Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

torrente wrote:posto je od sledece godine sponzor lige neki Kinezi,najbolje bi bilo dovesti nekog Kineskog igraca u Vojvodinu,makar bi imali navijaca i interesovanje Kineza vece za Vojvodinu
Kakav skauting imamo, jedino ako ima neki kinez da igra u Grblju ili Pljevlji. Pošto u Beogradu trenutno nema, a to su nam jedine lokacije gde se i traže igrači...
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by churguzijanac »

torrente wrote:posto je od sledece godine sponzor lige neki Kinezi,najbolje bi bilo dovesti nekog Kineskog igraca u Vojvodinu,makar bi imali navijaca i interesovanje Kineza vece za Vojvodinu :!: .Promeniti dresove tj.dobavljača ako Umbro nema vise ugovor.Opizdimo neku Kinesku reklamu na dresove,pa ko zna mozda nam i krene kao Slaviji iz Praga...
Bogami Sremac, razmisljas zdravo i pravo! Samo sto mi nemamo u klubu nikog da to realizuje
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Red Marquis wrote:Kakav skauting imamo, jedino ako ima neki kinez da igra u Grblju ili Pljevlji. Pošto u Beogradu trenutno nema, a to su nam jedine lokacije gde se i traže igrači...
Ih, nema u Beogradu... Sinđelić pun Kineza...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

sad daj nek nam sorcevi budu ili crni ili plavi,rezervna garnitura moze i zuta.Daj ljudi da krenemo od necega da budemo makar dugaciji od svakavog klisea!!!
Vidite da je dogorelo,sto bi rekli ima li zivota na dnu ?!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Film o FK Vojvodina do raspada SFRJ: Šta je Voša bila, a šta nam je danas?
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... danas.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Bravo za Vislavskog.
Nema nikakve strategije za ocuvanje tradicije i emocije ove Ravnice.
Da nema nekoliko pojedinaca, sve bi to bilo ekspresno zaboravljeno.
Ne smemo zaboraviti generacije koje su posteno radile i stvarale ime i ugled, njihov moral i entuzijazam za bolju buducnost.
Trebalo bi da sutra amfiteatar Spensa bude premali prostor za Premijeru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Minja wrote:
Turija wrote:Bravo za Vislavskog.
Nema nikakve strategije za ocuvanje tradicije i emocije ove Ravnice.
Da nema nekoliko pojedinaca, sve bi to bilo ekspresno zaboravljeno.
Ne smemo zaboraviti generacije koje su posteno radile i stvarale ime i ugled, njihov moral i entuzijazam za bolju buducnost.
Trebalo bi da sutra amfiteatar Spensa bude premali prostor za Premijeru.
Viki je tezak igrac, ali pozitivno i iskreno posvecen Vojvodini. Kada se setim kroz sta je sve prosao pocetkom dvehiljaditih i kako je od omiljenog direktora kojem su se svi redom uvlacili u bulju, dosao do omrazenog tamo nekoga nebitnjaka kome niko nije hteo ni da pridje, a sve u roku od nekoliko meseci, mogu samo da iznesem skromno misljenje, da je rame uz rame sa Vujketom, Tozom, Hadzijem i ostalima kojima smo upamtili imena. Nije mozda taj kalibar istorijske licnosti, ali u prvom narednom krugu po znacaju jeste. Recimo u drustvu sa cika Borom Mirosavljevicem i slicnim ljudima. Trebalo je imati petlje pa odigrati kako je Viki odigrao iza smene. A, bilo je tu svega. Muda do neba. Premalo je takvih ljudi. Ovo je samo moje skromno misljenje.

Od reci do reci tacno.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Marketing kluba

Post by slanina »

Blizanci proslavljaju našu titulu :greenbutt: ,ko zna možda vremenom i to prišiju kao i ovu iz 46.Evo čisto da se ne zaboravi 30 godina je prošlo,da ne zaborave iz uprave.

