OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

TITULAAAAA!!!!

Momcima svaka čast. Kvalitet je na kraju presudio. Mislim realno gledano, zvezda je stvarno smešna ekipa i ovo je trebalo biti rešeno u tri meča, ali je na kraju ispalo sve kako treba. Pažljivo sam posmatrao svaki poen i po meni, Simić, Vuk i Vučićević najviše napredovali i pokazali najviše u play offu. Nije mi jasno forsiranje Perića pre Kujundžića, ali ajd da se ne pravim pametan. Titula zasluženo ostaje u NS. Jedva čekam da vidim kako će izgledati ekipa za sledeću sezonu i da konačno uđemo u ligu šampiona.

Gandžin kop izdominirao! :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

borrissey wrote:TITULAAAAA!!!!

Momcima svaka čast. Kvalitet je na kraju presudio. Mislim realno gledano, zvezda je stvarno smešna ekipa i ovo je trebalo biti rešeno u tri meča, ali je na kraju ispalo sve kako treba. Pažljivo sam posmatrao svaki poen i po meni, Simić, Vuk i Vučićević najviše napredovali i pokazali najviše u play offu. Nije mi jasno forsiranje Perića pre Kujundžića, ali ajd da se ne pravim pametan. Titula zasluženo ostaje u NS. Jedva čekam da vidim kako će izgledati ekipa za sledeću sezonu i da konačno uđemo u ligu šampiona.

Gandžin kop izdominirao! :cheers:
Slazem se, osim za Perica. Peric napreduje, a Kujundzic stagnira.
Najzad imo dizaca koji zna i odigrava prvi tempo, posle mnogo, mnogo godina. To je velik iskorak za Vosu i otvara vrata rezultata u Evropi.
Mehic je sjajni skakac, treba da poradi na sigurnosti i koncentraciji.
Ako ovako nastave mozemo se nadati lepim rezultatima i igrama.
Cestitam momcima i trenerima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

Bravo bravo bravo !!! :lala:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Danilo »

Sve pohvale.Bravo šampioni.Očekujem i u rukometu titulu
Nije za nas fudbal
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Vrlo zanimljiv komentar u Ruznalu, koji po mom mišljenju dobro opisuje celu sezonu. Jedino mislim da je Škundrić na kraju ipak napravio razliku, ostala pojačanja potpuno promašena.
Pogledajmo se u oči wrote:Prvo cestitke momcima na osvojenoj tituli. Pre svake konstatacije njima idu cestitke. Drugo i osnovno. Kompletno rukovodstvo da podnese ostavku. Nemojte da se dize sad euforija i da se kriju iza titule. Ova sezona je neuspeh i to je cinjenica. Sve borbe za trofej su izgubljene. I ovu titulu im je donela Zvezda svojom smenom Kobiljskog, da je ostao ko zna kako bi se sve zavrsilo. Ko je na kraju doneo titulu u kljucnim utakmicama? Vošina deca naravno. Uprava da prizna poraz, pa godisnja plata jednog Kostica je veca od budzeta svakog prosecnog superligasa. Da li je napravljena razlika? Druga skupa "pojacanja" da ne spominjem. Da li su tehnicari, srednjaci i libera doneli prevagu u odnosu na one koji su oterani ili su bili u drugom planu? Odgovor je ocigledan. Gospodo titula nije rezultat Vaseg dobrog rada, nego splet okolnosti i stare Vošine skole. Pozdrav
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Malo sam utakmica odgledao ove sezone, da bi imao neko utemeljenije misljenje.
Slazem se da su pojacanja ( za sada) promasena. Mozda im treba period za adaptaciju.
Skundric je opravdao poverenje, ali su drugi igraci izneli teret titule, na osnovu finala plej ofa.
Kostic i trener Nikolic jesu promasena investicija. Za Ukrajinca i Kubanca treba jos vremena za procenu.
Napredovali su vidno Simic i Peric. Todorovic takodje. Meni prijatno iznenadjenje.
Naravno i Vucicevic. Koji ga je trener sa srednjaka prebacio na korektora, uradio je pravu stvar.
Gledajuci celu sezonu, rezultati su sareni.
Moralo se vise.
Zvezda je osula paljbu na Kukanjca, ali ne verujem ni da bi Kobiljski pobedio Vosu u finalu. Istina, trebalo je biti finale izvesnije i lakse osvojena titula.
Prava slika ce biti sledeca sezona.
.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Limanac FKV »

