Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ja razumem Minju i njegov post napisan u velikoj zelji da se Vosa otrgne sa stranputice.
Pozicija daje sansu predsedniku da ga ljudi zapamte i po necem pozitivnom.
E sad, koliko je to realno?
Jer, tesko je promeniti svoj kod, pogotovo kad imperija stoji na sumnjivim temeljima. Medjutim, uz naredbu od gore, moguce je iskoristiti sansu.
Cak i ako se to dogodi, s obzirom na okolnosti, vise mi lici na kratkotrajnu dobru sminku za jedno leto. Bolje reci do narednog proleca, koje ce biti vrlo znacajno.
Sve u svemu, ako urade desetinu obecanog, beg je sa dna. Prilika da uhvatimo malo vazduha, cekajuci bolja vremena i ljude.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

Pera Centar wrote:
Slazem se sa vecinom sto si rekao, ali opet mislim da treba doci na stadion i "pozdraviti" SNS SPS ekipu, narocito ovog gmaza i stetocinu Lalatovica.
Samo da podsetim da dodicni nije dao sansu Meriju, Pavkovu, da je forsirao debila Kordica na golu i da je doveo brdo cepanica koje ga prate iz kluba u klub, kao sad ovaj Drincic.

Dok ima iskrenih navijaca Vojvodine na stadionu, bice i kluba.
Na pamet mi nije padalo da branim Kordića, ali ovde se toliko preteruje o Lalatoviću samo iz nekih ličnih animoziteta da ću morati.

Kada je Lalatović došao u Vojvodinu, Kordić je bio na klupi, a kad je stao pred gol nije primio gol u 5 od 10 utakmica do leta (uključujući i derbi sa cz) i doživljena su samo dva poraza (jedan od partizana u poslednjem kolu). U sledećoj sezoni je sklonjen posle 20 kola, a do tada nije primio gol na 12 utakmica.

Da je dobar golman - nije. Da li bi Perić ili bilo koji domaći golman branio bolje? Veoma teško.

Što se tiče Pavkova... Kad je Lalatović došao, on je bio starter u njegovoj prvoj utakmici na Karađorđu i odigrao je 85 minuta, a kao rezerva je ulazio u 7 od narednih 10 utakmica. I nije išlo i posle te sezone je otišao. Da li se sećate da je Šaleta Kordić dobijao češće priliku od Pavkova kod Zagorčića? Pa jel Zagorčić "štetočina"? Nije, jer on nas je uveo u plejof za Ligu Evrope (isto što je uradio i Lalatović).

O "brdu cepanica" i sličnom neću da trošim reči, jer si verovatno navikao na vezni red Mančester sitija na Karađorđu, a ne na igrače među kojima neke neću da imenujem, da ih ne vređam. Drinčić ili Mitošević? Ja nemam dilemu oko toga ko je bolji igrač, iako jednog volim jer daje primer kako se voli Vojvodina.

Što se tiče Merija, nema šta da se kaže oko toga kakav je igrač postao, ali baš da vidim da li bi ga navijači ovde baš toliko trpeli kao što su Sloveniji, gde mu je posle Voše trebalo sedam meseci konstantnog igranja i čak 16 utakmica da bi konačno dao gol.

Lalatović ima dosta kikseva, previše svojih loših crta, ali mi je van svakog rezona da se ovoliko omalovažava kad smo poslednji ozbiljan fudbal igrali pod njim.
vdn slaninar
Posts: 1016
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Kakav je takav je Lalat ima ime u ovoj raspaloj,montiranoj ligigi.U moru losih resenja ja pozdravljam njegov dolazak.Izvesno je gde on dodje tu je podrska vlasti,prodavanje obraza zarad rezultata,odstupanje od svega normalnog,svrstavanje u red sa onima protiv cega smo uvek bili.Jednostavno takvo je vreme u Srbiji,olos vlada i namece svoj sistem,ili igras tako ili te nema.Da bi mi imali klub kakav zelimo i sa principima koje tradicionalno zastupamo, i da bi takvi imali uspeha ili uopste opstajali mora da se stvori atmosfera u drzavi na mnogo visem nivou od fudbalske lige.Ovako bice neka Evropa,guzenje crvenom,zubi na crnog blizanca,eventualno neka pobeda protiv crvenog ako mu je ne bitna tekma,klinci ce prelaziti u fk galaxy,mi se ovde medjusobno razglabati o igri,treneru,igracima a generalno sve ide u k...ac.
Cane
Posts: 1043
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Juzni Banat wrote:
Pera Centar wrote:
Slazem se sa vecinom sto si rekao, ali opet mislim da treba doci na stadion i "pozdraviti" SNS SPS ekipu, narocito ovog gmaza i stetocinu Lalatovica.
Samo da podsetim da dodicni nije dao sansu Meriju, Pavkovu, da je forsirao debila Kordica na golu i da je doveo brdo cepanica koje ga prate iz kluba u klub, kao sad ovaj Drincic.

