Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

- Zimski prelazni rok je uvek atraktivniji od letnjeg. Zimi kupuje uglavnom onaj koji mora. Mi već planiramo, otprilike znamo bez koga bismo mogli da ostanemo i u skladu s tim uspostavili smo kontakte s određenim igračima. Neki nam trebaju da popune upražnjena mesta, a neki da pojačaju konkurenciju. Biće i dolazaka, ali ne žurimo. Vojvodina, zaista, nije u prilici da bilo koju odluku donosi preko kolena, a baš to smo godinama čekali – kaže Riđošić

Ocekujem da Brzic dovede neke igrace iz Perua (juzne amerike...)
Idealno bi bilo nekog na poziciji levog i desnog beka ili krila da dobijemo na probojnosti!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nekog probojnog,brzog...npr Roberta Karlosa :lol:
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Procitao sam u danasnjim V.Novostima da se Pantelic vraca u Novi Sad za 10ak dana iako je dobio ponudu da ostane jos u Kini.Najveci razlog je, kako pise, porodica.NJegov tim je trenutno drugoplasirani.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

mihailov wrote:Nekog probojnog,brzog...npr Roberta Karlosa :lol:
Da li je ovaj post trebao da bude izliv tvoje duhovitosti ili...!?


ZA JOVETIĆA PET MILIONA €!

Ratko Butorović, predsednik Vojvodine, najavljuje senzacionalni transfer
U skladu sa našim mogućnostima, ovog trenutka možemo da ponudimo
Partizanu toliko para. Zašto da ne,

reč je o fantastičnom igraču, ističe čelnik lala

Novi Sad – Uprkos izričitom negiranju čelnika Vojvodine da za to postoji makar i teoretska mogućnost, priča o odlasku Gojka Kačara u Partizan ili Crvenu zvezdu još nije stavljena ad akta, a dobro upućenim novosadskim fudbalskim krugovima je, poput munje, juče prostrujala još jedna, senzacionalnija: stara dama srpskog fudbala spremna je da kupi Stevana Jovetića!

- Zašto da ne, reč je o fantastičnom igraču, standardnom prvotimcu lidera na tabeli i reprezentativcu Crne Gore – ne okoliši predsednik Vojvodine Ratko Butorović. – Rado bismo ga videli u našim redovima.

Da to, ipak, nije malo pretenciozno, zna se da je cena mladog fudbalera veoma visoka, podsećamo prvog čoveka našeg najstarijeg superligaša.

- Mi, naravno, znamo i to, kao što znamo i kakve su naše mogućnosti. U skladu sa njima, spremni smo da za Jovetića, ovog trenutka, ponudimo pet miliona evra – i dalje je izričit Butorović.

Vojvodina je, da podsetimo, Zvezdi letos za Dušana Bastu nudila, i bila spremna da plati, milion i po evra, ali je uprava kluba iz Ljutice Bogdana procenila da to nije dovoljno. I ponuda za Jovetića je, podvlače u upravi lala, takođe ozbiljna. I dodaju da ko ne veruje, neka proba.

TOMISLAV KARADžIĆ

OD TOG POSLA

NEMA VAJDE!

Ponuda iz Novog Sada nije u Humskoj naišla na preterano veliki odjek.

- Svaka ponuda koja bude stigla u Partizan, za bilo kog našeg igrača, biće pažljivo razmotrena, ali, što se tiče Jovetića, uopšte nam nije u planu da ga sada prodajemo – kategoričan je predsednik crno-belih Tomislav Karadžić.

Da li je ovo kontra Vojvodine na interes Partizana za njenog najboljeg igrača Gojka Kačara?

