Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Gari, navijaš za Vošu, ne znaš kako nam se igrači prezivaju... MesarOvić je u Napretku, a Vidaković nije u Vojvodini od 2016. I ne, nije Milan Vidakov u pitanju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Мене је највише обрадовао одлазак месара. Срећно Напретку са њим :D
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote:Мене је највише обрадовао одлазак месара. Срећно Напретку са њим :D
Samo kad je otisao - Smiljanic br.2.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Jedino sta mi nekako deluje pozitivno u svemu ovome je potencijal da mozda ponovo zapravo postanemo pretnja iz prekida.

Kombinacija Drincic-Ostojic (+ kad bi bio vracen Abu :beg: ) garantuje da naredne sezone makar necemo gledati ocajne beskrvne prekide. Nista me ne izludjuje vise od toga kad profesionalni fudbaler u prvom poluvremenu posalje korner kao da nije doruckovao to jutro...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Сергеј договорио са ПСЖ, остало још да се договоре са Лацијом и 2-3 милиона ће у Вошину касу...ваљда. :)
User avatar
Forza Voša
Posts: 579
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Alivodic je slobodan a mi trazimo desno krilo.
„Hasta la Victoria Siempre!“
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Koliki ono procenat treba da dobijemo od Sergejevog transfera?
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

pedjans wrote:Koliki ono procenat treba da dobijemo od Sergejevog transfera?
Čista 0. Trening kompenzacija se isplaćuje za transfere koje igrač napravi do svoje 23 godine. S obzirom da SMS ima 24, ostaje zal što nije prodat prošle godine pre mundijala....
Ako grešim, neka me neko ispravi.
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Na źalost mislim da si 100% u pravu.
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Trening kompezacija se isplacuje klubovima u kojima je igrac igrao do napunjene. 23 godine moze igrac da ima i 32 godine kad se proda bitno je da je igrao kod nas dok nije napunio 23 pa kako bi mi inace dobili t.k. za Tadica od prodaje u Ajax a od Sergeja bi trebali dobiti od 2 do 3 posto
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Samo da ispravim gresku nije trening kompezacija vec fond solidarnosti odatle dobijamo lovu u ovom slucaju trening kompezacija je nesto drugo
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Evo na ovom linku pise
http://blog.fieldoo.com/2014/04/what-is ... -football/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2197
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Isti tekst kao i na Vikipediji. Po ovome Vojvodini bi trebalo da pripadne 3% iliti 2,25 miliona evra (od 75).
Nadam se kada se transfer ostvari da će se neko od novinara setiti da pita Lazetića, Bajatovića ili Gajića da li je taj novac legao ili kada će.
Čisto da ne prođe sve to skriveno i zaboravljeno, a što se dosta često događa kada su Vojvodina i novac u pitanju.
Karlsson
Posts: 2197
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... som/330915" onclick="window.open(this.href);return false;

Reče predsednik pre samo dva dana da nema više bespotrebnog gomilanja igrača i da će igrati samo najbolji, samo da bi danas izašla informacija da dovodimo rezervnog štopera Čukaričkog i napadača iz Mačve koji na 24 utakmica prošle sezone nije dao ni jedan jedini gol, niti upisao asistenciju (ako je verovati Transfermarktu).

Zar se za te pare koje će ići na plate ove dvojice nije mogao dovesti jedan pristojniji igrač?

''Ambiciozna'', ''evropska'' Vojvodina.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Transferi

Post by torrente »

ima odličan u Inđiji napadač,mislim da se preziva Bastajić...
makar lik daje golove i to golčine...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Post Reply