Dok ima iskrenih navijaca Vojvodine na stadionu, bice i kluba.
Na pamet mi nije padalo da branim Kordića, ali ovde se toliko preteruje o Lalatoviću samo iz nekih ličnih animoziteta da ću morati.

Kada je Lalatović došao u Vojvodinu, Kordić je bio na klupi, a kad je stao pred gol nije primio gol u 5 od 10 utakmica do leta (uključujući i derbi sa cz) i doživljena su samo dva poraza (jedan od partizana u poslednjem kolu). U sledećoj sezoni je sklonjen posle 20 kola, a do tada nije primio gol na 12 utakmica.

Da je dobar golman - nije. Da li bi Perić ili bilo koji domaći golman branio bolje? Veoma teško.

Što se tiče Pavkova... Kad je Lalatović došao, on je bio starter u njegovoj prvoj utakmici na Karađorđu i odigrao je 85 minuta, a kao rezerva je ulazio u 7 od narednih 10 utakmica. I nije išlo i posle te sezone je otišao. Da li se sećate da je Šaleta Kordić dobijao češće priliku od Pavkova kod Zagorčića? Pa jel Zagorčić "štetočina"? Nije, jer on nas je uveo u plejof za Ligu Evrope (isto što je uradio i Lalatović).

O "brdu cepanica" i sličnom neću da trošim reči, jer si verovatno navikao na vezni red Mančester sitija na Karađorđu, a ne na igrače među kojima neke neću da imenujem, da ih ne vređam. Drinčić ili Mitošević? Ja nemam dilemu oko toga ko je bolji igrač, iako jednog volim jer daje primer kako se voli Vojvodina.

Što se tiče Merija, nema šta da se kaže oko toga kakav je igrač postao, ali baš da vidim da li bi ga navijači ovde baš toliko trpeli kao što su Sloveniji, gde mu je posle Voše trebalo sedam meseci konstantnog igranja i čak 16 utakmica da bi konačno dao gol.

Lalatović ima dosta kikseva, previše svojih loših crta, ali mi je van svakog rezona da se ovoliko omalovažava kad smo poslednji ozbiljan fudbal igrali pod njim.
Uh, nezgodni su ti podaci i činjenice. :(
Kako onda pljuvati čoveka koji je po svim objektivnim kriterijumima bio naš najuspešniji i najbolji trener u poslednjih xy godina (izuzimajući naravno Đumija :wink: , donedavnu ikonu ovih dežurnih Lalatovićevih pljuvača :D ).
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Juzni Banat wrote: Što se tiče Merija, nema šta da se kaže oko toga kakav je igrač postao, ali baš da vidim da li bi ga navijači ovde baš toliko trpeli kao što su Sloveniji, gde mu je posle Voše trebalo sedam meseci konstantnog igranja i čak 16 utakmica da bi konačno dao gol.
Secam se tog cekanja... Licno ja pisao o tome :wink:

Image

Da si napisao da je Slovencima trebalo sedam mesci konstantnog Merijevog igranja da bi ga prodali i zaradili na njemu nekoliko hljada puta vise novca koji su ulozili,delovalo bi ubedljivije :mrgreen:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Pa nama u poslednjih godina i igraju samo napadači koji jedva skrpe do 5 golova u sezoni. Ispada da smo ih sve čekali (i nikad dočekali), samo Merija ne.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Cane wrote:
Juzni Banat wrote:
Pera Centar wrote:
Slazem se sa vecinom sto si rekao, ali opet mislim da treba doci na stadion i "pozdraviti" SNS SPS ekipu, narocito ovog gmaza i stetocinu Lalatovica.
Samo da podsetim da dodicni nije dao sansu Meriju, Pavkovu, da je forsirao debila Kordica na golu i da je doveo brdo cepanica koje ga prate iz kluba u klub, kao sad ovaj Drincic.

Dok ima iskrenih navijaca Vojvodine na stadionu, bice i kluba.
Na pamet mi nije padalo da branim Kordića, ali ovde se toliko preteruje o Lalatoviću samo iz nekih ličnih animoziteta da ću morati.

Kada je Lalatović došao u Vojvodinu, Kordić je bio na klupi, a kad je stao pred gol nije primio gol u 5 od 10 utakmica do leta (uključujući i derbi sa cz) i doživljena su samo dva poraza (jedan od partizana u poslednjem kolu). U sledećoj sezoni je sklonjen posle 20 kola, a do tada nije primio gol na 12 utakmica.

Da je dobar golman - nije. Da li bi Perić ili bilo koji domaći golman branio bolje? Veoma teško.

