao dobru loptu saigracu?To je jedan od vaznih razloga zasto smo imali dobar start na utakmici, vezali par lepih akcija i stvorili sanse.
Dosta sam zadovoljan i sa Suboticem u prvom poluvremenu. Imali smo igru u rukama, sto davno nije bilo, kao i agresivnost. A posle stali. Zasto?
Bubalo i Mihajlovic izgledom i igrom rekreativci.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Bubalo i Mihajlovic izgledom i igrom rekreativci.
Ova starleta mala je jos i trcala, videla se zelja. Bubalo deluje kao onaj gari na fudbalu sto nije hteo da dodje, ali vam falio deseti, pa ga dovukao drugar eto tako.

Sto se tice Burekovica i Antica - za nekog ko je neuigran s ovom ekipom, pokazao je bolji nastup od Antica u nekim mecevima. Tanak je u defanzivi, ali nije strasno.

Takodje, sta jos dodaje sumnju na ceo mec, pored promasenih lopti u sesnaestercu ( :!: :!: :!: ) jedan detalj - izgaraju prvo poluvreme, trce kao nezdravi, a do primljenog gola u drugom stoje i gledaju njih trojica kako igrac mrljavi loptu po boku i niko ga da iznese u aut.

S obzirom da smradinama u upravi nista ne verujem, jer su dokazani krimosi i mufljuzi, nekako se sve vise vodim mislju da preskocim gledanje utakmice u Slovackoj.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote:Burekovic izradio 3 gol sanse. Dve iz akcije i trecu iz kornera za Planica. Malo li je za prvi nastup?
Nije Batak tek tako trazio da ga vrate u Vosu.
Kada je Antic dodao dobru loptu saigracu?To je jedan od vaznih razloga zasto smo imali dobar start na utakmici, vezali par lepih akcija i stvorili sanse.
Dosta sam zadovoljan i sa Suboticem u prvom poluvremenu. Imali smo igru u rukama, sto davno nije bilo, kao i agresivnost. A posle stali. Zasto?
Bubalo i Mihajlovic izgledom i igrom rekreativci.
Mislim da fizicka sprema nije razlog, vec da su igraci na poluvremenu znali, ono sto smo mi saznali sinoc. Mislim(nemam nikakve informacije) da rezultat ko rezultat nije razlog otkaza, vec ne forsiranje odredjenih igraca od pocetka(citaj pod rekreativci).
Ono sto mi se jako svidelo sinoc u prvom poluvremenu jeste brza tranzicija iz odbrane u napad, KLASA Filipa Malbasica i MOC Emila Rockova.
Sve najbolje Batak u daljoj karijeri i nadam se ponovnom susretu u normalnim uslovima.
Viskol napolje.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok 2:1 (2:0)

Post by playmaker »

Turija wrote:Burekovic izradio 3 gol sanse. Dve iz akcije i trecu iz kornera za Planica. Malo li je za prvi nastup?
Nije Batak tek tako trazio da ga vrate u Vosu.
Kada je Antic dodao dobru loptu saigracu?To je jedan od vaznih razloga zasto smo imali dobar start na utakmici, vezali par lepih akcija i stvorili sanse.
Dosta sam zadovoljan i sa Suboticem u prvom poluvremenu. Imali smo igru u rukama, sto davno nije bilo, kao i agresivnost. A posle stali. Zasto?
Bubalo i Mihajlovic izgledom i igrom rekreativci.
Tacno tako, ja ne znam sta vi vidite u Anticu, momak nije 2 upotrebljiva centarsuta napravio za celo vreme koliko je u Vojvodini. :idea:
Locked