Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

021 wrote:Nažalost, situacija je potpuno beznadežna. FK Vojvodina je pod okupacijom – većini je (valjda) ovo jasno, a opet, potpuno smo nemoćni da išta promenimo, pa radije biramo da mudrujemo oko taktike i trenera, biramo igrača sezone, pretvarajući se da je ovo normalan fudbalski klub, a zapravo je sve osim toga...
Ako i to malo prestanemo da mudrujemo, onda smo i mi poslednji potpisali kapitulaciju... Ništa nova Vojvodina ne bi postigla, jer nije problem u Vojvodini, problem je u sistemu... Mi smo samo kolateralna logična posledica tog i takvog sistema... Lično, ne bih voleo da klub nestane, jer novi klub ne bi bio ovaj. Kao što nisam navijao ni pratio frankenštajna u košarci, tako ne bih mogao da se poistovetim sa nekom novom Vojvodinom. A izbor između isključenja aparata i neke utopijske nade da će jednog dana trulež izgoreti i da će iz pepela nići ipak nešto zdravo za mene nije težak... Teške su posledice tog izbora.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Pa mislim da izbora izmedju iskljucenja aparata i te utopijske nade zapravo nema. Jer jednom kad se aparati iskljuce, to je to. Ode 100+ godina istorije. Bilo kakvo kasnije ozivljavanje kroz nekakve fuzije bi bilo osporavano.

Dok se taj sistem ne promeni, nema nikakvog smisla ocekivati mnogo bolje stanje. Valja igrati super ligu, tuci se sa ostalim muvama podrepnim za eventualno trece ili cetvrto mesto. Sacuvati zivce, ne ocekivati logicne poteze, gledati EPL...
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Hajde iskreno da postavimo jedno pitanje:
Ko jos oseca nekakvu pozitivnu emociju prema ovakvoj FK Vojvodini ili kad udje na Stadion?
Sto je napisao 021, ciji je ovo klub i cemu on sluzi?
Kada i ponekad dodjem na Stadion, ne osecam nista, kao da sam nedeljom dosao na Najlon pijacu. Mozda nesto upotrebljivo vidim medju tom bofl robom, ne osecam nikakav zar, nikakvu nadu, samo veliku rezignaciju i podsmeh nasih protivnika. Osecam samo stid.
Ako cemo u brojkama, pogledajte na sve 4 tribine i pogledajte koliko je nekad bilo ljudi na ovom forumu.
Koliko ih danas ima i koliko ih pise, a koliko je vidjenih ljudi to prestalo.
Uvek mi je drago kad se javi nekad neko od njih iz 2005 ili iz 2001, pionira ovog foruma, kao sad sto se javio 021.
Radikalne promene se moraju hitno izvrsiti ili ce FKV nestatii, hteli mi to ili ne. Doci ce prirodnim tokom, jer je ocit trend ka tom kraju.
Uopste nije stvar u smeni Veselinovica i sa njim i bez njega nista se nece promeniti. Dao je prosli put nadu navijacima, kada je rekao ne, isto smo to ocekivali i od Stolice i zato su obojica bili prihvaceni od navijaca, kao vesnici promena. Medjutim, nada se brzo istopila.
Neka ostane Veselinovic i sa njim i bez njega bice isto, kako napisa 021. Ali kome treba takva Vojvodina?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

021 wrote:Promena trenera ne bi donela ništa, a njegov ostanak takođe neće doneti ništa, jer od igrača koje Veselinović trenutno forsira (ako se on uopšte pita) dobar tim ni u ludilu ne može da se napravi. Da, rezultati će doći – bićemo osmi (u najboljem slučaju), upravo tamo gde neprijatelji Vojvodine žele da ona bude – klinički mrtva, na aparatima, održavana taman toliko da ne ispadne iz lige, a opet suviše slabašna da se ikome ozbiljnije suprotstavi. Prosto je neverovatno sa kolikom se doslednošću sprovodi negativna selekcija igrača i uništavanje svega vojvodinaškog u ekipi (a bogami i van ekipe). S obzirom na trenutne okolnosti, jednostavno, besmisleno je raspravljati o timu, kada se zna da uzrok svih problema leži u načinu na koji se vodi ovaj klub i ljudima koji ga vode. ČIJI JE OVO KLUB? ČEMU I KOME ON UOPŠTE SLUŽI?

Nažalost, situacija je potpuno beznadežna. FK Vojvodina je pod okupacijom – većini je (valjda) ovo jasno, a opet, potpuno smo nemoćni da išta promenimo, pa radije biramo da mudrujemo oko taktike i trenera, biramo igrača sezone, pretvarajući se da je ovo normalan fudbalski klub, a zapravo je sve osim toga... Nadam se da će se klub što pre ugasiti i time prekratiti svoje i muke svih nas. Nakon toga, možemo osnovati novu Vošu i krenuti ispočetka – ako uopšte bude imao ko da je osnuje.

:lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Nadam se da oko ostanka ili odlaska Veselinovica nema dileme,odnosno da ostaje?!Promena bi znacila novi haos, a i ovaj je prilicno tesko resiv na brzinu.Ubedjen sam da bas sa ovim igracima i uz dodatno uigravanje doci do rezultata i medju 3-4 ekipe,realno osim na njivi u Sapcu ,na svim utakmicama smo bili bolji i zasluzili po igri pobede,golova nije bilo dovoljno a to je ipak merilo.Prigovara mu se da forsira nekakve svoje igrace,zna li neko to sigurno ili kao za svakog trenera koji nema rezultat vazi ista prica.Ko to ne igra a zasluzuje,mozda Zlicic?Procitajte danasnji(utorak)Dnevnik i Zlicicev mini intervju,on sa 60 utakmica u proseku oko 35 min.nije osim gola Radniku nista ali bas nista uradio na preostalih 59,a zbog neigranja kako kaze propao mu angazman u Tursku,ocigledno je citao Butu,plafon gde moze da igra i da mozda bude medju 11 je Becej,sve preko toga je premija!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Borkovicu, mnogo potcenjujes Zlicica, kao sto se potcenjivao Pavkov, recimo.
Ja sam na Forumu pisao o Pavkovu, kao sad o Gajicu. Mnogo ljudi se nije slagalo sa mnom i podcenjivalo Begecana. Isto u startu i Jovancica. Da ne nabrajam jos.
Uvek sam bio protiv igre Antica, a on dosao do trake. Antic ne moze da igra u ozbiljnoj ekipi. Moze samo u ekipi koja bunkerise i ne napada.
Ali dobro, znamo sta je Vojvodina danas, pa sve to prolazi. A onda pricamo kako nemamo srece sa rezultatima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rivelinjo »

Minja wrote: Nicija svojina je najvece zlo koje se dogodilo ovoj zemlji. Sve sto se ovde dogadja direktno je posledica toga. Sada imamo samo dve opcije. Jedna je da sve ostane ovako kako jeste, i da klub bude ovakav kakav jeste, pa dokle traje, traje, a druga je da se klub privatizuje, ali nema promasaja, od ljudi za koje mislimo da su najveci grobari naseg kluba. To je sigurica.

Nema dobrog resenja. Nece ga ni biti.
Nema to veze sa svojinom, nego sa ljudima - ova mafija bi i od privatnog kluba napravila najgore i najružnije moguće. Najverovatnije zatvaranjem i prodajom objekata za izgradnju trgovinskih centara. "Ničija svojina" je celu zemlju podigla iz (praktično feudalne) bede i pepela nakon rata. Privatna svojina uništava ovu zemlju, otkad je cela privatizovana - vlasništvo mafije.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=YesRqZjyph4[/video]
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Borkoviću,

molim te prenesi upravi da navijači hoće svoju Vojvodinu natrag!
Ovaj izbor igrača nema nikakve veze sa našim identitetom i tradicijom. Makar da se pravi rotacija, kako ponavlja Turija pa i da kažemo nešto, ali trener i uprava izgleda namerno rasteruju igrače iz naše škole, a time rasteruju i novac od transfera, navijače sa tribina i velike sponzore.
Lalatović, Stolica i Veselinović imaju ovu istu crtu, zato ih niko ne angažuje na duže staze, jer se ne isplate.

Ovakvo stanje se verovatno isplati samo nekolicini sebičnjaka koje ti i ostali botovi ovde zastupate. Zapravo, niste vi botovi, već ste to vi lično, zato ti se ovako i obraćam. Sramota!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9762
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote:Borkovicu, mnogo potcenjujes Zlicica, kao sto se potcenjivao Pavkov, recimo.
Oba su ispodprosecni igraci!!!! Mozda jedino ako uspeju da se prodaju u ekipu koja ce da radi za njih,znaci da trci za Zlicica i da ima 30 centarsuteva u toku meca za Pavkova,jedino tako mogu da uspeju. Iskreno,meni je zao sto ovo pisem,jer Zli ima sarm fudbalera,a Pavkov sve moguce predispozicije za centarfora,i zaista mi je zao sto to ne znaju da iskoriste
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Voja wrote:
Turija wrote:Borkovicu, mnogo potcenjujes Zlicica, kao sto se potcenjivao Pavkov, recimo.
Oba su ispodprosecni igraci!!! Mozda jedino ako uspeju da se prodaju u ekipu koja ce da radi za njih,znaci da trci za Zlicica i da ima 30 centarsuteva u toku meca za Pavkova,jedino tako mogu da uspeju. Iskreno,meni je zao sto ovo pisem,jer Zli ima sarm fudbalera,a Pavkov sve moguce predispozicije za centarfora,i zaista mi je zao sto to ne znaju da iskoriste
Nijedan ni drugi nisu ispod prosecni igraci.

