Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Turija wrote:Vlado, cenim tvoje postove, ali hajde da budemo realniji.
Da li svako od nas radi u firmi u kojoj bi zeleo ili radi tamo gde su ga ,,primili".?
Covek nije otisao za vecu platu, vec tamo gde je dobio platu. U tome je razlika izmedju nezaposlenog trenera i zaposlenog igraca.
Ko ne zeli da razume razliku, ima pravo na licni stav da nema razlike.
Ucinio je za Vosu sto je mogao.
Svojim dolaskom na Forum, u funkciji aktuelnog trenera Vojvodine, je podigao rejting ovog mesta i napravio presedan u domacem fudbalu, direktnim kontaktom sa navijacima.
Neka svako ucini, bar malo, za Vosu - u zbiru bi bilo veliko.
Ne bih vise gusio temu. A, drago mi je da si se vratio na forum, makar i ovim povodom.
:cheers:
Dragi Turija,

molim te za odgovor:
Šta je Djumi uradio za FK Vojvodina?
Čime je podigao nivo foruma?

Predlažem glasanje za banovanje trenera crnog blizanca ili još lakše banovanje bez glasanja.
Zbog licemerja.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Pero, ne bih da budem ,,branilac lika i dela", samo sam izneo svoje misljenje, a prihvatam za legitimno i drugacije.
Sve je licni stav.
Iskren pozdrav :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

Uopšte ne mogu da shvatim Đumijeve motive da ovo uradi... Ni sportske ni finansijske.
Dolazi u krš ekipu, čini mi se najlošiju u njihovoj istoriji, dok je i finansijska situacija vrlo slična.
Neko gore napisa da je otišao kako bi imao para da plati ručune....
Oni ovih dana potpisuju ugovore o reprogramu dugovanja sa svim igračima i zaposlenima u klubu jer nemaju para da im isplaćuju plate. Ne znaju ni kako da skupe pare za evro licencu a Đumi tamo odlazi da bi imao para da plaća račune....
Čak i Bata Mirković je pobegao a Saša Ilić nije hteo da preuzme odgovornost i bude sportski direktor. Ni Stolica nije hteo na klupu pa su od nekud iskopali Savu kravu i "našeg" Đumija.
Da je otišao u sređen klub za dobru platu, možda bih mogao i da razumem.... Ali otići u ovakav partizan da budeš pomoćni trener, to već ne mogu da shvatim. Izgleda da puno računa nije platio....
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Ne bih ja tu nista dirao, da ne kazem banovao.Sto bi neki rekli nek se okrece jos malo :greenbutt: Uzgred ta zelja za banovanjem malo govori i o nama.
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Nikada nisam glorifikovao Đumija i pravio poput mnogih od njega nekakvog mesiju za FKV, jer objektivno za to nije bilo osnova a ni njegovi dometi na našoj klupi nikada i nisu bili Bog zna šta, da ne ulazimo sad u analizu razloga zašto je tako bilo. On mi nije bio prvi pik za našeg trenera ni u jednoj kombinaciji (oni koji pažljivije prate forum znaju za koga navijam u tom pogledu :wink: ), tako da nisam bio njegov fan i ne bi da ga sad nešto branim ali ove reakcije su mi ipak malo preterane i preemotivne. Problem je nekima koji su se kleli u njega, citirali ga svako malo i tražili da nam ovde gotovo otkriva i suštinu života a ne samo fudbala, pa su sad šokirani. Jbg, žao mi je ali to je ipak do njih i njihovog sagledavanja stvari, neka razmisle malo o tome, koristilo bi.
A Đumi se "skinuo s Biroa", dobio zaposlenje i otišao da radi posao od kojeg živi, profesionalno a i zbog medijskog praćenja blizanaca je to ipak neka vrsta izazova u smislu karijere, a presudile su verovatno lične relacije sa Savom. Ne želim mu ništa loše, a uz sve nekako ipak više cenim to što je otišao u Partizan koji je u ovom trenutku "krš", u zapećku i dubiozi, nego u "sređenu i veliku" Zvezdu, poput onog debelog smrada koji je za mene pojam ljigavosti i ljudskog taloga.
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Ne znam, licno, osecanja su pomesana.

Bio sam od onih kojima je bio Djumi prva zelja (druga Lalatovic :) ). Pre svega jer izuzetno cenim da nam trener bude i aktivan clan foruma. Drugo, za Djumija sam jedino siguran da ne bi dozvolio mesanje menadzera i sastavljanje tima sa strane. Trece, covek ima iskustvo i zna kako treba sa decom. Guranje klinaca na silu u prvi tim je jednako lose kao i nepruzanje sanse. Treba postojati balans tu, plan, redosled, tajming... a Djumija smatram da je jedan od retkih koji znaju to izbalansirati.

Ovaj potez me je negativno iznenadio, ali ja tom coveku ne mogu zeleti nista lose.
Ako je istina sto neko napisa da mu je Savo najvise pomagao kad mu je bilo najteze, onda i razumem ovakav potez. Ne verujem da je tamo otisao zbog partizana, vec zbog zahvalnosti svom prijatelju.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

N13 wrote:Ne verujem da je tamo otisao zbog partizana, vec zbog zahvalnosti svom prijatelju.
...zamišljam tihi zvuk violine...

