Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Vojvodina" onclick="window.open(this.href);return false;
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

https://www.transfermarkt.com/fk-vojvod ... verein/448" onclick="window.open(this.href);return false;

Овај списак би требао бити најприближнији тачном. С тим да Михајловић на сву нашу радост, није више члан Војводине.
Дакле, отишли су: Радовановић, јованчић, Путинчанин, Лакићевић, Аврамовски, Вукасовић, Михајловић, Калезић и Гајић. Што је заправо добра ствар јер верујем ко год да дође не може бити гори од Михајловића и Аврамовског, па макар то био и матори Фофана. Верујем у Веселиновића и мислим да ће наместити ту екипу да функционише како ваља. Волео бих да видим у игри и Цебару, мислим да до сад није добио поштену шансу, а већ дуго је у клубу.
Видећемо какве су новајлије, ваљда ће макар један да буде погодак, можда овај мали циган Милојевић :mafia:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Radoje, na wikipediji je trenutni spisak igrača Vojvodine, po dostupnim informacijama. Što se tiče spiska na sajtu, za sad ti je višak Kalezić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Gajic tehnicki nije ni dosao. :cheers:

Sto se ekipe tice, nekako me sve podseca na onu 2010/11 sezonu, kad nismo igrali Evropu i sve je bilo letargicno, doveli africkog napadaca sa mrsavim ucinkom u superligi, trenera u izgradnji,...
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Најновија информација гласи да данас или сутра из словачке екипе Подбрезова стиже штопер Лазар Ђорђевић (27), који би требао да потпише уговор с црвено-белима. Рођени Врањанац није наступао у Суперлиги Србије, већ је 2012. године из београдског Палилулца отишао најпре у македонски Силекс из Кратова, а потом у словачке Кошице. То се дешавало 2015. године, да би сезону касније обукао дрес екипе Подбрезова, за коју је уписао 69 наступа и постигао три гола.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fud ... 04-07-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Novo pojačanje po dnevniku bi trebalo da nam postane Lazar Đorđević. Meni su fascinantni naši novinari. Verovatno je neko rekao "e, pregovara se sa jednim srpskim štoperom/defanzivcem iz Slovačke" i svi su odmah zaključili da je u pitanju Rundić.

27 godina, levi bek ili levi štoper. Ne znam šta bih rekao. Visi mesto Devetaku zbog ovoga. Ali ajde.

EDIT: Brži si Karlsone :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ko zna, možda dođe i Rundić. Ili je previše odugovlačio pa su naši odustali.

On bi bio pravo pojačanje. Za Đorđevića prvi put čujem, ali vidim mu na Instagramu da je nekoliko puta bio u timu kola.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Ko zna, možda dođe i Rundić.
Spreman sam da ti ponudim pare da garantujem da je ovo:
Rabba wrote:"e, pregovara se sa jednim srpskim štoperom/defanzivcem iz Slovačke" i svi su odmah zaključili da je u pitanju Rundić.
Imamo novi odlazak, Marko Vukasović je potpisao za Đer.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne znam. Dnevnik je rekao da je informacija iz dobro obaveštenih izvora, a Dnevnik nikada nije grešio za nas.

Barem ja ne znam za primer.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stefke, i meni nije jasno zasto se ima tako malo poverenja u Cebaru?
Meni on izgleda sasvim ok krilo, pa cak moze biti i bek.
To malo minuta sto sam ga video, ostavio je vrlo dobar utisak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Dafanzivni vezista Rada Njegoš Petrović (18) potvrdio za Butasport da se već duže vreme priča oko njegovog dolaska u Vošu.

Sa druge strane ima ugovor do juna 2020. ne znam koliko je izvodljivo to, protekle sezone je odigrao 36 utakmica...
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Stigao levi bek Lazar Djordjevic.

Image
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ovo verovatno znaci da je Antic pred odlaskom iskreno mislio da je taj njegov klub bio zadnja dva tri mesta u Slovackoj kad ono oni bili 5 i da im nisu oduzeli bodove igrali bi kvalifikacije za le decko je bio standardan tamo ko zna mozda je i bolji od Antica ali opet nekako sporo dovodimo igrace i dalje nam fali bar jedan stoper i jedan zadnji vezni i do hitno
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Fali nam špic? Upravo reaguj i potpisuj! :deal:

https://www.transfermarkt.com/fernando- ... ieler/7767" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ko je Lazar Djordjevic, jel znamo nista vise?
Post Reply