Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Djumi »

gospodinFKV wrote:
Turija wrote:Djumi bi nam mogao otkriti i malu tajnu o Omladincu koji bi kod njega zaigrao u Prvom timu Vojvodine ( sto nam je, uzgred, napomenuo u jednom ranijem postu, ali nije zeleo da navede ime tog momka).
Ako se ne varam, mislim da je spomenuo to u kontekstu Pilipovica, kao igraca kojeg nisu poveli na pripreme, a on bi kod njega prvi dobio sansu. Nisam siguran...
Turija ne mogu da ti ne ispunim želju.Savić je igrač koji bi uz Zukiča i Neškovića počeo odmah da dobija šansu !!! :lala: :cheers:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Djumi wrote:
gospodinFKV wrote:
Turija wrote:Djumi bi nam mogao otkriti i malu tajnu o Omladincu koji bi kod njega zaigrao u Prvom timu Vojvodine ( sto nam je, uzgred, napomenuo u jednom ranijem postu, ali nije zeleo da navede ime tog momka).
Ako se ne varam, mislim da je spomenuo to u kontekstu Pilipovica, kao igraca kojeg nisu poveli na pripreme, a on bi kod njega prvi dobio sansu. Nisam siguran...
Turija ne mogu da ti ne ispunim želju.Savić je igrač koji bi uz Zukiča i Neškovića počeo odmah da dobija šansu !!! :lala: :cheers:
Djumi, veliko hvala :thankyou:
PS
Prelistavajuci spisak igraca Prvog tima, na zvanicnom sajtu, ne nalazi se na aktuelnom spisku prvotimaca.
Nadam se da ce uskoro sa njim biti potpisan Ugovor, kao sa Zukicem.
Prema sastavu Omladinaca protiv OFKe pozicija Savica je: vezni krilni ili centralni ili ???
Uglavnom, bilo koja da je, fali nam u timu.
Taj mladi trio, mogao bi da nam osvezi napad i podigne konkurenciju i efikasnost u ekipi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Djumi »

Levi krilni napadač mada je dešnjak
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dej ... rivokapicu" onclick="window.open(this.href);return false;
Nenadoknadiva steta bi bila ispustiti ovu generaciju momaka Vojvodine, odnosno, prepustiti nestrucnjacima.
Ko zna kada ce se takva generacija ponoviti?
Ako Zukic postane ta 10-ka, koja nam treba kao ozeblom sunce, onda smo resili glavni problem ekipe.
Ostaje ,,samo" da se formira strucna klupa i sposobno rukovodstvo - sto je resiviji problem, ako bi htelo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Žukić ima 17 godina, a ugovor na tri godine samo. U prvoj godini neće ni igrati kako izgleda, onda će u drugoj početi da dobija šansu, i pre ulaska u poslednju godinu ugovora bojim se da ćemo ga već negde prodati za kikiriki da bi se nešto ućarilo.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3986
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

Mislim da FIFA ne dozvoljava da se sa igračima mlađim od 18 godina potpisuju ugovori na duže od tri godine.

EDIT: Dokument se zove "Regulations on the Status and Transfer of Players"

Član 18 - Special provisions relating to contracts between professionals and clubs

Stav 2 kaže:"The minimum length of a contract shall be from its effective date until the
end of the season, while the maximum length of a contract shall be five years.
Contracts of any other length shall only be permitted if consistent with national
laws. Players under the age of 18 may not sign a professional contract for a
term longer than three years. Any clause referring to a longer period shall not
be recognised.
"
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/oml ... 01-04-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Izvinjavam se na off topiku, ali da li je još nekom interesantno da nekad prelista prvih par strana ove teme, da vidi koja imena tadašnjih klinaca su često pominjana i šta im je sve predviđano u karijeri? :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nik ... va-i-novih" onclick="window.open(this.href);return false;
Na osnovu onog izdrzanog duela na nogama mladog Gajica, pred nas treci gol, daje mi nadu da je Gajic radio na snazi, a sam gol je kruna te akcije.
Takodje sam misljenja da sada treba davati minutazu i ostalim nasim mladicima i ocekujem da ce i oni opravdati ocekivanja.
A takvih momaka je podosta u Omladincima i verujem da su oni ti koji ce vratiti Vojvodinu na stazu stare slave, kao i navijace na Stadion
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Krle »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... __Zvezda_i" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanimljiv komentar u vezi s Kosanovićem...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Djisa »

https://www.rtvbn.com/3954785/kup-prija ... -do-finala" onclick="window.open(this.href);return false;

E sad ako ga ne ubacimo da bude rezerva Rockovu dok ovaj ne ode, a onda prvi golman, i treba da se ugasimo!
Kup je nas!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Radoye »

Krle wrote:Zanimljiv komentar u vezi s Kosanovićem...
Za nauk svim nasima kojima zine dupe da brze-bolje predju u zvezdu kako ce ih tamo gledati njihovi navijaci (menadzerski igraci, promasaji...)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fare »

Bravo klinci svaka čast bogami ima tu dobrog štof samo da ne ode sve za tepsiju ribe a mali Dražić će biti prava zamena za Emila, čak je dečko i mvp turnira. :D
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1110
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Честитке младићима нашег клуба на освојеном турниру на Златибору! Ви сте светла тачка ФКВ у овом мрачном периоду
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Cestitke!!

Sad je na ovoj olupini od kluba da pokaze koliko moze da vam se oduzi i dokaze da vi ovde imate buducnost. :cheers:
Post Reply