23. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:1 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/emi ... 19-02-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Nazalost, sve je tako, sto je rekao Kapiten, ali se ne vidi snaga unutar Kluba koja moze da preokrene trend, ni na terenu, ni u organizaciji.
Ne moze Emil sam, a podrske nigde. Niti znanja, niti volje - od trenerske klupe, do UO i dalje, do fotelja svih vrsta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Friend »

gospodinFKV wrote:Jao manite se tih jeftinoca. Taj nas je isto tako postovao i onim blazenim osmehom protiv zvezde, gde je na gostovanju sa duplo jacim timom dobio 4 komada od duplo gored tima :shit: nego sto je ovaj, a i sa Cukarickim se isto tako lepo posprdao kad je na atletsku stazu izveo decu u zvezdinim dresovima i napravio cirkus. I za taj Cukaricki je imao puna usta hvale, kako su najorganizovaniji klub u drzavi i kako mu je tu najbolje, tako da njegove reci otprilike vrede koliko i predizborna obecanja njegovog politickog idola.

Ne patimo svi od selektivne amnezije, pa nas je malo teze ''razneziti'' recima ovog renomiranog strucnjaka. :lala:
:lala:
Cane
Posts: 1045
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Cane »

Doći ću na ovu utakmicu s posebnom željom da pozdravim trenera s kojim je Vojvodina igrala najbolji i najlepši fudbal u poslednjih xy godina i koji je svojim odnosom na našoj klupi pokazao kakav trener bi trebao voditi naš tim. Posle njega se ovde izmenjala masa raznih likova, od kojih mu po tome niko nije mogao prići ni do kolena.

Čisto, ako se već priča o raznim utiscima, da iznesem i ja svoje.
Pri čemu su neke stvari više činjenice a ne utisci.

I da, Lalatović je po menj uvek dobrodošao u FKV i nadam se da će se jednog dana vratiti. Do tada "uživajmo" u dostignućima ovih likova koje neko naziva trenerima. Biće ih nesumnjivo još.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Red Marquis »

Nebitan je, i nema potrebe da podguzna režimska muva konstantno dobija prostor ovde.
I ne, nije dobrodošao.
Io odio Belgrado
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Marcello »

Moja očekivanja se svode na to, da očekujem X. Naime, mi nemamo kvalitet, Radnički je tek malo bolji, ali stravično guran od svih instanci. No, nekako, ne vidim ih kako nose sva 3 boda u Niš.

E, sad, pošto je naš "fudbal" izuzetno nepredvidiv, ko će ga znati...ali, po kvalitetu timova, po meni je to X kao kuća.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Danilo »

Lalate ,svaka cast na ucinjeno u Vojvodini.Dobrodosao
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by fare »

Danilo wrote:Lalate ,svaka cast na ucinjeno u Vojvodini.Dobrodosao
+1
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Pera Centar »

Red Marquis wrote:Nebitan je, i nema potrebe da podguzna režimska muva konstantno dobija prostor ovde.
I ne, nije dobrodošao.
+1
Lalate svaka cast sto nisi dao sansu Merry-ju, Pavkovu, sto ni jedan omladinac nije presao da igra za prvi tim.
Što smo godinu dana igrali bez centarfora i što si doveo prvu gomilu balvana od kojih klub nije imao nikakve koristi.

A najviše ti hvala što si sa naše klupe hvalio vodju....
Mislim da to pre tebe nije uradio nijedan trener Vojvodine, a vodja je bilo i boljih...

Šic...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Krle »

Molio bih forumaše štof bi ponovo da prostačina i uvlakač vodi naš tim nek se malo zapitaju da li podržavaju Staru damu ili bi novosadsku verziju BG ku.vi... Seksualna radnica je profesija, a stanje duha ne može se tako lako menjati kao profesija.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by N13 »

Krle wrote:Molio bih forumaše štof bi ponovo da prostačina i uvlakač vodi naš tim nek se malo zapitaju da li podržavaju Staru damu ili bi novosadsku verziju BG ku.vi... Seksualna radnica je profesija, a stanje duha ne može se tako lako menjati kao profesija.
A da li vi podrzavate ovu uspavanost i demootivaciju igraca na terenu za vreme Buaca, Krivog i ostalih u poslednje vreme, ili grizenje i presing 90+ minuta za vreme doticnog?

Ja sve sto zelim je da kada odem na utakmicu, da gledam igrace koji ce da oznoje ovaj dres sa grbom Vojvodine. Ni malo me ne zanima da li je taj igrac kao klinac sanjao da bude igrac Mancestera ili partizana... zanima me da dok nosi ovaj dres, da gine za njega. Slicno vazi i za trenera.
Lalatovic je skakao na sudije za svaku stetnu odluku. Sta bre ovi danas rade? Gde je energija? Kako motivisati igrace, ako je i sam trener nezainteresovan za utakmicu?

O ljudskim kvalitetima Lalatovica ne bih stvarno, uvlacenje vodji, klinci u ciganskom dresu, itd. jeste odvratna stvar... ali posao trenera je da vodi treninge, motivise igrace i izvuce najbolje od njih. Lalatovic je to uradio besprekorno sa dosta limitiranim timom.

Svi bismo mi ovde voleli da su nam igraci, treneri, uprava 100% slaninari... ali budimo malo realni sto se toga tice. I kao sto sam vec jednom napomenuo, vracanje identiteta ne ide od igraca i trenera, vec od navijaca, pa uprave i sportskog sektora na kraju! Kako da ocekujemo slaninare u fotelji i terenu, ako su na tribini ostali ljudi od interesa i sacica najbolesnijih?
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Djisa »

Krle wrote:Molio bih forumaše štof bi ponovo da prostačina i uvlakač vodi naš tim nek se malo zapitaju da li podržavaju Staru damu ili bi novosadsku verziju BG ku.vi... Seksualna radnica je profesija, a stanje duha ne može se tako lako menjati kao profesija.

O boze, sta sve necu procitati!!!!!
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Rabba »

Djisa wrote:
Krle wrote:Molio bih forumaše štof bi ponovo da prostačina i uvlakač vodi naš tim nek se malo zapitaju da li podržavaju Staru damu ili bi novosadsku verziju BG ku.vi... Seksualna radnica je profesija, a stanje duha ne može se tako lako menjati kao profesija.

O boze, sta sve necu procitati!!!!!
Na žalost, pročitao si suštinu problema...
dnevnik wrote:Источна трибина поново отворена
Интересовање публике у Новом Саду и околини за дерби између фудбалера Војводине и Радничког је повећано и може се очекивати да на трибинама “Карађорђа” буде забележена посета већа него што је то било уобичајено у овом шампионату.

Како смо сазнали у ФК Војводина, поново ће, после дуже времена, бити отворена за гледаоце источна трибина, а цене карата неће се мењати у односу на јесењу полусезону: Запад 300, Исток 200 и Север - 100 динара.

Почетак утакмице је за 18 часова (ТВ Аренаспорт 1).
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Протомајстор »

Похвалио бих ову тему и због жустрине коментара, небитно о чему расправљамо - ћирилици, Лалату, источној трибини... :mrgreen:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by the Gari »

Ako nemamo za kim drugim da žalimo i nemamo koga drugog da pozdravljamo s tribina, osim Lalatovića, treba nas jebati još više i zaslužujemo sve što se dešava u klubu.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Krle »

@N13

A da li pretpostavljaš koji je razlog demotivacije igrača? Sigurno nije fer, ljudski i sportski odnos prema njima. Para neću ni da se dotičem.

Ovaj klub je osnovala inteligencija, da se na inteligentan način sačuva identitet, okupi omladina oko zdrave stvari, sporta, morala... Jebeš Vojvodinu koja od svega toga ima samo grb i dresove.

Ovo što nam sada vršlja po klubu veća je sramota od ikakve igre i rezultata, koji uopšte i nisu u fokusu iz već odavno prežvakanih razloga. Ne volim ja Vošu zbog rezultata, ni igre, već što je bila posebna i odskakala od ostalih. U staroj Jugi jedino je još, podgrešiću sigurno, Hajduk imao sličnu priču.

Eto, da razjasnim svoje razloge zašto je dotični "trener" po meni nepoželjan u klubu, i zašto ne idem na utakmice još od "Zbilja", pumpi, bajatih i večnog nam sadašnjeg predsednika. Igrači su tu najmanji problem, pa i trener.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Locked