Što se tiče Pavkova... Kad je Lalatović došao, on je bio starter u njegovoj prvoj utakmici na Karađorđu i odigrao je 85 minuta, a kao rezerva je ulazio u 7 od narednih 10 utakmica. I nije išlo i posle te sezone je otišao. Da li se sećate da je Šaleta Kordić dobijao češće priliku od Pavkova kod Zagorčića? Pa jel Zagorčić "štetočina"? Nije, jer on nas je uveo u plejof za Ligu Evrope (isto što je uradio i Lalatović).

O "brdu cepanica" i sličnom neću da trošim reči, jer si verovatno navikao na vezni red Mančester sitija na Karađorđu, a ne na igrače među kojima neke neću da imenujem, da ih ne vređam. Drinčić ili Mitošević? Ja nemam dilemu oko toga ko je bolji igrač, iako jednog volim jer daje primer kako se voli Vojvodina.

Što se tiče Merija, nema šta da se kaže oko toga kakav je igrač postao, ali baš da vidim da li bi ga navijači ovde baš toliko trpeli kao što su Sloveniji, gde mu je posle Voše trebalo sedam meseci konstantnog igranja i čak 16 utakmica da bi konačno dao gol.

Lalatović ima dosta kikseva, previše svojih loših crta, ali mi je van svakog rezona da se ovoliko omalovažava kad smo poslednji ozbiljan fudbal igrali pod njim.
Uh, nezgodni su ti podaci i činjenice. :(
Kako onda pljuvati čoveka koji je po svim objektivnim kriterijumima bio naš najuspešniji i najbolji trener u poslednjih xy godina (izuzimajući naravno Đumija :wink: , donedavnu ikonu ovih dežurnih Lalatovićevih pljuvača :D ).
Evo objektivnih kriterijuma:
Što se tiče kupa - Sosa Babić je bolji trener, osvojio ga je.
Što se tiče Evrope - Zagorčić je uzeo veći skalp, ispali su na istom koraku.
Što se tiče prvenstva - tu možemo reći da je bio egal sa Zoran Milinkovićem, nijanse su u pitanju
Sportski pozdrav :thankyou:
Cane
Posts: 1043
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Sva trojica pobrojanih su dali dosta toga dobrog i skroz su mi bili ok, ali i pored toga mislim da je ukupni utisak, igra, borbenost, zalaganje, timski pristup itd na strani Lalatovića. A za rezultat, ko zna šta bi bilo da je dočekao kraj one sezone. Seti se rezultata na polovini, uopšte nije bilo loše. Ali naravno, sve je stvar utiska, objektivnosti itd. Sportski i prijateljski pozdrav i tebi. :cheers:
Uostalom, da se mnogo ne "krvimo" oko čoveka koji još uvek i nije postavljen za trenera, ma koliko se ja nadao da hoće. :?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by KoKanidja »

То је једна накоманчина и циганчина, са ненормалним болесним тиковима, које ја у животу нисам видео, а свега сам се нагледао.
Један дебил који у току недеље не дође на 2 од 5 тренинга јер је дрогиран и не може да устане из кревета.
Који има обичај на утакмицу да не дође исто због тога, што се пар пута и десило са Радничким.
Који на састанку са играчима не зна шта прича пред тренинг, па понавља исто по сат времена у круг, ови седе већ им се не тренира, па скине и обуче прслук 7 пута у току излагања, па се почеше по носу и затетура се и окрене главу у круг 15 пута.
Који само овде у овој морбидној политички заробљеној земљи где га гурају и где прати ситуацију јер у савезу има људе, може да буде тренер и нигде никад више јер не зна енглески боље од цигана са најлона, а кад је покушао да оде негде у Украјну или Русију или тако негде не знам тачно, кад су га видели, била је метла после једног дана.
Да се не каче сад слике и снимци од будале, јер ће отићи у новине безвезе. ЈЕР НИЈЕ НИ ОН КРИВ ЈАДАН ЧОВЕК, ОН ЈЕ БОЛЕСТАН, КРИВИ СТЕ ВИ ШТО СТЕ ГА ДОВЕЛИ.
И зато, у сваком случају, ко му јебе матер и њему и вама који сте га довели, јер сте већ били, а неки нису ни одлазили, осим Дракуле :lol: , па вас јако добро знамо, и зато би било добро да сте што даље од Војводине, јер ви нисте они који треба да нас представљате. Ви сте смеће Новог Сада. Нико вас по добром не зна. Али и ви ћете отићи, и нико вас се никад неће сетити да сте били, иако би ви то волели, ниједан резултат вам у томе неће помоћи, само што ћете нама одузети пар година живота због нервирања и срамоте што нас таква ГАМАД представља.