Nije me ujeo za srce, srce je već premalo od silnih ujeda pretrpljenih od ljudi koji su mi značili mnogo više u Vojvodini, nisam ni nešto razočaran, ali mislim ko i o svima ostalima koji odu tamo i koji će odlaziti u budućnpsti...a to je zbogom zauvek, ne postojiš za mene.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Posts: 1645
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

vladans wrote: ovde neki sa nestrpljenjem prizeljkuju njegovu konferenciju kada savo majmun bude sprecen, da pred citavom nacijom objavi kako je navijac Vojvodine od malih nogu i time sjebe sistem iznutra
Претпостављам да мислиш на Воју и мене. У том контексту ја сам био, а верујем и Воја, сасвим саркастичан.

За Косановића сам већ изнео мишљење ал ћу поновити - човек није крио да навија за циганку, код нас је свој посао одрадио коректно. Отишао је из клуба онда кад је кренуло све у материну, претрпео је свакакве људе у овом клубу. Одвео је наше клинце тамо јер је знао да вреде. То му је и посао. Клуб је крив што ту децу није задржао. Иста ситуација и са Лалатовићем.

Ђуми а и Иванић са друге стране су отворено говорили да навијају за Вошу и да не могу никако отићи у Бг. Нисам сигуран шта да мислим о томе. Многи су рекли да од нечега морају да живе и са тим се слажем. Написао сам и за ситуацију са Мелегом да он од тога што не би отишао код цигана има само да му неко једном плати пиво овде од нас и ништа више.

Све у свему живот иде даље, само Воша стагнира а можда и назадује.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

CRD FCV wrote:а можда и назадује
Rikverc u nizbrdici...

Sto se Djumija tice, isti pristup kao i s Comijem. Sam je sebi ovo uradio. To su sve odrasli ljudi sa svojim izborima i posledicama koje ti izbori donose. Menjas status koji imas medju slaninarima za ulogu epizodiste negde gde znas da ces time dupetom zalupit vrata ovom prvom.

Za 6 meseci ce i tog Sava sutnuti i zaboraviti da je seo na klupu partizana, a kamoli da ce se bilo ko secati ko mu je bio u strucnom stabu. Status velikog miljenika velikog dela slaninarske javnosti za pola godine, ako i toliko, na klupi crnog :shit: I TO U SLUZBI POMOCNIKA TRENERU BEZ ISKUSTVA.

Posto cisto sumnjam da ce se Djumi za tih narednih par meseci oglasiti na forumu, moze se reci da cemo pravi odgovor za bilo sta dobiti onda kada Savo popije sut kartu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Rikverc u nizbrdici...

Sto se Djumija tice, isti pristup kao i s Comijem. Sam je sebi ovo uradio.
Djumi ovde moze biti samo dobitnik,ako budu losi rezultati bice pripisani Savi kao pocetniku,ako se nesto napravi,normalno je da ce se pripisati Djumiju :wink:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

E moj Djumi... Veliko razočarenje! Problem (ili možda to i nije) je što me sve manje dotiču ovakve stvari, a to je cilj koji su projektanti urušavanja Vojvodine u startu i zacrtali.

Nisam pristalica dvostrukih aršina. Prema tome...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Djumi ovde moze biti samo dobitnik
S obzirom da preporod partizana u ovim politickim uslovima nije moguc, ocekujem da ce Savo leteti posle max pola godine. Prezivece sezonu, bice treci recimo, mozda ih uk**nja kup, ali padaju u Evropi i po pravilu se menja stab. Moze on da bude Zidan licno, oni su na kratkom lancu i tu ce ostati jos neko vreme.

Jedino sta Djumi ima da izgubi jeste neko postovanje od nas ovde, sto je abitno, slozicete se, ali ne bridi nista manje obraz. Dosli smo do toga da su status i postovanje koje je imao medju slaninarima jeftiniji od bebisitiranja pocetnika na klupi onog raspalijeg blizanca. Nije on za to kriv, ali je napravio taj izbor. U njegovim ocima je to tako i nista sto on moze sad reci nece izbrisati tu cinjenicu. Nije da nije znao kakvu ce reakciju izazvati. Sta da se radi, kao sto rekoh i za Comija - svako ide tamo gde misli da ce mu biti bolje. Boze moj, odrasli su ljudi, gaze svoje reci, ne gaze tudje...

Hvala i dovidjenja. :lala:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Ja tu nevidim nikakav problem.Pa sta ako je otisao, otisao je za poslom,ne iz ljubavi.

Mene vise brine ovaj nas trener, sa rezultatima i izjavama,a pre svega neznanjem.Zajebava nas sve i vrti kao majmune.
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

Voja wrote:
Djumi ovde moze biti samo dobitnik,ako budu losi rezultati bice pripisani Savi kao pocetniku,ako se nesto napravi,normalno je da ce se pripisati Djumiju :wink:
Ne bih se složio. Koji je to pomoćnik (kod nas i inače) poznat i priznat osim Kosana u Zvezdi? Ko je npr isticao Kuljanina kada je Stanojević imao rezultat tamo gde je sad Savo? I ko ga je znao uopšte?

Plus hajde da se ne zavaravamo oko Đumija, i njega bi 90 odsto ljudi u zemlji guglalo ko je, mimo onih koji malo detaljnije prate.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Aj bre, otisao je tamo da ih dotuce iznutra. Dobijamo ih sada lagano... Nije Djumi izdajica, on je samo usao kod Gaspara da ocita struju.
Post Reply