Pavkov je strahovit promasaj struke u Vojvodini, koja sve vise tone.I struka i sama Vojvodina.
Zlicicev najveci problem je ocigledno sto se niko od nadleznih nije ugradio u njegov transfer.

Ko se bavio profesionalno sportom mogao bi da predpostavi kroz koju torturu je Zlicic prosao, a ima velik potencijal.
Nazalost veoma je blizu da i on bude jos jedan promasaj struke i jos jedan uludo baceni talenat iz nase skole.

Ovi sto pisu protiv ovog momka, podrzavaju Arsica i Djurica(kriv za oba gola protiv Rada).
Nijedan ni drugi nisu uspeli da budu profesionalni igraci, niti ce to ikada biti.

Na ustrp ova dva se trenutno se gusi retki preostali talenat iz skole FK Vojvodina.

FK Vojvodina je do dolaska Lalatovica, kakva god da je bila uvek umela da prepozna dobrog fudbalera i izforsira ga.

Od ovog lika pocinje sunovrat te tradicije i jednog od preostalih integriteta FK Vojvodina.

Sa Lalatovicem pocinje guranje raznih cepanica u prvu postavu, setite se da je Trujic, pored Mery-ja i Pavkov-a godinu dana bio prvi centrfor.

Sada imamo slicnu situacju, gde Veselinovica pored Djordjevica i Graovca nema ni na klupi, kao ni Zlicica pored Arsica i Djurica.
Lazarevic je rezerva Antic, koji takodje nikada nece biti profesionalni fudbaler.
Gura se Mesarovic, koji je ocigledno menadzerski igrac, gura se Milojevic koji nije zreo ni za ovu ligu.

Sve ovo da nije tuzno bilo bi smesno.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Slazem se sa postom od gore ako ne u potpunosti onda u velikoj vecini.
Sto je najgore, vecini navijaca je i prodata ta prica kao ne sme rezultat da trpi zbog klinaca nasih u prvoj postavi.
Izvinte, a koji rezultat?
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Za pocetak,ovo oko bota,nasmejacu se i nista vise!Zlicica ne potcenjujem vec iznosim svoje misljenje,za koju godinu mozda se neko seti sta sam pisao,ako bude suprotno,sledi izvinjenje njemu i svima koji imaju drugacije misljenje od mog!Pavkov mi se nikada nije svidjao ali nikada nisam rekao da je drugoligaski igrac,ima potencijal ali i veliki problem,onaj koji je Kataji nekako i donekle savladao,onaj koji Meleg nece nikada,ne poredim njihove talente i mogucnosti jer u poredjenju sa njima Pavkov je treca liga narocito sa Katajiem!Zlicic nije sputavan naprotiv dobijao je sansu koju za zadnjih 30 godina nije dobio nijedan Vosin igrac a da pri tome NISTA nije pokazao,nikada me nije naljutio ili razocarao potpuno sam ravnodusan na njegovu igru,ulaske,izlaske,sedenje na klupi ili tribinam,za razliku od njega Mesarovic me naljuti svaku utakmicu i znam bice sjajan igrac uz drasticnu promenu prema igri i igracima pa i publici,ubedjen sam da ce to vrlo brzo shvatiti.Upravi moras sam da pises i ovoj i predhodnoj i onoj pre njih i jos...!Znam da od igraca iz nase skole koji su `oterani`samo su nekolicina nesto napravila odnosno imaju sansu za to ,koji su to igraci koji nisu dobili sansu i otisli pa postali znacajni igraci!Da ne zaboravim Gajica,od prve njegove seniorske utakmice vido sam da ima velike izglede da postane vrhunski igrac,njemu trebaju utakmice i to je najveci problem,da dobija minutazu koju je imao Zlicic vec bi bio standardan,to je po meni jedina greska Veselinovica sto se sastava tice,svi su izgledi da ce se to drasticno promenuti,nisam ovo cuo,vec predosecam!PRAVDA ZA BOTOVE! :P
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Gajic je totalno van rezona zanemaren, nit imamo drugog centarfora nit imamo novaca da ga dovedemo, nit imamo rezultate...Nista, ama bas nista zbog cega decko ne bi trebao da dobije sansu. Bice zajebano i protiv Backe i Proletera.Mi poljuljani, a oni napaljeni.Zalosno je, al ima da nas tresu ko staru sljivu.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Klub pre svega treba da pojaca omladinski pogon. Ne moze se na silu neko gurati u prvi tim samo zato sto dolazi iz naseg podmlatka. To nije fer pre svega prema treneru prvog tima. Kad omladinci budu zavrsavali sezonu medju prva 3 tima siguran sam da ce biti i jacih kandidata za A tim. Ako zelimo da klub vrati identitet, onda je omladinski pogon jedini put.
Zlicic je imao sansu, vise nego iko. Verovatno samo zato sto je nas. Da se neko sa strane toliko ubacivao u tim, a pored takvih igara, trenera bi najurili motkom.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply