Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ćomi im ga ponovo sa oproštenjem zavukao :D http://www.novisadinfo.info/2018/12/sam ... swpbV7MpsA" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

:cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ivanicu, Legendo :lala:
Cini mi se da od legendarnih igraca FKV iz 50ih godina proslog veka, nismo imali igraca, eksplicitno i principijelno, posvecenijeg Vosi.
Comi :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Pod uslovom da je vest zaista tačna, zaslužuje duboko poštovanje svakog navijača FKV. Lepo je videti toliku principijelnost i doslednost u ovim vremenima u kojima je goli i prizemni interes mnogima osnovna i jedina vodilja.
Ukoliko se ovo potvrdi, Ćomi zaslužuje da mu iskažemo mnogo više zahvalnosti od od onog transparenta koji redovno ističu momci na zapadu. A jednog dana, nadam se da ćemo opet biti u prilici da istinskog majstora u fubalskom smislu i pravog čoveka u ljudskom pogledu, ponovo vidimo u našem dresu.
Doktore, respect i naklon do poda. Hvala ti što nam ulepšavaš i razvedravaš ove sumorne dane.
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Cane wrote:Pod uslovom da je vest zaista tačna, zaslužuje duboko poštovanje svakog navijača FKV. Lepo je videti toliku principijelnost i doslednost u ovim vremenima u kojima je goli i prizemni interes mnogima osnovna i jedina vodilja.
Ukoliko se ovo potvrdi, Ćomi zaslužuje da mu iskažemo mnogo više zahvalnosti od od onog transparenta koji redovno ističu momci na zapadu. A jednog dana, nadam se da ćemo opet biti u prilici da istinskog majstora u fubalskom smislu i pravog čoveka u ljudskom pogledu, ponovo vidimo u našem dresu.
Doktore, respect i naklon do poda. Hvala ti što nam ulepšavaš i razvedravaš ove sumorne dane.
Ja se nadam da ce jednog dana biti predsednik kluba, jer tu nam je oduvek falio iskreni slaninar!
Kup je nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3891
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Djisa wrote:
Cane wrote:Pod uslovom da je vest zaista tačna, zaslužuje duboko poštovanje svakog navijača FKV. Lepo je videti toliku principijelnost i doslednost u ovim vremenima u kojima je goli i prizemni interes mnogima osnovna i jedina vodilja.
Ukoliko se ovo potvrdi, Ćomi zaslužuje da mu iskažemo mnogo više zahvalnosti od od onog transparenta koji redovno ističu momci na zapadu. A jednog dana, nadam se da ćemo opet biti u prilici da istinskog majstora u fubalskom smislu i pravog čoveka u ljudskom pogledu, ponovo vidimo u našem dresu.
Doktore, respect i naklon do poda. Hvala ti što nam ulepšavaš i razvedravaš ove sumorne dane.
Ja se nadam da ce jednog dana biti predsednik kluba, jer tu nam je oduvek falio iskreni slaninar!
Fali takav i na svim ostalim pozicijama...
Io odio Belgrado
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Cane wrote: Ukoliko se ovo potvrdi, Ćomi zaslužuje da mu iskažemo mnogo više zahvalnosti od od onog transparenta koji redovno ističu momci na zapadu.
Kad god se pomene Ćomi, uvek se setim gesta momaka iz Enca, cenim polovina septembra 2015. god, kada su mu nakon neke utakmice doneli tortu na istočnu tribinu, on frajer došao, zahvalio se i uzeo tortu :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nove informacije o Bjedovu, koji je očigledno prva zvezda prelaznog roka kod nas. Očekuje se da će ipak usrećiti još jednu ekipu u SuperLigi. Sad je Voždovac glavni kandidat za njegov potpis.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Rabba wrote:Nove informacije o Bjedovu, koji je očigledno prva zvezda prelaznog roka kod nas. Očekuje se da će ipak usrećiti još jednu ekipu u SuperLigi. Sad je Voždovac glavni kandidat za njegov potpis.

Ako treba da se organizuje skupljanje novaca preko foruma, da dodamo malo Vozdovcu ako mu fali!
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

''Kupi majicu - podrzi odlazak Bjedova iz kluba'' :mrgreen:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post by Marcello »

Mislim da kod ovog "transfera" novac nije tačka pregovora. Pre će biti, lupiću: "Hej, niste nam vratili bodove prošle godine (3 za 3), sad morate da uzmete Bjedova!" Ili, neka slična kombinacija. Garant smo ga i mi tako dobili, po kazni.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote:Ivanicu, Legendo :lala:
Cini mi se da od legendarnih igraca FKV iz 50ih godina proslog veka, nismo imali igraca, eksplicitno i principijelno, posvecenijeg Vosi.
Comi :thankyou:
Potpisujem.U sustini je vrlo jednostavno ako imas karakter.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote:
Turija wrote:Ivanicu, Legendo :lala:
Cini mi se da od legendarnih igraca FKV iz 50ih godina proslog veka, nismo imali igraca, eksplicitno i principijelno, posvecenijeg Vosi.
Comi :thankyou:
Potpisujem.U sustini je vrlo jednostavno ako imas karakter.
Ako ostane dosledan,kad-tad dobice mnogo vise nego sto bi dobio odlaskom medj blizance.Pamte ljudi!!!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danas je Grkinić, sportski direktor Voždovca, odjavio Bjedova. Imamo prvog špica za proleće? :devil:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

https://www.fkvojvodina.rs/jelicic-i-vi ... e-ugovore/" onclick="window.open(this.href);return false;
evo nesto i lepo
Post Reply