Зато да би преухитрили и смањили нервирање, нека вам маме иду на стадион. Ми ћемо бити на улици. Чекати да одете. Јер старе смо ми чекалице. Темпирамо се. А кад одете, тако ћете треснути, да ћете направити кратер за Гиниса, и тад ће вас сви најближи напустити, али ми ћемо бити одма ту, да вас још мало гурнемо доле.

NIENTE INCONTRI SOLO SCONTRI - НЕМА ПРЕГОВАРАЊА, САМО НЕРЕДИ.
Ултрас но политика.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
draganas
Posts: 195
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by draganas »

Pa gde firma baš da nam morališe o narkomaniji :lol: :lol:

Fora sa Lalatom je da par ubeđenih navijača mogu samo da mu se sagnu, jer ga sasvim sigurno takve moralne gromade neće uplašiti ( čitaj nema od njega zarade za plaćene navijače ).

Neko ko je glasao za povratak Vukovića našao nešto da nam patetiše o Lalatu....more bre dokle više ???

ps.Čemu ovolika nervoza, da nije slavina zvana Vojvodina presušila ???
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by KoKanidja »

Јооооој Боже :lol: :lol: Овај још није банован :lol: . Помешао воду и уље, пукла брегаста :lol:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by icebaby »

Kakav god da je ,Lalat je lud kao trener.
Znamo iz licnog iskustva da moze da izvuce vise od igraca nego sto ovaj zaista vredi, ume da napravi timski duh, i sto mi se najvise svidelo bilo, a to je da smo mi tada tempom lomili timove, nismo im dali da disu, cela utakmica je bila uvek tenzija, meni se takva filozofija svidja.
E sad, on sve ovo ima, mnogi npr Kosan nema pola od toga, al sam siguran da je Kosanu svakako ,opet sta god mislio ko o njemu, da mu je vise stalo do Vose nego Lalatu.
Mnogo puta sam sedeo u Bezi, dok su iza mene bili Kosan, pokojni Brzic (on mi je bio omiljen trener ,pa posle njega Bobe) ,oni su samo o Vosi pricali kad god sam ih cuo da pricaju o fuci, o Vosi ili bivsim igracima Vose.
Kosanu se moze pripisati da je cigan, mozda je , ali je sigurno isto toliko i slaninar, jel se secate koliko puta je pljuvao zvijezdu, svojevremeno je govorio kako je zvezda htela da bukvalno ukrade Mihajlovica od Vojvodine itd itd..
Ja licno ne bih imao nista ni protiv Rase Bataka, po meni je bio skroz ok s obzirom na neiskustvo.

Naravno, sve ovo pricam uz neku normalnu okolnost ,ali nema normalne fudbalske okolnosti dok je ovakva drzava, a ja msm da je nece nikad ni biti.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

icebaby wrote:...moze pripisati da je cigan, mozda je , ali je sigurno isto toliko i slaninar...
Prijatelju, jedno s drugim ne ide. Ne moz' biti malo trudan, ili jesi ili nisi. Ko je cigan ili grobar taj slaninar biti ne moze, i obrnuto.

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Opet botovi.Neverovatno kako niknu gde god naprednjaci udju.
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by icebaby »

@Radoye
Razumem, al aj mi ti nadji nekog osvedocenog a da zna posao... aj da biramo, sta nam vise pase, neko ko je mozda nas mozda nije ili sigurno nije ali zna, ili neko ko znamo 100% da je nas a realno sem tog kredita nista drugo ga ne kvalifikuje da bude nas trener.. ,ja takve vise ne znam , one koje znam su mrtvi .. dakle?

@churguzijanac
Reko bih ti svasta ali bih bio banovan odmah, ali ako nastavis sa ovakvim maloumnim komentarima, sam cu sebe izbaciti sa foruma!
Bio sam ovde mnogo pre tvoje 2011te gari, samo sam banovan u eri Bate Kan Kana.. i dont need this shit, ako mozes da pises normalno pisi, ako ne, obidji me ,ili me banujte.
Al uzgred jedno pitanje, iako ga ne zasluzujes, a ko po tebi treba da bude trener? Ko je taj koji je provereno 100% Vojvodinas? Da nije mozda nas popularni ,samo sto mu niste svi redom poduvali ovde , Djumi npr?...
Ili nasa deca u koje smo se kleli , tipa Poletanovic Ivanic Katai Babic Meleg .. i slicni? ..

Jedan od razloga sto sam se ponovo ukljucio ovde je taj sto sam video da ovde skoro svi znaju sta nece, ali niko ziv ne zna sta hoce i zasto!
E pa ja sam rekao sta hocu i obrazlozio zasto, i ne samo na ovoj temi nego i na drugim , jer ako mozemo da progutamo, a vidim da mozemo ,posto niko ne pise nista u sustini o "gospodi" iz nove uprave, u cemu je onda problem sa mojim navedenim imenima za trenera??
Post Reply