Veceras u 19h na Spensu protiv zvezde za prvi trofej u sezoni, valjalo bi podrzati sampione!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Prvi trofej je uzet.
Bravo :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Mogla bi Novosadska televizija da prenosi malo odbojkaše .... Danas derbi a nema nigde ništa :x .
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Sport Klub 4, danas u 16h, 2. kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona: Arcada Galati Rumunija- Vojvodina NS Seme Srbija.
Kvota na njih 1,25 a na nas 3,75.

Posle ovog kola kvalifikacija ima jos jedno kolo pre grupne faze i pobednik ovog dvomeca ide na pobednika dvomeca Sahtjor Soligorsk Belorusija- Vamalan Lentopalo Finska.

Cini se da je prolaz do grupne faze laksi nego prosle godine i da ce teze biti u ovom drugom kolu nego u trecem. Vece je pitanje kakvi smo mi u odnosu na proslu godinu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

novosadjanin wrote:Sport Klub 4, danas u 16h, 2. kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona: Arcada Galati Rumunija- Vojvodina NS Seme Srbija.
Kvota na njih 1,25 a na nas 3,75.

Posle ovog kola kvalifikacija ima jos jedno kolo pre grupne faze i pobednik ovog dvomeca ide na pobednika dvomeca Sahtjor Soligorsk Belorusija- Vamalan Lentopalo Finska.

Cini se da je prolaz do grupne faze laksi nego prosle godine i da ce teze biti u ovom drugom kolu nego u trecem. Vece je pitanje kakvi smo mi u odnosu na proslu godinu.
Zgazili su nas ko pijan go**o. Mislim da smo mi lošiji nego prošle godine, a deluje mi da je Gavrančić potpuno izgubljen i da slabo vodi mečeve sa klupe. Mislim, gari, gubiš meč, a igraš sa jednom postavom. I to tako iz utakmice u utakmicu. Jbg, Osmankač je za sve ove zbiljićeve trenere DOKTOR odbojke.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Uzimali smo 23, 17 i 21 poena po setu, a u svakom setu su nam sudije zakidale po 1-2 poena. Nista oni nisu bolji od nas i nista nije izgubljeno. Potrebna nam je pobeda u revansu od 3:0 ili 3:1 i onda jos u zlatnom setu.

Revans je u sredu 13. novembra u 17.30.

Komentator sa Sport Kluba jos jednom odusevio :lala:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Svaka čast momcima, iskreno nisam verovao u prolaz. Ali, ovo je bila naša ubedljivo najbolja utakmica u sezoni i zaista se vidi potencijal. Konačno smo napali servisom kako treba, i još važnije, popravili prijem. Još jednom bravo! :cheers:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Nijedan post o ulasku u Ligu Sampiona? :oops:

Sledeceg utorka u prvom kolu gostujemo u Poljskoj, a evo i termina domacih utakmica:

10.12. u 18h Fridrihshafen,

17.12. 18h Roselare,

11.02. 18h Zaksa


Sve utakmice se igraju u Velikoj sali Spensa.

Grupa je po meni odlicna, moze da se igra, nema top ekipa iz Italije i Rusije. Zaksa se izdvaja kao prvi favorit. Format je takav da pet prvoplasiranih iz grupe i tri najbolja drugoplasirana idu u cetvrt-finale. To je otprilike skor 4-2. Uz dobru podrsku nije nedostizno...

Sjajna prilika da pokazemo ciji je Novi Sad, a mozda i da se obrukamo i da pokazemo da ne postojimo?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Па момци су заслужили подршку. Као што каже Новосађанин- ајде да напунимо Спенс као некада и покажемо ко смо и шта смо :cheers:
Post Reply