Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by uporan »

Jel to Čabra? :mrgreen:
UH!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

uporan wrote:Jel to Čabra? :mrgreen:
Stvarno to mislis?
PS
Dajte Djumija na trenersku klupu, da ne propadne i Vosina mladost.
Nastavi li se ovako, ode Vojvodina u tamni vilajet.
Kredit koji je imao Krivokapic, ni Murinjo ga nigde ne bi dobio.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Kakav kredit, bre. Gde je obraz? Svako posten bi podneo ostavku sam, samo kod nas moraju treneri da se teraju i svakom od njih mi na kraju placamo odstetu. A steta koju su oni prouzrokovali? Sta cemo sa tim?
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Ako dobro vidim, to je Veselinovic, po treci ili cetvrti jubilarni put?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Hahaha, ne znam jel se Krivi zajebava sa ovim izjavama ili on to ozbiljno misli . Sedma utakmica , 2 neresena , 5 poraza.Ubedljivo najlosija ekipa drugog dela.
Ja mislim da je ovo najlosiji trenerski ucinak u zadnjih 10 godina, a ovaj se i dalje ne pomera
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Pa Vojvodina ce mu ionako biti vrhunac karijere. Nije lud da ima obraz sad. :mrgreen:
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:Pa Vojvodina ce mu ionako biti vrhunac karijere. Nije lud da ima obraz sad. :mrgreen:

Sto bi Patak Daca rekao "Nije u pitanju princip, nego pare"!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Je l' tacno ono sto Borkovic pise u komentarima u zurnalu?
Tj. da ce trener biti A Veselinovic, Djumi Kordinator Omladinske skole, a M Jovanovic Sportski direktor?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Pobogu, Turija, taj covek prepise sve sa foruma, pa lupi na komentar. Svaki put kad se neko drugo ime spomene, on to nalepi na komentar. Od kako je provaljen na forumu, vise ni ne pise, samo udje kao guest, prelista i to rokne u komentar na nekom sajtu kao ''proveren info''. :)
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Vidi, ne izgleda mi nemoguce, kao neki kompromis sa zeljama navijaca.
Sto se tice Veselinovica, neka dokrajci pricu sa njegovim izborom igraca. U svakom slucaju, osvojko je vise bodova od Krivokapica.
Za Jovanovica mi je nerealno da napusti Nis, ali ako bi bio Djumi u Vosi, onda i nije toliko.
A da pitas nekog u upravi da nesto kaze, bilo bi slicno kao i Borkovica, jer o tome se sigurno prica i luta sa predlozima i resenjima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Kad nekog drzava postavi na celo kluba, cisto sumnjam da navijaci tu bilo sta mogu, ergo ne trebaju njima nikakvi kompromisi s navijacima. Trebace im mozda onda kad im sponzori budu pali na nekim od sledecih izbora. Tad ce grebati, a sad jos mogu da pljuju svima u facu i prodju nekaznjeno.

Sto se Djumija i ekipe tice, tu je prednjaci integritet, koji trenutno nije na ceni, kako u FKV, tako i u celoj drzavi. Pola ovog skarta bi letelo, sa sve menadzerima, a to nije u interesu ovih lesinarcina sto stadion obidju kvartalno, i to ako se ne poklapa s ''derbijem''. Da je od nekog drugog posla prica, a ne od ovog garija, mozda bih i pomislio da ima promil istine. Prosli put je isto tako odvalio nedugo nakon sto su se ovde na forumu pojavila imena Jovanovica i Djumija u paketu. Provaljen je bio odmah.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote:Za Jovanovica mi je nerealno da napusti Nis, ali ako bi bio Djumi u Vosi, onda i nije toliko.
Za mene ,Maradona je veliki Djumijev duznik,i ako bi se ta kombinacija obistinila bilo bi vreme da se dug vrati :mrgreen:
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Logicno je , al ne vidim reakciju , da grad i srbijagas , izvrse kadrovske promene na svim nivoima.Ne znam sta se ceka
Po nekoj prici koja kruzi stoji i da navijaci ne daju da Krivokapic podnese ostavku, nije provereno...kuloarske price, ima neke logike jer se ne proziva , posle najkatastrofalnijeg niza....ko ce ga znati , sta se petlja
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Turija wrote:Je l' tacno ono sto Borkovic pise u komentarima u zurnalu?
Tj. da ce trener biti A Veselinovic, Djumi Kordinator Omladinske skole, a M Jovanovic Sportski direktor?
Turija priča nije tačna jer ja neću da radim posao Koordinatora.
Taj posao hoću da radim kao šef stručnog štaba koji će reformisati Vošinu školu.
Djumi neće učestvovati u takvoj kombinaciji nikada a to je da mi pravimo klince a oni lepo da ih vodaju po Beogradu i dele svim klubovima.
JA SAM ODBIO JEDNOG OD BEOGRADSKIH BLIZANACA DA BUDEM DIREKTOR NJIHOVE ŠKOLE....(da tako udjem kod njih i posle.....MENE ONI U TOM KONTEKSTU NE ZANIMAJU)
Marko Direktor a ja šef stručnog štaba to je ok i to je ostvarljivo. :D
Ili ako Marko ne može onda Tim Menadzer sve ostalo je izmišljanje.
ps.Ako to ne može onda neću ništa,nema ljutnje...
Last edited by Djumi on Mon Mar 18, 2019 6:17 pm, edited 3 times in total.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Djumi, da li te je neko iz kluba kontaktirao u zadnjih par meseci?



p.s. Onaj gari se suketa samo tako. Veselinovica sam iz sprdnje ovde okacio i ovaj se odmah upecao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply