Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Friend »

Nekada davno ovaj sajt je imao admine...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

severozapad wrote:Politika je ovde uzela maha na svim nivoima i ne moze se prosto odvojiti ni od cega. Ovo je retorika koja se spusta na ovaj nivo gde je trebalo da bude mesto gde cemo pricati o Vojvodini i sta sa njom.
Ovde se medjutim desava da se vodi neki dijalog popljuj sve redom osim onih koji ti odgovaraju iz najcesce nekog interesa pa se tako u isti koš bacaju oni koji se nikako ne bi smeli ubacivati ukoliko se vodi računa o interesima Vojvodine.
Mi stalno slušamo o navijačima i pumpadžiji ovde od grupe koja ukupno nema više od 100 postova, što me tera da se zapitam kada su se pojavili na ovom forumu i da li po njima problemi Vojvodine počinju i završavaju se sa navijačima i pumpadžijom.
Da se razumem, loše je što su se navijači toliko slizali sa upravom u jednom momentu a pumpadžija jeste neko ko se divljački poneo po naš klub u više navrata.
Motiv navijača u ovom slučaju dovodjenja njega verujem da nije bio samo iz interesa nekih ličnih nego i da se zaista spreči ona neka vrsta privatizacije kluba u ovom momentu kada se zna šta bi bilo sa klubom da ga uzme ekipa graditelja i političara.
Da se vratim samo na Djumija i ne stavljanje u navodnike priče gde bi zapravo pouka trebala da bude suština a ne prenosilac ili autor.
Da li bi se ljudi koji su time ostali uvredjeni bolje osetili da je tu potpisan Bik koji sedi ili Crveni oblak?
Mislim da ne, ovde se išlo na atak na lik i delo našeg bivšeg trenera a ne na suštinu onoga što je preneo.

Na strani Vojvodine i onih koji je vole.
Потпис!!!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Nista licno prema Djuricicu, o kome sam kao coveku cuo sve najbolje, kao treneru prvog tima po mom ukusu ni u 50 mogucih trenera! Sto se tice uprave, niti koga poznajem niti koga branim, bilo je mnoooogo boljih, ali i gorih doduse ne bas puno. Politika je sastavni deo sporta, nazalost, nje ima i u gotovo svim Evropskim ligama, kod nas je to najdrasticnije, narocito poslednjih 6-7godina.Sto se tice veterana oni nekima sluze po potrebi za razracunavanje, po meni potpuno su u pravu, navijaci koji su doveli Vukovica imaju pravo da nista i nikoga ne kritikuju. Da zavrsim sa trenero, ako je Kosan novi trener onda je sto se mene tice dobrodosao i srecno!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Косановић остаје на кормилу Напретка - потврдио је спортски директор Крушевљана Бојан Филиповић.prenose Vecernje Novosti
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

borkovic wrote:Косановић остаје на кормилу Напретка - потврдио је спортски директор Крушевљана Бојан Филиповић.prenose Vecernje Novosti

Onda je garant Bekvalac, ne moze nama neka lepa vest bez kasnijeg zajeba!
Kup je nas!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Djisa wrote:
borkovic wrote:Косановић остаје на кормилу Напретка - потврдио је спортски директор Крушевљана Бојан Филиповић.prenose Vecernje Novosti
Onda je garant Bekvalac, ne moze nama neka lepa vest bez kasnijeg zajeba!
А ја баш контао да Криви буде помоћник Чики, па потом Бекију, да добро испече занат :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Nadam se da ima još neki legendarni čika na raspolaganju?
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Red Marquis wrote:Nadam se da ima još neki legendarni čika na raspolaganju?
Cika Limeni :mrgreen:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

severozapad wrote: Da se vratim samo na Djumija i ne stavljanje u navodnike priče gde bi zapravo pouka trebala da bude suština a ne prenosilac ili autor.
severozapad hvala na odgovoru jer je menee sramota da na onu konstataciju odgovaram.Sve u svemu poenta je da nahranimo DOBRO u sebi.
ps naslov priče koju svi znaju ali retko ko hoce da živi po tim nače3lima je :Stara indijanska pripovetka sa osvešćujućom porukom.
da sam hteo da prisvojim pričuu ne bi spominjao indijanca ....
Last edited by Djumi on Fri Dec 28, 2018 11:51 pm, edited 2 times in total.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