- Nerealno je očekivati da Jovetić nastavi karijeru u Vojvodini, jer je među najboljim mladim fudbalerima Evrope. Jovetić iz Partizana treba da ode u jedan od najvećih klubova, ali tek kada za to dođe vreme – dodaje Karadžić.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

To za Roberta je bila cista sala.Sto se tice Jovetic,mislim da nam je svima jasno o cemu se tu radi...
Napred Voso!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Au kako ih bata rastura sa posalicama i salama. Iako je to vrlo nerealno,dobro je da ne ostajemo nemi na prozivke iz filijale carigrada.

:lol:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svaka cast Bati!Covek vuce sve ozbiljnije poteze,bas onako predsednicki.I svidja mi se i ono "ko ne veruje neka proba".Da sam na mestu Partizana,razmislio bih,videcemo sta ce biti od tog Reala ili Mancestera. :lol:
Mada,Jovetic ima dosta vetra u ledja,to jest jake igrace,menadzera,dva saveza i jos ponekog iza sebe.
Moje je licno misljenje da nama Jovetic uopste ne treba,pogotovo sto imamo dosta napadaca.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:Moje je licno misljenje da nama Jovetic uopste ne treba,pogotovo sto imamo dosta napadaca.
Pa naravno da nam ne treba, ali treba grobarima ;)

Ovo je znak da su prosla ona vremena kad su beogradski blizanci kupovali sve sko iole valja u zemlji samo zato da ti igraci ne bi zaigrali protiv njih. Ja bi bas voleo da im otkinemo nekog onako zvucnijeg, pa makar ga odmah poslali u Celarevo na pozajmicu :lol: cisto da im napravimo rupu u timu pa nek se misle.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Samo me zanima sta bi se desilo,kad bi recimo ovi iz Partizana rekli "Ok,prihvatamo ponudu!!!" Da li bi pukla bruka? :lol:
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Voja wrote:Samo me zanima sta bi se desilo,kad bi recimo ovi iz Partizana rekli "Ok,prihvatamo ponudu!!!" Da li bi pukla bruka? :lol:
Desilo bi se isto sto i u slucaju Nadja. Smislio bi se vec neki razlog...
UPRAVA NAPOLJE!!!
milan belic
Posts: 12
Joined: Tue Jul 03, 2007 6:16 pm

Post by milan belic »

Voja wrote:Samo me zanima sta bi se desilo,kad bi recimo ovi iz Partizana rekli "Ok,prihvatamo ponudu!!!" Da li bi pukla bruka? :lol:
Kada bi oni prihvatili ponudu onda bi imali neverovatan trio: KACAR-DESPOTOVIC-JOVETIC
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Nedavno je izjavljeno da ceo tim košta oko 11.000 evrićosa mesečno. Kako bi se ponašali osatli a sa njima i Kačar kada se odreši kesa od 5.000.000 e za Jovetića? Narušavanje atmosfere u timu + još jedan balkanski scenario na relaciji Partizan-Voša. Vi hvalite Kačara a mi ćemo Jovetića pa da im se podigne cena. Gađaju se parama kao da igramo svake godine ligu šampiona pa se zna u šta se ulaže tih pet miliona.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Moje misljenje je da je ovo dobar potez...Zeleli su da nas destabilizuju pisanjem o prelasku Kacara u "vecite", setite se prosle sezone o istom pisanju za Davida,Despota,Tadica...

Ovako je partizanima odgovoreno jos konkretnije, pored jasnog stava da od prelaska nasih igraca u dva bg kluba nece biti nista, plus zvanicna ponuda za njihovog najtrazenijeg igraca!

Kada bi prihvatili ponudu, mislim da ne bih pukla bruka posto bi se na njemu za jednu polusezonu veoma lepo zaradilo, ali koliko je nerealno da Kacar zaigra za njih, toliko je nerealno da Jovetic predje kod nas :wink:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Postavio bih jedno pitanje svima koji razmatraju mogući dolazak Jovetića u Vojvodinu. Da li je iko od vas naučio nešto na primeru Ramba Petkovića, Kralja, Nađa, Raškovića, Baste, Ćirkovića... i da ne nabrajam više? Iko od vas?
Post Reply