Image
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Minja wrote:
Turija wrote:Bravo za Vislavskog.
Nema nikakve strategije za ocuvanje tradicije i emocije ove Ravnice.
Da nema nekoliko pojedinaca, sve bi to bilo ekspresno zaboravljeno.
Ne smemo zaboraviti generacije koje su posteno radile i stvarale ime i ugled, njihov moral i entuzijazam za bolju buducnost.
Trebalo bi da sutra amfiteatar Spensa bude premali prostor za Premijeru.
Viki je tezak igrac, ali pozitivno i iskreno posvecen Vojvodini. Kada se setim kroz sta je sve prosao pocetkom dvehiljaditih i kako je od omiljenog direktora kojem su se svi redom uvlacili u bulju, dosao do omrazenog tamo nekoga nebitnjaka kome niko nije hteo ni da pridje, a sve u roku od nekoliko meseci, mogu samo da iznesem skromno misljenje, da je rame uz rame sa Vujketom, Tozom, Hadzijem i ostalima kojima smo upamtili imena. Nije mozda taj kalibar istorijske licnosti, ali u prvom narednom krugu po znacaju jeste. Recimo u drustvu sa cika Borom Mirosavljevicem i slicnim ljudima. Trebalo je imati petlje pa odigrati kako je Viki odigrao iza smene. A, bilo je tu svega. Muda do neba. Premalo je takvih ljudi. Ovo je samo moje skromno misljenje.


Mi smo kurtoni, a ne navijaci. Sramotna scena na Spensu juce. Sta god ko mislio o Vislavskom, ovakva prilika se ne bi smela propustiti, a mi nismo bili u stanju ni malecni amfiteatar da popunimo. Da stvar bude tragicnija, bilo je mozda 5 ljudi mladjih od 35-40 godina, a mahom su to bili ljudi u poznim godinama. Od uprave, naravno, niko. Od navijaca sa severne tribine sam video cetvoricu, od cega su trojica otisla posle 15 minuta. Ljubav i emocija prema Vojvodini polako iscezava i sad joj i definitivno ne predvidjam blistavu buducnost, vec skori kraj.

Sam film je lepo uradjen i u mnogim trenucima izaziva veoma prijatna osecanja. Ako se upload-uje na YT, obavezno ga pogledajte. Hvala Vislavskom i celoj ekipi koja ga je realizovala na ulozenom trudu i pokusaju da se Voša sacuva od zaborava!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Jebena situacija na poslu me je sprecila juce da dodjem i pogledam, spreman sam da platim koliko treba da ovako nesto sto sam video na slikama na fb, imam u svojoj kolekciji.
Zabole me k***c za prvenstvo, play off-ove, aute i slicne budalastine ovo mi je zal u rangu ispadanja od Rapida u Becu 2012.
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Ultra slanina wrote:Jebena situacija na poslu me je sprecila juce da dodjem i pogledam, spreman sam da platim koliko treba da ovako nesto sto sam video na slikama na fb, imam u svojoj kolekciji.
Zabole me k***c za prvenstvo, play off-ove, aute i slicne budalastine ovo mi je zal u rangu ispadanja od Rapida u Becu 2012.
+1
Mislio sam da cu doci, sve do do petka posle podne. Realno, mogao sam da ostavim posao, ali pokolebalo me je to da li ce biti dovoljno mesta u amfiteatru i kisa, pa da ne ,,proplivam,, uzalud, a druge strane ne uradim planirano.
Posle ove Milanove informacije, krivo mi je sto nisam bio. Zbog Vikijevog truda i poluprazne sale najvise.
Film cemo, svako, jednog dana videtii, ali ostaje zal za trenutkom kada je trebalo prisustvovati i ispostovati autora i generacije FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9758
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=WZdoHg1ocUc[/video]

Ne znam gde da postavim ovo,ali premotajte na 1:19:00... pa moze pod ovu temu :roll:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Do srzi smo truli... :frown:

Boze, kakav mi to sljam drzimo u klubu...
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vet ... 31-05-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Opet, marketing Kluba ispod svakog nivoa.
Ni od Titule ne mozemo da napravimo dogadjaj.
Prema slici, premalo ljudi je doslo na skup obelezavanja druge Titule FKV u SFRJ.
Ili nisu na vreme obavesteni ili je samo prisutnim, jos uvek, stalo do Vose?
Vratite se u Klub i spasite Vojvodinu.
Da pocnemo da igramo fudbal, a ne da trgujemo i tugujemo i da se ne sramotimo vise.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Friend »

Da li je moguće da se na zvaničnoj fb stranici(ako jeste) naš klub hvali kako u crvenom blizancu igraju čak pet bivših igrača našek kluba?
Post Reply