borkovic wrote:Nista licno prema Djuricicu, o kome sam kao coveku cuo sve najbolje, kao treneru prvog tima po mom ukusu ni u 50 mogucih trenera! Sto se tice uprave, niti koga poznajem niti koga branim, bilo je mnoooogo boljih, ali i gorih doduse ne bas puno. Politika je sastavni deo sporta, nazalost, nje ima i u gotovo svim Evropskim ligama, kod nas je to najdrasticnije, narocito poslednjih 6-7godina.Sto se tice veterana oni nekima sluze po potrebi za razracunavanje, po meni potpuno su u pravu, navijaci koji su doveli Vukovica imaju pravo da nista i nikoga ne kritikuju. Da zavrsim sa trenero, ako je Kosan novi trener onda je sto se mene tice dobrodosao i srecno!
Budite za koga god mislite ali mnogo je smesna prica ;dobar čovek..... ma daaajj
fascinantno je koliko čekate moj pod navodnicima kiks da ppokazete svoje pravo lice ............
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Gospodine Djuricicu,nemam razloga da Vas nazivam dobri covekom ako tako ne mislim,u to licno nisam imao priliku da se uverim,medjutim ako bar deset mojih sto prijatelja sto drugara to kaze za Vas onda njima verujem,samo da vam priblizim,oni su iz Sr.Mitrovice,Rume,Pecinaca,Indjije,Kraljevaca.....dakle nisam to rekao da bi rekao,ako sam izneo misljenje o Vama kao Vosinom treneru bez uvijanja, nema razloga da Vam podilazim sa dobar covek,ni bez ni sa navodnicima!!Postujem Vasu zelju da budete Vosin trener(uostalom to bi zelelo mnooogo trenera,cak i u ovom trenutku)postujem i one koji to misle kao i Vi,nemate razloga da se ljutite,ako se ljutite!?Veliko postovanje sto volite Vose i to uvek i svuda pokazujete,isto tako i ja je volim ,kao svi ovde na ovom mestu, i jos mnogo veci broj mimo ovog sajta i foruma,da se ne slazemo oko nekih stvari i to je normalno.Sada nesto sto ste napisali pre nekoliko nedelja,odnosi se na Krivokapica,otprilike ovako"svi daju sansu mladima a onda kada postanu treneri zaborave na te klince"mislite li daje ovo korektno prema mladjem kolegi,prema nekom ko je bio Vosin igrac,prema nekom ko o Vosi prica i ponasa se onako kako i dolikuje renomeu kluba?Zelim Vam sve najbolje na svim poljima,iako budete Vosin trener budite sigurni da cu kao i uvek dolaziti na utakmice i podrzavati,klub,igrac i Vas kao trenera!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Friend wrote:Nekada davno ovaj sajt je imao admine...
Jes nakupilo se svega.Spinuje se mnogo i pisu gluposti, ali verujem da ce se to resiti samo od sebe i bez pomoci admina.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

borkovic wrote:Sada nesto sto ste napisali pre nekoliko nedelja,odnosi se na Krivokapica,otprilike ovako"svi daju sansu mladima a onda kada postanu treneri zaborave na te klince"mislite li daje ovo korektno prema mladjem kolegi,prema nekom ko je bio Vosin igrac,prema nekom ko o Vosi prica i ponasa se onako kako i dolikuje renomeu kluba?!
Pa upravo zbog toga sam i napisao.Ako neko dolazi na 5 -6 kola da vodi Vosu i pocne da gura decu onda je to problem.Gde je poenta?
To se radi planski a ne posle nekoliko treningaa.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Buca »

saLALAjka wrote:Gospodine Đuričiću, da niste slučajno inspiraciju za vaš poslednji post pronašli na ovoj adresi?

https://www.srbijadanas.com/clanak/pric ... 15-10-2015" onclick="window.open(this.href);return false;

Verovatno znate, da ako tuđ tekst ne stavite pod navodnike, da se isti smatra kao da ste potpisnik. A niste!
Ako dozvoliš ja ću citirati isečak iz teksta knjige "Šorom, sredom" autora Bore Otića. Pošto po nicku apostrofiraš Salajku siguran sam da znaš šta je brlja pa to neću dužiti :mafia:

"U ovo naše doba još samo vrapci znaju šta je prava brlja. Kad ošine pa stane kiše, još se samo oni brčkaju u brljama, onako s voljom i radosno. I vrapci znaju šta je lepo. Mi znamo samo šta nije lepo, šta ne valja i ko je brlja. Od tih stojećih i sedećih, zaboravili smo na one prave brlje. Drugo je doba, brlje više ne golicaju bose tanane; brlje danas svrbe dlanovi, onaj levi češće. I to već i vrapci znaju, zato je i njih sve manje i manje . Nije baš dobro kad se sve zna, a niko ništa ne uradi, sem vrabaca koji se jedini još ne stide pravih brlja i brčkaju se u njima. Nove brlje nemaju ni dušu ni obraz, gore su i od onih na asfaltu il' betonu. Ni đonovi im ništa ne mogu. Od đonova obraze prave"

Što kaže jedna naša pesma "Aj šorom sredom ..."
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ana/315418" onclick="window.open(this.href);return false;

Koja si ti seljačina Kosanoviću... Zašto ne podsetiš auditorijum gde i kako si otišao, kao i kako si se odnosio prema klubu od tada?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply