Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3876
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote:
Minja wrote:И још ми је на памети, шта мислите да данас овим манекенима кажете да ће на утакмицу морати да иду таљигама?
'Ajde jedno po jedno...ko ce da im objasni prvo sta su taljige? :mrgreen:
ova FKV.
Poletece od radosti misleci da su to Verige...
Io odio Belgrado
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Djumi sam neće moći ništa, ali sa vama i jasnim planom koji podrazumeva vraćanje Krasića, Kačara, Brkića (kad se proda Rockov) može mnogo toga da se pokrene. Što više pozitivnih ljudi se skupi, to će Voša biti respektabilnija, ali će se pre svega sve pokrenuti... ali otom potom - Sad je važno da se dobije Spartak (sreda) i Napredak (subota).

Ne želim nikog da potcenjujem, ali ko ceo život živi u tegli, njemu je nebo poklopac.

VOJVODINA JE VELIKI KLUB


ps. Neka ovo uradi neko drugi i ja im ne trebam. Šta je problem?
Marko Jovanović je izrastao u ozbiljnog Sportskog Direktora...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by PelezinhoFkv »

Djumi wrote: ... ko ceo život živi u tegli, njemu je nebo poklopac
bravo!
:lala:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Sivilo u 50 razlicitih nijansi se nastavlja dovodjenjem sivica na klupu.Vreme je da se izadje na ulicu.Nema dalje.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Zanimljivo, na Mondu na tu vest o Stojiću ima i par interesantnih komentara nekog ko je potpisan kao ovde jedan intrigantni forumaš... :deal:.... Između ostalog, citiram "Ma kakav Đumi, šta je taj pokazao, dovodio igrače iz Rume koji su za treću-četvrtu ligu", itd...
PS Mala pomoć... nick i ovde i tamo mu je prezime, u koje se vrlo lako može ubaciti i reč boT.... :roll:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Ocekivao sam od Krivokapica da ce sam podneti ostavku.To je najmanje sto obraz nalaze.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Dragojlo wrote:...
Ma lik je komedija. Na drugom portalu je pisao da stizu Djumi i Jovanovic.
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Danilo wrote:Ocekivao sam od Krivokapica da ce sam podneti ostavku.To je najmanje sto obraz nalaze.
Navijaci zvezde po definiciji nemaju obraz, a ovaj je dodatno i us...i golub.
vdn slaninar
Posts: 1026
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Bice smesno ovo sto pisem al po pouzdanosti verujem u nju,Krivokapic jeste danas podneo ostavku al nema nikog u klubu da je razmatra.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

vdn slaninar wrote:Bice smesno ovo sto pisem al po pouzdanosti verujem u nju,Krivokapic jeste danas podneo ostavku al nema nikog u klubu da je razmatra.
8. март?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ceka se Stojic da je prihvati. :greenbutt:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Ja ne mogu da verujem da ljudi predlažu rešenje koje je pokušano pre nekoliko godina i svi znamo kako se završilo.
Koje sve uzeo novac od transfera Sergeja i Mijata?
Koji je poslednji klub u kome je radio Stojić? (to nije Olimpija)
Zašto se škola Vojvodine prepušta jednom menadzeru?
Ako Stojić proda jednog igrača iz škole npr. nekoj agenciji slučajno,On može od sledeće prodaje da podeli novac sa bilo kim ili se ja varam.....
Ajde da pričamo o Krivokapiću tek posle utakmice sa Napretkom!!!
Dosta više sa tim sram Vas bilo !!!
Bio sam u loži na Voždovcu kada su neki ljudi na poluvremenu utakmice Voždovac : Vojvodina otišli da gledaju derbi.............
ps.Ako vam ne odgovara Sasa Drakulić a to sada pričate po kuloarima onda dovedite Marka Jovanovića koji je igrao u Vojvodini i u Nišu se dokazao a u Vošu bi došao sigurno.(bar mislim)
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Jbg Djumi, mora postojati menadzer nad menadzerima.

Samo tako se moze uvesti red i struktura u lopovluk i pilicarenje :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10779
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Slazem se da sad treba pustiti Krivokapica da radi do utakmice protiv Napredka.
Mislim, probao je dosta varijanti sa postojecim seniorskim igrackim kadrom (koje nije on doveo u Vosu), pa ne ide.
Ono sto zameram je nedostatak snage. A, za to nije on glavni krivac. Mislim da imamo kondicionog trenera?
Na konto Krivokapica, samo drugi stoper.
Sa Graovcom ,,duva" na svakom centarsutu.
Tu je mozda Ranko opcija, a cak mislim da imamo i dobrog centralnog halfa u Omladincima, ako se ne varam?
Devetak nestao nakon prve utakmice u Beleku.
E sad, treba Struka da proceni koliko se mora i moze trpeti mlad igrac u Prvom timu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Turija wrote:Slazem se da sad treba pustiti Krivokapica da radi do utakmice protiv Napredka.
Mislim, probao je dosta varijanti sa postojecim seniorskim igrackim kadrom (koje nije on doveo u Vosu), pa ne ide.
Ono sto zameram je nedostatak snage. A, za to nije on glavni krivac. Mislim da imamo kondicionog trenera?
Na konto Krivokapica, samo drugi stoper.
Sa Graovcom ,,duva" na svakom centarsutu.
Tu je mozda Ranko opcija, a cak mislim da imamo i dobrog centralnog halfa u Omladincima, ako se ne varam?
Devetak nestao nakon prve utakmice u Beleku.
E sad, treba Struka da proceni koliko se mora i moze trpeti mlad igrac u Prvom timu.
Turija sedeo sam sa Drakulićem i Vranješom na utakmici u Beleku Vojvodina :Zarja i tad su mi rekli da su poveli na pripreme 10 omladinaca.
Ja nisam mogao da verujem šta su rekli.Moja konstatacija je bila:Vi kao da hoćete da ih uništite,pa jeste čuli ikada da je neko to uradio !!!
Nisu oni krivi za to ali neko je morao da im kaže da je to nestručno ikontra-produktivno.
Sve reprezentativce iz Omladinske škole Vojvodine sam ja selektirao od Devetaka i Veselinovića,preko Zukića,Topića,Neškovića,Jeličića i ostalih.Čak sam i golmana Krepu Pilipovića vratio iz Partizana u Vojvodinu.Vodili su sve na priprem sem jednog igrača a taj mali bi kod mene prvi debitovao.
ps.ali sad kad dodje Stojić onda će da teče med i mleko tj sledi renesansni katanac...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Post Reply