Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4040
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

To upravo piše na linku ispod koji sam podelio ovde :)

Naravno da Voždovac odrađuje prelazni rok bolje pošto su uspeli da prodaju mladog Stuparevića za velike pare. Što se Krstovića tiče, on je Zetina zlatna koka i neće od tog posla biti ništa. Priča se o pola miliona koliko traže. Ako je toliko dobar kao što se priča po crnogorskim portalima, onda je cifra realna. A priča sa tim Cmiljanićem i pozajmicom bi mi tek bila fascinantna. Da ne pričamo o tome da bi bilo koji od njih dvojice postao 5. stranac u ekipi. A u tom slučaju bi Kone postao novi Džon Meri. Bez greške. E sad, jel moguće da u Srbiji ne postoji ni jedan kvalitetan špic koji bi potpisao za nas? Takođe, da li je moguće da su crnogorski špicevi toliko dobri, da ih propale vraćamo u život drugima? Nećemo se zajebavati, znamo svi odgovor na to...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Po Krivokapicevim izjavama u vezi sa Koneom i deluje da cemo dobiti novog Merija ili tako nesto slicno...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

AntonioKasano wrote:Po Krivokapicevim izjavama u vezi sa Koneom i deluje da cemo dobiti novog Merija ili tako nesto slicno...
Pa da. Si stvarno mislio da ce neki igrac zauzimati mesto nekoj novoj djetickoj vedeti? Necemo se tako grubo saliti...
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

E moj Mirko šta ti je to trebalo?

http://mondo.rs/a1164389/Sport/Fudbal/M ... vezdu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:pegla:
I Ivanić Zvezdin! Danas na pregledima

:pegla:
vdn slaninar
Posts: 1034
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Nema sta Ivanicu da se zameri,bitno je da od nas nije izabrao njih pored ino ponuda.Ne treba on njima vec su ovo kompleksi koje smo im u Batino vreme nabili,skupo cemo platiti nesposobnost i poslusnost narednih uprava,ici ce do samog naseg unistenja.Ne mozete kriviti igrace kad iz inostranstva preko cigana ozivljavaju svoje karijere,gde je tu nasa uprava da im nesto ponudi,da udje u pricu,bar pola ih ne bi preslo.Trenutno nerealna prica za nas,mi realno moramo da radimo na unutrasnjim pitanjima,zadrzavanju omladinaca i davanje sanse njima.Kad umesto gomile balvana koje dovodimo pozovemo Medojevica,Kacara onda cu poceti da verujem u volju da se nesto uradi,ovako smo samo nemi posmatraci unistenja kluba.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Nema mu se sta zameriti, covek nije otisao od nas, to stoji, ali se misljenje o njemu defakto menja. Prezvakali smo ovo, nazalost, milion puta vec. Ne zelim mu ''slaninarsku kletvu'', ali da se pravim da je sve ovo okej, i da ga pravdam zbog ''minulog rada'', ne pada mi na pamet.

Mirko, gari, bio si na drugoj strani tog maca, osetio si sta ta maligna tumorcina radi svima u ovoj ligi i drzavi. Odlucio si da budes deo toga. Srecno. Protiv nas ti zelim najgoru partiju u istoriji fudbalske igre. Protiv drugih ti ne zelim ama bas nista. Dobar si fudbaler, bice ti dobro tamo onoliko koliko radis, jer je konkurencija za mesto u timu jaka.

Da se razumemo, on nije neko ko je u nasem dresu davao izjave za novine kako ce peske iz Crne Gore do Beograda da ide, nije nam pljunuo u facu, i ne treba ga stavljati u isti kos sa tim olosem, ali je pokazao da se po karakteru ne razlikuje od mnogih drugih koji su odlucili da su im namestenih/otetih 3 boda ipak drazi od onih koji se krvlju zaradjuju. Sretno ti bilo, zelim ti da se prodas u sto jaci klub posle, jer ne zelim vise nikad da te vidim u nasem dresu. Samo zbog karaktera, posto takvih ameba na izvoz imamo trenutno... :lala:

Suma sumarum, ljutnje nema, ali vise nisi Dr. Comi i tvoja rec vise nije primer nicega nikome, jer si pokazao ko si i sta si... :lala:
User avatar
N13
Posts: 2086
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ja ne znam... nije da mu zameram, ali razocaran jesam (ukoliko potpise).
Mnogo vise sam razocaran nego kad su odlazili Vule, Trajko, Poletanovic, itd...
I to zbog Comijevih izjava svih ovih godina.
Nije mi toliki problem kad nasi zaigraju za blizance koliko mi je problem kad neko prica da to ne moze da uradi, i onda to uradi. Comija sam smatrao jednog od retkih koji imaju obraz, video ga kao legendu kluba, kao primer deci... Sad nekako sve to pada u vodu, zajedno sa transparentima na severu i zastavom na zapadu.

Naravno, jos uvek ne zelim da verujem dok se ne ozvanici.
Cane
Posts: 1095
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Ivaniću hvala za sve dobro što je napravio dok je bio u našem dresu. I dalje mu privatno želim svako dobro, ali od ovog trenutka u fudbalskom pogledu mu želim sve najgore što se profesionalno nekome može desiti. Od sada pa dokle bude igrao.
Ono prihvatanje da naprasno postane crnogorac se nekako moglo i progutati, ali ovo nikada. Neka svaki dan živi sa svešću da će od svega biti zapamćen kao najbolji primer onoga, pljunuo pa polizao.
Liži (im ga) sad Ćomi i uživaj, neka ti je sa srećom.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2086
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Pa jel nema nijedan drugi klub, moj Ivanicu!?Nema ljudi medj fudbalerima, generalno ih nema, i para nikad dovoljno.
Karlsson
Posts: 2167
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ljudi najbolje je da gledamo u svoje dvorište i da ne mislimo na ovakve stvari. Ništa nećemo dobiti osim što ćemo se nervirati.

Jednostavno u ovom trenutku smo bliži ekipama poput Bačke, Rada, Zemuna... nego što smo ovim državnim govnima, i svaki naš igrač, svako naše dete prelazak tamo vidi kao korak napred u karijeri, ma koliko on pričao o ljubavi prema Vojvodini.

Što pre to prihvatimo bolje za nas.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4040
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Minja wrote:Rabba, uskoro bi mogao da imas materijala za nov avatar. Samo grb treba promeniti, sve ostalo ostaje isto. :)
Rešeno :)

Što se Mirka tiče, šta reći... Nek ti nije sa srećom tamo gde im ništa nećeš značiti...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Stavis nekog za koga znas da je za zivota imao integritet i ne menjas ga dok je sveta i foruma. :cheers:
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

E danasnjim danom ako je istina za Comija je prestala da postoji moja Vosa za koju sam znao i voleo od rodjenja a sada pocinje neka nova sa nekim jako cudnim ljudima naravno da cu je voleti uvek ali to vise nije moja Vosa :( E moj Comi popljuvao pa polizao sta neko rece daleko ti bio nas Karadjordje .
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

fare wrote:E danasnjim danom ako je istina za Comija je prestala da postoji moja Vosa za koju sam znao i voleo od rodjenja a sada pocinje neka nova sa nekim jako cudnim ljudima naravno da cu je voleti uvek ali to vise nije moja Vosa :( E moj Comi popljuvao pa polizao sta neko rece daleko ti bio nas Karadjordje .
Зашто фаре са данашњим даном? Као да је он неки фактор, било је(а и биће) толико значајнијих и бољих играча од њега у Војводини. Можда си у праву да је престала да постоји та Воша али то нема никакве везе са батицом мирком.
CRD FCV
Posts: 1709
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Прво бих сачекао да човек потпише пре него што се уђе у неко коментарисање. За сада је БАТЕ прихватио њихову понуду, још је на њему да (не) прихвати.
naseljekolumbija wrote:Можда си у праву да је престала да постоји та Воша али то нема никакве везе са батицом мирком.
Слажем се са овим. Не пропада Воша због прелаза играча у разне тимове већ због разних управа и њиховог начина руковођења.
Post Reply